Hoşgeldiniz!

eşcinsel

Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 00:20
Polonya'nın İlk Eşcinsel Belediye Başkanı Robert Biedron 1.091.270 izlenme - 5 ay önce Polonya'da yapılan yerel seçimlerde ilk kez eşcinsel bir aday belediye başkanı oldu. 38 yaşındaki Robert Biedron'un seçimleri kazanması, muhafazakar yapısıyla bilinen ülkede eşcinsellere karşı hoşgörünün arttığına yorumlandı.
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 00:20
Balayısı Kısa Süren Eşcinsel Çiftler 2.141 izlenme - 2 hafta önce Avustralya'da eşcinsel çiftler için balayı kısa sürdü. Yüksek Mahkeme, aynı cinsiyetten evliliklere izin veren yasayı iptal etti. Yasanın kabul edildiği 7 Aralık 2013 tarihinden sonra hayatlarını birleştiren 20 kadar eşcinsel çiftin evliliklerinin de meşru sayılmayacağı bildirildi
Paris'te Eşcinsel Bayramı 01:00
Paris'te Eşcinsel Bayramı 954 izlenme - 1 hafta önce Fransa’nın başkenti Paris’te toplanan binlerce eşcinsel, 2013te parlamentoda kabul edilen ve kendilerine evlenme ile evlatlık edinme hakkı veren yasayı coşkuyla kutladı. Eşcinsellerin başkentteki gösterisi, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu. Çeşitli dekor ve renklerle süslenmiş kalabalık bir araç konvoyu eşliğinde yürüyen eşcinseller, son günlerde kendilerine yönelik artan saldırıları da protesto etti. Eşcinseller, evlenme ve evlatlık edinme hakkı dışında, yapay döllenme yoluyla çocuk sahibi olmaları önündeki engellerin de kaldırılması talebinde bulundu. Parlamentonun uzun tartışmaların ardından onayladığı yasanın, resmi gazetede yayınlanmasının ardından 29 Mayıs 2013’ta Montpellier kentinde ilk resmi eşcinsel nikah kıyılmıştı. Fransa’da sağcı muhafazakar partiler ve kilise, eşcinsel evliliğe şiddetle karşı çıkıyor. Video Euronews'ten alınmadır.
İtalya Meclisinde Vekiller parlamentoda öpüştü 01:11
İtalya Meclisinde Vekiller parlamentoda öpüştü 326 izlenme - 2 yıl önce İtalya’da eşcinsel ayrımcılığa karşı yasa görüşmesinde vekillerin beklenmeyen hareketi şaşırttı.
Kırıkkale'de Eşcinsel Olmanın Zorlukları 00:55
Kırıkkale'de Eşcinsel Olmanın Zorlukları 2.823 izlenme - 10 ay önce Kırıkkale'de eşcinsel olmanın zorluklarından bahseden bu kardeşime sabır ve mutlu bir hayat diliyorum. Ne yazık ki, toplum olarak insanları olduğu gibi kabul etmek konusunda büyük sıkıntılarımız var.
