Hoşgeldiniz!

direk dansı

Biri Direk Dansı mı Dedi 05:35
Biri Direk Dansı mı Dedi 3 yıl önce 2.496 izlenme Ülkemizde yetenek denildiğinde akla pek gelmeyen ama yurt dışında yarışmaları bile yapılan bir estetik dans türü efendim..
Direk Dansında Yere çakılan Kadın 01:07
Direk Dansında Yere çakılan Kadın 3 yıl önce 380 izlenme Direk Dansında Yere çakılan Kadın
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü 04:46
Direk Dansını Sanata Dönüştürdü 2 yıl önce 206 izlenme Genelde gece kulüplerinde yapılan direk dansını bu kadın bir sanat haline dönüştürmüş.
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 00:49
Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı 3 yıl önce 1.955 izlenme Helin Avşar - Direk Dansı Yaptı
Asena Erkin'in Direk Dansı Fotoğrafı Caner'i Kızdıracak 00:16
Asena Erkin'in Direk Dansı Fotoğrafı Caner'i Kızdıracak 1 yıl önce 16.561 izlenme Fenerbahçe'nin başarılı futbolcularından Caner Erkin'in eşi Asena Erkin, Instagram hesabından direk dansı yaparken çektiği fotoğrafı paylaştı.
Direk Dansı Yaparken Kendini Yerde Buldu ! 00:22
Direk Dansı Yaparken Kendini Yerde Buldu ! 3 yıl önce 91 izlenme Amerikada Bir Club'da Direk Dansı Yaparken direk yerinden koparsa
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 00:05
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 2 hafta önce 38 izlenme Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi Direk dansı yapan adamla birlikte kedinin de direğe tutunmasıyla ortaya çıkan sıcak görüntüler.
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 00:05
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 2 hafta önce 33 izlenme Direk dansı yapan adamla birlikte kedinin de direğe tutunmasıyla ortaya çıkan sıcak görüntüler. Yepyeni videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 00:05
Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi 2 hafta önce 36 izlenme Sahibiyle Birlikte Direk Dansı Yapan Kedi Direk dansı yapan adamla birlikte kedinin de direğe tutunmasıyla ortaya çıkan sıcak görüntüler.
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 00:37
70 Yaşındaki Kadın Direk Dansı Yaptı 3 gün önce 142 izlenme Çin'de ortaya çıkan görüntülerde 69 yaşındaki kadın, direk dansı şovuyla görenleri hayrete düşürdü. Geçtiğimiz günlerde ulusal bir yarışmada altın madalya kazanan 69 yaşındaki emekli kadın, seksenli yaşlarına kadar dans etmey
Obez Kadın Yarışmada Direk Dansı Yaptı 02:24
Obez Kadın Yarışmada Direk Dansı Yaptı 1 yıl önce 540 izlenme İngiltere'nin Yetenek Sizsiniz yarışmasına katılan obez kadın, direk dansı performansıyla jüriyi hayrete düşürdü.
Direk Dansı Hiç Bu Kadar Havalı Olmadı 02:27
Direk Dansı Hiç Bu Kadar Havalı Olmadı 1 yıl önce 291 izlenme Boş Zamanlarında Dövmeciye Gittiğini Düşündüğümüz Kız, Direk Dansında Da Harikalar Yaratıyor. Yerçekimini Hiçe Saymak Bu Kadar Kolay Olmamalı.
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız 03:39
Parkta Direk Dansı Antrenmanı Yapan Kız 6 ay önce 64 izlenme Ukrayna'da spor aletlerinin olduğu bir parkta bulduğu direkte,direk dansı çalışması yapan kızı izliyoruz.
