Hoşgeldiniz!

dikkat şahan çıkabilir

3. Köprü Yapılsın mı Yapılmasın mı - Cevizkıran 04:59
3. Köprü Yapılsın mı Yapılmasın mı - Cevizkıran 2.955 izlenme - 15 saat önce Dikkat şahan çıkabilir programından cevizkıran bölüme ait bir skeç. Programın konuğu bu sefer ayşe özgün. özellikle 1:00 izlemenizi tavsiye ederim.
Dikkat Şahan Çıkabilir 03:26
Dikkat Şahan Çıkabilir 652 izlenme - 2 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir
Dikkat Şahan Çıkabilir - Taksici 03:34
Dikkat Şahan Çıkabilir - Taksici 1.511 izlenme - 10 ay önce Tv8 ekranlarında ''Dikkat Şahan Çıkabilir'' programıyla şöhreti yakalayıp programını Atv ye taşıyabilen sonrasında ise ''Recep İvedik''serileriyle ününe ün katan Şahan Gökbakar kardeşimizin kendisi adına ekranlarda belki daha -toy- sayılabilecek zamanındaki bölümlerinden ''Taksici''adlı video tüm sıçıp ta sıvayamayanlar için gelsin ...
şahan 02:58
şahan 1.329 izlenme - 8 yıl önce
şahan 04:04
şahan 196 izlenme - 7 yıl önce dişi yakarış..
şahan 02:58
şahan 74 izlenme - 7 yıl önce hiç kimse olimpiyat stadını bu kadar dramatik anlatmamıştı...
şahan 03:18
şahan 98 izlenme - 7 yıl önce halime yıldızın kafasına düşürdüşü cisim
Dünyanın En Hızlı Laf Sokan Adamı 01:36
Dünyanın En Hızlı Laf Sokan Adamı 65 izlenme - 10 ay önce Her lafa bir cevabı var adamın. Sözü geçtim kapıya vurmaya bile.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Mahmutpaşa'dan VCD'ye 03:04
Dikkat Şahan Çıkabilir - Mahmutpaşa'dan VCD'ye 1.015 izlenme - 6 ay önce Şahan Gökbakar'ın ''dikkat şahan çıkabilir'' adlı programını henüz tv8 ekranlarında yaptığı zamanlarda oynadığı bir skecidir. bir korsan film (VCD) satıcısını canlandıran Gökbakar,bu sayede de bir çok film hakkında şaka yapma fırsatı da bulabilmektedir. ''sinema vcd'de izlenir.''
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Evi 11:00
Dikkat Şahan Çıkabilir - Berkut'un Evi 91 izlenme - 1 ay önce Dikkat Şahan Çıkabilir programının efsane tiplemesi ünlü şarkıcı berkut magazincilere evinin kapısını açıyor izliyoruz efenim..
Dikkat Şahan Çıkabilir - Yıldızın Parlasın 03:12
Dikkat Şahan Çıkabilir - Yıldızın Parlasın 364 izlenme - 6 ay önce Dikkat Şahan Çıkabilir programında "Yıldızı Parlayan" Gülten karakteri... Rol yapıp yapmadığına hala karar veremedim. Ama ilginç bir karakter olduğu kesin. "Yıldızın Parlasın" da ne güzel bir cümledir bu arada. Günlük hayatta kullanılsa keşke, mesela hapşırınca: -Yıldızın parlasın. -Hep beraber...
Bebek Bakıcısı (Dikkat Şahan Çıkabilir) 07:22
Bebek Bakıcısı (Dikkat Şahan Çıkabilir) 1.222 izlenme - 2 yıl önce Dikkat Şahan Çıkabilir programından gizli kamera görüntüleriyle bebek bakıcısı skeci...
Dikkat Şahan Çıkabilir - Dişi Yakarış 04:03
Dikkat Şahan Çıkabilir - Dişi Yakarış 308 izlenme - 10 ay önce Siteyi şöyle bi gezdikten sonra neden sitede yok lan bu dedim kendi kendime ama cevap veremedim mal gibi kaldım öylece ve eklemeye karar verdim(çok acayip bir anı gerçekten) Ayrıca Şahan'ın yanındaki kadının kopup gitmeside ayrı bir film olacak nitelikte.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Sadist Bakıcı 07:26
Dikkat Şahan Çıkabilir - Sadist Bakıcı 165 izlenme - 6 ay önce 2005 yılında tv8 de gösterime giren ve beğeni toplayan Dikkat Şahan Çıkabilir'in bana göre en iyi bölümlerden biri olan bu bölümünde Şahan Gökbakar'a, doğaçlama yeteneğiyle göz dolduran Gülten Kavrak ; sadist bakıcı olarak eşlik ediyor . Son günlerde kendisinden hiç haber alamadığımız bu güzide oyuncu için endişelerimi dile getirmekle beraber, videodan keyif almanızı umarım. İzliyoruz efendim..
Dikkat Şahan Çıkabilir - Ceza'nın Oğlu 09:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Ceza'nın Oğlu 219 izlenme - 10 ay önce En sevdiğim skeçlerinden birisi olan ve sitemizde olmadığını fark ettiğim bu videoyu siz değerli kardeşlerime sunuyorum. Özellikle 7:50 den sonra o müthiş tükürüğü ve muhabirin yeter lan Şahan tavrına dikkat edelim.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 02:14
Dikkat Şahan Çıkabilir - Minyatür Kale 60 izlenme - 2 ay önce Stumpf ve Falco'nun zamanında kalan Bülent Karpat'ın Şahan'ın "Dikkat Şahan Çıkabilir" programına konuk olduğu ve neredeyse gerçek spor programları kadar sahici olan "Minyatür Kale" skeci sizlerle.Bilgin Gökberk'te "bitsede gitsek yorumcularını" canlandırmış... Stumpf vardı Falco vardı..
