Hoşgeldiniz!

dünyayı kurtaran adam

Dünyayı Kurtaran Adam 01:46
Dünyayı Kurtaran Adam 23.195 izlenme - 9 yıl önce
Dünyayı Kurtaran Adam 01:49
Dünyayı Kurtaran Adam 2.772 izlenme - 8 yıl önce Dünyayı Kurtaran Adam fragmanı
Dünyayı Kıyametten Kurtaran Adam !! 00:41
Dünyayı Kıyametten Kurtaran Adam !! 222 izlenme - 1 yıl önce Dünyayı Kıyametten Kurtaran Adam !!.
Dünyayı Kurtaran Adam Son Sahne 09:36
Dünyayı Kurtaran Adam Son Sahne 20 izlenme - 3 ay önce Dünyayı kurtarıp rezil eden adam final sahne, gerçi o zamanda bunu yapabilmekte yürek ister cüreklibatur ister, alkisliyorum.
Dünyayı Kurtaran Adam! - Hayrettin 01:40
Dünyayı Kurtaran Adam! - Hayrettin 22 izlenme - 5 ay önce Dünyayı Kurtaran Adam Hayrettin olsaydı ne olurdu? Kısa ve öz cevaplayalım: "Dünyayı Kurtara-Madan!" Kanalıma Abone Olmak için: http://bit.ly/1D7RqEJ ------Resmi Kanallar------ http://hayrettin.com.tr http://hayrettin.tv http://izlesene.com/hayrettin http://facebook.com/hayrettin http://twitter.com/hayrettin http://instagram.com/hayrettin http://vine.co/hayrettin http://youtube.com/hayrettin
Dünyayı Kurtaran Adam! - Hayrettin 01:40
Dünyayı Kurtaran Adam! - Hayrettin 12 izlenme - 5 ay önce Dünyayı Kurtaran Adam Hayrettin olsaydı ne olurdu? Kısa ve öz cevaplayalım: "Dünyayı Kurtara-Madan!"
Dünya'yı Kurtaran Adam Disco 02:04
Dünya'yı Kurtaran Adam Disco 23 izlenme - 7 ay önce Muhteşem Cüneyt Arkın'ın Kapadok'yadaki diskoda uzaylı misafirlerimizle yaptığı inanılmaz dans figürlerini izleyeceksiniz.
Aytekin Akkaya - Dünyayı Kurtaran Adam 03:09
Aytekin Akkaya - Dünyayı Kurtaran Adam 365 izlenme - 12 ay önce Avantür, fantastik, korku ve tarihi filmlerin dadaş starı Aytekin Akkaya, tam bir çöp film uzmanı. 100'e yakın filmi var, hepsi birbirine 5 çeker. (Dünyayı Kurtaran Adam, 3 Dev Adam, Ölüler Konuşmaz Ki, Çılgın Gangster, Azrail'in Beş Atlısı, Malkoçoğlu, Cengiz Han'ın Fedaisi, Atlıhan.. falanda filan) "Bugün Türk sinemasında atlarla çekilen aksiyon sahnelerinde rakipsiz bir oyuncuyum. Ancak ata binmeyi ilk kez İngiliz yönetmen Peter Collinson'un 1969 yılında büyük bölümünü Türkiye'de çektiği, Charles Bronson ve Tony Curtis'in oynadığı "Paralı Askerler" (You Can't Win 'em All) filminde öğrendim. Ben, Bronson ve Curtis'in fedailerinden biriydim ve rolüm konuşmasız bir roldü. Buna karşılık, setteki görevliler, en büyüğünden en küçüğüne, bütün Türk oyunculara müthiş bir saygıyla yaklaştılar. Biraz ayakta kalsak, yönetmen çekimi keser kesmez altımıza hemen bir sandalye geliyordu. Hattâ, bir gün tehlikeli sahnelerin çekiminde, sette yalnızca bir tek ambulans bulunduruyor diye, Charles Bronson'un Türk prodüksiyon âmirinin gırtlağına sarıldığını dahi hatırlıyorum. O film bana batıda sinema sanatçısına verilen değeri ve gösterilen saygıyı öğretti." - Aytekin Akkaya
Dünyayı Kurtaran Adam - Orjinal Fragman 02:50
Dünyayı Kurtaran Adam - Orjinal Fragman 26 izlenme - 3 ay önce Daha önce son sahneleri yayınlanan Dünyayı Kurtaran Adam Filminin orjinal fragmanı.Dünyayı sarsan bu başyapıtın fragmanı sizlerle...Fragmanı bile 10 filme bedel.
