Hoşgeldiniz!

esra erol

Esra Erol - Banyo Fantezisi Taktikleri 00:35
Esra Erol - Banyo Fantezisi Taktikleri 449.238 izlenme - 6 ay önce Hayatın sırrını açıklayan gelin adayımız, masajın ömrü uzattığını vurguluyor. Yaşlı amcamız ise konuyu bambaşka yerlere çekip olayı mutlu sona bağlıyor.
Esra Erol Hastaneye Kaldırıldı 02:19
Esra Erol Hastaneye Kaldırıldı 8.928 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol sabah saatlerinde aniden rahatsızlandı.. Esra Erol hemen hastaneye kaldırıldı. Doktorlar Esra Erol'u tedavi altına aldı. FOX ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol'un neden rahatsızlandığı konusunda açıklama yapılmadı.
Esra Erol Süpriz 01:46
Esra Erol Süpriz 364 izlenme - 1 ay önce Sürpriz isim kim olacak?
Esra Erol Orkestra 04:16
Esra Erol Orkestra 1.347 izlenme - 10 ay önce ESRA EROL ORKESTRASI SEVMEK AYRICALIKLIDIR. HER ORKESTRA ESRA EROL ORKESTRASI GİBİ OLAMAZ. BADE ABLAM MUSTAFA ABİM HEPSİ BİRBİRİNDEN HARİKA
Esra Erol Eylül'de Fox'ta 00:32
Esra Erol Eylül'de Fox'ta 2.367 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol Eylül'de Fox'ta
Esra Erol Kimdir? 01:25
Esra Erol Kimdir? 186 izlenme - 3 ay önce Esra Erol Hayatı, Esra Erol Biyografi, Esra Erol Yaşamı, Esra Erol Kim, Esra Erol Kimdir. 13.08.2015 günü Biyografi TV kanalına yüklediğim 'Esra Erol Kimdir?' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/biyografitv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Esra Erol Ve Ekibi 03:07
Esra Erol Ve Ekibi 861 izlenme - 1 yıl önce En Sevdiğin televizyon programları FOX TV’de! Esra Erol'la, HD kalitede sana özel videolarla İzlesene’de! Hemen Abone Olmak İçin: http://www.izlesene.com/esraerol linkinden ulaşabilirsiniz...
Esra Erol Fans 04:45
Esra Erol Fans 408 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol Fans
Esra Erol Fans 03:37
Esra Erol Fans 221 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol Fans
Esra Erol Bikinili Yakalanınca! 00:58
Esra Erol Bikinili Yakalanınca! 10.345 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol Bikinili Yakalanınca!
Esra Erol Bebeğini Kaybetti! 01:18
Esra Erol Bebeğini Kaybetti! 7.664 izlenme - 2 yıl önce Ekranların sevilen sunucusu Esra Erol, sabah saatlerinde hastaneye kaldırıldı. 2. bebeğine hamile olan Esra Erol'u doktorlar tedavi altına aldı. FOX ekranlarının sevilen yüzü Esra Erol'un neden rahatsızlandığı konusunda bilgi verilmezken saatler sonra ilk açıklama eşi Ali Özbir'den geldi.
Esra Erol Stüdyoyu Süpürdü! 01:43
Esra Erol Stüdyoyu Süpürdü! 2.273 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'la programında damat adayının yaptığı sürprizin ardından stüdyoda yerlere dökülen çiçeklere dayanamayan Esra Erol eline süpürge faraşı geçirdiği gibi stüdyoyu süpürdü.
Esra Erol Eylül'de FOX'ta! 00:32
Esra Erol Eylül'de FOX'ta! 901 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol Eylül'de FOX'ta!
