Hoşgeldiniz!

dev dalgalar

Dev Dalgalar 00:15
Dev Dalgalar 16.303 izlenme - 2 yıl önce Dev Dalgalar
Dev Dalgalar 00:16
Dev Dalgalar 33.905 izlenme - 9 yıl önce Tahiti`de sörf yapanlar dev dalgalarla karşılaşıyor.
Dev Dalgalar Böyle Görüntülendi 00:56
Dev Dalgalar Böyle Görüntülendi 8.307 izlenme - 2 yıl önce ABD'nin ünlü plajında bir anda çıkan dev dalga denizde yüzenlere korku dolu anlar yaşattı.
Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor 00:39
Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor 8.797 izlenme - 2 yıl önce Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor
Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor 00:40
Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor 3.874 izlenme - 3 yıl önce Dev Dalgalar Gemiyi Batırıyor
Deniz ve Dev Dalgalar 04:20
Deniz ve Dev Dalgalar 4.830 izlenme - 2 yıl önce Dolunay Deniz Bodrum
Dev Dalgalar Onu Böyle Yuttu 01:07
Dev Dalgalar Onu Böyle Yuttu 2.832 izlenme - 2 yıl önce
Antalya'da Tsunami Gibi Dev Dalgalar 04:03
Antalya'da Tsunami Gibi Dev Dalgalar 695 izlenme - 11 ay önce Bir gün önce Antalya başta olmak üzere bölgede yaşanan fırtınadan geriye büyük bir enkaz kaldı. Caddeler, sokaklar, evler Araçlar ne varsa suya gömüldü. Fırtına o kadar şiddetliydi ki dalgalar metrelerce yükseklikteki yola kadar çıktı. Sürücüler ölümden döndü. İşte korku dolu o anlar...
DEPREM'DE OLUŞAN DEV DALGALAR KORKUTTU 00:29
DEPREM'DE OLUŞAN DEV DALGALAR KORKUTTU 289 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Dev Dalgalar İnsanları Böyle Yuttu 01:06
Dev Dalgalar İnsanları Böyle Yuttu 3.571 izlenme - 2 ay önce Çin'in Zhejlang eyaletinde dev dalgaları insanları böyle yuttu. Amatör kameralara saniye saniye yansıyan görüntülerde, med-cezir olayını izlemek ve fotoğraflamak isteyen Çinliler sahile akın ediyor. çekilen sular tekrar yükselerek dev dalgalara dönüşüyor. sahili aşan dev dalgalar insanları yutuyor. İşte o korku dolu anlar.
dev dalgalar 02:14
dev dalgalar 12.393 izlenme - 7 yıl önce
Dalgayla Dalga Geçen Kızın Dramı 00:42
Dalgayla Dalga Geçen Kızın Dramı 909 izlenme - 11 ay önce Yükselen dalgalara bakıp baya küçümseyen onlarla dalga geçen kızın, dalgaların gittikçe yaklaşmasıyla drama dönüşen hikayesi. Umarız kurtulmuştur
dev dalgalar 03:01
dev dalgalar 2.044 izlenme - 5 yıl önce http//www.facebook.com/?refhome!/pages/tokat/194266727273810 fecebook tokat sayfası
Dev Dalgalar Üzerinde Dünya Rekoru Kırdı 00:39
Dev Dalgalar Üzerinde Dünya Rekoru Kırdı 39.992 izlenme - 2 yıl önce Brezilya Sörfçü Carlos Burle, Yaklaşık 30 Metre Boyundaki Dev Dalganın Üstünde Sörf Yaparak Dünya Rekoru Kırdı.
Dev Dalgalar Muhabir Fanny Agostini Böyle Yuttu! 01:14
Dev Dalgalar Muhabir Fanny Agostini Böyle Yuttu! 606 izlenme - 9 ay önce Fransa'dan yayın yapan BFM adlı televizyon kanalında haber sunan Fanny Agostini adlı muhabir bir anda dev dalgalara kapılınca olanlar oldu. Sulara gömülen muhabir daha sonra kalkıp kaldığı yerden yayınına gülerek devam etti.