Direk Dansı Yapan Güzelin Hazin Sonu 00:30
Direk Dansı Yapan Güzelin Hazin Sonu 1 yıl önce 84 izlenme Direk Dansında Beklenmedik Son ))
Direk dansı pişmanlıktır 00:14
Direk dansı pişmanlıktır 3 yıl önce 244 izlenme Direk dansı pişmanlıktır
Direk Dansı Yapan Kıza Sürpriz Yapan İtfaiyeci 00:44
Direk Dansı Yapan Kıza Sürpriz Yapan İtfaiyeci 4 hafta önce 308 izlenme Direk dansı yapan seksi kız, başına geleceklerden habersiz gösterisini yaparken bir anda üzerine düşen itfaiyeciyi görünce ne yapacağını şaşırdı. 09.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Direk Dansı Yapan Kıza Sürpriz
Direk Dansı - Pole Dancing İstanbul 04:03
Direk Dansı - Pole Dancing İstanbul 2 yıl önce 285 izlenme Direk Dansı - Pole Dancing "İstanbul"
Ukraynalı Kadın Dansçıdan Müthiş Direk Dansı! 07:31
Ukraynalı Kadın Dansçıdan Müthiş Direk Dansı! 2 yıl önce 4.962 izlenme Ukrayna'da bir yarışma porgramında pole dencer (direk dansçısı) kadının yaptığı müthiş sans ülkenin gündemine oturdu.
Ukraynalı Kadın Dansçıdan Müthiş Direk Dansı! 01:18
Ukraynalı Kadın Dansçıdan Müthiş Direk Dansı! 2 yıl önce 437 izlenme Ukrayna'da bir yarışma porgramında pole dencer (direk dansçısı) kadının yaptığı müthiş sans ülkenin gündemine oturdu.
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 04:34
Direk Dansına Özenen Şişman Kadın 2 yıl önce 1.360 izlenme Şişman Kadının Direk Dansı Öğrenme İsteği
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 02:24
Şişman Kızdan Beklenmedik Direk Dansı Performansı 1 yıl önce 6.117 izlenme İngilterede yetenek yarışmasına katılan Emma Haslam kilosu nedeniyle başarılı olamaz önyargılarına inat, müthiş bir direk dansı performansı sergiliyor.
Obez Kadının Direk Dansı Herkesi Şoke Etti 02:24
Obez Kadının Direk Dansı Herkesi Şoke Etti 8 ay önce 146 izlenme Yetenek yarışmasında jüriye direk dansı yapacağını söyleyen kadından kimse iyi bir performans beklemiyordu. Ancak herkesin bu fikri dans başlayınca yerle bir oldu.
Direk dansı mağdurları! 01:48
Direk dansı mağdurları! 3 yıl önce 343 izlenme Direk dansı yapmaya çalışan çılgın kızların hazin sonları...
The Bling Ring - Emma Watson Direk Dansı 00:45
The Bling Ring - Emma Watson Direk Dansı 2 yıl önce 1.185 izlenme The Bling Ring filminde Emma Watson'ın direkte yaptığı çok özel dans.
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Direk Dansı Teknikleri 11:24
Yunanistan'da Sabah Programı Olmak - Direk Dansı Teknikleri 4 ay önce 100 izlenme Evet sevgili alkışlarla yaşayanlar ve de yaşatanlar, daha önce yayınladığımız, komşu Yunanistan'ın sabah programından bir kesitin siz değerli alkışseverler tarafından ilgiyle karşılanması sonucu, yine bir tv programı kesitiyle karşı
Striptiz ve Direk Dansı Yapan İnsanların Düştükleri Güç Durumlar 06:40
Striptiz ve Direk Dansı Yapan İnsanların Düştükleri Güç Durumlar 4 ay önce 13 izlenme Bazıları dans ederken bazıları daha dansa başlamadan. Dans etmenin ağır sorumluluğu altında kendilerini kanıtlamalarına ramak kala güç duruma düşen insanlar...
Sırtında Çocuğu ile Direk Dansı Yapan Kadın 01:41
Sırtında Çocuğu ile Direk Dansı Yapan Kadın 5 ay önce 185 izlenme Sırtında Çocuğu ile Direk Dansı Yapan Kadın Ashley Wright isimli kadın sırtına bağladığı çocuğu ile boru dansı yapıyor.
İstanbul : Direk Dansı - Pole Dancing 04:03
İstanbul : Direk Dansı - Pole Dancing 2 yıl önce 128 izlenme İstanbul : Direk Dansı - Pole Dancing
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 05:52
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 1 yıl önce 665 izlenme Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 06:13
Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı 1 yıl önce 301 izlenme Ukraine Got Talent - Anastasia Sokolova - Direk Dansı