Hoşgeldiniz!

el kaide

Şafak - El Kaide Diss 01:32
Şafak - El Kaide Diss 285 izlenme - 3 yıl önce Şafak - El Kaide Diss
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 03:00
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 476 izlenme - 1 yıl önce Efendim El Kaide Adlı İslami Terör Örgütü Militanından Isınma Hareketlerini Öğreniyoruz.
EL KAİDE TÜY DÖKÜCÜ KREM 01:02
EL KAİDE TÜY DÖKÜCÜ KREM 25 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 03:00
El Kaide Militanından Isınma Hareketleri 56 izlenme - 6 ay önce Efendim El Kaide adlı islami terör örgütü militanından ısınma hareketlerini öğreniyoruz.
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 02:08
El Kaide Kafa Keserken Kameramanın Türkçe Konuşması 8.586 izlenme - 9 ay önce Malum terör örgütü el kaide bağlantılı el nusra suriyede kafa kesmeye davam ediyor. Özgür Suriyeye verdiği destekle bilinen örgüt 7 sivilin katledildiği bu görüntülerde kimisinin kafasını kesiyor kimise kurşun yağdırıyor. El kaide bu canavarlığı yaparken eline aldığı kamerayla çoşan kişi ise türkçe konuşup olayı anlatmaya çalışıyor. Kafa keserken atılan tekbirlere de eşlik eden bu türkçe konuşan terörist suriyede kimlerin at koşturduğu belirsiz kılıyor. Videodaki vahşet sahneleri kesilmiştir.
El Kaide Saldırılara Devam Talimatı Verdi 01:13
El Kaide Saldırılara Devam Talimatı Verdi 123 izlenme - 3 yıl önce El Kaide ''saldırılara Devam'' Talimatı Verdi
Kerkük'te Türkmenlere Yönelik Saldırıyı El Kaide Düzenledi! 18:12
Kerkük'te Türkmenlere Yönelik Saldırıyı El Kaide Düzenledi! 31 izlenme - 3 yıl önce Dünya Gündemindeki Alternatif Haber Dosyaları Ahmet Rıfat Albuz'un Hazırlayıp Sunduğu Atlas'ta.
Atme'de Türk El Kaide Üyesinin Kanas İstemesi 03:06
Atme'de Türk El Kaide Üyesinin Kanas İstemesi 1.850 izlenme - 9 ay önce YPG karşısında bozguna uğrayan El Kaide üyeleri şaşkına dönüyor. Türkiye'den gittiği anlaşılan bir Türk çete üyesi YPG'nin kanasçıları karşısında yaşadıkları zor durumu "bizim kanasa ihtiyacımız var" diyerek açıklıyor. İşin komik yanı bunu söyledikten hemen sonra seslendiği kişilerden bir şey istemeyen çete üyesi, Allah'tan başkasından yardım istemediklerini söylüyor. Anlaşılan Atme dağlarını kuşatmaya alan YPG, El Kaide çetelerini korkutuyor.
El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı 01:13
El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı 533 izlenme - 2 yıl önce El Kaide Suriyeli 3 Kürt'ü Diri Diri Yaktı
El Kaidenin Ölülere Bile Tahammülü Yok 00:29
El Kaidenin Ölülere Bile Tahammülü Yok 1.156 izlenme - 2 yıl önce El Kaide'nin Ölülere Bile Tahammülü Yok El Kaide'nin Uzantısı El Nusra İnançları Doğrultusunda Mezarlara Bile Tahammül Gösteremiyor.
CNN - Hatay'dan Suriye'ye El Kaideli Akışını Görüntülenmesi 02:54
CNN - Hatay'dan Suriye'ye El Kaideli Akışını Görüntülenmesi 17 izlenme - 6 ay önce CNN Muhabiri Hataydan Suriyeye el kaide militanlarının geçişini ve Türkiyenin teröre verdiği desteği görüntüledi . Çekilen görüntüler Türk basınında ve hükumet tarafından doğrulanmadı ve yalanlanmadı. Tamamen sessizlik hakim .
