Hoşgeldiniz!

emma stone

Emma Stone - Sinsi Dansçı 00:30
Emma Stone - Sinsi Dansçı 873 izlenme - 3 yıl önce Emma Stone - Dans Şakası
Gangster Squad fragmanı 02:30
Gangster Squad fragmanı 4.334 izlenme - 4 yıl önce Gangster Squad , Los Angeles Times gazetesinin “Tales From The Gangster Squad” (Gangster Takımının Hikayeleri) başlıklı makalelerinden esinlenerek çekilecek. Paul Lieberman tarafından yazılan bir makale, 1940’ların Yahudi Mafyasında yer alan Meyer Harris “Mickey” Cohen’in kişisel profilini ve mafyanın gerçek, gizli ve kayıt dışı kalmış hikayesini anlatıyordu. Eski bir polis memuru olan Will Beall'in yaşanmış olayların haberlerine dayanarak senaryosunu yazıldığı film 1940'larda geçiyor ve Çavuş John O’Mara'nın gangster Micky Cohen'i dize getirme çabalarını anlatıyor. 1 Şubat 2013'te vizyonda.
Emma Louise - Pontoon 03:43
Emma Louise - Pontoon 2.509 izlenme - 2 yıl önce Emma Louise - Pontoon (Yeni Klip 2013) Lyrics - Şarkı Sözleri: Dip my head In the water Feel my thoughts Wash over me, over me And I'm ready for disaster I see you standing Over me, over me And I'm ready for disaster I see you standing Over me, over me And I never meant to be the girl who broke your heart I know I've been bad and did you wrong And now I'm all alone Never meant to be your stepping stone So lay with me now I'll tell you how it went All the thoughts that were running through my head I'm a little bit overwhelmed Forgive me if I try to ask you for help I'm wrong I'm wrong, wrong, wrong And my body Feels your anger Like a fire Burning deep burning deep I've been foolish Like a child I hear them laughing Over me, over me
Gangster Squad Fragman 2 02:30
Gangster Squad Fragman 2 138 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Sean Penn, Ryan Gosling ve Emmy Stone gibi ünlü isimlerin yer aldığı Gangester Squad filminin yanınlanan yeni fragmanı.
Emma Stone Interview - The Amazing Spider-man 2 (2014) 03:15
Emma Stone Interview - The Amazing Spider-man 2 (2014) 250 izlenme - 2 yıl önce Emma Stone Interview - The Amazing Spider-man 2 (2014)
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 19.027 izlenme - 4 ay önce Woody Allen, varoluş krizleri içindeki karakteriyle kusursuz bir aşkın ve cinayetin peşinden gidiyor... Joaquin Phoenix ve Emma Stone'un başrollerde yer aldığı Mantıksız Adam (Irrational Man), 9 Ekim 2015'te Sinemalarda!
Birdman Official International Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD 02:44
Birdman Official International Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD 41.686 izlenme - 1 yıl önce Birdman Official International Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD
emma stone  up up and away 00:37
emma stone up up and away 249 izlenme - 4 yıl önce hello word this is my first video ı hope you like it? ı thought ı should work on something because it's so empty here. don't you think emma stone is just the prettiest girl on earth? ı think so and ı totally adore her. song up up and away artist lights fandom emma stone sparkles pond5 ı love comments hihi. xoxo estelle
Irrational Man (2015) Fragman 02:02
Irrational Man (2015) Fragman 9.753 izlenme - 7 ay önce 2015 yapımı Irrational Man filminin fragmanı. Usta yönetmen Woody Allen'ın yönettiği filmin başrolünde Emma Stone ve Joaquin Phoenix bulunuyor.
Emma Stone ve Jon Hamm 'Star Wars: The Force Awakens'ın Oyuncu Seçmelerinde 04:08
Emma Stone ve Jon Hamm 'Star Wars: The Force Awakens'ın Oyuncu Seçmelerinde 20 izlenme - 5 gün önce Türlü türlü reklamların yapıldığı Star Wars: The Force Awakens için geri sayım tüm hızıyla devam ederken her türlü reklama da şahit oluyoruz. Hemen hemen her gün bir reklamına tanıklık ettiğimiz filmin dünde Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde oyuncusunda, tema müziğinin reklamına maruz kalmıştık. Ortalama 3 günde 1 tv spotunun geldiği filmde bu seferki konumuz Boyega ve Daisy Ridley'nin de yer aldığı Emma Stone ve Jon Hamm'lı oyuncu seçmeleri skecini izliyoruz.