Eşcinsel Askerlik Muayenesi 03:57
Eşcinsel Askerlik Muayenesi 25 izlenme - 2 hafta önce Zenne (2011) filminden eşcinsel askerlik muayenesi sahnesi. Zenne, eşcinsel olduğu için 15 Temmuz 2008 tarihinde vurularak öldürülen Ahmet Yıldız'ın hikayesinden esinlenerek yazılan bir hikayeden uyarlanan film. EşcinselTV Kanalına sende hemen abone ol ve Facebook'ta beğen! youtube.com/EscinselTV facebook.com/EscinselTV Eşcinsel Videolar - Eşcinsel Sinema - Gay Filmler - Eşcinseller Sinemada Eşcinsellik - Eşcinsel Röportajlar - Gay Sinema Tv de Eşcinseller - Eşcinsel Ünlüler - Eşcinsel Medya - LGBT Video Türk Eşcinseller - Türk Gay Filmler - Türkçe Eşcinsel Videolar
Eşcinsel Ortodoks Rahipler Takvimi 03:44
Eşcinsel Ortodoks Rahipler Takvimi 1.831 izlenme - 1 yıl önce Orthodox Priests takvimi bu yıl geleneksel üçüncü albümünü çıkartıyor. Geçtiğimiz yıl “Sosyal Tolerans” temasını işleyen takvimi yarı çıplak ve İncil okuyan bir erkeğin diğer bir erkeğe poz verdiği fotoğraflarıyla hatırlıyor olmalısınız. Modellerin gey dostu Ortodoks Kilise mensupları olduğunu, takvim için poz verdiklerini çünkü organizasyonun özgürlüğün dili olduğuna ve toplumda eşitlik, insan hakları ve tolerans konusunda pek çok konuda yol açtığını düşündüklerini belirtildi. Takvimin tanıtım videosunda ise geçtiğimiz yıl Rusya’da Putin yüzünden yaşanan homofobik saldırılarla ilgili ilginç göndermeler mevcut. www.orthodox-calendar.com
Eşcinsel Askerlik Muayenesi 03:57
Eşcinsel Askerlik Muayenesi 596 izlenme - 11 ay önce Zenne (2011) filminden eşcinsel askerlik muayenesi sahnesi. Zenne, eşcinsel olduğu için 15 Temmuz 2008 tarihinde vurularak öldürülen Ahmet Yıldız'ın hikayesinden esinlenerek yazılan bir hikayeden uyarlanan film. EşcinselTV Kanalına sende hemen abone ol ve Facebook'ta beğen! youtube.com/EscinselTV facebook.com/EscinselTV Eşcinsel Videolar - Eşcinsel Sinema - Gay Filmler - Eşcinseller Sinemada Eşcinsellik - Eşcinsel Röportajlar - Gay Sinema Tv de Eşcinseller - Eşcinsel Ünlüler - Eşcinsel Medya - LGBT Video Türk Eşcinseller - Türk Gay Filmler - Türkçe Eşcinsel Videolar
Kırıkkale'de Eşcinsel Olmanın Zorlukları 00:55
Kırıkkale'de Eşcinsel Olmanın Zorlukları 1.994 izlenme - 3 yıl önce Kırıkkale'de eşcinsel olmanın zorluklarından bahseden bu kardeşime sabır ve mutlu bir hayat diliyorum. Ne yazık ki, toplum olarak insanları olduğu gibi kabul etmek konusunda büyük sıkıntılarımız var.
HDP'nin Eşcinsel Adayı 03:09
HDP'nin Eşcinsel Adayı 46 izlenme - 3 ay önce Hdp'nin eşcinsel adayı Barış Sulu, kendisinin eşcinsel olduğunu belirterek, "Ben HDP'yi neden tercih ettim. Çünkü aynı şekilde eziliyoruz. Eşcinseller de aynı şekilde ezildiler bugüne kadar. Çok fazla ötekileştirildik yıllarca. Aynı acıları biliyoruz" dedi.
EŞCİNSEL MUHABBETİ STÜDYOYU KARIŞTIRDI 01:49
EŞCİNSEL MUHABBETİ STÜDYOYU KARIŞTIRDI 21 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Canlı Yayında Eşcinsel Tartışması 00:33
Canlı Yayında Eşcinsel Tartışması 393 izlenme - 3 yıl önce Katıldığı televizyon programında 'Türkiye'de 10 milyon eşcinsel var' diyen Barbaros Şansal olay yarattı.
Eşcinsel olma korkusu homofobi ve eşcinsellik nedir? 04:56
Eşcinsel olma korkusu homofobi ve eşcinsellik nedir? 390 izlenme - 2 yıl önce Eşcinsel olma korkusu homofobi ve eşcinsellik nedir?