El Kaide ve IŞİD Hz. Mehdi (as)’ın çıkış alametidir. 01:36
El Kaide ve IŞİD Hz. Mehdi (as)’ın çıkış alametidir. 7 izlenme - 3 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/193183/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/El-Kaide-ve-ISID-Hz-Mehdi-(as)’in-cikis-alametidir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Benazir Butto Suikast Anı Görüntüleri (2007) 01:22
Benazir Butto Suikast Anı Görüntüleri (2007) 116 izlenme - 11 ay önce Benazir Butto (UFA:benzir bo, ( 21 Haziran 1953, Karaçi - 27 Aralık 2007, Ravalpindi), iki kez Pakistan başbakanlığı yapmış siyasetçi. 1999-2007 yılları arasında yurtdışında sürgünde yaşadı. 18 Ekim 2007'de seçimlere katılmak üzere Pakistan'a geri döndü ve başkanlığını yaptığı Pakistan Halk Partisi'nin seçim mitinglerine katılmaya başladı. Ravalpindi'de katıldığı seçim mitinginden ayrılırken bir suikast sonucu hayatını kaybetti. Seçim çalışmalarına katılmak üzere Pakistan'a dönüş kararı alan Butto'ya karşı, El Kaide örgütünün saldırı tehdidinde bulunması üzerine, Müşerref, Butto'nun dönüşünü ertelemesini ve yüksek mahkemenin kendisiyle ilgili af istemine ilişkin kararını beklemesini istedi. Bu isteğe uymayan Benazir Butto, 18 Ekim 2007 gecesi, 8 yıllık sürgünden sonra Pakistan'a geri döndü. Ancak yandaşlarının sevgi gösterileriyle karşılanan Butto aynı gün bombalı bir suikast girişimine hedef oldu. Karaçi kenti yakınlarında gerçekleşen ve Benazir Butto'nun yara almadan kurtulduğu bu saldırıda 138 kişi yaşamını yitirdi, 248 kişi de yaralandı. Butto, 27 Aralık 2007 tarihinde Ravalpindi'de düzenlediği seçim mitinginin ardından gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybetti. Bir intihar saldırganı, mitingin ardından aracının açılır tavanından çıkıp halkı selamlamakta olan Butto'nun aracına yaklaşarak, üç el ateş etti. Yaptığı üç atışı da isabet ettiremeyen saldırgan, ardından üzerindeki bombaları patlattı. Patlamanın şiddetiyle başının sağ tarafını aracının tavan penceresinin koluna çarpan Benazir Butto hastaneye ağır yaralı olarak kaldırıldı. Kafatasında kırık oluşan Butto ameliyata alındı; fakat kurtarılamadı. Butto'nun yerel saatle 18:16'da öldüğü açıklandı. Saldırıdan sonra suikastın sorumluluğunu El-Kaide üstlendi. Ancak birkaçgün aradan sonra Pakistan İçişleri Bakanlığı'nın iddiasının tersine, suçlanan El-Kaide liderlerinden Beytullah Mahsud suikastle ilgisi olmadığını öne sürdü. Saldırıda en az 20 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı. Butto´nun ölümünden sonra, devlet başkanı Pervez Müşerref, ülkede üç günlük yas ilan etti. 8 Ocak 2008'de yapılması planlanan Pakistan genel seçimleri öncesinde gerçekleşen suikastin ardından ülkedeki demokrasinin geleceği konusunda endişeler bulunmaktadır. Ülkede alınan bir karar neticesinde seçimler 18 Şubat 2009 tarihine ertelendi.
İkiz Kule 00:28
İkiz Kule 2.548 izlenme - 8 yıl önce Unutulmazlar Arası Girdi Bence Ne Dersiniz ?
İHH'den Polis Baskını Açıklaması 00:54
İHH'den Polis Baskını Açıklaması 9 izlenme - 2 yıl önce Van'da başlatılan İstanbul, Kilis, Adana, Gaziantep ve Kayseri'yi de kapsayan El Kaide'ye yönelik eş zamanlı operasyonun ardından Kilis deposu aranan İHH'nın Genel Sekreteri Yaşar Kutluay polis baskını sonrasında bir basın açıklaması yaptı
Amerika'da Müslümanlara Bakış 09:02
Amerika'da Müslümanlara Bakış 85 izlenme - 1 yıl önce Elamanın biri almış eline mikrofonu Amerikalılara Müslümanlar hakkındaki görüşlerini sormuş.