Emma Stone ve Jon Hamm 'Star Wars: The Force Awakens'ın Oyuncu Seçmelerinde 04:08
Emma Stone ve Jon Hamm 'Star Wars: The Force Awakens'ın Oyuncu Seçmelerinde 8 izlenme - 5 gün önce Türlü türlü reklamların yapıldığı Star Wars: The Force Awakens için geri sayım tüm hızıyla devam ederken her türlü reklama da şahit oluyoruz. Hemen hemen her gün bir reklamına tanıklık ettiğimiz filmin dünde Amerikan Müzik Ödülleri gecesinde oyuncusunda, tema müziğinin reklamına maruz kalmıştık. Ortalama 3 günde 1 tv spotunun geldiği filmde bu seferki konumuz Boyega ve Daisy Ridley'nin de yer aldığı Emma Stone ve Jon Hamm'lı oyuncu seçmeleri skecini izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
The Amazing Spider-man 2 Trailer 2014 Andrew Garfield, Emma Stone Movie Official [hd] 02:28
The Amazing Spider-man 2 Trailer 2014 Andrew Garfield, Emma Stone Movie Official [hd] 124 izlenme - 2 yıl önce The Amazing Spider-man 2 Trailer 2014 - Official Movie Trailer İn Full Hd 1080p - Starring Andrew Garfield, Emma Stone And Jamie Foxx As The New Villain Elec...
Birdman Official Teaser Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD 01:45
Birdman Official Teaser Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD 76 izlenme - 1 yıl önce Birdman Official Teaser Trailer #1 (2014) - Michael Keaton, Emma Stone Movie HD
The Amazing Spider-man 2 Tv Spot - Everything Changes (2014) Emma Stone Hd 00:32
The Amazing Spider-man 2 Tv Spot - Everything Changes (2014) Emma Stone Hd 72 izlenme - 2 yıl önce The Amazing Spider-man 2 Tv Spot - Everything Changes (2014) Emma Stone Hd
Mantıksız Adam - Irrational Man - Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Mantıksız Adam - Irrational Man - Türkçe Altyazılı Fragman 4 izlenme - 2 hafta önce Abe Lucas, son dönemlerde yaşamaktan zevk alamayan, duygusal olarak dibe vurmuş bir felsefe profesörüdür. Abe, yaptığı hiçbir şeyle fark yaratamadığına inanmaktadır. Hayatında yeni bir sayfa açmak için küçük bir kasabada ders vermeye başlar. Burada tanıştığı Rita Richards, aynı üniversitede hocalık yapan, mutsuz bir kadındır. Abe’den onu mutsuzluğunun en büyük kaynağı olan evliliğinden kurtarmasını istemektedir.
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 02:00
Mantıksız Adam (Irrational Man) - Türkçe Altyazılı Fragman 515 izlenme - 4 ay önce Woody Allen, varoluş krizleri içindeki karakteriyle kusursuz bir aşkın ve cinayetin peşinden gidiyor... Joaquin Phoenix ve Emma Stone'un başrollerde yer aldığı Mantıksız Adam (Irrational Man), 9 Ekim 2015'te Sinemalarda!
