Hoşgeldiniz!

doktoru

Aşk Doktoru 02:50
Aşk Doktoru 5.516 izlenme - 8 yıl önce Aşk Doktoru fragmanı
Canavar Doktoru 02:00
Canavar Doktoru 43 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/canavardoktoru.htm Ormanda yaralanan 4 yaratığın ilk yardım ve iyileştik Canavar Doktoru oyununda öncelikle ilk ekranda ormanda yaralanan 4 yaratıktan birisini seçerek ona ilk yardım yapacaksınız. Canavar Doktoru oyunu FARE ile oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.
Bebek Doktoru 00:54
Bebek Doktoru 10 izlenme - 10 ay önce Bebek doktoru olarak hastanemize gelen ve başından büyük kazalar geçen küçük bebeğin vücudunu incetmeden yaralarını temizlemeli ve onu tedavi etmeliyiz. Mouse'unuzu kullanarak masanın üstünde duran aletleri kullanarak yaraların üstüne getirmelisiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/bebekdoktoru.htm
Hayvan Doktoru 01:30
Hayvan Doktoru 16 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hayvandoktoru.htm Hayvan doktoru oyunumuzda tedavi etmek istediğiniz hayvanı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Mouse'unuz ile ekranın sağında bulunan malzemeleri kullanarak tedaviye başlayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Sevgi Günaydın - Neşe Doktoru 05:34
Sevgi Günaydın - Neşe Doktoru 1 izlenme - 6 ay önce Sevgi Günaydın - Neşe Doktoru
Diş Doktoru Papağan 00:19
Diş Doktoru Papağan 263 izlenme - 3 ay önce Biz papağana küfür öğretelim el alem papağana diş çekmeyi öğretsin, izliyoruz. 27.08.2015 günü gagarino kanalına yüklediğim 'Diş Doktoru Papağan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 36 izlenme - 12 ay önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı. Bu olay başıma geldikçe habere çok şaşırmadım açıkçası.
Ugandalı Doktoru Keita Sandılar 02:20
Ugandalı Doktoru Keita Sandılar 386 izlenme - 3 yıl önce Şanlıurfaspor'un teklifini reddeden Fildişili yıldız futbolcu Keita'ya benzeyen Ugandalı stajyer doktor Edrine Edrines, Şanlıurfa?da heyecan yarattı. Doktoru Keita zanneden Şanlıurfalılar, fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.
Demirel’in Doktoru Gözyaşlarını Tutamadı 05:53
Demirel’in Doktoru Gözyaşlarını Tutamadı 5 izlenme - 5 ay önce Süleyman Demirel’in aile Doktoru Aylin Cesur hastanenin önünde basın açıklaması yaparken gözyaşlarını tutamazken "Yürüdüğünüz yolda, içtiğiniz suda, kullandığınız elektrikte, okuduğunuz okulda, hastanelerde, barajlarda, havaalanlarında, her yerde unutulmayacak izler bırakan sayın Cumhurbaşkanımızı saat 02.05’te maalesef Hak’kın rahmetine yolladık" dedi.
