Hoşgeldiniz!

Erkek Erkeğe

Sibel Can - Erkek Erkeğe 03:59
Sibel Can - Erkek Erkeğe 1.130.135 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can'ın 2014 yılında çıkan "Galata" Albümünden "Erkek Erkeğe" Şarkısı! En Yeni Şarkılar İçin, Abone Olabilirsin; www.izlesene.com/kadirbaykal Sibel Can - Erkek Erkeğe Şarkı Sözleri: Büyük acılarım var Ondandır uzun cümlelerim yok Büyük acılarım var Ondandır uzun cümlelerim yok İster sus benimle İster bir bilene sor İster sus benimle İster bir bilene sor Bu dünyanın yorgunuyum Belki de herkes gibi Dertleş benimle hiç çekinme Erkek erkeğe gibi SÖZ : CANSU KURTÇU MÜZİK : FETTAH CAN | CANSU KURTÇU
Sibel Can Ft. Fettah Can - Erkek Erkeğe (Canlı Perf. Beyaz Show) 03:55
Sibel Can Ft. Fettah Can - Erkek Erkeğe (Canlı Perf. Beyaz Show) 1.529.233 izlenme - 2 yıl önce Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop Sibel Can Ft. Fettah Can - Erkek Erkeğe (Canlı Perf. Beyaz Show)
Erkek Erkeğe Tatil Mi? 00:06
Erkek Erkeğe Tatil Mi? 135.968 izlenme - 2 yıl önce Kızların kıskançlık krizi
Erkek Erkeğe Ders Çalışamamak 00:06
Erkek Erkeğe Ders Çalışamamak 93.921 izlenme - 2 yıl önce Erkek Erkeğe Ders Çalışamamak
New York'ta Erkeğe Taciz 01:58
New York'ta Erkeğe Taciz 465 izlenme - 1 yıl önce 3 saat boyunca New York sokaklarında yürüyen modele yapılan tacizler. Bu video sonrası herkes spor salonlarına kayıt yaptırmaya gideceğinden eminim. Kızlar sizin abinize , babanıza laf atsalar hoş olur mu .
Sevgilim Başka Erkeğe Dokununca Ben 00:06
Sevgilim Başka Erkeğe Dokununca Ben 52 izlenme - 2 yıl önce Arkadaş Ortamında Eğlenen Adam Sevgilisi Başka Bir Erkeğe Dokununca Kıskançlıktan Gözleri Parlıyor.
Aniden Erkeğe Dönüşen Kadınsı Erkek 00:50
Aniden Erkeğe Dönüşen Kadınsı Erkek 210 izlenme - 1 yıl önce İlk konuşmaya başladığında kadın olduğuna inandıran, fakat sonrasında korkutan ses donuyla şaşırtan erkek.
Erkek Erkeğe Yürüyen Merdiven Fantezisi 00:20
Erkek Erkeğe Yürüyen Merdiven Fantezisi 118 izlenme - 10 ay önce Nerede? nasıl? neden? kim? sorularına cevap bulamadığım, bir anlam yükleyemedim videolardan biri, hayır o nasıl tutunmaktır, o nasıl şanstır.
Kadından Erkeğe Meydan Dayağı 01:24
Kadından Erkeğe Meydan Dayağı 197 izlenme - 3 yıl önce Kadından erkeğe meydan dayağı ORDU'nun Gölköy İlçesi'nde bir kadının yanında getirdiği sopayla bir adamı sokak ortasında dövmesi güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
Erkeğe Benzeyen Kız 00:14
Erkeğe Benzeyen Kız 88 izlenme - 1 yıl önce Kadınlığımız Bitti, Şimdi De Erkeğe Benzeyen Kadınlığımız Eleştiriliyor.
Aniden Erkeğe Dönüşen İnsan 00:50
Aniden Erkeğe Dönüşen İnsan 47 izlenme - 1 yıl önce Değişik makyajıyla kameranın karşısına geçen kişiyi ilk başta kadın sanacaksınız ama o bir erkek.
