Hoşgeldiniz!

denizaltı

Denizaltı 02:22
Denizaltı 13.943 izlenme - 8 yıl önce Denizaltı fragmanı
Denizaltı 05:35
Denizaltı 13 izlenme - 3 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/96005/Canlilar-Dunyasi/Denizalti A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
denizaltı - 03:21
denizaltı - 164 izlenme - 7 yıl önce denizalti
Denizaltı Tekne 03:04
Denizaltı Tekne 2.356 izlenme - 2 yıl önce Denizaltı Tekne
Yüksek Sadakat - Denizaltı 04:43
Yüksek Sadakat - Denizaltı 24.742 izlenme - 4 yıl önce
Yüksek Sadakat - Denizaltı 04:43
Yüksek Sadakat - Denizaltı 73 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Yüksek Sadakat Çıkış Tarihi: 21.04.2005 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Uzakta seslerden uzakta denizaltinda Farkliyiz gozlerden uzakta denizaltinda Burada her sey yolunda merkez orada iyimi Herkes her sey yolunda Merkez orada iyimi uzakta Şehirden uzakta denizaltinda Farkliyiz gozlerden uzakta denizaltinda Burada hersey yolunda merkez orada iyimi Herkes her sey yolunda Merkez orada iyimi İyimi herkes iyimi herkes denizaltı Sessiz denizalti berrak sanki Bir annenin ici gibi islak Oysa yeryuzu karisik insanlar buna alisik Yeter artik yoruldum merkez bitti Bu son kez Burada her sey yolunda Merkez orada iyimi herkes her sey yolunda Merkez orada iyimi her sey yolunda Merkez orada iyimi herkes hersey yolunda Merkez orada iyimi
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 04:08
Müthiş Askeri Denizaltı Tasarımı 110 izlenme - 7 ay önce
Su Kaplumbağası Gözünden Denizaltı 03:16
Su Kaplumbağası Gözünden Denizaltı 63 izlenme - 5 ay önce Su Kaplumbağası Gözünden Denizaltı Denizaltının keyfini bu tatlı su kaplumbağası çıkarıyor. Onun gözünden denizaltını görmek çok hoşunuza gidecek.
Tek Kişilik Denizaltı 00:42
Tek Kişilik Denizaltı 308 izlenme - 3 yıl önce Tek Kişilik Denizaltı
Nokta Havuzunda Denizaltı 01:54
Nokta Havuzunda Denizaltı 72 izlenme - 3 yıl önce Can, Denizaltını Batırmaya Çalışırken!
Denizaltı Sandviçi (Stop Motion) 01:55
Denizaltı Sandviçi (Stop Motion) 23 izlenme - 3 ay önce Arkadaşlar Stop Motion tekniği; kamerayı objeye karşı ayarlayıp tek kare çekip sonra objeyi biraz hareket ettirip yeni bir kare çekmek ve bunu tekrarlayarak animasyonu tamamlamaktır diyollar, PES mahlaslı youtube kullanıcısı da böyle bir animasyon yapmış.Adamlar her türlü teknikle yapıyorlar bu işi,bizde hala kamerayı dik tutuyoruz.Yazık diyorum alkışlıyorum !
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 46:59
En Büyük Dizaynlar - Denizaltı 40 izlenme - 3 ay önce National Geographic'e ait, En büyük Dizaynlar serisinin ilgi çeken bölümlerinden bir tanesi. Günümüz Denizaltı Sistemini gelişimini anlatan güzel bir belgesel olmuş.Almanlar ile ortak denizaltı yapımına başlamış olduğumuz bu günlerde, Denizaltı nasıl yapılır yada nasıl yapıldı ve geliştirildi sorularına cevap bulacağımız bir belgesel. Not: 2. Dünya savaşından kendisini tanıdığımız U-66 da Video'da yer almaktadır. İyi seyirler.
Muhteşem Manzaralar Ve Denizaltı Görüntüleri 01:17
Muhteşem Manzaralar Ve Denizaltı Görüntüleri 44 izlenme - 11 ay önce MUHTEŞEM MANZARALAR VE DENİZALTI GÖRÜNTÜLERİ
Nasıl Acaba - Denizaltı 04:05
Nasıl Acaba - Denizaltı 859 izlenme - 4 yıl önce Nasıl Acaba tüm bölümlerini izle
Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba 03:16
Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba 248 izlenme - 2 yıl önce Hem Denizaltı Hem İnsansız Araba
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 04:33
Çanakkale Dumlupınar Denizaltı şehitleri 230 izlenme - 2 yıl önce 4 Nisan 1953
GoPro HERO3: Black Edition Smaller, Lighter and 2X More Powerful 05:07
GoPro HERO3: Black Edition Smaller, Lighter and 2X More Powerful 84 izlenme - 3 yıl önce Denizaltı çekimleri
Okay Temiz - Denizaltı Rüzgarları Yılbaşı 04:15
Okay Temiz - Denizaltı Rüzgarları Yılbaşı 160 izlenme - 3 yıl önce Okay Temiz - Denizaltı Rüzgarları Yılbaşı1983/84
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 00:33
Ağaç Yüklü Kamyon Sudan Denizaltı Gibi Geçti 3.348 izlenme - 8 ay önce Denizaltı gibi sudan geçen kamyon...
