Hoşgeldiniz!

dinazor

Kamyonda Dinazor 01:44
Kamyonda Dinazor 8.683 izlenme - 1 yıl önce Kamyondan Çikan Dinazor İnsanlari Korkuttu. Kamera Şakasi. Komik Video İzle
Renkli Dinazor 01:19
Renkli Dinazor 7.456 izlenme - 3 yıl önce
Dinazor Pasta 01:40
Dinazor Pasta 3.100 izlenme - 2 yıl önce Dinazor Pasta
Dinazor Avcısı 01:31
Dinazor Avcısı 2.277 izlenme - 3 yıl önce
Sinirli Dinazor 01:13
Sinirli Dinazor 295 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/ofkelidinazor.htm Sinirli dinazor REX Kendisinden sonra oluşan tarihe o kadar kızgın ki bütün sanat eserlerini yok etmek istiyor bunun içinse ilk işi bir müzeye gitmek oluyor.Müzede Bekçilere yakalanmadan Tabloları ısırıp parçalaması için Space tuşu Yani klavyedeki en uzun tuşu kullanıyoruz resmin önüne geldiğimizde .
Dinazor Avcısı 01:31
Dinazor Avcısı 240 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/dinazoravcisi.htm Dinazor avcısı kamyonetin karşısına çıkan hedefleri etkisiz hale getirmesi gereklidir. Çünkü gelen dinazorlar kasanızdaki yumurtaların peşindedir. Oyunda başarı sağlamak için yumurtaların güvenli bir şekilde bitiş bölgesine götürmelisiniz. Yön tuşları ile kamyonu kontrol ettirip, mouse ile hedefleri nişan alıp ateş etmelisiniz. İyi oyunlar..
Yavru Dinazor 01:14
Yavru Dinazor 164 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/yavrudinazor.htm Yavru dinazorumuz henüz yumurtadan çıkmamıştır. İlk etapta bulunan dinazor yumurtasını sarsmadan yere yumuşak bir şekilde indirmeniz gerekiyor. Yaprakları, ağaç dallarını ve örümcek ağını kullanarak yumurtanın aşağı inmesini sağlamalısınız. Başarılı olduğunuz takdirde yumurtadan yavru dinazor çıkacak ve eğlenceli bir maceraya katılacaktır. Oyunun diğer bölümlerinde ise sizi tuzaklar ve engeller beklemektedir. Alanda bulunan ekipmanlar yardımı ile oyundaki bölümleri tamamlamalısınız. İyi eğlenceler dileriz..
Kırmızı Dinazor 02:52
Kırmızı Dinazor 740 izlenme - 3 yıl önce
Silahlı Dinazor 03:03
Silahlı Dinazor 96 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/silahlidinazor.htm Silahlı dinazor oyunumuzda dinazorlar arasındaki savaş başlamış ve iyi dinazorlar ile kötü dinazorlar birbirine girmişlerdir. Bizde iyi dinazorların bu savaşı kazanmasını sağlamak için kontrol edeceğimiz yeşil dinazor ile bunu yapmalıyız. Yön tuşları ile dinazorunuzu kontrol edebilir ve C tuşu ile ateş edebilirsiniz. Bölümleri tamamladığınızda kazandığınız paralar ile yeni ekipmanlar satın alarak dahada güçlenebilirsiniz. Özel güçlerinizi ise X,Z tuşları ile kullanabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Dinazor Saldırısı 02:30
Dinazor Saldırısı 102 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/dinazorsaldirisi.htm Köydeki yerliler kış için yiyecek depolamaktadırlar. Dinazorlar tarafından saldırıya uğrayan köylüler yiyeceklerini ve köylerini korumak için savunmaya geçerler. Köylüleri organize ederek dinazorların geçecekleri yol üstüne askerlerinizi yerleştirmeli ve dinazorları öldürmelisiniz. Mouse'unuzla oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Kırmızı Dinazor 02:52
Kırmızı Dinazor 77 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/kirmizidinazor.htm Kırmızı dinazor yerinde duramıyor. Onu yakalayarak etkisiz hale getirmek isteyen bir sürü polis vardır. Ama dinazor özel güçleri sayesinde kendini korumaya alabilir. Oyunda A ve D tuşları ile kontrolü sağlayabilirsiniz. Dilerseniz zıplamak için mouseyi kullanın. Polislerin dinazora zarar vermelerini önlemek için yanlarından geçerken D tuşunu kullanmalısınız. İyi oyunlar..
Renkli Dinazor 01:19
Renkli Dinazor 52 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/renklidinazor.htm Sevimli dino, değişken renkleri ile oyunda dikkat çekiyor. Dino'nun bu macera yolunda ilerleyebilmesi için karşısına çıkan küplerin rengine bürünmesi gerekmektedir. Aksi halde yolda ilerleyemeyecek ve çıkışa ulaşamayacaktır. Minik dino'nun hareket etmesi için yön tuşlarını kullanın. Renk uyumu için ise Z,X ve C tuşlarını kullanabilirsiniz. İlk bölümden başlayarak oyundaki tüm etapları tamamlamalısınız. İyi şanslar..