Movie 43 Fragmanı (2013) 02:22
Movie 43 Fragmanı (2013) 44.580 izlenme - 3 yıl önce Vizyon tarihi:22 Şubat 2013
Magic in the Moonlight Official Trailer #1 (2014) - Emma Stone, Colin Firth Movie HD 02:06
Magic in the Moonlight Official Trailer #1 (2014) - Emma Stone, Colin Firth Movie HD 42 izlenme - 1 yıl önce Magic in the Moonlight Official Trailer #1 (2014) - Emma Stone, Colin Firth Movie HD
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) 03:33
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) 282 izlenme - 3 ay önce İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj) İnanılmaz Örümcek-Adam 2 - Son Sahne (Türkçe Dublaj)
 The Amazing Spider Man 2 Yeni Son Fragman 02:32
The Amazing Spider Man 2 Yeni Son Fragman 5.867 izlenme - 2 yıl önce Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 00:30
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 29.153 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 02:40
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 16.637 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 02:40
The Amazing Spider Man 2 Tanıtım Fragmanı 460 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider Man 2 Fragman 03:04
The Amazing Spider Man 2 Fragman 318 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
The Amazing Spider Man 2 (Offıcıal Trailer) In Theaters May 2014 02:40
The Amazing Spider Man 2 (Offıcıal Trailer) In Theaters May 2014 1.046 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 02:24
İnanılmaz Örümcek-Adam 2 Türkçe Dublaj Fragman 116.613 izlenme - 2 yıl önce The Amazing Spider-Man 2 - 25 Nisan'da Sinemalarda! Örümcek-Adam’ın en önemli savaşının kendisiyle olduğunu hep biliyorduk; Peter Parker’ın sıradan sorumluluklarıyla, Örümcek-Adam’ın sıradışı sorumlulukları arasındaki mücadele. Ama, İnanılmaz Örümcek-Adam 2de Peter Parker daha büyük bir çatışmanın başlayacağını fark ediyor. Örümcek-Adam (Andrew Garfield) olmak harikadır. Peter Parker için gökdelenler arasında yüzmek, bir kahraman olmak ve Gwen (Emma Stone) ile vakit geçirmek kadar müthiş hiçbirşey yoktur. Ama, Örümcek-Adam olmanın da bir debeli vardır ve New York’luları, şehirlerini tehdit eden korkunç kötü adamlardan koruyabilecek tek kişi Örümcek-Adam’dır. Electro’nun (Jamie Foxx) ortaya çıkması ile, Peter’ın kendisinden çok daha güçlü biriyle yüzleşmesi gerekir. Ve eski dostu Harry Osborn’un (Dane DeHaan) da dönmesiyle, Peter bütün düşmalarının ortak noktasının OsCorp Şirketi olduğunu fark eder. Yönetmen Marc Webb. Yapımcular Avi Arad ve Matt Tolmach. Senaryo Hikayesi ve Senaryo Alex Kurtzman & Roberto Orci & Jeff Pinkner. Stan Lee ve Steve Ditko’nun Marvel Comic Book’undan uyarlanmıştır.
Aşkın İzleri Fragman 01:59
Aşkın İzleri Fragman 929 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Terrence Malick yaptığı ve başrollerinde Ben Affleck, Olga Kurylenko, Javier Bardem ile Emma Stone'un yer aldığı romantik dram türündeki Aşkın İzleri filminin fragmanı.
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 Türkçe Altyazılı Fragman 2 34.891 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
The Amazing Spider-Man 2 - OFFICIAL Trailer - In Theaters May 2014 02:40
The Amazing Spider-Man 2 - OFFICIAL Trailer - In Theaters May 2014 234 izlenme - 2 yıl önce Merakla Beklenen The Amazing Spider Man 2 Filminin Tanıtım Fragmanı. Uzatılmış fragman ise bu perşembe yayınlanacak. Peter Parker'ın hayatı oldukça yoğun. Bir yandan Örümcek Adam olarak kötü adamları yakalıyor diğer yandan ise aşkı Gwen'le vakit geçiriyordur. Peter, Gwen'ın babasına kızından uzak durarak onu koruyacağına dair verdiği sözü de unutmamıştır. Fakat bu tutmakta zorlandığı bir sözdür. Kötücül Electro'nun ortaya çıkması, eski arkadaşı Harry Osborn geri dönüşü ve Peter'ın geçmişine dair yeni ipuçlarının ortaya çıkması Örümcek Adam'ın hayatını değiştirecektir.
İnanılmaz Örümcek Adam 2 - Son Fragman 02:34
İnanılmaz Örümcek Adam 2 - Son Fragman 73.939 izlenme - 2 yıl önce İnanılmaz Örümcek Adam 25 Nisan 2014'de Sinemalarda. 2012'de büyük sükse yapan Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor. Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...