Hoşgeldiniz!

drago

Drago Gabriç 00:44
Drago Gabriç 105 izlenme - 1 yıl önce Trabzonspor 2009-2010 Sezonu'nun 15.Hafta maçında kendi sahasında Ankaragücü ile karşılaştı.Mücadele 3-0 Trabzonspor galibiyeti ile sona erdi.Maçın gollerini Umut Bulut (13.dk),Drago Gabriç (63.dk) ve Gustavo Colman (87.dk) attı.Bir dönem Trabzonspor forması giyen ve Trabzonspor'a Hajduk Split takımından transfer olan Drago Gabriç,Trabzonspor formasıyla çıktığı 28 maçta 4 gol kaydetmişti.Ardından Ankaragücü'ne kiralanan oyuncu orada ise 26 maçta 4 gol kaydetti.Trabzonspor'dan ayrılışı acıklı olan oyuncu,memleketi Hırvatistan'da lüks aracıyla ağır bir trafik kazası geçirmiş ve çok uzun bir süre futbol oynayamayacağı belirtilmişti.Trabzonspor'da futbolcu ile sözleşmesini karşılıklı olarak fesih etti.
Drago Macera 01:10
Drago Macera 26 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/dragomacera.htm Drago, diğer dinazor arkadaşlarını kurtarmak için oyunda ilerlemelidir. Bu macera yolunda drago'nun karşısına canavarlar çıkıyor. A tuşu ile üzerlerinden zıplayarak devam edebilirsiniz. İlk bölümden başlayarak tüm bölümleri tamamlamaya çalışın. İyi eğlenceler..
Drago Macera 01:10
Drago Macera 52 izlenme - 3 yıl önce
Black Drago 05:13
Black Drago 26 izlenme - 3 yıl önce BlackDrago CinciCaps Akdoğan ws show
Pegasus Vs L Drago 00:17
Pegasus Vs L Drago 1.076 izlenme - 1 yıl önce Pegasus Vs L Drago
Rocky IV - Ivan Drago Müziği 02:11
Rocky IV - Ivan Drago Müziği 70 izlenme - 3 ay önce Efsanevi Rocky Serisinin 4. Filminde Rocky'nin yenilmez rakibinin müziği.. 0:50'den sonrasını sahaya geliş müziği olarak ele alabiliriz.
Barack Obama vs. Ivan Drago 01:09
Barack Obama vs. Ivan Drago 1.166 izlenme - 1 yıl önce ABD Başkanı Barack Obama'nın Polonya'da kaldığı otelin spor salonundaki görüntüleri internete sızdırıldıktan sonra böyle bir şeyi bekliyorduk. Rocky 4'ün Ivan Drago'su ve Barack Obama'nın antrenman görüntülerini arka arkaya izlemek çok eğlenceli.
Sexy Andrea Rincon Undressing With Drago 02:33
Sexy Andrea Rincon Undressing With Drago 158 izlenme - 1 yıl önce Sexy Andrea Rincon Undressing With Drago
drago rock 03:56
drago rock 131 izlenme - 7 yıl önce güzel bi çizgi film müzik rock yaniiii...
Kerem Tureller Vs Maymun 01:15
Kerem Tureller Vs Maymun 22 izlenme - 1 yıl önce Kerem Tureller
Toki Mağduru Yaşlı Teyzenin İvan Drago İsyanı! 00:17
Toki Mağduru Yaşlı Teyzenin İvan Drago İsyanı! 22 izlenme - 3 ay önce Haberi ilk izlediğimde tarihte Ivan Drago diye bir zalim varmış dedim ama yokmuş . 1985 yapımı Rocky 4 filminde Dolph Lundgren canlandırdığı zalım karakterden başkası değilmiş. Yaşlı teyzemin hafızasına Rocky 4 filmi nasıl kazındıysa artık. Buyrun bakın zalıma : http://tr.wikipedia.org/wiki/Ivan_Drago
Rocky IV - Training Montage 03:18
Rocky IV - Training Montage 15 izlenme - 3 ay önce Rocky filminin gaz verici müziklerinden birisi olan Training Montage, filmin 4. serisinde Rocky'nin Rus rakibi Ivan Drago'yla karşılaşmadan önce Rusya'nın karlı ovalarında antrenman yaparken çalmaktadır. Kendisi gerçekten Gonna Fly Now kadar, Overture kadar, Burning Heart kadar etkileyicidir. Ayrıca piyasada nadir bulunması ve filmde çalan diğer müziklere göre biraz daha geri planda kalmış olması, onu farklı kılmaktadır. Hak ettiği değere de alkışlarla yaşatıldıkça ulaşacaktır.
