Hoşgeldiniz!

evlilik programı

Evlendirme Programında Gay Talip 04:27
Evlendirme Programında Gay Talip 15.051 izlenme - 1 yıl önce 150 bin dolar geliri olan gay aday.
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 18:49
Evlilik Programını Trolleyen Genç-KOMPLE 22.154 izlenme - 3 hafta önce "Evlilik Programını Trolleyen Genç" DİYE KURGULANMIŞ TÜM DEĞİŞİM-DÖNÜŞÜM SOYTARILIKLARINA CEVAP: "Cumhuriyet sizden fikri hür, vicdanı hür, irfani hür nesiller ister" M.KEMAL ATATÜRK
Evlilik Programı - Ece Erken 04:00
Evlilik Programı - Ece Erken 4.853 izlenme - 2 yıl önce Evlilik Programı - Ece Erken
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 07:46
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programına Katıldı 3.121 izlenme - 2 yıl önce 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam programdan kovuldu. TV'deki bir evlilik programında kısmetini arayan 62 yaşındaki Sefer Bey'in itirafları programa damga vurdu. Sefer Bey, '5 ay iyiydik. 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim haraketlerde bulundu. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı' dedi. Sefer Bey ikinci bir itirafta daha bulunarak bir kadının daha canını aldığını itiraf etti... Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. 2 kadın öldürüp evlilik programına katılan adam! İki karısını öldürdü, evlenme programına katıldı. İşte o anlar. İki eşini öldüren damat adayı programdan kovuldu. İki Karısını Öldürdü, Evlilik Programına Çıktı. 2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam. Önceki 2 karısını öldüren adam evlilik programın katıldı. 2 KADIN ÖLDÜRDÜ AFLA ÇIKTI Rahşan Ecevit'in isteğiyle çıkan Af Yasası sayesinden hapisten çıkan Sefer Bey'in, "5 ay iyiydik, 5 ay sonra hal ve hareketleri değişti. Aynı yerde oturduk resmi nikah yapmamıştık. Bana hiç tasvip etmeyeceğim hareketlerde bulununca gıcık kaptım. Kader kurbanı olarak elimden bir kaza çıktı. Cezaevine girdim Ecevit'in affı çıktı Allah razı olsun özgürlüğüme kavuştum " sözleri herkeste şok etkisi yarattı. SUNUCU PROGRAMDAN KOVDU Sefer Bey, bu itirafının ardından bir kadının daha canını aldığını itiraf etti. Artık akıllandığını ve kendisini böyle kabul edecek bir eş aradığını söyleyen Sefer Bey'e program sunucusu kapıyı gösterdi. Sunucu Sefer Bey'i dışarı alırken 'Rabbim bu benim sınavım mı Allah'ım?' diyerek serzenişte bulundu.
EVLİLİK PROGRAMINDA BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ 04:27
EVLİLİK PROGRAMINDA BÖYLESİ GÖRÜLMEDİ 25.214 izlenme - 3 yıl önce Ekin Tv ekranlarında yayınlanan evlendirme programı Selvihan Madenoğlu ile Dünya Evi'nde zengin olduğunu söyleyen kişi kadın yarışmacılar yerine erkek yarışmacıya talip oldu. Önce olayın şaka olduğunu sanan sunucu Selvihan Madenoğlu, telefondaki kişinin Hollanda yaşadığını, bu tür evliliklerin Hollanda'da serbest olduğunu söylemesi üzerine olayın ciddiyetinin farkına vardı. Seyirciler ve programa katılan adaylar uzun süre şoku atlatamadı.
Yol Üstü Evlilik Programı Dayısı 00:58
Yol Üstü Evlilik Programı Dayısı 946 izlenme - 12 ay önce Kendine temiz bayan arayan bu dayımız yalnızlıktan kendini geleneksel Anadolu şiirine verirken, Karacaoğlan'a, Erzurumlu Emrah'a selam gönderiyor.
Yol Üstü Evlilik Programı Dayısı 00:58
Yol Üstü Evlilik Programı Dayısı 298 izlenme - 1 yıl önce Kendine temiz bayan arayan bu dayımız yalnızlıktan kendini geleneksel Anadolu şiirine verirken, Karacaoğlan'a, Erzurumlu Emrah'a selam gönderiyor.
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 00:23
Toy Olsun - Azeri Evlilik Programı 843 izlenme - 6 ay önce Azerbeycan televizyon kanalları dekorları, kostümleri ve azeri lehçesiyle bana hep çekici gelmiştir ta ki toy olsunla karşılaşana kadar.Türk televizyonlarının yeni kabusu dest-i izdivaç programları azeri kanallarını da etkisi altına almış. Wikileaks belgeleriyle Türkiye ile ilgili enerji politikası gün yüzüne çıkan Azerbeycan'a bir ceza mıdır bilinmez ama biz ettik siz etmeyin balalar.
Esra Erol'la Programı 01:27:08
Esra Erol'la Programı 107 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'la Programı izleyicilerle buluşuyor.
Evlilik Programında Detone Vakası  01:11
Evlilik Programında Detone Vakası 332 izlenme - 7 ay önce Evleneceksen Gel'de geçtiğimiz ay evlenen Fatih’in nişanlanan çifler için söylediği şarkıda detone olması ise izleyenlerin dikkatinden kaçmadı.
İki Karısını Da Öldürüp Evlilik Programına Çıktı !! Olmasaydı İyiydi Ama Oldu Napalım !! 02:49
İki Karısını Da Öldürüp Evlilik Programına Çıktı !! Olmasaydı İyiydi Ama Oldu Napalım !! 787 izlenme - 2 yıl önce
Evlilik Programını Trolleyen Damat Adayı 16:49
Evlilik Programını Trolleyen Damat Adayı 248 izlenme - 3 hafta önce Oturuşu ve tavırlarıyla Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programında çok tepki alan rahat damat adayı.
Gönül Yazar Evlilik Programındaki Adaya Talip Oldu 02:05
Gönül Yazar Evlilik Programındaki Adaya Talip Oldu 169 izlenme - 5 ay önce Hayatı boyunca 7 kez nikah masasına oturan Gönül Yazar, bu kez izdivaç programında bir adaya talip oldu.Türk Sanat Müziğinin "Taşbebek" unvanlı sanatçısı Gönül Yazar, Esra Erol’un programına sürpriz bir ziyarette bulundu. Ünlü sanatçı, adaylardan Demir Bey’e talip olarak gelerek hem damat adayını hem de stüdyodakileri şaşırttı.Demir Bey, her ne kadar sanatçıyı sesinden tanıdığını söylese de paravan açılıp karşısında Gönül Yazar’ı görünce büyük şok yaşadı. Tabii tüm yaşananlar sadece şaka amaçlıydı.
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam 03:59
2 Kadın Öldürüp Evlilik Programında Eş Arayan Adam 138 izlenme - 3 ay önce Flash TV'de canlı yayınlanan "Ne Çıkarsa Bahtına" isimli evlilik programına katılan Sefer Amca, iki kadını öldürdüğünü itiraf etti.
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 01:25
Kameranın Kendisini Çektiğini Fark Eden Damat Adayı 26.546 izlenme - 3 ay önce Damat adayının kamera karşısında değişen mimiklerini izliyoruz.
Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü 02:29
Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü 8.136 izlenme - 3 yıl önce Canlı Yayında Kocasının Yüzüne Tükürdü Melike ile Yeni Baştan programına katılan, Semra Karatoprak, telefonda üstüne kuma gelen kızının sesini duyunca bayıldı. Kocası Mustafa Yiğit'in konuşmalarına dayanamayan Karatoprak, tükürerek tepki gösterdi. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Melike Öcalan'ın sunduğu Yeni Baştan programının bugünkü bölümünde şok yaşandı. Günlerdir programda eşinin yaşattıklarını anlatan Karatoprak, sonunda dayanamadı. Eski eşinin telefon bağlantısı sırasında söylediklerine tepki gösterdi. YÜREĞİ DAYANAMADI Annesinin yaşadıklarına dayanamayan Semra Karatoprak'ın kızı Aynur Hanım ise canlı yayına bağlanmak istedi. Üstüne kuma gelen kızının canlı yayına bağlanmasına Semra Karatoprak'ın yüreği dayanamadı ve bayıldı. Acılı anneyi Melike Öcalan sakinleştirmeye çalıştı. 'ÜVEY BABAM DÖVEREK TECAVÜZ EDİYORDU ' Üvey babasının kurbanı olan ve annesinin üzerine tehdit ile kuma getirildiğini anlatan genç kadının yaşadıkları stüdyodakilerin kanını dondurdu. Aynur Hanım, üvey babası Mustafa Yiğit'in kendisini kemerle döverek tecavüz ettiğini söyledi. Aynur Hanım, ' Üvey babam yüzünden intihar ettim, ölmek istedim ' dedi. Mustafa Yiğit ise tüm söylenenleri reddetti. BEYAZ GAZETE
Önce Evlilik Teklifini Aldı Ardından Karavanı Kazandı 01:43
Önce Evlilik Teklifini Aldı Ardından Karavanı Kazandı 61 izlenme - 2 yıl önce Karavan İçin Evlilik Teklifi Alan Yarışmacı, Final Oyunda Karavanı Kazandı! Kanal D'nin Sunuculuğunu Sinan Çalışkanoğlu'nun Yaptığı Yeni Yarışma Programı Kap...
Gelin Adayı Reddedilince Böyle Değişti 01:32
Gelin Adayı Reddedilince Böyle Değişti 1.003 izlenme - 7 ay önce İzdivaç programına katılan ve talip olduğu kişi tarafından yüzündeki çizgiler nedeniyle reddedilen Necla Özdamar, büyük bir değişim geçirdi.
Esra Erol'un Canlı Yayında Depreme Yakalanması 02:22
Esra Erol'un Canlı Yayında Depreme Yakalanması 435 izlenme - 2 hafta önce Efendim geçenlerde İstanbul'da 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi malumunuz. Depreme Esra Erol canlı yayında yakalanmış. İzleyelim..
Nihat Hatipoğlu; Evlilik Programlarını Eleştirdi... 01:03
Nihat Hatipoğlu; Evlilik Programlarını Eleştirdi... 931 izlenme - 3 yıl önce Nihat Hatipoğlu; Evlilik Programlarını Eleştirdi...
olacak okadar evlilik programı 06:54
olacak okadar evlilik programı 10.339 izlenme - 5 yıl önce
2 Dakikada Esra Erol Evlilik Programı Beyaz Show 02:54
2 Dakikada Esra Erol Evlilik Programı Beyaz Show 739 izlenme - 1 yıl önce 2 Dakikada Esra Erol Evlilik Programı Beyaz Show
Zuhal Topal'ın Evlilik Programını Trollemeye Giden Genç Ava Giderken Avlandı 07:23
Zuhal Topal'ın Evlilik Programını Trollemeye Giden Genç Ava Giderken Avlandı 89 izlenme - 1 hafta önce Zuhal Topal'ı trollemek son günlerin modası! Programı trollemek için stüdyoya giden Can, tecrübeli olan ekip durumu son anda fark ettiler. Bir Korcan Cinemre değil tabi ki
Canlı Yayında Evlilik Teklifi 00:58
Canlı Yayında Evlilik Teklifi 292 izlenme - 2 yıl önce Canlı Yayında Evlilik Teklifi! İşte O Görüntüler: Denizli'de bir televizyon kanalında sabah programı yapan Kudret Çelebioğlu, 6 aydır birlikte olduğu kız arkadaşına canlı yayında evlilik teklifi yaptı.
Lerzan Mutlu Evlilik Kararı Almıştım Ama Dün Ayrıldım 04:20
Lerzan Mutlu Evlilik Kararı Almıştım Ama Dün Ayrıldım 85 izlenme - 3 yıl önce Lerzan Mutlu Evlilik Kararı Almıştım Ama Dün Ayrıldım
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 03:30
Evleneceği Adamda Yeşil Pasaport Arayan Teyze 6.137 izlenme - 6 ay önce Gün geçmiyorki evlilik programlarında traji-komik hikayeler ortaya çıkmasın. Aslında videonun ismi çok şey olabilirdi. Örneğin; "Yemek yapmayacaksan senlen niye evlenim ki diyen amca" ya da " Seda saya'nın saçma hareketleri " - 02:45 - 02:52 arası. 3 dakikada hunharca saçmalık yaşanan programın bir bölümünü izliyoruz efendim. İsterseniz izlemeyin çok bir şey kaybetmessiniz.
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 01:56
Yarışma Fritözü Korcan Cinemre'yle Röportaj 8.048 izlenme - 3 hafta önce Geçtiğimiz hafta Zuhal Topal'ın sunduğu evlilik programına katılıp programı trollemesiyle meşhur olan, ardından daha önce de 12 Tv Programını farklı tiplemelerle trollediği öğrenilen Korcan Cinemre Show Haber'e konuşmuş izliyoruz efendim. ilgili video: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/281033/turk-televizyon-programlarinin-fahri-trollu-korcan-cinemre
Esra Erol'u Kızdıran Gelin Adayı 03:25
Esra Erol'u Kızdıran Gelin Adayı 917 izlenme - 6 ay önce Esra Erol'u kızdıran gelin adayı! Esra Erol'un sunduğu evlilik programında, talibini reddeden gelin adayı ünlü sunucuyu kızdırdı
Esra Erol Bebeğini Kaybettiğini Açıklarken Gözyaşlarını Tutamadı 05:08
Esra Erol Bebeğini Kaybettiğini Açıklarken Gözyaşlarını Tutamadı 448 izlenme - 1 yıl önce İşte o duygusal anlar...
Esra Erol'la Yeni Sezonuyla Eylül'de FOX'ta 00:32
Esra Erol'la Yeni Sezonuyla Eylül'de FOX'ta 271 izlenme - 1 yıl önce Esra Erol'la Yeni Sezonuyla Eylül'de FOX'ta