Survivor Taner'den Acunu El Kaide'den Kurtardım İddiası 02:02
Survivor Taner'den Acunu El Kaide'den Kurtardım İddiası 880 izlenme - 6 ay önce Survivor Taner Tolga Tarlacı Video'da Acun Ilıcalı'yı El Kaide Örgütünden Kurtardığını İddia Ediyor Gün Geçmiyor'ki Survivor'dan Tanıdığımız Taner'den Acun Ilıcalı Hakkında Videolar Gelmesin Taner Tolga Tarlacı İnstagram Hesabında'da ''Acun Ilicalinin suanda yasamasi bana borclu biliyorsunuz 2012 yilinda kendisini el kaide den ben kurtarmistim suanda trilyonluk servetini bana borclu ama gel gorelim.ki en yakin arkadasini bir hic ugruna satti trilyonlari kendisi tek basina yemek istedi o yuzden beni takimdan.cikardi cunku kendisi paylasimci degil bunun uzerine de kendisine laf edince bizi mahkemeye verdi ben hayatim da böyle'' Paylaşımı Yaptı
Türkiye’nin El-Kaide ile hiçbir ilgisi yok, Türkiye modern bir ülke. 01:12
Türkiye’nin El-Kaide ile hiçbir ilgisi yok, Türkiye modern bir ülke. 0 izlenme - 3 ay önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/197480/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Turkiye’nin-El-Kaide-ile-hicbir-ilgisi-yok-Turkiye-modern-bir-ulke A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Türkiye'nin ABD ile ölümcül Kucaklaşması 03:41
Türkiye'nin ABD ile ölümcül Kucaklaşması 11 izlenme - 3 ay önce Tarihçi W.Tarpley: Yeni Osmanlı aldatmacasıyla komşularıyla 'sıfır sorun'dan 'sıfır barış' pozisyonuna gelen Türkiye! Her yanınız CIA ile kuşatıldı sözü güneydoğu ile ilgili herşeyi anlatıyor
IŞİD Bir Amerikan Projesidir 17:35
IŞİD Bir Amerikan Projesidir 105 izlenme - 3 ay önce Alparslan Kuytul Hocaefendi Üzerimizde oynanan oyunları bir bir deşifre ediyor. Hocaefendi, "Dün ortaya çıkmış ve El- Kaide'den ayrılmış bir örgüt nasıl olur da Musul'u ele geçirecek bir güce ulaşır. Siz bunu benim külahıma anlatın!" dedi.
Amerika'da Müslümanlara Bakış 09:02
Amerika'da Müslümanlara Bakış 30 izlenme - 3 ay önce Elamanın biri almış eline mikrofonu Amerikalılara Müslümanlar hakkındaki görüşlerini sormuş.
Kaddafi'nin Hepimiz Osmanlı'yız Demiş Olması 00:57
Kaddafi'nin Hepimiz Osmanlı'yız Demiş Olması 25 izlenme - 6 ay önce Ülkesindeki sorunları el-kaide'den sorumlu tutan Kaddafi hepimizin Osmanlı olduğunu iddia ediyor. Açıkçası ben çok şaşırdım.
El Kaide bu kez de bir kadını infaz etti 01:17
El Kaide bu kez de bir kadını infaz etti 11 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Cemaate Operasyonun Nedeni El Kaidenin Türkiye Kolu Tahşiyeciler  |Güncel Haber| 01:22
Cemaate Operasyonun Nedeni El Kaidenin Türkiye Kolu Tahşiyeciler |Güncel Haber| 58 izlenme - 11 ay önce Cemaat operasyonu kapsamında, El Kaide'nin Türkiye kolu olarak bilinen "Tahşiyeciler'e yönelik düzenlenen operasyonda ''suç ve delil uydurdukları'' iddia edilen şüphelilerin gözaltına alınmasına karar verilmiş. Sabah saatlerinde Zaman Gazetesi ve Samanyolu Televizyonuna yönelik İstanbul merkezli 13 ilde başlatılan ve gözaltıların olduğu operasyonun ayrıntıları belli olmaya başladı. İddiaya göre 2009 yılında "Tahşiyeciler" olarak bilinen gruba yönelik düzenlenen operasyonda "suç ve delil uydurdukları" öne sürülen şüphelilerin gözaltına alınmasına karar verildiği öğrenildi. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından şu anda 8 kişinin gözaltına alındığı soruşturmanın detayları ortaya çıkmaya başladı. İŞTE YAPILAN SUÇLAMALAR Soruşturma kapsamında hakkında gözaltı kararı bulunan aralarında emniyet görevlileri ve medya çalışanların da yer aldığı 30 kadar kişinin, 2009 yılında "Tahşiyeciler" olarak bilinen gruba yönelik düzenlenen operasyonda "suç ve delil uydurdukları", "kumpas kurdukları" iddia edildi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü tarafından "Tahşiyeciler" olarak bilinen kişilere yönelik düzenlenen operasyonda, grubun önde gelen ismi Mehmet Doğan'ın arasında bulunduğu 11 kişi yakalanmış, tutuklanan Doğan 17 ay cezaevinde yattıktan sonra tahliye edilmişti. "Molla Muhammet" adıyla bilinen emekli imam Mehmet Doğan'ın, Fethullah Gülen'in bazı fikirlerine karşı çıktığı iddia edilmişti.
