Hoşgeldiniz!

duş

Periscope'ta Su ve Şampuan İsrafı 08:18
Periscope'ta Su ve Şampuan İsrafı 10.932 izlenme - 24 saat önce Seksi Türk kızı periscope'ta duş alırken yayın yapıyor. Gerekli bilgiler videonun sonunda mevcut. Ha bu arada ben sizin yerinize hallettim: http://bit.ly/1Telaot
DUŞ 02:41
DUŞ 6.112 izlenme - 7 yıl önce teomandan biraz sıcak bir parca.. birde benim sesimden...
Duş Jeli 00:30
Duş Jeli 22.054 izlenme - 9 yıl önce Bu duş jelinden her erkek edinmeli!
Duş Vakti 01:25
Duş Vakti 45 izlenme - 1 yıl önce muhabbet
Teoman - Duş 04:44
Teoman - Duş 8.169 izlenme - 4 yıl önce
Teoman - Duş 04:47
Teoman - Duş 29 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 2004 Şarkı Sözleri: bu aşk, bizi nereye kadar savurursa.. o kadar acıtacak canımızı, ama olsun.. daldır elini göğsüme, al kalbimi! bul damarımı, bas ilacı! dindir acımı! çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. eğildim, öptüm dudaklarından.. saç telin vücudumdan küvete aktığında, içindeyim içimdesin, anladım.. aşk kanımda, kasıklarımda.. çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. ''güneşteyim eriyor balmumum.. sapır sapır dökük kanatlarım.. aksın bacaklarından, oluk oluk.. milyonlarca doğmayacak çocuklarım!' (son tekrar) : son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda..
Teoman - Duş 04:46
Teoman - Duş 36 izlenme - 6 ay önce Teoman - Duş Şarkı Sözleri: bu aşk, bizi nereye kadar savurursa.. o kadar acıtacak canımızı, ama olsun.. daldır elini göğsüme, al kalbimi! bul damarımı, bas ilacı! dindir acımı! çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. eğildim, öptüm dudaklarından.. saç telin vücudumdan küvete aktığında, içindeyim içimdesin, anladım.. aşk kanımda, kasıklarımda.. çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. ''güneşteyim eriyor balmumum.. sapır sapır dökük kanatlarım.. aksın bacaklarından, oluk oluk.. milyonlarca doğmayacak çocuklarım!' (son tekrar) : son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda..
Teoman - Duş 04:47
Teoman - Duş 1 izlenme - 6 ay önce Teoman - Duş Şarkı Sözleri: bu aşk, bizi nereye kadar savurursa.. o kadar acıtacak canımızı, ama olsun.. daldır elini göğsüme, al kalbimi! bul damarımı, bas ilacı! dindir acımı! çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. eğildim, öptüm dudaklarından.. saç telin vücudumdan küvete aktığında, içindeyim içimdesin, anladım.. aşk kanımda, kasıklarımda.. çok mutluyum şu anda.. ellerim vücudunda.. umurumda değil artık dünya! son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda.. ''güneşteyim eriyor balmumum.. sapır sapır dökük kanatlarım.. aksın bacaklarından, oluk oluk.. milyonlarca doğmayacak çocuklarım!' (son tekrar) : son defaymış gibi kaybederken kendimi, en ucuz şaraplarda.. son defaymış gibi kaybederken kendimi, sırılsıklam vücudunda..
Teoman - Duş 04:46
Teoman - Duş 1.347 izlenme - 4 yıl önce
Teoman - Duş 04:44
Teoman - Duş 599 izlenme - 3 yıl önce
Teoman - Duş 04:47
Teoman - Duş 199 izlenme - 4 yıl önce duş teoman
Muslukla Duş Alan Papağan 01:39
Muslukla Duş Alan Papağan 171 izlenme - 9 ay önce MUSLUKLA DUŞ ALDI! Mutfaktaki lavaboyu banyo yapmak için kullanan papağan, musluğun nasıl açılacağını çözmüş ve duş almak istediğinde gitmesi gereken yeri biliyor.
