Hoşgeldiniz!

efes kızları

Efes Kızları 00:46
Efes Kızları 5.001 izlenme - 3 yıl önce Efes Kızları
Efes Kızları - Anadolu Efes 02:18
Efes Kızları - Anadolu Efes 322 izlenme - 7 ay önce Anadolu Ateşi tadındaki performansları ile göynümüzün birinciliğine şimdiden oturan Efes Kızları isterlerse oturdukları o yerde salıncak bile kurabilirler. Biz AlkışlarlaYaşıyorum.Com ailesi olarak hep arkalarındayız, hep destek, tam destek haydi genşler neymiş? Eeee Feeesss Kız La Rı!
Efes Kızları Canlı Yayını 04:54
Efes Kızları Canlı Yayını 2.966 izlenme - 3 yıl önce Efes Kızları Canlı Yayını
Efes Pilsen'in Pon Pon Kızları 00:54
Efes Pilsen'in Pon Pon Kızları 72 izlenme - 3 ay önce Amerikan NBA de görüp bizde niye yok dediğimiz ponponlar bizde de varmış meğer. Hem de bizim belydance müzikleri eşliğinde. Süpermiş bu. İyi seyirler
Efes Kızlarını Canlı izle 00:58
Efes Kızlarını Canlı izle 2.514 izlenme - 4 yıl önce Efes Kızlarını canlı izle
Efes Pilsen'in Köpük Reklamı 02:09
Efes Pilsen'in Köpük Reklamı 171 izlenme - 7 ay önce Her ne kadar reklamını yapmak yasak olsada bana göre Efes'in en iyi reklamlarından biri. CSKA kızlarının köpük şovu sizlerle.
Efes Kızları - Euroleague Dance Challenge 02:10
Efes Kızları - Euroleague Dance Challenge 2.425 izlenme - 2 yıl önce Efes Kızları, Final Four için yarışıyor! Efes Kızları, Avrupa'nın en iyi dans ekibi seçilerek 16-18 Mayıs 2014 arasında Milano'da gerçekleştirilecek olan Tur...
Efes Kızları Son 8'e Kaldı! 02:10
Efes Kızları Son 8'e Kaldı! 2.212 izlenme - 2 yıl önce Bu sezon Milano’da gerçekleştirilecek olan Turkish Airlines Euroleague Final Four’da gösteri yapacak takımın belirleneceği “Euroleague Dance Challenge” yarışmasında Efes Kızları, ilk turu geçerek en iyi sekiz takım arasına kaldı.
efes kızları 02:28
efes kızları 6.098 izlenme - 5 yıl önce efes kızları
efes kızları 00:53
efes kızları 2.082 izlenme - 7 yıl önce
Efes PonPon Kızları Sıralı Tam Liste 04:54
Efes PonPon Kızları Sıralı Tam Liste 31 izlenme - 3 ay önce Efes kızları nasıl seçiliyor diye merak edenleriniz vardır? ya da nasıl seçildiğini umurumda değil! Kimdir, kimlerdendir, nasıl ulaşır da rahatsız ederim diye düşünenler için Efes Kızları Sıralı Tam listesini yayınlıyoruz. Ayrıca bu hatunlarla kim takılıyor diye kafaya takan arkadaşlar var içimizde. Bakın, ; İnsanoğlunun isteyip te yapamayacağı hiçbir şey yok bu hayatta. Sizde iyi dans eden, atletik bir Zenci olursanız, hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sadece inanın! Unutmayın; inanmak başarmanın yarısıdır!
Efes Pilsen'in köpük reklamı 02:10
Efes Pilsen'in köpük reklamı 28 izlenme - 9 ay önce Euroleague'in resmi sponsorlarından Efes Pilsen'in yeni reklam filminde köpük banyosu altında dans eden CSKA Moskova'nın kızları nefesleri kesiyor... Spor dünyasından tüm videolar için (http://www.futbolingo.com/)
Efes Kızları - Muthıs Gangnam Style Dansı... 01:08
Efes Kızları - Muthıs Gangnam Style Dansı... 3.639 izlenme - 3 yıl önce EFES KIZLARI'DA SONUNDA GANGNAM STYLE DANSI YAPTI...
Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off 02:18
Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off 14.973 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Efes Kızları - Dance Square Off
Euroelague Kızları Yarışıyor!... 00:59
Euroelague Kızları Yarışıyor!... 6 izlenme - 10 ay önce THY Euroleague'in basketbol kadar ilgi çeken bir yanı da takımların vazgeçilmezi ponpon kızları. Her sene düzenlene en iyi dans yarışması için ponpon kızlar sizlerin oylarını bekliyorlar.
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 05:41
Polonya'dan Ponpon Kız Manzaraları 228 izlenme - 3 ay önce Cheerleader diye bilinen ülkemizde ise ponpon ya da amigo kızlar dediğimiz topluluktan mükemmel dans gösterileri. bu kızların asıl amacı taraftarı coşturmak sıkılmamalarını sağlamak bunu yaparken de aşırı miktarda cinsellik kullanılıyor.
disco kralı efes kızlarının muhteşem gösterisi 03:46
disco kralı efes kızlarının muhteşem gösterisi 2.275 izlenme - 5 yıl önce efes kızlarının muhteşem gösterisi
Oylum Talu'dan Efes'e şarkılı destek! 01:00
Oylum Talu'dan Efes'e şarkılı destek! 534 izlenme - 3 yıl önce Efes Kızları Oylum Talu ile birlikte Senden Daha Güzel şarkısını seslendirdi