Dikkat Şahan Çıkabilir - Rusça Kursu 05:13
Dikkat Şahan Çıkabilir - Rusça Kursu 229 izlenme - 10 ay önce Bir döneme damgasını vuran Şahan Gökbakar'ın yaptığı Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programın Rusca kursu skecini izliyoruz.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Masal Saati 07:10
Dikkat Şahan Çıkabilir - Masal Saati 56 izlenme - 5 ay önce Normalde çocuklarla çekilen Süha Amca ile Masal Saati, son bölüm olması sebebiyle Dikkat Şahan Çıkabilir ekibiyle çekilmiş.
Dikkat Şahan Çıkabilir  - Sahte Medyum 06:29
Dikkat Şahan Çıkabilir - Sahte Medyum 2.547 izlenme - 5 ay önce Efsane program Dikkat Şahan Çıkabilir'in Haberatör skeci Hakan Peker sunucu olarak arz-ı etmekte izliyoruz.
Şahan Gökbakar - Zengin Adam 03:42
Şahan Gökbakar - Zengin Adam 152 izlenme - 1 yıl önce dikkat şahan çıkabilir
Recep İvedik 4 08:14
Recep İvedik 4 1.001.310 izlenme - 5 yıl önce Şahan Gökbakar'ın Karakteri Recep İvedik'in Dikkat Şahan Çıkabilir Programındaki Sahneleri kahkahalara neden oldu. Öyle ki Yarışma sırasında recep ivedik tiplemesi ile sunucuya zor anlar yaşatan ünlü komedyen ..
Dikkat Şahan Çıkabilir (Dişi Yakarış - Ankaralı Namık) 07:45
Dikkat Şahan Çıkabilir (Dişi Yakarış - Ankaralı Namık) 2.324 izlenme - 1 ay önce 18 Ekim 2015 tarihi itibariyle hayatını kaybeden, aslen Çankırılı olan ancak Ankaralı Namık lakabıyla bilinen türkücü Namık Uğurlu, 2005 yılında Şahan Gökbakar'ın programı olan Dikkat Şahan Çıkabilir'deki Dişi Yakarış skecinde rol almıştı. Hep birlikte izliyoruz. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun...
Dikkat Şahan Çıkabilir - Müşteri Alamayan Taksicinin Dramı 05:02
Dikkat Şahan Çıkabilir - Müşteri Alamayan Taksicinin Dramı 506 izlenme - 6 ay önce Dikkat Şahan Çıkabilir programınında en çok güldüğüm skeçlerden biri,Ozan Bey taksisine binmeyen müşterilerden yakınıyor,aylardan beri müşteri alamayan ozan bey bu durumu kameralara anlatırken duygusal anlar yaşanıyor bu durumunda tek suçlusunu kendisi olduğunu kabul ediyor izleyelim...
Dikkat Şahan Çıkabilir - Kadın Satıcısı Sahte Doktor 07:37
Dikkat Şahan Çıkabilir - Kadın Satıcısı Sahte Doktor 491 izlenme - 6 ay önce Şahan Gökbakar'ın atv'deki zamanlarından bir skeç. Haberatör programı yine çok esrarengiz bir olayı açıklığa kavuşturuyor. Haberatör ekibi olay yerine gizli kamera ile gidiyor ve olanları gizli kamera ile görüntülüyor izleyelim...
Senkron Problemi Yaşayan Adam - Dikkat Şahan Çıkabilir 04:10
Senkron Problemi Yaşayan Adam - Dikkat Şahan Çıkabilir 113 izlenme - 6 ay önce Şahan Gökbakar'ın yarattığı, 2005 - 2006 yılları arasında TV'de yayımlanan programın en güzel skeçlerinden biri. Bu skeçte VCD (Ring) kiraladıktan sonra senkron sorunu yaşayan Selim Gençalp'ın dramı anlatılıyor.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Gıda Teröristi Yüzsüz Kasap 12:02
Dikkat Şahan Çıkabilir - Gıda Teröristi Yüzsüz Kasap 124 izlenme - 10 ay önce Şahan Gökbakar'ın yaptığı Dikkat Şahan Çıkabilir programının bu skecinde bir dönem damgasını vuran Arena programını tiye alıyor,skecte Uğur Dündar abimiz de var.
Dikkat Şahan Çıkabilir - Duşa Kabinde Yaşayan Adam 04:00
Dikkat Şahan Çıkabilir - Duşa Kabinde Yaşayan Adam 16 izlenme - 6 ay önce Bir döneme damgasını vuran Şahan Gökbakar'ın yaptığı Dikkat Şahan Çıkabilir adlı programın Duşa kabinde yaşayan adam skecini izliyoruz.
dikkat şahan çıkabilir 03:07
dikkat şahan çıkabilir 14.421 izlenme - 7 yıl önce III1-R3FL3X-1III@hotmail.com msnem eklemek isteyen ekleye bilir 15 yaşındayım :D
dikkat şahan çıkabilir 04:05
dikkat şahan çıkabilir 5.625 izlenme - 7 yıl önce III1-R3FL3X-1III@hotmail.com msnem eklemek isteyen ekleyebilir yaşım 15:D
dikkat şahan çıkabilir 03:17
dikkat şahan çıkabilir 4.741 izlenme - 7 yıl önce :)