Sibel Can - Erkek Erkeğe (2014) 03:59
Sibel Can - Erkek Erkeğe (2014) 3.715 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can - Erkek Erkeğe (2014)
Sevgilim Başka Erkeğe Dokununca Ben 00:06
Sevgilim Başka Erkeğe Dokununca Ben 35.474 izlenme - 2 yıl önce Sevgilim başka erkeğe dokununca ben
Güçlü Soydemir - Erkek Erkeğe Dans Etmek 05:57
Güçlü Soydemir - Erkek Erkeğe Dans Etmek 37 izlenme - 3 ay önce Güçlü Soydemir'in güçlü sesi o kadar etkilidir ki, delikanlıları birbiriyle dansa zorlar. Bu içerik Güçlü Soydemir fan klüp sponsorluğunda yayınlanmaktadır.
Bir Kadın Erkeğe Nasıl Yardım Eder? 01:37
Bir Kadın Erkeğe Nasıl Yardım Eder? 805 izlenme - 2 yıl önce Bir Kadının Erkeğe Yardım Etme Şeklini Konu Eden Video.
Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı! 01:31
Ayaklarına Kapanan Erkeğe Bunu Yaptı! 188 izlenme - 4 ay önce Hong Kong'da çekildiği belirtilen görüntülerde bir genç kız, kendisine yalvarıp, ayaklarına kapanan genç adama tekmeler ve tokatlar savurdu... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 89 izlenme - 1 yıl önce Makyajın Nimetlerinden Faydalanmak Lazım Ama Bu Video Birazda Korkuttu Açıkçası. İnternetin fenomen olmuş videolarından derlenen video merkezi https://tr-tr.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/vidyocentercom Daha fazlası için sizleri www.vidyocenter.com web sitemize bekliyoruz
Flash Tv Erkek Erkeğe Dans Faciası 01:32
Flash Tv Erkek Erkeğe Dans Faciası 318 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Erkek Erkeğe Dans Faciası
Evlenme Teklifi Eden Erkeğe Muhteşem Cevap 01:41
Evlenme Teklifi Eden Erkeğe Muhteşem Cevap 807 izlenme - 2 yıl önce Evlenme Teklifi Eden Erkeğe Muhteşem Cevap En geniş...
Evlenme Teklifi Eden Erkeğe Muhteşem Cevap!!! 01:41
Evlenme Teklifi Eden Erkeğe Muhteşem Cevap!!! 53 izlenme - 1 yıl önce Evlenme teklifi eden erkege muhtesem cevap!!!
 Erkek erkeğe dizi muhabbeti 00:06
Erkek erkeğe dizi muhabbeti 36.174 izlenme - 2 yıl önce Erkek erkeğe dizi muhabbeti
Sibel Can - Erkek Erkeğe (Yepyeni 2014) 03:59
Sibel Can - Erkek Erkeğe (Yepyeni 2014) 1.175 izlenme - 2 yıl önce Sibel Can - Erkek Erkeğe - Yeni Klip 2014 İlk Kez İzlesene Com'da
Aniden Erkeğe Dönüşen Amerikalı Travesti Rasim Abi 00:50
Aniden Erkeğe Dönüşen Amerikalı Travesti Rasim Abi 837 izlenme - 1 yıl önce Travesti Rasim Abi'nin Amerika günlerinden elimize geçmiş videosu.. Bu sefer abimiz, erkek ve kadın sesleri çıkarabildiğine ikna etmeye çalışıyor bizi. En başta tabi kadın olduğuna inansakta(!) o gansgter Amerikalı zenci triplerine girdiğinde erkek olduğunu anlıyoruz. Böyle saçma bir başlık ve açıklama için özür diler, iyi seyirler dilerim..