Dev dalgalar muhabiri yuttu! 01:07
Dev dalgalar muhabiri yuttu! 139 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
İrlanda'da Dev Dalgalar Kız Öğrenciyi Yuttu  00:49
İrlanda'da Dev Dalgalar Kız Öğrenciyi Yuttu 164 izlenme - 7 ay önce İrlanda'da dev dalgalar kız öğrenciyi yuttu İrlanda'da ekonomi öğrencisi bir kız ölümden döndü. 12 metre yüksekliğindeki kayalıklarda fotoğraf çeken kız, dev dalgaların kurbanı oldu. Şans eseri 21 yaşındaki kız hayatta kaldı. Denize düşen kız olaya tanık olan bir çift tarafından kurtarıldı.
dev dalgalar limanı yuttu(zonguldak) 01:30
dev dalgalar limanı yuttu(zonguldak) 6.843 izlenme - 6 yıl önce evet arkadaslar zonguldakta oyle bir fırtına çıktı ki dalgaların boyu baya yükseldi
bartında dev dalgalar 03:20
bartında dev dalgalar 1.011 izlenme - 5 yıl önce bartında dev dalgalar
dev dalgalar  adamı yuttu 01:29
dev dalgalar adamı yuttu 1.573 izlenme - 8 yıl önce
ayancıkda dev dalgalar 00:52
ayancıkda dev dalgalar 1.158 izlenme - 8 yıl önce muhasebe 1.sınıf ögrencılerı
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 03:08
Motosikletli Sörfçü Tarihe Geçti 83 izlenme - 4 ay önce Arazi motoru ve gösteri atlayışı ile uğraşan bir sporcu hayalim dediği gösteriyi gerçekleştirdi. Arazi motosikletine bağladığı parçalar ve özel bir lastik ile su üztünde gidebilen sporcu, dev dalgaların arasına girdi ve motosiklet ile sörf yapan ilk insan olarak tarihe geçti.
karsu sahilini yıkan dev dalgalar 02:18
karsu sahilini yıkan dev dalgalar 1.134 izlenme - 6 yıl önce sakarya karasu sahilini yerle bir eden karadeniz'in hırçın dalgaları fırtınayla birleişince artan gücüyle önüne gelen evleri yıktı.
Antalya'da dev dalgalar karayolunu yıktı... 01:14
Antalya'da dev dalgalar karayolunu yıktı... 48 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Dalgalar üstüne yaşamak! 03:30
Dalgalar üstüne yaşamak! 23 izlenme - 2 yıl önce Red Bull Storm Chase, Tasmanya'nın dev dalgalarında rüzgar sörfü heyecanı yaşattı.
dev dalgalar arasında adam kurtarma  zonguldak 00:08
dev dalgalar arasında adam kurtarma zonguldak 465 izlenme - 7 yıl önce süper
Dev Dalgalarda Doyasıya Eğlenmek 03:58
Dev Dalgalarda Doyasıya Eğlenmek 1.185 izlenme - 2 yıl önce Çoğu Amatör Olan Sörfçüler Boyu 10 Metreye Ulaşan Dev Dalgalar Arasında Doyasıya Eğlendi.
Nepal depremi sırasında yüzme havuzunda oluşan dev dalgalar 01:11
Nepal depremi sırasında yüzme havuzunda oluşan dev dalgalar 148 izlenme - 7 ay önce Nepal’in başkenti Katmandu’da meydana gelen depremin bir villanın yüzme havuzunda oluşturduğu dev dalgalar kameralar tarafından saniye saniye kaydedildi.
deniz feneri 02:59
deniz feneri 2.864 izlenme - 7 yıl önce deniz fenerlerinin dalgalara karşı duruşu...
Sürücülerin Dev Dalgalarla İmtihanı 01:03
Sürücülerin Dev Dalgalarla İmtihanı 90 izlenme - 11 ay önce Antalya’da etkili olan fırtına nedeniyle oluşan dev dalgalar sürücülere zor anlar yaşattı. O anlar kameraya böyle yansıdı.