Hoşgeldiniz!

erdoğan

14.10.2015 - CNBC-e - Piyasa Ekranı - GCM Menkul Kıymetler Araştırma Direktörü Erdoğan Turan 01:00
14.10.2015 - CNBC-e - Piyasa Ekranı - GCM Menkul Kıymetler Araştırma Direktörü Erdoğan Turan 19.472.986 izlenme - 2 ay önce 14.10.2015 - CNBC-e - Piyasa Ekranı - GCM Menkul Kıymetler Araştırma Direktörü Erdoğan Turan
Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 00:24
Meksika Cumhurbaşkanı'na Fırça Kaymak 19.971 izlenme - 2 hafta önce Efendim Erdoğan g20'ye damsız katılan Meksika Cumhurbaşkanına sitemde bulunmuş. Sonrasında da 3 çocuk istediğini söylemiş olmalı.
Erdoğan: Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz 00:15
Erdoğan: Rusya'dan Özür Dilemeyeceğiz 4.691 izlenme - 3 gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türk hava sahasını ihlal ettikten sonra düşürülen Rus uçağı için Rusya'dan özür dilenmeyeceğini açıkladı.
Putin'in Türkiye'ye Armağan Ettiği İbrahim Tatlıses Şarkısı 00:30
Putin'in Türkiye'ye Armağan Ettiği İbrahim Tatlıses Şarkısı 13.363 izlenme - 3 gün önce Putin'in Türkiye'ye armağan ettiği İbrahim Tatlıses şarkısını dinleyenler gözyaşlarını tutamadı. Hep berarber o duygusal anlara gidiyoruz.
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 01:38
Dikkate Alınmayan Liderler Davutoğlu ve Erdoğan 10.773 izlenme - 2 hafta önce Ahmet Davutoğlu'na geçen yıl katıldığı Fransa yürüyüşünde, bu yıl Antalya da düzenlenen G20 toplantısında C.başkanı Erdoğan'a, diğer ülke liderleri tarafından verilen önemi gösteren bir video.
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 00:43
Komutandan Ahmet Hakan'a Kapak Gibi Cevap 9.964 izlenme - 3 gün önce Programda Türkiye ile Rusya arasında yaşanan gerginlik konuşuldu. Ahmet Hakan'ın Karakuş'a '12 saniye ihlal yapmışsa ne olmuş? Çok mu önemli, bir uçağı vurmak için bir gerekçe olabilir mi?' sorusu ise emekli korgeneralin tepkisine neden oldu. Emekli Hava Korgeneral Erdoğan Karakuş, Ahmet Hakan'a şöyle cevap verdi; "Ben de size şunu soruyorum. Bu egemenlik meselesidir. Sizin siyasilerin bırakın Ankara'ya kadar gelsin derse mesele olmaz. Sizin egemenliğiniz değil mi bu sınırlar? İstemiyorsanız korumayın efendim." dedi. (CNN)
Putin & Erdoğan Kavgası 01:12
Putin & Erdoğan Kavgası 2.919 izlenme - 1 gün önce Bir başka genç osman çalışması. adam sanatçı gene iyi iş çıkarmış.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 00:48
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Biraz Az Kazanın! 4.666 izlenme - 2 hafta önce Dünyanın ekonomi ve siyaset zirvesi olan G20 Liderler Zirvesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İŞ20 ve EMEK20 oturumunda konuşmasıyla başladı. İŞ20 ve EMEK20 Oturumu’nda konuşan Erdoğan, Türkiye’de ekonomik kalkınma için yeni adımlar atıldığını, gençler ve kadınlar için yeni girişimlerin başlatıldığını ifade etti.
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 00:29
Türk Liderlerin İngilizce Seviyeleri (Havaryuuu) 27.160 izlenme - 1 hafta önce Liderlerimiz arasında ingilizce seviyeleri üzerine hoş bir değerlendirme yapılmış.. keyifle izledim.. keyifle izleyin..