rocky vs  ivan drago 04:57
rocky vs ivan drago 13.114 izlenme - 4 yıl önce rocky vs ivan drago - rocky 4 final fight
drago gabric'in golleri 03:31
drago gabric'in golleri 1.420 izlenme - 6 yıl önce trabzonspor'un yeni transferi gabric'in gollerinden oluşan klip. bize her yer trabzon
meteo L-drago WS fury capricorn 01:58
meteo L-drago WS fury capricorn 186 izlenme - 3 yıl önce süper beyblade maçı barberx
Rocky Balboa - No Easy Way Out 04:28
Rocky Balboa - No Easy Way Out 37 izlenme - 2 ay önce Unutulmaz Rocky Serisinin 4. filminden bir kesit... Ve Eye of the tiger dan sonra en klasikleşmiş unutulmaz parça... bence yıllar geçsede aynı tadı verecek bir parça
Rocky V 1990 Opening Scene 2 İvan Drago 03:29
Rocky V 1990 Opening Scene 2 İvan Drago 133 izlenme - 1 yıl önce Rocky V 1990 Opening Scene 2 İvan Drago
trabzonsporun yeni golcüsü drago gabric 01:19
trabzonsporun yeni golcüsü drago gabric 1.672 izlenme - 6 yıl önce trabzonsporun yeni golcüsü drago gabric kaynak: http://www.videotuube.com
Ivan Drago - If He Dies, He Dies (Ölürse Ölür) 00:19
Ivan Drago - If He Dies, He Dies (Ölürse Ölür) 59 izlenme - 7 ay önce Rocky IV filminde, Ivan Drago Apollo Creed'i tabiri caizse haşaat ettikten sonra ettiği efsane söz. Ivan, Apollo ölü olarak ringde Rocky'nin kollarındayken sıranın onda olduğunu bakışlarıyla da anlatmakta.
l drago ya karşı sagittario 01:10
l drago ya karşı sagittario 374 izlenme - 4 yıl önce her ne kadar kötü olsada ilk çekimim ve kamera ayarlamak için baya uğraştım.
l drago vs inforno saggıttarıo 02:46
l drago vs inforno saggıttarıo 232 izlenme - 4 yıl önce
l drago vs ınforno saggıttarıo 02:46
l drago vs ınforno saggıttarıo 102 izlenme - 4 yıl önce by yavuz
Rocky IV - İtalyan Aygırı Rocky vs Rus Ivan Drago - Maç 10:00
Rocky IV - İtalyan Aygırı Rocky vs Rus Ivan Drago - Maç 1.297 izlenme - 7 ay önce Rocky gururla ağır siklet boks şampiyonluğunu elinde tutar. Fakat karşısına ona meydan okuyacak yeni biri çıkar: Ivan Drago (Dolph Lundgren), iki metre boyunda, 118 kilogram ağırlığındaki savaşçı boksör Sovyetler Birliğini arkasına destekçi olarak almıştır. Rocky'nin arkadaşı Apollo Creed, Drago'yla bir gösteri maçında bir araya gelir. Fakat insanüstü Drago, Creed'i maç esnasında öldürür. Creed'in hain yenilgisi ve ölümünden sonra Rocky arkadaşının öcünü almaya ve Sovyet rakibini yenmeye karar verir. Rocky'nin rotası Moskova'da olacak ve tüm dünya televizyonlarından yayınlanacak bir maç için Sovyetler Birliğidir. Rocky'i bu zorlu maça Sibiryada hazırlayacak antrenör Apollo'nun antrönörü Duke'dir Kamera arkasında da Stallone’yi gördüğümüz film, bir 80’ler klasiği olan Brigitte Nielsen’e de kadrosunda yer veriyor. Ayrıca bu filmin müziği olan ve Survivor tarafından yapılan Eye of the Tiger şarkısı da, dönemin unutulmazları arasına girmiştir.