Stüdyoda Eşcinsel Gerilimi! 02:19
Stüdyoda Eşcinsel Gerilimi! 121 izlenme - 1 yıl önce TVEM'de yayınlanan Serbest Vuruş programında eşcinsel hakemin durumu üzerine yaşanan tartışmada tansiyon yükseldi.işte o anlar.
ADANA'DA EŞCİNSEL CİNAYETİ AYDINLANDI! 01:51
ADANA'DA EŞCİNSEL CİNAYETİ AYDINLANDI! 36 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Adana'da Eşcinsel Cinayeti Aydınlandı! 01:51
Adana'da Eşcinsel Cinayeti Aydınlandı! 33 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Adana'da Eşcinsel Cinayeti Aydınlandı!
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 03:09
Türkiye'de Eşcinsel Evlilik - Scorp 3.240 izlenme - 2 ay önce Eşcinsel evlilik, eşcinsel iki bireyin aile formatındaki birliktelikleri için resmi ve sosyal çerçevelerce tanımlanmış bir evlilik türüdür. Bu tür bir beraberlik için gey evlilik, lezbiyen evlilik, homoseksüel evlilik, eşdeğer evlilik gibi terimler de kullanılmaktadır. Eşcinsel evliliğin yasallaştırılması Amerikan Pskiyatri Birliği'nın "yasal hak" nitelemesi ve eşitlikçilik konusunda cinsel ayrımın ortadan kaldırılması için eşcinsellerin resmi olarak birlikte yaşamalarına dair düzenlemeler bütününü kapsar.
Vatikan'dan Kovulan Eşcinsel Rahip 01:10
Vatikan'dan Kovulan Eşcinsel Rahip 29 izlenme - 2 hafta önce Vatikan'da görev yapan 43 yaşındaki Polonyalı rahip Krzysztof Charamsa eşcinsel olduğunu açıkladı. Rahip Charamsa'nın açıklamasına Vatikan'ın tepkisi sert oldu. Polonyalı rahip, Papalık Uluslararası Teoloji Komisyonu Sekreter Yardımcılığı ile Papalık İnanç Doktrini Senatosu'ndaki görevinden alındı. Roma'da birlikte yaşadığı erkek arkadaşıyla basın toplantısı düzenleyen rahip özel hayatını açıklama kararının tamamen kendisine ait olduğunu belirtti. Şimdi bu adam ne iş yabacak, fuhuş mu yapsın ? video euronewsten alınmıştır.
İstanbul Boğaz'da Eşcinsel Düğün 05:21
İstanbul Boğaz'da Eşcinsel Düğün 21 izlenme - 2 hafta önce İstanbul’da eşcinsel Ekin Keser ve Emrullah Yavuz evlendi. Genç çift, Türkiye’de eşcinsel nikahın yasak olması nedeniyle 2 Eylül 2014 tarihinde İstanbul Boğazı’nda bir teknede düğün yaptılar. EşcinselTV Kanalına sende hemen abone ol ve Facebook'ta beğen! youtube.com/EscinselTV facebook.com/EscinselTV Gay Düğün İstanbul Boğaz - İstanbul Boğazında Eşcinsel Düğün Eşcinseller Boğaz'da Evlendi - İstanbul Eşcinsel Evlilik Türkiye Eşcinsel Videolar - Eşcinsel Sinema - Gay Filmler - Eşcinseller Sinemada Eşcinsellik - Eşcinsel Röportajlar - Gay Sinema Tv de Eşcinseller - Eşcinsel Ünlüler - Eşcinsel Medya - LGBT Video Türk Eşcinseller - Türk Gay Filmler - Türkçe Eşcinsel Videolar
İngiltere'de Eşcinsel Evlilikler Yasası 01:37