Tayyip Erdoğan Öl Desin Ölürüm 00:44
Tayyip Erdoğan Öl Desin Ölürüm 128.828 izlenme - 2 ay önce Sanırım bir Ak Parti mitinginde İHA'ya röportaj veren teyze Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a sevgisini bu sözlerle dile getirdi :)
Erdoğan 02:14
Erdoğan 1.824 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan
Erdoğan 05:41
Erdoğan 64 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Türkiye Cumhuriyeti'nin Başbakanı sevilmez, tabii sevilmez. Doğru olanı söyleyen, bu dünyada nerede sevildi ki ama biz, doğruları söylemeye devam edeceğiz" dedi.
Erdoğan 04:10
Erdoğan 33 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "bu Kardeşiniz Cumhurbaşkanı Da Olsa, Şu Anda Size Ne Konuşuyorsa Yarın Da Onları Konuşacak.
Erdoğan 05:54
Erdoğan 17 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "zalim Esed, Sadece Kendisinden Olmayanlara Karşı Değil, İnsana Karşı Zulüm Uyguluyor.
Erdoğan 06:01
Erdoğan 6 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "Zalim Esed, sadece kendisinden olmayanlara karşı değil, insana karşı zulüm uyguluyor.
Erdoğan 01:47
Erdoğan 21 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan Doğkan Aksahel
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Onlar Tayyip Erdoğan'a ihanet Ettiler' 01:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Onlar Tayyip Erdoğan'a ihanet Ettiler' 3.633 izlenme - 1 hafta önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Paralel devlet yapılanmasıyla mücadele konusunda, 'Şahıs olarak onlar beni çok iyi tanıyor. Ben de onları çok iyi tanıyorum. Onlar Tayyip Erdoğan'a ihanet ettiler. Ben onlara ihanet etmiyorum. Ben sadece milletin hakkını onlardan geri alma mücadelesi veriyorum' dedi.
RTE'nin Paris Saldısı Öncesi Uyarması 02:05
RTE'nin Paris Saldısı Öncesi Uyarması 8.101 izlenme - 2 hafta önce 13 kasımda pariste düzenlenen terör saldırılarından 2 gün önce ileri görüşlü liderimiz Recep Tayyip Erdoğan terör örgütlerini ‘iyi ve kötü’ diye ayıran ülkeleri net sözlerle uyararak, “Suriye ateşine odun taşıyan herkes çok yakında kendini aynı ateşin içinde bulmaktan kurtulamayacaktır. Bu, samimiyetle ifade edilmiş dostça bir ikazdır” demişti.
Erdoğan: 05:44
Erdoğan: 18 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Rize'de- Erdoğan, Kendirli Beldesinde halka hitap etti: "(Kılıçdaroğlu'nun 'siyasi parti başkanı gibi konuşuyor' eleştirileri) Ben bir cumhurbaşkanı olarak, cumhurun başı olarak hükümetimizle, iktidarımızla hiçbir zaman aykırı olmayacağım, beraber olacağım bunu her zaman söyledim. Önünde engel olmayacağım"- "Bütün bu terör eylemlerinde ben hükümetimin karşısında durup senin yanında mı yer alacaktım? Benden bunu mu bekliyorsun? Yoksa o diğer, bir tane daha siyasi parti var onun mu yanında yer almamı bekliyordun? Ben hak neredeyse orada yer alacağım"- "Bunlar bölücü terör örgütü olarak, silahlı eylemleriyle hep gövde gösterdiler.
Erdoğan: 04:16
Erdoğan: 10 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da- Erdoğan, STK temsilcileriyle bir araya geldi: (1)"Biz içeride birilerinin yaptığı gibi, sadece kendi mezhebinden olanların hakkını savunanlardan değiliz. Aynı şekilde, yine birilerinin yaptığı gibi sadece kendi etnik kökeninden olanların tarafını tutanlardan da değiliz. İnanç ayrımı yapmadan, etnik köken, mezhep ayrımı yapmadan Irak ve Suriye'de tüm tarafların barış ve huzura kavuşmaları için mücadele veriyoruz"- "Artık dünyadan kopuk bir Türkiye yok. Olamazsın da zira NATO üyesi bir Türkiye bütün bu olan olaylarda adım adım NATO nasıl bunları takip ediyorsa Türkiye aynı şekilde bunları takip ediyor.
