Hoşgeldiniz!

deniz kızı

Taladro - Deniz Kızı (2013) 04:33
Taladro - Deniz Kızı (2013) 446.931 izlenme - 2 yıl önce Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüks... Şarkı Sözleri Sabahın 5 buçuğu kendimi mesafelere odakladım, Uykular haram orada morarıyorken dudakların, Ve neydi kollarımda başka birine göz atmanı gerektiren, Ne acı hiç bitmiyor tuzakların. [BCU] Uykusuzluk benim bilmek istiyorsan buyur, Bi vakit değişmedim göremesen de buyum, Çok bişey üzülmedim, nasılsa gelirsin ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum. Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladın, Bi çocuk gözlerinde, anlamışsın uçurtmanın. A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların, Belkide iyi gelir sana İzmirin ışıkları. Belkide kötü olur bu, saçların ağarır, Bi kar tanesi olup yeniden özlemek baharı, Burda bir kez daha başlıyorsa gurbet imtihanı, Ölmek değil bi daha görmek intiharı. ----------------------------------------­­------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi. ----------------------------------------­­-------------------------- Bi yanım dönmeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen, işte sen yanım diyorki diren Ne yapacağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yinede gözlerinde bi nem Hala seçemediğim yollar var [BCU] Bi daha gelirmisin, adını tonlarsam Bu gidiş ziyan etti ruhumu,ayaklarım tutmasada Gelirim elbet bir kaç adımı zorlarsam. Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni Hissetmesende günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir? (nasıl mı?) Acıyı senle buldum, Aynı anda hem bi melek hemde bu kalbimin kurdu Yedinde bitirdin şu ömrümü hiç yetmedi mi? Neyse, hoşçakal sen gözlerimin nuru. ----------------------------------------­­--------------------------- [X2] Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş ay gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahil Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.
Deniz Kızı 01:59
Deniz Kızı 7.137 izlenme - 2 yıl önce Deniz Kızı
Deniz Kızı 00:49
Deniz Kızı 1.170 izlenme - 2 yıl önce Deniz Kızı
Gerçek Deniz Kızı 02:11
Gerçek Deniz Kızı 94.527 izlenme - 1 yıl önce Bugünkü Deniz Kızı Videosunu Görünce Bundan Yaklaşık 5 Sene Önce Kendi Kameramla Mozambik'te Osuranga Kıyısında Çektiğim Bu Görüntüler Aklıma Geldi, Sadece Siz Alkışlarlayaşıyorum Üyeleri İçin.
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 106.301 izlenme - 2 yıl önce Taladro - Deniz Kızı
Taladro - Deniz Kızı (2013) 04:33
Taladro - Deniz Kızı (2013) 18.618 izlenme - 3 ay önce Abone Ol: http://goo.gl/lWzrH8 Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüksiyon işlemleri Mehmet Karaçaylı (Miming), alt yapısı ise Semih Bastem'e aittir. Keyifli Dinlemeler..
Deniz Kızı Eftalya - Kadıköylü 03:01
Deniz Kızı Eftalya - Kadıköylü 2.984 izlenme - 4 yıl önce
Sinan Zorbey - Deniz Kızı 04:03
Sinan Zorbey - Deniz Kızı 1.271 izlenme - 4 yıl önce
Deniz Kızı Eftalya - Kadıköylü 03:01
Deniz Kızı Eftalya - Kadıköylü 50 izlenme - 3 ay önce Gerçek adı Eftalya Sadi Hanım olan sanatçının kalan müzik tarafından toplanan albümüyle aynı adı taşıyan şarkısıdır. Sesi kadar hikayesiyle de hayran olunası sanatçının en güzel eserlerinden biridir.