Dünyayı Kurtaran Adam - Eyvah Düşüyorum 02:24
Dünyayı Kurtaran Adam - Eyvah Düşüyorum 227 izlenme - 4 yıl önce Bilgiyi, aksiyonu, eğlenceyi ve heyecanı bir araya getiren Eyvah Düşüyorum, Çok Güzel Hareketler Bunlar'ın kaptanı Eser Yenenler'in sunuculuğunda Star ekranlarında!..https//www.facebook.com/EyvahDusuyorumhttps//twitter.com/EyvahDusuyorumhttp//www.eyvahdusuyorum.com
Dünyayı Takıntı Yapmış Adam 03:00
Dünyayı Takıntı Yapmış Adam 34 izlenme - 7 ay önce Ey abarth egzostlu, siyah cam filmli,paynır teypli modifiye şahin sahipleri güzel insanlar! Sorarım size; Lisenin kapısında kaç saat beklersiniz hastası olduğunuz manitayı? Yada daha güzel bir cıvır görünce kaç sigara nefesinde harcarsınız aşkınızdan bihaber eski dalgametreyi? Aşkı uğruna herşeyi göze alıp yıllarca bekleyeceğini zanneden siz aşk çocukları, en sonunda hepiniz askere gidecek,evlenecek ve okeye döneceksiniz. O kadar gezegen varken dünyamıza göz dikmiş ve bin yıl beklemeyi göze almış bu aşk çocuğunun yanında "Bizimkisi teleme peyniriymiş dayı,bilememişiz diyeceksiniz." Sihirbaz Notu: Sebebimsin olursun dünya, çeşidim olursun... Not: Açıklama site yöneticisi tarafından yeniden düzenlenmiştir.
Dünyayı Kurtaran Adam (90 dakika) 01:30:14
Dünyayı Kurtaran Adam (90 dakika) 21 izlenme - 3 ay önce Artık alkışlarlayaşıyorum.com'da yüklediğiniz videoların süre sınırı yok! Eğer ekleyeceğiniz video 1 gb boyutundan büyük değilse sorun da yok. Yıllardır süre ve boyut limitine takıldığımız için ekleyemediğimiz bir sürü efsane kaydı artık siteye ekleyebileceğiz. İşte ben de bunun üzerine ve hatta şerefine açılışı sitenin ruhunu tam anlamıyla yakalamış bir film olduğu için ''dünyayı kurtaran adam'' filmiyle bunu bir test etmek istedim. not: bu boyutta video yükleyebilmek demek, bir filmi tamamen ekleyebilmek demek. ama telif haklarını da unutmamak lazım. amacımız kesinlikle emek sömürmek değildir. alkışlarlayaşıyorum'da her zaman amaç hatırlatmaktır, efsaneleri yeni nesillerin de bilmesini ve kimsenin unutmamasını sağlamaktır. filmlerde telif hakkı bildiğim kadarıyla 70 senedir. bu sebeple şimdilik lütfen telif hakkı olan filmleri yüklemeyin çünkü saatlerce bekleyip yüklediğiniz bir içeriği silmek zorunda kalabiliriz. bu konuda ne yapabiliriz bir süre araştıracağız ve sizleri de gelişmelerden haberdar edeceğiz. ama çok sağlam bir nostaljik türk filmi arşivi yapabilsek tadından yenmezdi. söz vermiyorum ama bu konuda çalışacağım. şimdilik charlie chaplin'in filmlerini altyazılı bulup ekleyebilsek bile kardır. haydi hayırlı traşlar. not2: bu içeriği de test amaçlı ve çok sevdiğimiz için sembolik olarak ekledik. eğer telif sahibi firma bundan rahatsızlık duyuyorsa üzülerek de olsa hemen kaldıracağız.