Mika Bir Duş Alır 01:32
Mika Bir Duş Alır 791 izlenme - 3 yıl önce Mika Bir Duş Alır
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 748 izlenme - 3 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Küvet,duşteknesi,duşakabin,jakuzi,kompak Sistem,dikey Duş Sistemi 00:50
Küvet,duşteknesi,duşakabin,jakuzi,kompak Sistem,dikey Duş Sistemi 19 izlenme - 4 ay önce KORİSAN YAPI MAZEMELERİ KORVİT MARKASI İLE BANYONUZA RENK KATAR KÜVET,DUŞ TEKNESİ,DUŞAKABİN,KOMPAKT SİSTEM,HİDRO MASAJ SİSTEMİ,JAKUZİ 2015-08-06 18:00:24 günü korisan kanalına yüklediğim 'KÜVET,DUŞTEKNESİ,DUŞAKABİN,JAKUZİ,KOMPAK SİSTEM,DİKEY DUŞ SİSTEMİ' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/korisan kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
KÜVET,DUŞTEKNESİ,DUŞAKABİN,JAKUZİ,KOMPAK SİSTEM,DİKEY DUŞ SİSTEMİ 05:31
KÜVET,DUŞTEKNESİ,DUŞAKABİN,JAKUZİ,KOMPAK SİSTEM,DİKEY DUŞ SİSTEMİ 23 izlenme - 4 ay önce KORİSAN YAPI MAZEMELERİ KORVİT MARKASI İLE BANYONUZA RENK KATAR KÜVET,DUŞ TEKNESİ,DUŞAKABİN,JAKUZİ,BANYO DOLABI,KOMPAK SİSTEM,DİKEY DUŞ SİSTEMİ,İMALATI YAPMAKTADIR.
Sukar Düzayak Duş Sistemi 02:12
Sukar Düzayak Duş Sistemi 49 izlenme - 1 yıl önce Lineer ızgaralı Düzayak Duş Sistemi kurulum videosu içerir. Koku önleyicili ve 0 yalıtım uyumludur.
Haber Spikerinin Duş Zamanı 00:53
Haber Spikerinin Duş Zamanı 129 izlenme - 2 yıl önce Haber Spikerinin Duş Zamanı
Yavru Karganın Duş Keyfi 02:15
Yavru Karganın Duş Keyfi 69 izlenme - 1 yıl önce Yavru Karganın Duş Keyfi
Leğende Duş Başkadır 01:44
Leğende Duş Başkadır 130 izlenme - 3 yıl önce Leğende Duş Başkadır
Duş Alan Salyangoz 00:28
Duş Alan Salyangoz 146 izlenme - 3 yıl önce Duş Alan Salyangoz
Duş Almayı Seven Köpek 00:53
Duş Almayı Seven Köpek 23 izlenme - 1 yıl önce Rottweiler cinsi bu köpek duş almaktan keyif alıyor.
Bir Dolap Dolusu Yiyecekle Duş Alan Kız 01:34
Bir Dolap Dolusu Yiyecekle Duş Alan Kız 3.050 izlenme - 3 yıl önce Ziyan Adama Tepki Olarak Doğmuş Kız
Canlı Yayında Soğuk Duş! 03:17
Canlı Yayında Soğuk Duş! 17 izlenme - 1 yıl önce Canlı Yayında Soğuk Duş! "Sayın Merkel'e Seni Danışman Yapmak Lazım!"
Axe Reklamı 01:00
Axe Reklamı 117 izlenme - 1 yıl önce http://tuvido.com/
Teoman Duş (2012) 04:47
Teoman Duş (2012) 1.199 izlenme - 4 yıl önce Teoman Duş (2012)
İrem Candaş - Duş 03:42
İrem Candaş - Duş 4 izlenme - 6 ay önce İrem Candaş - Duş
Çeşitli Sanatçılar - Duş 03:43
Çeşitli Sanatçılar - Duş 4 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Duş 03:42
Çeşitli Sanatçılar - Duş 4 izlenme - 4 yıl önce
Trende Ücretsiz Duş Hizmeti 00:59
Trende Ücretsiz Duş Hizmeti 35 izlenme - 1 yıl önce Hindistan'ın nesi normal ki trenleri normal olsun değil mi? Görüntülerdeki düzenek trenin pencerelerinden içeri suyu insanlara göndermekte, duş misali kapılardakiler filan da bi rahat.