İran Büyükelçisi Ali Rıza Bikdeli: El Kaide'ye Destek Olanlar Belli 05:34
İran Büyükelçisi Ali Rıza Bikdeli: El Kaide'ye Destek Olanlar Belli 19 izlenme - 2 yıl önce İran Büyükelçisi Ali Rıza Bikdeli: El Kaide'ye Destek Olanlar Belli
Kadir Mısıroğlu'ndan Usame Bin Ladin'e Övgüler 01:35
Kadir Mısıroğlu'ndan Usame Bin Ladin'e Övgüler 61 izlenme - 5 ay önce AKP'ye yakınlığıyla bilinen Osmanlılar İlim ve İrfan Vakfı Başkanı Kadir Mısıroğlu, terör örgütü El Kaide'nin kurucusu Usame Bin Ladin hakkında övgü dolu sözler sarfediyor. Bin Ladin için ''Rahmetullahi Aleyh'', ''Kahraman mücahit'' gibi sıfatlar kullanan Mısıroğlu, anlaşılan o ki El Kaide'nin Türkiye'de yaptığı saldırılar sonucu şehit olan polisleri ve yüzlerce vatandaşı unutmuş görünüyor. İbretle izliyoruz, iyi seyirler.
Aydınlı Bekar Süleyman'ın İsyanı 03:10
Aydınlı Bekar Süleyman'ın İsyanı 16 izlenme - 1 yıl önce Saç stili kel ve her cumartesi sakal traşı olan; Türk gruplarını dinleyen,giyinmesini bilen bir kişi olarak kız tavlayamamasından dert yakınan Süleyman'ın kendini ve hayatı sorgulamasını izlemek üzeresiniz.Allah Allah ya saç kel ve de her cumartesi sakal traşı oluyor ve hala kız bulamamış.Halbuki kızlar özellikle cumartesi traş olanları çok severler.Sorun nerde acaba?
El-Kaide Bağlantılı Tahşiye Grubu 2000li Yıllardan İtibaren Takip Edildi 00:57
El-Kaide Bağlantılı Tahşiye Grubu 2000li Yıllardan İtibaren Takip Edildi 46 izlenme - 11 ay önce Eski İçişleri Bakanı ve Ordu Bağımsız Milletvekili İdris Naim Şahin, Tahşiye örgütüyle ilgili bilgiler verdi.
11 Eylül Saldırıları 02:52
11 Eylül Saldırıları 277 izlenme - 11 ay önce 2001 yılının 11 Eylül günü El Kaide üyesi teröristlerce kaçırılan iki American Airlines uçağı ard arda dünyanın başkenti New York'ta yer alan İkiz Kuleler'e çarptı. İlk saldırı kuzeydeki kuleye gerçekleşmiş, uçağın binaya girmesinden 1 saat 40 dakika sonra kule tamamen yıkılmıştır. İkinci saldırı ise güney kulesine gerçekleşmiş ve kule çarpmadan 56 dakika sonra yıkılmıştır. 19 kişi tarafından gerçekleştirilen bu saldırılar neticesinde ise 3.000'e yakın insan ölmüştür. Sam Amca bu sayede Afganistan ve Irak'a yapılacak olan operasyonları meşrulaştırmıştı.
11 Eylül Gerçekleri 36:52
11 Eylül Gerçekleri 78 izlenme - 1 yıl önce 11 Eylül Saldırılarının Arkasındaki Gerçekler... Musab Halid&moses Halid Prod. New World Ottoman Enigma Pictures