Bir Amerikan Bilim-Kurgusu Olarak Dünyayı Kurtaran Adam 02:32
Bir Amerikan Bilim-Kurgusu Olarak Dünyayı Kurtaran Adam 401 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Arkın'ın mantık sınırlarını zorlayan filmi Dünyayı Kurtaran Adam, bir Amerikan filmi olsaydı. İşte The Man Who Saved the World
Malkoçoğlu Efsanesi 6. Bölüm Dünyayı Kurtaran Adam 01:27
Malkoçoğlu Efsanesi 6. Bölüm Dünyayı Kurtaran Adam 16 izlenme - 5 ay önce Malkoçoğlu Efsanesi 6. Bölüm Dünyayı Kurtaran Adam IMDB Puanı: 5 Yönetmen Adı:Sönmez Alev Oyuncular:Sönmez Alev ve Köylüler Tür:2015 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dövüş Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Savaş Filmleri, Türk Filmleri, Vizyon Filmleri Yapım Yılı:1995 - Sivas Senaryo:Sönmez Alev Süre: Kaset Dolana Kadar Orjinal İsim: Malkoçoğlu Efsanesi MALKOÇOĞLU EFSANESİ NEDİR: Sosyal medyada büyük bir yankı bulan Malkoçoğlu Firar tüm videoları özellikle “hayvan gibi şi yapıyorsunuz” repliğiyle ün kazandı. Türkiye’nin belli dönemlerde Almanya’ya işçi göndermesi ve sonraki yıllarda özellikle alt tabakadaki insanların yurt dışında çalışarak yaşam standartlarını yükseltme isteği moda haline gelmişti. Sönmez Alev de gençlik yıllarında bu amaçla Almanya’ya çalışmaya gitmiş burada birikim yaparak tekrardan memleketi Sivas‘a dönmüştür. 1995 yılında Yapalı köyüne temelli bir dönüş yaparken dönemin meşhur cihazlarını da yanında getirmeyi unutmamıştır. Malkoçoğlu Firar’ı çeken video kamera da cihazlar arasındadır. Malkoçoğlu Soharım Yapacağnız İşe Hayvan gibi dalıyorsunuz kimi ağzına burnuna giriyor sivas sikerim yapacağınız işi napıyorsun, s.......m yapacagınız işi malkoçoğlu adamı sinir edip durmayın la BEGENİ BUTONUNA BASIP ABONE OLARAK DESTEK VEREBİLİRSİNİZ :) malkocoglunun . Malkoçoğlu FULL HD - (Sönmez Alev) Malkoçoğlu Firar (SİKERİM YAPACAĞANIZ İŞİ) Malkoçoğlu Soharım Yapacağnız İşe Hayvan gibi dalıyorsunuz kimi . Lütfen beğenelim :D Abone Olmayı Ve Facebook Sayfamızı Beğenmeyi Unutmayınız. Facebook sayfamız lütfen Beğenelim Ve Abone Olalım. YouTube . Malkoçoğlu firar filmi. Çekim hataları ve figüranlar ile tartışmalar. Solmaz sönmez ve ettiği küfürler. Solmaz sönmezin film oyuncuları ve set ekibinden yediği . malkocoglu denizler hakimi Malkoçoğlu, - Dağların ve Denizlerin Hakimi - Turkish Film, - Since 1995, - 4.Bölüm malkocoglu ,uncut Malkoçoğlu - İntikam ., Efsane film denemesi Malkoçoğlu Firar'ın bütün kısımları abe TR farkıyla. Film kesitleri 1995 yılında Almanya'dan memleketi Sivas, Yapalı köyüne dönen . Facebook Sayfamız :www.facebook.com/abeTRtv
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 00:19
Dünyayı Kurtaran Adam - Down Of Teletubbies 427 izlenme - 10 ay önce Cücü, dünyayı bir kez daha kurtarmaya niyetlidir ve soluğu teletubby diyarında alır..