Deniz Kızı Eftalya - Zehra 02:53
Deniz Kızı Eftalya - Zehra 1.022 izlenme - 4 yıl önce
Sevgi Günaydın - Deniz Kızı 06:20
Sevgi Günaydın - Deniz Kızı 32 izlenme - 6 ay önce Sevgi Günaydın - Deniz Kızı
Melis Erdem - Deniz Kızı 04:24
Melis Erdem - Deniz Kızı 21 izlenme - 6 ay önce Melis Erdem - Deniz Kızı
Sevgi Asöcal - Deniz Kızı 06:20
Sevgi Asöcal - Deniz Kızı 16 izlenme - 6 ay önce Sevgi Asöcal - Deniz Kızı
Hakim Abdullayev - Deniz Kızı 05:04
Hakim Abdullayev - Deniz Kızı 121 izlenme - 4 yıl önce
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 8.916 izlenme - 2 yıl önce Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüks...
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 2.206 izlenme - 2 yıl önce süperrrrrr
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 47 izlenme - 3 ay önce Sabahın 5 buçuğu, kendimi mesafelere odakladım Uykular haram orada morarıyorken dudakların. Ve neydi kollarımda başka birini göz atmanı gerektiren? Ne acı hiç bitmiyor tuzakların. Uykusuzluk benim bilmek istiyosan buyur, Bi vakit değişmedim göremesen de buyum ! Çok bişey üzülmedim nasılsa gelirsin; Ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum. Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladım Bi çocuk gözlerinde anlamasın uçurtmanın. A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların Belki de iyi gelir sana İzmir'in ışıkları Belki de kötü olur bu saçların ağarır Bir kar tanesi olup yeniden özlemek baharı. Burada bi kez daha başlıyosa gurbet imtihanı Ölmek değil bidaha görmek intiharım.. Nakarat Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahi Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi. Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyokende dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.. Bi yanım dönmemeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen işte sen yanım diyor ki diren! Ne yapcağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yine de gözlerimde bi nem. Hala seçemediğim yollar var, Bidaha gelir misin adını tonlarsam? Bu gidiş ziyan etti ömrümü ayaklarım tutmasa da Gelirim evet bikaç adımı zorlarsam.. Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin, Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni. Hissetmesen de günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir? Nasıl mı? Acıyı senle buldum, Aynı anda hem bi melek hem de bu kalbimin kurdu Yedin de bitirdin şu ömrümü hiç yetmedi mi? Neyse hoşçakal sen gözlerimin nuru.. Nakarat Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahi Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi. Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyokende dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi..
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 68 izlenme - 5 ay önce Sabahın 5 buçuğu, kendimi mesafelere odakladım Uykular haram orada morarıyorken dudakların. Ve neydi kollarımda başka birini göz atmanı gerektiren? Ne acı hiç bitmiyor tuzakların. Uykusuzluk benim bilmek istiyosan buyur, Bi vakit değişmedim göremesen de buyum ! Çok bişey üzülmedim nasılsa gelirsin; Ben her ihtiyaç duyduğunda tükettiğin suyum. Oradan anla baharı, gurbeti yemek yapıp kaşıkladım Bi çocuk gözlerinde anlamasın uçurtmanın. A ölüm B ölüm faydası yok bu şıkların Belki de iyi gelir sana İzmir'in ışıkları Belki de kötü olur bu saçların ağarır Bir kar tanesi olup yeniden özlemek baharı. Burada bi kez daha başlıyosa gurbet imtihanı Ölmek değil bidaha görmek intiharım.. Nakarat Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahi Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi. Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyokende dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi.. Bi yanım dönmemeyi hiç istemeyen tren Diğer yanım sen işte sen yanım diyor ki diren! Ne yapcağımı şaşırdım ben canım Yollarına feda etsem tüm ömrümü yine de gözlerimde bi nem. Hala seçemediğim yollar var, Bidaha gelir misin adını tonlarsam? Bu gidiş ziyan etti ömrümü ayaklarım tutmasa da Gelirim evet bikaç adımı zorlarsam.. Hayat bi kaşık su, elleme dur yaram derin, Yokluğun en zirvesine taşıyansın kadın beni. Hissetmesen de günlerce sen tıkadın beni Ben hala anlamıyorum nanköre aşk nasıl denir? Nasıl mı? Acıyı senle buldum, Aynı anda hem bi melek hem de bu kalbimin kurdu Yedin de bitirdin şu ömrümü hiç yetmedi mi? Neyse hoşçakal sen gözlerimin nuru.. Nakarat Gülüm anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı siyah beyaz ve aynı güneş, ay gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyoken de dahi Seni kaybettiğim limana tekrar dönememek gibi. Ne olur anla beni, yeniden özlemek seni, Aynı gece gündüz ve aynı ellerin gibi Ve aynı yerde aynı havayı soluyokende dahi Beni defalarca öldürsen de ölememem gibi..