İngiltere'de Eşcinsel Evlilikler Yasası 693 izlenme - 5 ay önce İngiltere'de eşcinsel evliliklere izin veren yasa değişikliğinin gece yarısından sonra yürürlüğe girmesiyle ülkenin farklı yerlerinde ilk törenler yapıldı. Brighton şehrinde birlikteliklerine resmiyet kazandıran Andrew Wale ve Neil Allard da bu çiftlerden biriydi. Kendi partisindeki bazı muhalif seslere rağmen Başbakan David Cameron da insanların sevgisi arasında ayrım yapan bir yasa değiştirilmeliydi diyerek bu karara desteğini açıkladı. euronews
İzdivaç Programında Eşcinsel Talip 04:27
İzdivaç Programında Eşcinsel Talip 10 izlenme - 2 hafta önce Evlenme Programıda Eşcinsel Zengin Iş Adamı Erkek Adaya Talip Olursa EşcinselTV Kanalına sende hemen abone ol ve Facebook'ta beğen! youtube.com/EscinselTV facebook.com/EscinselTV Eşcinsel Videolar - Eşcinsel Sinema - Gay Filmler - Eşcinseller Sinemada Eşcinsellik - Eşcinsel Röportajlar - Gay Sinema Gay Alem Tv de Eşcinseller - Eşcinsel Ünlüler - Eşcinsel Medya - LGBT Video Türk Eşcinseller - Türk Gay Filmler - Türkçe Eşcinsel Videolar
İstanbul Boğazında Eşcinsel Düğünü 05:21
İstanbul Boğazında Eşcinsel Düğünü 132 izlenme - 2 ay önce Ekin ve Emrullah çiftinin boğazda kıydıkları dillere destan nikahlarını izleyelim efem, memleket mavi ekran veriyor bu aralar bi kapatıp açsak mı lan?
Fransa'daki İlk Eşcinsel Evlilik 01:38
Fransa'daki İlk Eşcinsel Evlilik 261 izlenme - 11 ay önce Yapılan tüm protestolara rağmen evlilikler başlamış ve tepki olarak bu yağız delikanlılar evlenmiş hemen, haberde mevcut zaten ben neyi anlatıyorsam
Tarkan Eşcinsel Mi ? 02:38
Tarkan Eşcinsel Mi ? 217 izlenme - 1 yıl önce Tarkan, Haziran 2001'de Onlarca Kameranın Önünde Hiç Gocunmadan Büyük Bir Cesaret Örneği Göstererek ...
Barbaros Şenkal Eşcinsel Kavgası 03:11
Barbaros Şenkal Eşcinsel Kavgası 118 izlenme - 2 yıl önce Terzi Yamağı - Barbaros Şenkal Eşcinsel Kavgası
HDP Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor 02:29
HDP Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor 1.733 izlenme - 6 ay önce Yüzde on barajı aşmak uğruna daldan dala konan HDP parti çalışanları şimdi de Eşcinsel Evlilik Vaat Ediyor.
Kerpeten Ali Eşcinsel Rolünde Oynamış 02:48
Kerpeten Ali Eşcinsel Rolünde Oynamış 1.038 izlenme - 6 yıl önce barış falayın yıllar önce dadı dizisinde eşcinsel bir dekoratör olan şafakı oynadığı ortaya çıktı
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 00:20
Viyana'da Eşcinsel Trafik Işıkları Konulması 4 izlenme - 3 ay önce Geçen sene Eurovision'u eşcinsel yarışmacıyla kazanan Avusturya Ev sahipliği için kolları sıvarken trafik ışıklarını da aynı cins insanların elele tutuştuğu şekilde yaptı.uygulama eurovision sonuna kadar devam edicekmiş.
Eşcinsel Polis Aşığını Kesip Yedi 01:19
Eşcinsel Polis Aşığını Kesip Yedi 147 izlenme - 2 yıl önce Yamyam Polis Aşıgını Öldürüp Yedim
Tvem'deki Spor Programında Eşcinsel Tartışması 02:19
Tvem'deki Spor Programında Eşcinsel Tartışması 39 izlenme - 1 yıl önce Tvem'de Yayınlanan Spor Programında Yorumculardan Adnan Aybaba Ve Murat Özarı, Eşcinsel Olduğu İçin Hakemlikten Uzaklaştırıldığı İddia Edilen Hakem Nedeniyle Tartıştı.