Hoşgeldiniz!

diş çekme

Ok Atarak Diş Çekme 00:53
Ok Atarak Diş Çekme 324 izlenme - 1 yıl önce Yaydaki Gerilmiş Okun Ucuna İp Bağlanmış, İpin Diğer Ucuda Sallanmakda Olan Dişe.ok Bırakıldığında İse İşlem Başarıyla Sonuçlanıyor Dişde Okla Birebar Gidiyor.
Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi 01:48
Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi 113.559 izlenme - 2 yıl önce Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Diş Çekmede Son Nokta 00:48
Diş Çekmede Son Nokta 28 izlenme - 7 ay önce 2008 Pekin Olimpiyatları'nda dekatlonda altın madalya kazanan ABD'li atlet Bryan Clay, kızının dişini çekmek için akıl almaz bir yola başvurdu. 3 yıldır pistlerden uzak olan Clay, Ellie adlı kızının sallanan dişini bir ipin ucuna bağladı ve ciriti fırlatttı...
Amerika Ve Türkiyede Diş Çekme 00:25
Amerika Ve Türkiyede Diş Çekme 771 izlenme - 8 ay önce Amerika Ve Türkiyede Diş Çekme - yeni vine
Amerika Vs Türkiyede Diş Çekme 00:25
Amerika Vs Türkiyede Diş Çekme 329 izlenme - 8 ay önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi 01:48
Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi 419 izlenme - 2 yıl önce Rusların Arabayla Diş Çekme Yöntemi
64x160 Diş Çekme Makinesi 00:26
64x160 Diş Çekme Makinesi 211 izlenme - 2 yıl önce
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 01:21
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 29 izlenme - 5 ay önce 11 yaşındaki Alexis Davidson akranlarına oranla çok daha cesaretli bir şekilde dişini çekti. Normal şartlarda bir çocuğun pekte cesaret edemeyeceği diş çektirme olayına kendisi farklı bir yöntem kullanarak halletti.
Onlarda diş çekme Bizde diş çekme 00:25
Onlarda diş çekme Bizde diş çekme 103 izlenme - 8 ay önce Onlarda diş çekme & Bizde diş çekme Onlarda diş çekme & Bizde diş çekmeOnlarda diş çekme & Bizde diş çekmeOnlarda diş çekme & Bizde diş çekme
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 00:17
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 72 izlenme - 6 ay önce ABD'de ilginç diş çekme yöntemi İlginç diş çekme yöntemine gülsek mi üzülsek mi bilemedik. ABD’de bir baba oğlunun ayrık duran dişleri için ücretsiz bir çözüm buluyor. Normalde şartlarda çekilmesi gereken dişin arasına bir ip bağlayan adam, oğlunun eline bir ok ve yay veriyor. İpin ucunun bağlı olduğu oku fırlatan çocuk birkaç saniye sonra ayrı bir görüntüye bürünüyor. İnternetin yeni fenomeni haline gelen video ise izleyenleri kırıp geçiriyor.
Babadan Değişik Diş Çekme Yöntemi 00:21
Babadan Değişik Diş Çekme Yöntemi 130 izlenme - 7 ay önce Babadan Değişik Diş Çekme Yöntemi Babanın oğlunun diş çekme yöntemini görünce gülmekten kendinizi alamayacaksınız.
Amerika vs Türkiyede Diş Çekme 00:25
Amerika vs Türkiyede Diş Çekme 1.827 izlenme - 7 ay önce Amerika Vs Türkiyede Diş Çekme Vine
ABD'de ilginç Diş Çekme Yöntemi 00:12
ABD'de ilginç Diş Çekme Yöntemi 439 izlenme - 6 ay önce İlginç diş çekme yöntemine gülsek mi üzülsek mi bilemedik. ABD’de bir baba oğlunun ayrık duran dişleri için ücretsiz bir çözüm buluyor. Normalde şartlarda çekilmesi gereken dişin arasına bir ip bağlayan adam, oğlunun eline bir ok ve yay veriyor. İpin ucunun bağlı olduğu oku fırlatan çocuk birkaç saniye sonra ayrı bir görüntüye bürünüyor. İnternetin yeni fenomeni haline gelen video ise izleyenleri kırıp geçiriyor.
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 00:12
ABD'de İlginç Diş Çekme Yöntemi 137 izlenme - 6 ay önce İlginç diş çekme yöntemine gülsek mi üzülsek mi bilemedik. ABD’de bir baba oğlunun ayrık duran dişleri için ücretsiz bir çözüm buluyor. Normalde şartlarda çekilmesi gereken dişin arasına bir ip bağlayan adam, oğlunun eline bir ok ve yay veriyor. İpin ucunun bağlı olduğu oku fırlatan çocuk birkaç saniye sonra ayrı bir görüntüye bürünüyor. İnternetin yeni fenomeni haline gelen video ise izleyenleri kırıp geçiriyor.
İlginç Diş Çekme Yöntemi  01:13
İlginç Diş Çekme Yöntemi 126 izlenme - 7 ay önce İlginç diş çekme yöntemi Dişini kerpetenle tutturduktan sonra alttan tornavidanın sapını kerpetene vurdurarak diş çektiren adamın görüntüleri ilginç.
