Hoşgeldiniz!

doğum anı

Doğum Anı 00:06
Doğum Anı 6.761 izlenme - 2 yıl önce Doğum Anı
Köpeğin Doğum Anı 01:30
Köpeğin Doğum Anı 12.699 izlenme - 2 yıl önce Köpeğin Doğum Anı
Bebek Doğum Anı 03:02
Bebek Doğum Anı 17.127 izlenme - 5 yıl önce bebek doğum anı
Zürafanın Doğum Anı 00:49
Zürafanın Doğum Anı 4.808 izlenme - 1 yıl önce 16.06.2014 tarihinde San Diego Hayvanat Bahçesinde meydana gelen zürafanın doğum anını ziyaretçiler canlı canlı izlediler.
Yunusun Doğum Anı 00:49
Yunusun Doğum Anı 25.458 izlenme - 9 yıl önce hayvanlar alemi
Bir Kangurunun Doğum Anı 01:58
Bir Kangurunun Doğum Anı 1.753 izlenme - 10 ay önce Bu belgeseli ilk izlediğimde inanamamıştım imkansız gibi geliyo insana. Anne kanguru küçük bebeki çıkacağı zaman bacak boyunu yalıyo ve yavru kanguru o yolu tırmanarak kese içindeki memeye ulaşıyo. Her memede ihtiyaca göre farkı besin değerinde süt var. Her yavru diğeri geldiğinde yana kayıyo böylelikle tüm yavrular ihtiyacı olan besinin almış oluyo
Dodonun Doğum Anı 00:23
Dodonun Doğum Anı 4.945 izlenme - 2 yıl önce Dodonun Doğum Anı Dodos Memoir Of Birth
Dünyanın Konuştuğu Doğum Anı 01:15
Dünyanın Konuştuğu Doğum Anı 441 izlenme - 3 ay önce Amerika'da eşinin doğumunu fotoğraflayan Randy Atkins, belki de bir fotoğraf sanatçısının yakalayabileceği bir kareyi ölümsüzleştirdi. Sezaryen işlemi sırasında, anne karnından elini uzatan kızının doktorun parmağını tuttuğu anın fotoğrafı, yoğun ilgi görüyor.
Kaplanın Doğum Anı Kamerada 01:04
Kaplanın Doğum Anı Kamerada 3.743 izlenme - 2 yıl önce Londra Hayvanat Bahçesi'nde bir kaplan yavrusunun doğumu gizli kameralarla görüntülendi. Beş yaşındaki Sumatra kaplanı Melati, 22 Eylül'de yaklaşık altı dakika süren sancıların ardından doğum yaptı.
Vatoz Balığının Doğum Anı 01:33
Vatoz Balığının Doğum Anı 655 izlenme - 8 ay önce Vatoz Balığının Doğum Anı Her canlının doğumu farklıdır ama en kolay doğum yapan canlı vatoz balıkları sanırım
Köpeğin Doğum Anı 01:30
Köpeğin Doğum Anı 1.574 izlenme - 2 yıl önce Köpeğin Doğum Anı
Yunusun Doğum Anı Muhteşem 03:30
Yunusun Doğum Anı Muhteşem 1.767 izlenme - 3 yıl önce O inanılmaz an!
Yunus Balığının Doğum Anı 03:30
Yunus Balığının Doğum Anı 509 izlenme - 1 yıl önce ABD'nin Hawaii eyaletinde, sığ sulardaki yunusun büyüleyici doğum anı, su altı kameramanı tarafından saniye saniye kaydedildi.
Yavru Filin Doğum Anı 06:02
Yavru Filin Doğum Anı 97 izlenme - 3 ay önce Anne filin yavrusunu doğurması ve sonrasında ona nefes alması için şaplak atması. Annelik heryerde zor be kardeşim. Annemizin kıymetini bilelim.