Aniden Erkeğe Dönüşen Amerikalı Travesti Rasim Abi 00:50
Aniden Erkeğe Dönüşen Amerikalı Travesti Rasim Abi 158 izlenme - 1 yıl önce Travesti Rasim Abi'nin Amerika günlerinden elimize geçmiş videosu.. Bu sefer abimiz, erkek ve kadın sesleri çıkarabildiğine ikna etmeye çalışıyor bizi. En başta tabi kadın olduğuna inansakta(!) o gansgter Amerikalı zenci triplerine girdiğinde erkek olduğunu anlıyoruz. Böyle saçma bir başlık ve açıklama için özür diler, iyi seyirler dilerim..
Sibel Can - Erkek Erkeğe   Tim Center 05.04.2014 04:01
Sibel Can - Erkek Erkeğe Tim Center 05.04.2014 326 izlenme - 10 ay önce Sibel Can - Erkek erkeğe GALATA Tim show center 05.04.2014 Şarkı sözleri ; Büyük acılarım var Ondandır uzun cümlelerim yok Büyük acılarım var Ondandır uzun cümlelerim yok İster sus benimle İster bir bilene sor İster sus benimle İster bir bilene sor Bu dünyanın yorgunuyum Belki de herkes gibi Dertleş benimle hiç çekinme Erkek erkeğe gibi SÖZ : CANSU KURTÇU MÜZİK : FETTAH CAN & CANSU KURTÇU
 Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 2.325 izlenme - 2 yıl önce Kız Helal Olsun Benzetmiş Kendini Erkeğe
Sokak Ortasında Erkeğe Şiddet Uygulayan Kadın 01:17
Sokak Ortasında Erkeğe Şiddet Uygulayan Kadın 7.458 izlenme - 6 ay önce Videodan anladığım kadarıyla adam kadının numarasını bi yerden bulmuş ve taciz etmiş ama sert kayaya çarpmış. Kadın yolun ortasında adamı sopayla dövüp biber gazı sıkıyor. Ne garip bir ülke olduk amına koyum ama eğer ki herif gerçekten sapıksa böylelerine müstehak.
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 02:23
Kadından Erkeğe Cinsiyet Değiştirme Ameliyatı Nasıl Yapılır? 715 izlenme - 3 ay önce Sitemizde bu sıralar artan gay, travesti videolarına yardımcı olmak amacıyla videoyu paylaşıyorum Kadından erkeğe cinsiyet değiştirme ameliyatı nasıl yapılır? Plastik Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Harun Özkan ' Alkışlarla Yaşıyoruma Özel Cevaplıyor
Ivana Sert: Hiçbir Erkeğe Tayt Tavsiye Etmiyorum 02:05
Ivana Sert: Hiçbir Erkeğe Tayt Tavsiye Etmiyorum 870 izlenme - 2 yıl önce Ünlü modacı Ivana Sert, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi'nde düzenlenen söyleşi programına konuşmacı olarak katıldı. Atatürk Kongre ve Külkür Merkezi'nde gerçekleştirilen söyleşiyi çok sayıda öğrenci dinledi. Ivana Sert, söyleşide öğrencilerin modayla ilgili sorularına yanıt verdi. Bu yaz sarı, turuncu, mavi, pembe renklerinin moda olduğunu belirten Ivana Sert, kesinlikle bu renklerde kıyafetlerin giyilmesi gerektiğini söyledi. Herkese şık ama ekonomik giyinmeyi tavsiye eden Ivana Sert, "Elbise için, etek için bu kadar para harcamaya gerek yok. Tabii ki ayakkabı güzel olsun ama ondan hariç çok fazla para harcanmaması gerekiyor" dedi.
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 02:11
Makyajla Yakışıklı Bir Erkeğe Dönüşen Kız 440 izlenme - 1 yıl önce Gerçekten makyaj sanatını konuşturan bir kız örneği göreceksiniz. Bence gayet başarılı ve hoş bir çalışma çıkarmış ortaya. İyi seyirler dilerim...