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 1.867 izlenme - 2 yıl önce Taladro, Karanlıkta Yaşayan Adam isimli albümünden sonra dinleyicilerine yeni bir çalışma sunuyor. Kaydı Sound Station Productions da alınan şarkının prodüks...
Taladro - Deniz Kızı 04:33
Taladro - Deniz Kızı 229 izlenme - 1 yıl önce Çok Anlamlı Bir Şarkı Dinlediğin Zaman Duygularına Hitap Ediyor ...
Deniz Kızı Fosili Bulundu 02:08
Deniz Kızı Fosili Bulundu 26.964 izlenme - 2 yıl önce Deniz Kızı Fosili Bulundu
Deniz Kızım 02:10
Deniz Kızım 883 izlenme - 2 yıl önce Deniz Kızım
Gerçek Deniz Kızı 00:58
Gerçek Deniz Kızı 2.751 izlenme - 9 ay önce "Gerçek Deniz Kızı İsrail'in Hayfa yakınlarındaki Kiryat Yam bölgesinde kameraya yakalandı" şeklinde yayınlanan bu video muhtemelen fakedir ama süper olmuş yahu. video altındaki en popüler yorumda beni benden almıştır "kameraya yakalandı ne amk. sanki reina çıkışı ünlü yakalıyosunuz."
Gerçek Deniz Kızı 01:01
Gerçek Deniz Kızı 28.399 izlenme - 8 yıl önce bu galiba iranda cıkmıştı
Gerçek Deniz Kızı! Efsane Kanıtlandı 00:58
Gerçek Deniz Kızı! Efsane Kanıtlandı 56.772 izlenme - 2 yıl önce Gerçek Deniz Kızı! Efsane Kanıtlandı
Deniz Kızı Pasta 03:13
Deniz Kızı Pasta 2.206 izlenme - 2 yıl önce Deniz Kızı Pasta
Deniz kızı 03:23
Deniz kızı 2.266 izlenme - 3 yıl önce Deniz kızı
Deniz Kızı Dora 07:11
Deniz Kızı Dora 129 izlenme - 4 ay önce Kaşif dora deniz altında. Deniz altındaki dora zorlu bir yolculuğa çıkıyor. Dora'nın macerasına ortak olmak için; http://www.kiz-oyun.com/oyun/812/cevreci-dora--oyunu.html adresinden oyunu oyanayabilir. Diğer dora oyunları ve kız oyunlarına http://www.kiz-oyun.com kız oyun sitesinden ulaşabilirsiniz.
Deniz Kızı Ariel 02:00
Deniz Kızı Ariel 327 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/denizkiziariel.htm Küçük deniz kızı Ariel'in dünyasına hoşgeldiniz. Güzel kızımızı mouse'unuzu kullanarak harika bir görünüme kavuşturun. Zevkinize uygun bir şekilde makyajını ve saç stilini uygulayarak oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Küçük Deniz Kızı 03:23
Küçük Deniz Kızı 2.666 izlenme - 6 yıl önce Küçük Deniz Kızı