Onlarda & Bizde Dünyayı Kurtaran Adam (Farksız) 00:27
Onlarda & Bizde Dünyayı Kurtaran Adam (Farksız) 4.760 izlenme - 6 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/komikcapsler kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 01:11
Hiçbir Dünyalının Dayanamayacağı İşkence 109 izlenme - 7 ay önce İnsanlara yapılacak en büyük işkence diri diri toprağa gömmektir doğru. nitekim bir karış toprağa gömülmekten de bahsetmiyoruz burada. Dünyayı kurtaran adam'dan unutulmaz bir sahne...
Dünyamız ve Galeksi Çağı - Dünyayı Kurtaran Adam 02:54
Dünyamız ve Galeksi Çağı - Dünyayı Kurtaran Adam 58 izlenme - 12 ay önce Eğer Kadir baba gibi atom fiziği okumadıysan (bkz. Atom fiziğine de profesörlüğe de lanet olsun)ilk ve orta öğrenimimizin dünyamız ve galaksimiz hakkındaki bize anlatılan kısmı külliyeten bir yalandan ibarettir.O dönemlerin ilim-irfan yuvalarındaki alimler bu çılgınca vukuğ bulan oluşum sürecini bizlerden adeta bir sinsi gibi gizlemiş, -Ulan yıllarımı verdim atom fiziğine,ben buldum hertürlü numarasını formülünü,vermem kimseye.Arasın bulsun yumicikler,tohumuna paramı saydım! diyerekten bize de yok efendim dünyamız güneşten koptu,sonra soğudu bilmem ne oldu diye türlü dalavereyi yaslamışlardır.Bizi, bilimin bu karanlık yüzüne fener tutarak karanlık dehlihlerimizi ışıtırcasına aydınlatan Cüneyt ve Aytek abimize (Aytekin) sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Dünyayı Kurtaran Adam - Fragman  (Hollywood Versiyonu) 02:32
Dünyayı Kurtaran Adam - Fragman (Hollywood Versiyonu) 38 izlenme - 6 ay önce Artık hepimizin ezbere bildiği Dünyayı Kurtaran Adam Yeşilçam filmini,eğer Hollywood yapımcıları çekseydi filmin fragmanı nasıl olurdu sorusunun cevabı .... Diğer yeşilçam filmleri için: https://line.do/yesilcam-filmlerinin-fragmanlari-boyle-olsaydi/43v/vertical?utm_source=Line&utm_medium=Fb&utm_campaign=43v
dünyayı kurtaran adam 01:42
dünyayı kurtaran adam 12.295 izlenme - 9 yıl önce işte bizim türk filmleri:))
dünyayı kurtaran adam 01:29
dünyayı kurtaran adam 9.942 izlenme - 8 yıl önce dünyayı kurtaran adam
dünyayı kurtaran adam ddd 00:41
dünyayı kurtaran adam ddd 416 izlenme - 5 yıl önce
dünyayı kurtaran adam burda 01:21
dünyayı kurtaran adam burda 4.058 izlenme - 9 yıl önce bekle kurtarıcam chan-chin-yung-lee
dünyayı kurtaran adam 01:47
dünyayı kurtaran adam 1.688 izlenme - 8 yıl önce çok güzel ve müthiş
dünyayı kurtaran adam 00:35
dünyayı kurtaran adam 416 izlenme - 8 yıl önce buda bizden
dünyayı kurtaran adam 02:55
dünyayı kurtaran adam 273 izlenme - 7 yıl önce
Sürekli Saç Değiştiren Cücü 00:22
Sürekli Saç Değiştiren Cücü 119 izlenme - 6 ay önce Absürd yönetmenimiz Çetin İnanç planları da film gibi karmakarışık montajlayınca bir dağınık bir yapılı saç sahnelerini iç içe geçirmiş.Diyeceksiniz ki e film zaten ofsayt bu da sayılmamış çok mu ama ufak detaylardan bir faciayı anlatmak derdimiz.
dünyayi kurtaran adam 01:58
dünyayi kurtaran adam 498 izlenme - 8 yıl önce
dünyayı kurtaran adam - hayrettin 01:31
dünyayı kurtaran adam - hayrettin 3.115 izlenme - 5 yıl önce
dünyayı kurtaran adamın oğlu 01:02
dünyayı kurtaran adamın oğlu 127.614 izlenme - 9 yıl önce dünyayı kurtaran adamın oğlu fragmanı