Diş Çekme 2 00:18
Diş Çekme 2 229 izlenme - 2 yıl önce Sesmak Makina Tel.0212 6123575
Dişini Acimadan Böyle Çekti 00:38
Dişini Acimadan Böyle Çekti 292 izlenme - 2 yıl önce Diş Çekmenin Kötü Yolunu Bulmuş Adam
En Sıra Dışı Diş Çekme Yöntemi 00:21
En Sıra Dışı Diş Çekme Yöntemi 58 izlenme - 7 ay önce 2008 Pekin Olimpiyatlarında altın madalya kazanan ABD’li atlet Bryan Clay, 5 yaşındaki kızı Elizabeth’in sallanan dişini çekmek için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Amatör kamera tarafından an be an kaydedilen görüntülerde, Bryan kızının dişini çektirmek için diş hekimine götürmek yerine cirit kullanarak çekmeyi tercih ettiği anlaşılıyor. Brayn’ın kızının dişine bir ip bağladığı anlaşılan görüntülerde, ipin diğer ucunu da cirite bağladığı görülüyor. Elizabeth’in oldukça gergin olduğu sırada Bryan’ın kızının dişini çekmek için başvurduğu ciriti hızlı bir şekilde fırlatarak kızının dişini çektiği anlaşılıyor.
İLGİNÇ DİŞ ÇEKME YÖNTEMİ!  00:38
İLGİNÇ DİŞ ÇEKME YÖNTEMİ! 33 izlenme - 6 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Dünyanın En İlginç Diş Çekme Yöntemi 00:58
Dünyanın En İlginç Diş Çekme Yöntemi 234 izlenme - 2 yıl önce Sallanan dişini çekmekten korkan küçük bir kız beyzbol topu sayesinde dişinden kurtuldu. İnsanların sallanan dişlerini çekmek için genellikle kapıyı kullanmalarına rağmen küçük kızın uyguladığı sıra dışı yöntemle görenleri hayrete düşürdü. Babası tarafından ilk olarak ipin bir ucuna beyzbol topu diğer ucuna dişi takılan küçük kız abisinin havaya atıla topa vurmasıyla ise dişinden kurtuldu. Olay öncesi oldukça heyecanlı ve gergin görülen küçük kız topa vurulma anında ise geçici bir korku yaşadı. Olay sonrası gece dişiyle birlikte uyuyan küçük kız dileğinin ise dişinin kendisine para getirmesi olduğunu açıkladı.
Ünlü Sporcudan Sıradışı Diş Çekme Yöntemi 00:43
Ünlü Sporcudan Sıradışı Diş Çekme Yöntemi 12 izlenme - 7 ay önce Ünlü atlet, çocuğunun dişini sıra dişi bir yöntemle bizzat kendisi çekti.2008 Pekin Olimpiyatları’nın altın madalyalı atleti ABD’li atlet Bryan Clay, 5 yaşındaki kızı Elizabeth’in sallanan dişini çekmek için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Kızının dişini bir cirite bağlayan Bryan, ardından ciriti fırlattı.Küçük çocuğunu dişi düşerken, ünlü sporcunun bu alışılmamış yöntemi tepki topladı.
Ünlü Sporcudan Sıradışı Diş Çekme Yöntemi 00:27
Ünlü Sporcudan Sıradışı Diş Çekme Yöntemi 14 izlenme - 7 ay önce Ünlü atlet, çocuğunun dişini sıra dişi bir yöntemle bizzat kendisi çekti.2008 Pekin Olimpiyatları’nın altın madalyalı atleti ABD’li atlet Bryan Clay, 5 yaşındaki kızı Elizabeth’in sallanan dişini çekmek için sıra dışı bir yönteme başvurdu. Kızının dişini bir cirite bağlayan Bryan, ardından ciriti fırlattı.Küçük çocuğunu dişi düşerken, ünlü sporcunun bu alışılmamış yöntemi tepki topladı.
İlginç diş Çekme şekli 02:07
İlginç diş Çekme şekli 220 izlenme - 3 yıl önce İlginç diş Çekme şekli
Yok böyle diş çekme yöntemi 00:58
Yok böyle diş çekme yöntemi 1.259 izlenme - 2 yıl önce 26.03.2014 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Yok böyle diş çekme yöntemi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Oyuncak araba ile diş çekme 01:07
Oyuncak araba ile diş çekme 441 izlenme - 3 yıl önce Oyuncak araba ile diş çekme
Babasının Diş Çekme Yöntemiyle Şoka Giren Sevimli Kız 00:08
Babasının Diş Çekme Yöntemiyle Şoka Giren Sevimli Kız 793 izlenme - 1 yıl önce Çinli, japon veya korelı olan bu kızımız babasının uyguladığı yöntemi hayretle izliyor
Babasının Diş Çekme Yöntemiyle Şoka Giren Sevimli Kız 00:08
Babasının Diş Çekme Yöntemiyle Şoka Giren Sevimli Kız 363 izlenme - 9 ay önce Çinli, japon veya korelı olan bu kızımız babasının uyguladığı yöntemi hayretle izliyor
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 01:21
Cesaretli Kızın Kendi Dişini Ok Atarak Çekmesi 63 izlenme - 5 ay önce 11 yaşındaki Alexis Davidson akranlarına oranla çok daha cesaretli bir şekilde dişini çekti. Normal şartlarda bir çocuğun pekte cesaret edemeyeceği diş çektirme olayına kendisi farklı bir yöntem kullanarak halletti.
süper diş çekme yöntemi:) 01:10
süper diş çekme yöntemi:) 1.610 izlenme - 6 yıl önce müthiş yöntem
Ok ile Diş Çekmek 01:21
Ok ile Diş Çekmek 117 izlenme - 5 ay önce Okçuluğa meraklı küçük kız sallanan dişi için babasıyla beraber farklı bir yöntem denemeye karar veriyor. Dişine bağladığı ipin diğer ucunu ok ile birleştiriyor ve yayı gerip oku fırlatıyor. Başarılı olan yöntem ile diş acısız şekilde çekiliyor. Kapıya bağlama yöntemine göre daha yaratıcı değil mi ne dersiniz?