Aşk Doktoru Kerim 00:38
Aşk Doktoru Kerim 94 izlenme - 3 yıl önce Aşk Doktoru Kerim
Elinde Bıçakla Doktoru Kovaladı! 01:05
Elinde Bıçakla Doktoru Kovaladı! 20 izlenme - 2 yıl önce Elinde Bıçakla Doktoru Kovaladı! - Parça 1
Müslüm Gürses Doktoru Açıklaması 04:34
Müslüm Gürses Doktoru Açıklaması 151 izlenme - 3 yıl önce Müslüm Gürses'in Doktoru Ve Menajerinden Açıklama tedavisi Süren Ünlü Sanatçı Müslüm Gürses'in Menajeri Nevzat Takmaz, "yoğun Bakım Ünitesine Saz Ekibi Alındığı İçin Gürses'in Mikrop Kapmış Olabileceği" Şeklindeki Açıklamasının Yanlış Anlaşıldığını Söyledi. geçirdiği Bypass Ameliyatının Ardından Akciğer Ve Böbrek Yetmezliği Nedeniyle Yoğun Bakıma Alınan Ve Halen Tedavisi Burada Süren Müslüm Gürses 'in Menajeri Nevzat Takmaz Ve Doktoru Kardiyoloji Uzmanı Deniz Şener, Basın Mensuplarına Açıklama Yaptı. Gürses 'in Menajeri Nevzat Takmaz, Ünlü Sanatçının Durumunun İki Gün Öncesine Kadar Ciddiyetini Koruduğunu Ancak Bugün Daha İyi Olduğunu Söyledi. muhterem Nur 'un "artık Ümit Kesildi" Şeklindeki Açıklamalarının Hatırlatılması Üzerine Takmaz, "ona Da Hak Vermek Lazım. Az Şey Yaşamadık. Yaklaşık 3 Aydır Buradayız. Zaten Hastane Olarak Da Ellerinden Geleni Yapıyorlar. Zaten Biz Burada Misafiriz. Ellerinden Geleni Yapıyorlar, Bütün İmkanları Kullanıyorlar. Muhterem Hanım Üzüntüsünden Bazı Şeyleri Söyleyebilir. Şu Anda İyiye Gidiyor" Diye Konuştu. bir Basın Mensubu Takmaz 'a, Gazetelerde Yer Alan, "doktorlar Yılbaşı Gecesi Yoğun Bakım Ünitesine Saz Takımı Aldı, Müslüm Baba O Yüzden Mikrop Kapmış Olabilir ' Şeklindeki İddialarını Sordu. Takmaz, "yani Yanlış Anlaşılma Var. Bizim De Kabahatimiz Oldu. 3 Aydır Buradayım, Doktorlardan Detaylı Bilgi Alabilirdim. 'enfeksiyon' Dediler. Böyle Bir Şeyi İhtimal Üzerine Konuştuk. Onlar Farklı Yönde Yorum Yapmışlar. Öyle Bir Şey Yok" Dedi. 02.03.2013
Trakyalı Ninenin Göz Doktoru Macerası 01:54
Trakyalı Ninenin Göz Doktoru Macerası 1.835 izlenme - 3 yıl önce Trakyalı Ninenin Göz Doktoru Macerası
Trakyalı Ninenin Göz Doktoru Macerası 01:54
Trakyalı Ninenin Göz Doktoru Macerası 214 izlenme - 10 ay önce 89 yaşındaki Trakyalı ninemiz göz doktoruna gitmiş ve neler yaşadıklarını anlatıyor. On numara sempatik ve sevimli. Allah uzun ömür versin.
Urfalılar Ugandalı Doktoru Keita Sandılar 02:27
Urfalılar Ugandalı Doktoru Keita Sandılar 51 izlenme - 3 yıl önce Ugandalı Doktoru Futbolcu Keita Sandılar Şanlıurfaspor'un teklifini reddeden Fildişili yıldız futbolcu Keita'ya benzeyen Ugandalı stajyer doktor Edrine Edrines, Şanlıurfa?da heyecan yarattı. Doktoru Keita zanneden Şanlıurfalılar, fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.
Savaş Ay'ın Doktoru Açıklama Yaptı 04:09
Savaş Ay'ın Doktoru Açıklama Yaptı 49 izlenme - 2 yıl önce Usta Gazeteci Savaş Ay'ın Ölümüyle İlgili Vefat Ettiği İstanbul Eğitim Ve Araştırma Hastanesi'nin Yöneticisi Doc.dr. Özgür Yiğit Açıklama Yaptı.
 Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 02:10
Antibiyotik Yazmayan Doktoru Dövmek 16 izlenme - 1 yıl önce İki üç gün önce yaşlı uzaktan bir akrabamla (uzaktan kumanda gibi oldu) birlikte hastaneye gittim. Kadın şuram ağrıyo şura işte felan diye tutturdu. Doktor testleri yaptı, baktı baktı ''bir şeyin yok teyzeciğim, serum geçirir birazdan'' dedi. Kadın tutturdu ''ben biliyom safra kesemde sorun var, bari bi ağrı kesici yap'' diye. Ben utandım onun adına. Doktor gerek yok dedikçe inat etti. Doktor da inat etti yapmadı.
Aşk Doktoru -  Will Smith 03:58
Aşk Doktoru - Will Smith 37 izlenme - 6 ay önce Will Smith ilk görüşte aşık oluyor ve kendini tanıtıyor. İzlenmesi gereken filmler sıralamasında ilk 20'yi zorlayacak olan filmin en güzel sahnelerinden biri...
Gerizekalı Osman ve Abazan Doktoru 02:07
Gerizekalı Osman ve Abazan Doktoru 208 izlenme - 12 ay önce Nöbetten nöbete koşan bu yüzden bağyan yüzü göremeyen doktorumuz tam ağız tadıyla porno dergi okuyacakken, münasebetsiz kurşunlanmış bir hasta acile gelir. 5 kurşun yemiş ama sadece grip olmuş bir hasta havasında olan Osman, usulca doktoru bekler. Osman'ın tek korkusu iğne olmaktır. Gerizekalı olduğunu da kabullenen delikanlının hayat felsefesi çok farklıdır.
Babasını Kaybetti, Doktoru Şikayet Etti 01:47
Babasını Kaybetti, Doktoru Şikayet Etti 7 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Babasını Kaybetti, Doktoru Şikayet Etti Babasını Kaybetti, Doktoru Şikayet Etti
BABASINI KAYBETTİ, DOKTORU ŞİKAYET ETTİ 01:47
BABASINI KAYBETTİ, DOKTORU ŞİKAYET ETTİ 11 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk.
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 02:48
Grev Yapan Doktoru Şoka Sokan Soru 10.362 izlenme - 1 ay önce Bakırköy'de yapılan sokak röportajında, Ahsen Tv'nin yöneltmiş olduğu askerler için neden grev yapmadınız sorusuna donup kalan doktor hanımefendiyi izliyoruz efendim, saygılar.(İlk defa bu aktrollerin yaptığı birşeyi beğendim.) Not:Teröristi desteklemeyen herkesede akpli damgası vurmayın artık
diş doktoru 00:42
diş doktoru 307 izlenme - 7 yıl önce
göz doktoru 00:40
göz doktoru 108 izlenme - 4 yıl önce kaan129jeff ve şafak_nil'in hazırladığı kısa skeç sizlerle..
Ugandalı Doktoru Keita Zannetmek - Şanlıurfa 02:20
Ugandalı Doktoru Keita Zannetmek - Şanlıurfa 13 izlenme - 10 ay önce Keita'nın Şanlıurfaspor'a transferi gündeme gelmişti. Fakat Keita bu teklifi reddetmişti. Şanlıurfalılar şehirlerinde 1 aylık staj için bulunan Ugandalı bir doktoru keita zannedip fotoğraf çekinmek istediler.
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 00:55
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 389 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid-Chelsea maçı 0-0 golsüz sona ererken futbolseverlerin gözü İngiliz takımının seksi doktoru Eva Carneiro'nun üzerindeydi. Devler Ligi'nde yarı final heyecanı Atletico Madrid ile Chelsea arasında başladı. Vicente Calderon'da galip gelerek avantaj yakalamak isteyen Atletico, Mourinho'nun savunma şifrelerini çözemediği maçta Chelsea ile golsüz berabere kaldı. MAÇTA DİKKAT ÇEKEN DETAY EVA Karşılaşmanın henüz 15. dakikada Petr Cech'in sakatlanması geceye damga vurdu.Tecrübeli kaleci oyundan çıkarak yerini yedek kaleci Mark Schwarzer'e bıraktı.Bu esnada birkısım futbolseverin gözü ise Chelsea'nin takım doktoru Eva Carneiro'nun üzerindeydi.Güzelliğiyle internette fenomen haline gelen Carneiro Cech'in durumuyla yakından ilgilendi.