Esra Erol Çılgına Döndü 01:59
Esra Erol Çılgına Döndü 25.664 izlenme - 2 yıl önce FOX TV ekranlarında yayınlanan Esra Erol ile Evlen Benimle programına katılan yarışmacılar sunucuyu çılgına döndürdü. Gelin adayı Yağmur'a günlerdir çiçek gönderen talibi Hasan Bey yarışmaya tek aday olarak katılınca her şey ortaya çıktı. Yağmur ve Hasan'ın program dışında görüşüp ayrıldıklarını öğrenen Esra Erol adeta çılgına döndü. Erol yaptıkları hareketin yanlış olduğunu söyleyip "Biz günlerdir heyecanla gelip gelmeyecek mi diye bekliyoruz. Her şey olmuş bitmiş en son bizim haberimiz oluyor. Bir tek gerizekalı biziz. Gerçekten ben kendimi gerizekalı gibi hissediyorum" diyerek gelin ve damat adayına tepkisini dile getirdi.
 Esra Erol Stüdyoyu Süpürdü 01:43
Esra Erol Stüdyoyu Süpürdü 4.314 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'la programında damat adayının yaptığı sürprizin ardından stüdyoda yerlere dökülen çiçeklere dayanamayan Esra Erol eline süpürge faraşı geçirdiği gibi stüdyoyu süpürdü.
Esra Erol'un Tepesinin Attığı Anlar! 03:19
Esra Erol'un Tepesinin Attığı Anlar! 3.828 izlenme - 2 yıl önce Fox TV'de yayınlanan evlilik programının sunuculuğunu üstlenen Esra Erol'un öfkeden deliye döndüğü anlar!
Esra Erol Canlı Yayında Masaj Yaptırdı! 01:01
Esra Erol Canlı Yayında Masaj Yaptırdı! 1.025 izlenme - 2 yıl önce Gelin adayı masaj uzmanı çıkınca, güzel sunucu Esra Erol canlı yayında masaj yaptırdı.
Deliha - Esra Erol Röportajı 03:54
Deliha - Esra Erol Röportajı 12.902 izlenme - 1 yıl önce Deliha Esra Erol'da kısmetini arıyor! https://www.facebook.com/delihafilm - https://twitter.com/delihafilm Türkiye’de ilk kez bir kadın komedi oyuncusu kendi yazdığı karakteri beyazperdeye taşıdı. Deliha, biraz deli, çok matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadının aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları anlatıyor. Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği film seyirciye hem bolca kahkaha hem de macera vaat ediyor. Deli kız Zeliha’nın hikayesi bir gün arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. Yakışıklı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı açıyor ve işler karışıyor.
Deliha Esra Erolda 02:11
Deliha Esra Erolda 513 izlenme - 11 ay önce Deliha Esra Erol'da Türkiye’de ilk kez bir kadın komedi oyuncusu kendi yazdığı karakteri beyazperdeye taşıdı. Deliha, biraz deli, çok matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadının aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları anlatıyor. Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği film seyirciye hem bolca kahkaha hem de macera vaat ediyor. Deli kız Zeliha’nın hikayesi bir gün arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. Yakışıklı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı açıyor ve işler karışıyor. Deliha Filmi Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/7a3Z5X Oyuncular: Gupse Özay Derya Alabora Esin Eden Cihan Ercan Barış Arduç Zeynep Çamcı Hülya Duyar Cenk Durmazel Korhan Herduran Ali Çelik Jeyan Özüm Nezih Tuncay Gülay Baltacı Murat Karasu Feriha Eyüboğlu Benian Dönmez Gülsüm Alkan Caner Alkaya Yönetmen: Hakan Algül Yapımcı: Necati Akpınar
Esra Erol'un Büyük Sürprizi 07:35
Esra Erol'un Büyük Sürprizi 1.037 izlenme - 2 yıl önce canlı yayında sürpriz...