Erdoğan: 06:52
Erdoğan: 6 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da- Erdoğan, STK temsilcileriyle bir araya geldi: (1)"Biz içeride birilerinin yaptığı gibi, sadece kendi mezhebinden olanların hakkını savunanlardan değiliz. Aynı şekilde, yine birilerinin yaptığı gibi sadece kendi etnik kökeninden olanların tarafını tutanlardan da değiliz. İnanç ayrımı yapmadan, etnik köken, mezhep ayrımı yapmadan Irak ve Suriye'de tüm tarafların barış ve huzura kavuşmaları için mücadele veriyoruz"- "Artık dünyadan kopuk bir Türkiye yok. Olamazsın da zira NATO üyesi bir Türkiye bütün bu olan olaylarda adım adım NATO nasıl bunları takip ediyorsa Türkiye aynı şekilde bunları takip ediyor.
Erdoğan: 05:44
Erdoğan: 2 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da- Erdoğan, STK temsilcileriyle bir araya geldi: (1)"Biz içeride birilerinin yaptığı gibi, sadece kendi mezhebinden olanların hakkını savunanlardan değiliz. Aynı şekilde, yine birilerinin yaptığı gibi sadece kendi etnik kökeninden olanların tarafını tutanlardan da değiliz. İnanç ayrımı yapmadan, etnik köken, mezhep ayrımı yapmadan Irak ve Suriye'de tüm tarafların barış ve huzura kavuşmaları için mücadele veriyoruz"- "Artık dünyadan kopuk bir Türkiye yok. Olamazsın da zira NATO üyesi bir Türkiye bütün bu olan olaylarda adım adım NATO nasıl bunları takip ediyorsa Türkiye aynı şekilde bunları takip ediyor.
Erdoğan: 05:45
Erdoğan: 12 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, Uçakta soruları yanıtladı (2)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor.
Erdoğan: 05:03
Erdoğan: 5 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta soruları yanıtladı (2)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor.
Erdoğan: 03:18
Erdoğan: 5 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan, uçakta soruları yanıtladı (2)- Cumhurbaşkanı Erdoğan: - "(BM Güvenlik Konseyi geçici üyelik seçimi) Seçimin neticesinde bize söz verenlerin, 140 ülke söz verdiği halde, 140 ülkenin nasıl manevra yaptığını görmek çok açık net bir şeylerin nasıl döndüğünü ortaya koyuyor.
Erdoğan: 06:06
Erdoğan: 10 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Emniyetteki Paralel Yapı Şüphelilerinden Birinin "bizim Üstlerimiz, Başbakana Bilgi Verdi" Dediğini Kaydederek, "şimdi Buradan Sesleniyorum, Zerre Kadar Sizde Onur Varsa, Haysiyet Varsa, Başbakana Kim Bilgi Vermiş, Onları Da Açıklayın.
Erdoğan: 05:58
Erdoğan: 7 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "türkiye'nin Hasretini Çektiği Kardeşliği, Dayanışmayı, Hukuk Ve Demokrasiyi Tesis Ettik. Çetelerle, Vesayetle Mücadele Ettik, Bu Başarıları Elde Ettik. Kazanımlardan Taviz Vermeyecek, Türkiye'nin Geriye Gitmesine Müsaade Etmeyeceğiz.
Erdoğan: 04:41
Erdoğan: 11 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Adayı Ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, "istiklal Marşı'nı Dahi Tanımayan Bir Adaya Ne Chp'ye Gönül Veren Kardeşlerim, Ne Mhp'ye Gönül Veren Kardeşlerim İnanıyorum Ki Oy Vermeyecektir" Dedi.
Erdoğan: 06:40
Erdoğan: 4 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da- Erdoğan, KTÜ akademik yıl açılış töreninde konuştu: (3)"Şu anda Türkiye'de bakıyorum ki bazı siyasiler çıkmış şunu konuşuyor; 'tezkereye oy vermedik ama yeni bir tezkere.' Nedir?
Erdoğan: 06:27
Erdoğan: 4 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Erdoğan Trabzon'da- Erdoğan, KTÜ akademik yıl açılış töreninde konuştu: (3)"Şu anda Türkiye'de bakıyorum ki bazı siyasiler çıkmış şunu konuşuyor; 'tezkereye oy vermedik ama yeni bir tezkere.' Nedir?