denizaltı astronot 00:25
denizaltı astronot 161 izlenme - 8 yıl önce eğlenceli denizaltı
TuTiTu - Denizaltı (Çocuk oyunları) 03:09
TuTiTu - Denizaltı (Çocuk oyunları) 544 izlenme - 10 ay önce "* Bu bölümde Tutitu denizaltı yapıyor. Çocukların hayal gücünü geliştiren yaratıcılıklarını arttıran Tutitu'nun dünyasına hoş geldiniz. süper gelişmiş güçlere sahip tutitu ile oyun içerisinde oyun oynarsınız "
Suat Demirhan 03:10
Suat Demirhan 48 izlenme - 1 yıl önce Boru Hattı
GTA V Online - Gizli Denizaltı - Bölüm 2 25:43
GTA V Online - Gizli Denizaltı - Bölüm 2 26.126 izlenme - 7 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/muratabigf kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! 01:55
Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! 34 izlenme - 12 ay önce Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç!Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç!Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç!Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç!Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç! Harika Bir Animasyon Film; Denizaltı Sandiviç!v
Play Doh Disney Prenses Ariel Denizaltı Kalesi Oyun Hamuru Seti 05:33
Play Doh Disney Prenses Ariel Denizaltı Kalesi Oyun Hamuru Seti 8.405 izlenme - 2 ay önce Hamur Abla yeni oyun hamuru seti videosunda Play Doh Disney Prensesler serisi oyuncaklarından Prenses Ariel Denizaltı Kalesi oyun hamuru setini tanıtıyor. Birlikte Ariel'in kalesini süslüyoruz ve oyuncak paketinden çıkan Denizatı arabamızla geziyoruz :) Yeni Oyun hamuru seti videomda Play Doh Disney Prenses Ariel'in Denizaltı Kalesi oyun hamuru setini tanıttım. Oyuncak paketinden Disney Prenses Ariel'in Denizkızı Oyuncak Bebek figürü, Denizatı oyuncak arabası ve muhteşem Ariel'in kalesi çıkıyor. Simli oyun hamurları ve play doh plus oyun hamuruda bu paketin içinden çıkıyor. Haydi Birlikte Ariel'in kalesini oyun hamuru ile süslüyoruz! Oyun Hamuru TV Nedir? Oyun Hamuru TV, Türkiye'nin ilk ve her gün güncellenen içeriğiyle en büyük oyuncak kanalıdır. Kanalımızda Oyun hamuru şekilleri ile yapılan oyun hamuru videoları, sürpriz yumurta videoları, oyuncak videoları ve oyuncak tanıtımları yapılmaktadır. Oyun Hamuru TV İletişim Adresleri | Social Links: Blog: http://oyunhamurutv.blogspot.com.tr Facebook: https://www.facebook.com/oyunhamurutv Instagram: http://www.instagram.com/oyunhamurutv Twitter: http://www.twitter.com/oyunhamurutv Web: http://www.oyunhamurutv.com Play Doh Disney Prensesler Oyun Hamuru Setleri Videoları Oyuncak Tanıtımları Oyun Hamuru TV
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 01:14
Rusya'da Kursk Denizaltı Faciasının 15. Yıl Dönümü 150 izlenme - 3 ay önce Rusya'da beraberindeki 118 kişilik mürettebatıyla Barents Denizi’nde batan Kursk denizaltısında hayatını kaybedenler, facianın 15. yıl dönümünde anıldı. Anma törenlerinin ilk adresi faciada en çok gencini kaybeden Kursk şehriydi.Denizaltıcılar için anıta çelenk konuldu, dualar edildi.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 472 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 00:46
Rusya'nın Karadeniz filosuna 'hayalet' denizaltı 463 izlenme - 2 yıl önce Rusya, önümüzdeki iki yıl içinde Karadeniz filosuna katılacak altı yeni denizaltıdan ilkini kullanıma sokuyor. Nükleer enerji kullanmayan ve çok iyi silahlanmış denizaltıların su altındayken belirlenmesi de neredeyse imkansız.
İphone İle Denizaltı Videosu Çekmek 06:21
İphone İle Denizaltı Videosu Çekmek 32 izlenme - 1 yıl önce Sualtı fotoğrafçılığı 1800'lü yıllardan günümüze kadar insanlar sualtında araştırmalar yapmış, sualtını tüm bilinmeyenleriyle keşfetmeye çalışmışlardır. Araştırmaların bir parçası olarak sayabileceğimiz sualtı görüntüleme de bunlardan biri. Şimdilerde ise iPhone 5S ile 30 metre dalıp deniz altında video çekimleri oldukça popüler..
Beyaz Köpekbalığı 00:54
Beyaz Köpekbalığı 351 izlenme - 3 yıl önce Beyaz Köpekbalığı