Rocky IV - İtalyan Aygırı Rocky vs Rus Ivan Drago - Antreman 07:41
Rocky IV - İtalyan Aygırı Rocky vs Rus Ivan Drago - Antreman 152 izlenme - 2 ay önce İlk bölümü 1976 de çekilip 3 oscar alan 6 serilik Rocky filminin 1985 yılında çevrilen 4. bölümü benim için farklı bir yerdedir. İtalyan aygırı Rocky Balboa (Sylvester Stallone) Rus Devi Ivan Drago (Dolph Lundgren) ya karşı teknolojik olarak zor olanaklarda amansız bir mücadeleye girmiştir. Seri her anıyla kalbimizde farklı bir yere sahip olsa da, antreman sahneleri bir başkadır çoğu kişide her bölümün. Filmin en can alıcı en gaza getirici yerlerindendir,( ayrıca bu videoda bulunan Drago'ya en tepeden sesleniş ve fotoğrafını yırtma sahneleride efsanedir) izleyen kişi ertesi gün antremanlara başlayıp, doktor, öğretmen olma hayallerini bırakıp dövüşçü olmanın peşine 1-2 günlükte olsa düşerdi... Not:İlerleyen günlerde kolajı başarılı paylaşımlarla seri tamamlanabilir. İdmanara başlayın
Rocky IV - Ivan Drago & Rocky Karşılaşması Öncesi Sovyet Marşı 01:34
Rocky IV - Ivan Drago & Rocky Karşılaşması Öncesi Sovyet Marşı 181 izlenme - 7 ay önce Ivan Drago, ABD'deki gösteri amaçlı bir maçta Eski Dünya Ağırsiklet Boks Şampiyonu Apollo Creed'i ring'te döve döve öldürmüştür. Ivan Drago laboratuvar şartlarında yetiştirilmiş, geniş imkânlara sahip bir jimnastik salonunda çalışarak Rocky Balboa ile maç yapmak için hazırlanmıştır. Maç öncesi hazırlıklar aylar sürer ve tarihi maç gelir çatar.Salonda,Rocky'ye karşı inanılmaz bir psikolojik savaş vardır,her yerde Kızıl Ordu askerleri,Devlet Başkanı,üst düzey devlet erkanı,K.Marx'ın,Lenin'in, ve Drago'nun devasa portreleri.Karşılaşma başlamadan önce alışılmadık şekilde tüm salon ayağa kalkar ve o müthiş Sovyet Marşını okumaya başlarlar...Devamını yazamıcam indirin izleyin.
rocky müzik 08:04
rocky müzik 8.290 izlenme - 6 yıl önce rocky vs ivan drago
bakugan 01:49
bakugan 3.040 izlenme - 4 yıl önce bakugan çizgi dizisini sevenler-izleyenler için yaptım şarkı pek uymadı ama umarım beğenirsiniz
beybled metal fusion  l drago vs evil gamios 00:54
beybled metal fusion l drago vs evil gamios 966 izlenme - 4 yıl önce bey kapışma
beybled metal fusion l drago vs evil gemios 00:54
beybled metal fusion l drago vs evil gemios 877 izlenme - 4 yıl önce bey kapışma
beybled metal fusion l drago evil gemios 2 kapışma 00:45
beybled metal fusion l drago evil gemios 2 kapışma 383 izlenme - 4 yıl önce bey kapışma