Sinirli Dinazor 01:13
Sinirli Dinazor 429 izlenme - 3 yıl önce
Yavru Dinazor 01:14
Yavru Dinazor 260 izlenme - 3 yıl önce
Dinazor Macera 01:20
Dinazor Macera 241 izlenme - 3 yıl önce
Dinazor Macera 01:20
Dinazor Macera 33 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/dinazormacera.htm Oyunskor'un diğer oyun videolarını takip etmek için www.izlesene.com/oyunskor kanalına abone olarak takip edebilirsiniz...
Rashit - Dinazor 03:30
Rashit - Dinazor 25 izlenme - 3 ay önce C.M.U.K ab ait olduğu rivayet edilen, Rashit tarafından yeniden yorumlanan süpersonik bir şarkı.
dinazor 00:39
dinazor 17.536 izlenme - 8 yıl önce
Son Teknoloji Oyuncak Dinozor 03:04
Son Teknoloji Oyuncak Dinozor 402 izlenme - 7 ay önce Üzerindeki sensörler sayesinde gercek gibi tepki veren oyuncak dinazor cocuklarin kesinlikle isteyecegi türden bir oyuncak. Gavur yapiyor valla. Ben olsam bende oynarim.
Annem Bir Dinazor Fragmanı 01:27
Annem Bir Dinazor Fragmanı 6.618 izlenme - 3 yıl önce Annem Bir Dinazor-Dino Mom 14 Aralık 2012'de vizyona girecek olan 2012 yapımı 3 boyutlu bir animasyon
Köpek Dinazor Görürse 00:56
Köpek Dinazor Görürse 1.371 izlenme - 1 yıl önce Köpeğin Dinazor Gördüğündeki Tepkisi, İzleyin
Muhteşem Bebek Dinazor Robot 03:04
Muhteşem Bebek Dinazor Robot 1.481 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem Bebek Dinazor Robot
Sevimli Dinazor Oyunu 00:13
Sevimli Dinazor Oyunu 1.664 izlenme - 2 yıl önce Dinazor Oyunu Oynamaya Ne Dersiniz?
NBA Yıldızlarına Dinazor Sürprizi 04:46
NBA Yıldızlarına Dinazor Sürprizi 338 izlenme - 1 yıl önce NBA takımlarından Phoenix Suns'ın yıldız isimlerine dinazor sürprizi.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.İyi seyirler...
Alışveriş Merkezinde Dinazor Paniği 02:20
Alışveriş Merkezinde Dinazor Paniği 592 izlenme - 2 yıl önce Antalya'da Bir Alışveriş Merkezine Tanıtım Amaçlı Getirilen Dinazor, Başta Çocuklar Olmak Üzere Herkesi Korkuttu.
Sokakta Dinazor Dolaştırdılar 01:48
Sokakta Dinazor Dolaştırdılar 335 izlenme - 3 yıl önce Sokakta Dinazor Dolaştırdılar 13 Ağustos 2012 Pazartesi
Pırdino Çizgi Filmi Yeni Bölüm Full 23:22
Pırdino Çizgi Filmi Yeni Bölüm Full 403.826 izlenme - 12 ay önce TRT'nin sevilen çizgi filmi Pırdino yeni maceralarla karşınızda.. Oyuncular; Pırdino Porsuk (Coşkun Tonga) Sansar (Sungun Babacan) Tarık (Efe Kılıç) Ela (Bengi Bilir) Anne (Seda Kement) Baba (Burak Sezer) Öğretmen (Hazal Uprak) Burç (Kerem Çakar) Çıvgın (Serkan Şengül) Şimşek (Ebubekir Öztürk)
NBA Yıldızlarına Dinazor Sürprizi! 04:30
NBA Yıldızlarına Dinazor Sürprizi! 802 izlenme - 1 yıl önce NBA takımlarından Phoenix Suns'ın yıldız isimlerine dinazor sürprizi.Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle.İyi seyirler...
 Son Teknoloji Oyuncak Dinozor 03:04
Son Teknoloji Oyuncak Dinozor 3.755 izlenme - 1 yıl önce Üzerindeki sensörler sayesinde gercek gibi tepki veren oyuncak dinazor cocuklarin kesinlikle isteyecegi türden bir oyuncak. Gavur yapiyor valla. Ben olsam bende oynarim.
İtfaiyeci Sam Dinazor Avı 09:00
İtfaiyeci Sam Dinazor Avı 214 izlenme - 1 ay önce İtfaiyeci Sam Dinazor Avı http://www.oynabiroyun.com/ Bütün Oyunlar