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 00:47
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 266 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid-Chelsea maçı 0-0 golsüz sona ererken futbolseverlerin gözü İngiliz takımının seksi doktoru Eva Carneiro'nun üzerindeydi.
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 00:47
Chelsea Doktoru Eva Carneiro İlgi Odağı Oldu 51 izlenme - 2 yıl önce Atletico Madrid-Chelsea maçı 0-0 golsüz sona ererken futbolseverlerin gözü İngiliz takımının seksi doktoru Eva Carneiro'nun üzerindeydi.
Tıp Merkezini Basıp Doktoru Tedavi İçin Götürdüler 03:32
Tıp Merkezini Basıp Doktoru Tedavi İçin Götürdüler 8 izlenme - 5 ay önce Adana’da 6 suçtan aranan bir şahıs düğünde silahla yaralanınca, yakınları tıp merkezini basıp doktoru zorla götürerek yaralıyı tedavi ettirdi.
Elinde bıçakla doktoru kovaladı 01:05
Elinde bıçakla doktoru kovaladı 69 izlenme - 2 yıl önce Doktoru, öğretmenevine kadar bıçakla kovaladı. Uşak’ta ihbar üzerine bir eve giden 112 Acil Servis ekibi, kadın hastanın hastaneye götürülmesini istemeyen yakınlarının saldırısına uğradı. Evden kaçarak canını zor kurtaran sağlık görevlilerinden Dr. İrfan Yavuz’un peşine takılan ve asker olduğu öğrenilen hasta yakını G.Ç., Dr. Yavuz’u yakındaki Öğretmenevi’ne kadar elinde bıçakla kovaladı. Yaşanan korku dolu anlar Öğretmenevi’nin güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye görüntülendi. Olay, Ünalan Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi’ndeki apartmanın ikinci katında bugün saat 13.30 sıralarında meydana geldi. İhbar üzerine harekete geçen 112 Acil Servis ekibi, söz konusu adrese gitti. Müdahale için yanlarında tıbbi malzemeleri alan üç sağlık görevlisi apartmanın ikinci katına çıktı. Burada, kadın hastaya müdahale eden Dr. İrfan Yavuz, hastanın ambulansla hastaneye götürülmesi gerektiğini ifade etti, ancak evde bulunan hasta yakınları, izin vermeyip tehditler savurdu. Tartışmanın büyümesi üzerine hasta yakınlarından İstanbul’da asker olduğu öğrenilen ve hava değişimi için Uşak’a gelen G.Ç. eline bıçağı alıp üç sağlık görevlisinin peşine düştü. Tıbbi malzemeleri evde bırakan sağlık görevlileri, koşarak evden çıkıp canlarını zor kurtardı. Öfkeli genç, Dr. Yavuz’u elinde bıçakla yaklaşık 150 metre uzaklıktaki Öğretmenevi’ne kadar kovaladı. GÜVENLİK KAMERASINA TAKILDI Kendini Öğretmenevi’ne zor atan Dr. Yavuz’u, saldırganın elinden personel kurtardı. Etkisiz hale getirilen G.Ç., polise teslim edildi. Yaşanan kovalamaca da Öğretmenevi’nin güvenlik kamerasına yansıdı. Piyade er olduğu ifade edilen G.Ç., İl Jandarma Komutanlığı ekiplerine teslim edildi. Kovalamaca sonrasında kalp atışları ile nabzı düzensiz atmaya başlayınca fenalaşan Dr. Yavuz ise bir başka ambulansla Uşak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Diğer sağlık görevlileri, olay yerine gelen polis ekipleriyle eve girip tıbbi malzemeleri aldı. Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.