Esra Erol Süpriz Doğum Günü 03:28
Esra Erol Süpriz Doğum Günü 6.983 izlenme - 2 yıl önce ESRA EROL FANLARI TARAFINDAN HAZIRLANMIŞTIR . ESRA EROL'UN ÇOK SEVİYORUZ . ESRA EROL BİZİM HERŞEYİMİZ www.facebook.com/esraerolll
Esra Erol - Gangnam Style 00:43
Esra Erol - Gangnam Style 421 izlenme - 6 ay önce Program açılışlarında süreksiz gereksiz yere kopan Esra Erol'dan bu kez Gangnam Style performansı. Diğer videoları için: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88495/crazy-dance-in-esra-erol http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88515/crazy-dance-in-esra-erol-2
Deliha - Esra Erol Röportajı 03:54
Deliha - Esra Erol Röportajı 333 izlenme - 11 ay önce Deliha - Esra Erol Röportajı Türkiye’de ilk kez bir kadın komedi oyuncusu kendi yazdığı karakteri beyazperdeye taşıdı. Deliha, biraz deli, çok matrak ve sahiden temiz kalpli bir genç kadının aşkı bulmaya çalışırken başından geçen komik olayları anlatıyor. Gupse Özay’ın senaryosunu yazdığı ve başrolünü üstlendiği film seyirciye hem bolca kahkaha hem de macera vaat ediyor. Deli kız Zeliha’nın hikayesi bir gün arkadaşlarıyla falcıya gitmesiyle başlıyor. Yakışıklı Cemil ve erkek kardeşi Cemal o gün mahalleye bir fotoğrafçı açıyor ve işler karışıyor. Deliha Filmi Kanalına Abone Olun: http://goo.gl/7a3Z5X Oyuncular: Gupse Özay Derya Alabora Esin Eden Cihan Ercan Barış Arduç Zeynep Çamcı Hülya Duyar Cenk Durmazel Korhan Herduran Ali Çelik Jeyan Özüm Nezih Tuncay Gülay Baltacı Murat Karasu Feriha Eyüboğlu Benian Dönmez Gülsüm Alkan Caner Alkaya Yönetmen: Hakan Algül Yapımcı: Necati Akpınar
Beyaz Show Esra Erol Takliti 02:54
Beyaz Show Esra Erol Takliti 9.225 izlenme - 3 yıl önce Damla Ermeydan Paylaşımı
Esra Erol Canlı Yayında Ağladı 05:41
Esra Erol Canlı Yayında Ağladı 3.292 izlenme - 1 yıl önce Fox Tv'de Program Yapan Esra Erol'a Konuk Olan Gülfidan-Ali Çifti, Evlat Sahibi Olamadıklarını Anlattılar. Tek İstediklerinin Anne Ve Baba Olmak Olduğunu Söyleyen Çift Tüp Bebek Konusunda Yardım İstedi. Programda Esra Erol, Gözyaşlarına Hakim Olamadı.
Beyaz Show Esra Erol Taklidi 03:33
Beyaz Show Esra Erol Taklidi 4.734 izlenme - 2 yıl önce Beyaz Show'da Esra Erol'a Sürpriz Taklit
Esra Erol Programda Gözyaşlarına Boğuldu 02:20
Esra Erol Programda Gözyaşlarına Boğuldu 1.328 izlenme - 10 ay önce Yıllarca öz ailesini arayan Fatih Dinç, Esra Erol'un programında annesine kavuştu. O anlar stüdyoda duygusal anlar yaşanırken Esra Erol da ağladı.
Esra Erol Berkin Elvan'ı Unutmadı 00:53
Esra Erol Berkin Elvan'ı Unutmadı 1.603 izlenme - 2 yıl önce Esra Erol'dan Berkin Elvan Konuşması
Esra Erol Sonunda Cüneyt'i Evlendirdi 01:10
Esra Erol Sonunda Cüneyt'i Evlendirdi 1.212 izlenme - 2 yıl önce 'Esra Erol İle Evlen Benimle' programının sevilen sunucusu Esra Erol, sonunda kimseleri beğenmeyen Cüneyt Bey'i evlendirdi.
Esra Erol Show Kulüp Röportajı 06:24
Esra Erol Show Kulüp Röportajı 1.628 izlenme - 3 yıl önce Show Kulüp | Show Tv | 23 Mayıs 2013