Akrep Nasıl Doğum Yapar? 03:37
Akrep Nasıl Doğum Yapar? 116.888 izlenme - 2 yıl önce bazı hayvanların yavruları gerçekten çok ilginç oluyor. ilginç yavruları olan bir hayvanda akrep. doğurduğu yavruları sanki saydam bir canlı gibi. biraz zaman geçtikten sonra sihirli dönüşüm başlıyor ve o zehirli hayvan ortaya çıkıyor.
Doğum Günün Kutlu Olsun 01:37
Doğum Günün Kutlu Olsun 913 izlenme - 2 yıl önce İSTEK ÜZERİNE YAPILMIŞTIR
Doğum Günün Kutlu Olsun 02:02
Doğum Günün Kutlu Olsun 59 izlenme - 2 yıl önce Doğum Günün Kutlu Olsun
Kızımızın Doğum Anı 00:25
Kızımızın Doğum Anı 25.345 izlenme - 6 yıl önce Kızımızın Doğum Anı
Yavruların Doğum Anı 18:09
Yavruların Doğum Anı 5.001 izlenme - 3 yıl önce Yavruların Doğum Anı Ve Son Halleri Canlı Olarak İzle 9 Adet Yavru Doğruyor
Yunusun Doğum Anı 02:17
Yunusun Doğum Anı 135 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Zürafa Doğum Anı 04:30
Zürafa Doğum Anı 3.084 izlenme - 3 hafta önce Hayretler içerisinde izlediğim bu videoyu üşenmedim ve sizlerin de beğenisine sunuyorum. Hayretle içerisinde izleme zorunluluğu yoktur. Ancak doğa içerisinde bi başına doğum yapan bu uzun eşeğin, yavrusunun inatla ayakta durmaya çalışması, annesinin ise onu yürütmek için ufak ufak itelemesi çok sayıda sosyal mesaj içeriyor. Bol mesaj almanız dileğiyle, buyrunuz izleyiniz.
Kangurunun Doğum Anı 01:58
Kangurunun Doğum Anı 168 izlenme - 9 ay önce
Erkek Deniz Atının Doğum Anı 01:50
Erkek Deniz Atının Doğum Anı 5.349 izlenme - 11 ay önce Erkek deniz atının doğum anı bu şekilde görüntülenmiş, gerçekten insan izlerken hayretlere düşüyor, zor birgörev olsa gerek.
Yılanın Doğum Anı Böyle Görüntülendi 01:18
Yılanın Doğum Anı Böyle Görüntülendi 1.688 izlenme - 5 ay önce Bir yılanın yolda doğum yaptığını görenler, bu inanılmaz doğa olayını ölümsüzleştirmek için kameralara sarıldı.
Zürafanın Doğum Anı Böyle Görüntülendi 00:49
Zürafanın Doğum Anı Böyle Görüntülendi 3.069 izlenme - 1 yıl önce Zürafanın Doğum Anı Böyle Görüntülendi
Erkek Deniz Atının Doğum Anı 00:43
Erkek Deniz Atının Doğum Anı 486 izlenme - 1 yıl önce Doğum yapan denizatı, saniyeler içinde binlerce deniz atı yavrusunu etrafa püskürtüyor. sonrasında dinlenme vakti..
Dogum Gunun Kutlu Olsun Bitanem 04:41
Dogum Gunun Kutlu Olsun Bitanem 8.212 izlenme - 3 yıl önce bende beni bende sanırdım hep kendi kendime bir gün merak edip eğilip baktım da içime;bir de ne göreyim! içim dopdolu tutulmuş içimin yolu girmek ne mümkün giremedim kendi içime, bir de baktım kiiçimde sen varsın içim deli mi deli dolu mu dolu... bana kapalı içimin yolu içim ağzına kadar sen dolu.. vazgeştim kendimden kendi içime girmekten ! ... başedemem seninle sevdamın ince selvisi var içimde kal sen içimin günlük delisi!
Pandanın Doğum Anı  03:09
Pandanın Doğum Anı 183 izlenme - 5 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Pandanın Doğum Anı  02:31
Pandanın Doğum Anı 182 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Pandanın Doğum Anı  03:09
Pandanın Doğum Anı 67 izlenme - 6 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop