Hoşgeldiniz!

film fragmanı

Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Fragman 02:14
Sihirbazlık Okulunda Bir Türk Fragman 664.851 izlenme - 6 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/izledinmi kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Warcraft Kısa Tanıtım Fragmanı 00:15
Warcraft Kısa Tanıtım Fragmanı 9.443 izlenme - 3 hafta önce Bir dönem 10 milyon kullanıcıya kadar çıkan ve MMO oyunlarının en üst sırasında yer alan World of Warcraft'ın sinema uyarlaması Warcraft filminin ilk kısa tanıtım fragmanı yayınlandı.
Silsile Film Fragmanı 01:41
Silsile Film Fragmanı 121.694 izlenme - 2 yıl önce
Düğün Dernek Film Fragmanı 02:12
Düğün Dernek Film Fragmanı 97.728 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kural ve Murat Cemcir'den çok konuşulacak yeni film. Oyuncular: Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Barış Yıldız, Ulaş İnan Torun Konuk Oyuncular: Emel Sayın, Sırrı Süreyya Önder Yönetmen: Selçuk Aydemir Yazarlar: Selçuk Aydemir Yapımcı: Necati Akpınar Görüntü Yönetmeni: Türksoy Gölebeyi
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 02:27
Çılgın Dersane 3 Fragmanı 905.872 izlenme - 2 yıl önce Çılgın Dersane serisinin devam filmi ÇILGIN DERSANE 3, 17 Ocakta Sinemalarda... İlki 2007 yılında gösterime giren ve ilgiyle karşılandıktan sonra ikinci bir filmle seriye dönüşen Çılgın Dersane, serinin üçüncü filmiyle karşımıza çıkıyor. Yapımcılığını Aksoy filmin üstleneceği , filmde bu sefer öğretmen öğrenci ilişkileri yerine sadece öğrenciler arasındaki ilişkiler üzerine bir kurgu oluşturulacağı söylendi . Filmin yönetmenliğini ise Kamil Çetin yapıyor. Aynı zamanda bu yeni filmde de diğer iki filmde rol almış olan Duygu Çetinkaya, Paşhan Yılmazel, Okan Karacan ve İlkin Oğuzhan Çakır'ın yine rol alacağı açıklandı.
Dokunaklı aşk hikayesi “Hayat Öpücüğü” sinemalarda 01:41
Dokunaklı aşk hikayesi “Hayat Öpücüğü” sinemalarda 63.798 izlenme - 2 ay önce Hayatı dolu dolu yaşamak gerektiğini anlatan, dokunaklı ve kahkaha dolu hikayesiyle sevginin iyileştirici gücünü izleyiciye taşıyacak bu filmi kaçırmayın!
Aşk Ağlatır Film Fragmanı 02:17
Aşk Ağlatır Film Fragmanı 41.909 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Ceyda Ateş'in oynadığı Aşk Ağlatır filmi, 25 Ekim'de sinemalarda..
YÜK Film Fragmanı 01:13
YÜK Film Fragmanı 20.458 izlenme - 3 yıl önce Bir Erden Kıral filmi... 26 Nisan'da Sinemalarda.... Cemal işlediği cinayet sonrası bir madene kaçıp, ölüm korkusu ile saklanır. Peşinde onu kovalayan bir başka adamsa dışardan görünen tüm cesaretine rağmen 'öldürmekten' korkmaktadır. Bu iki adamın ortak noktası ise Zeynep adlı bir kadındır. Aslında Cemal ile evli olan Zeynep, bundan seneler önce Cumali adlı bir adamla tutkulu bir ilişki yaşar ama Cumali de evli bir adamdır... Geriye dönüşler ve şimdiki zaman, geçmiş ve gelecek arasındaki geçişlerle bu üç insanın yaşadıkları öykü beyazperdeye taşınıyor. Senaristliğini ve yönetmenliğini Erden Kıral'ın üstlendiği film, yaşanan birkaç gerçek hayat hikayesinden esinlenerek kurgulanmış. Türkiye'de ilk gösterimini Adana Altın Koza Film Festivali'nde yapan filmin başrollerini ise Tülin Özen, Nadir Sarıbacak ve Tansu Biçer paylaşıyor...
Halam Geldi Film Fragmanı 02:21
Halam Geldi Film Fragmanı 14.400 izlenme - 2 yıl önce Çocuk Gelinlerin Hikayesini anlatan "Halam Geldi" 3 Ocak'ta sinemalarda Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Rum köyü Limya (Lympia) sınırında Ezan seslerine Kilise çanının, Türk müziğine Yunan ezgilerinin eşlik ettiği sınır köyü AKINCILAR’da geçiyor. Köyde üç çocuk, üçü de Diyarbakırlı, üçü de 13 yaşında, üçü de kaderine tutsak yol arkadaşları, çözüldükçe karışan bir törenin, bir hikayesi bu.. Film, 2013 Altın Portakal Film Festivali'nde Sosyal Sorumluluk Ödülü'nü aldı.
Jurassic World Film Fragmanı 02:40
Jurassic World Film Fragmanı 6.501 izlenme - 12 ay önce Türkiye'de 12 Haziran 2015'te vizyona girmesi beklenen Jurassic World filminin fragmanı yayınlandı. Filmin konusu, bilim insanlarının genetiğiyle oynanmış bir dinozor yaratması ve ardında yaşanan maceralarını içeriyor.
Sınav Film Fragmanı 02:19
Sınav Film Fragmanı 9.199 izlenme - 2 yıl önce Senaryosunu Yiğit Güralp'in yazdığı, yönetmenliğini Vizontele ve G.O.R.A. gibi gişe filmleri rekortmeni ÖMER FARUK SORAK'ın gerçekleştirdiği 'SINAV'; aile baskısı, gelecek kaygısı, sınav depresyonu ve bir yandan süregelen yoğun okul temposuyla birlikte öncelikle okuldaki yazılı sorularını ele geçirmekle başlayıp, sonrasında işi ÖSS Soru Bankası Soygununa kadar götüren Mert (İsmail Hacıoğlu), Sinan (Yağmur Atacan), Gamze (Rüya Önal), Kaan (Caner Özyurtlu) ve Uluç (Volkan Demirok) 'un heyecan dolu hikayelerini anlatıyor...
Yabancı Film Fragmanı 01:46
Yabancı Film Fragmanı 14.496 izlenme - 3 yıl önce Yabancı, çok konuşulacak Yapımcılığını Eylem Akın ve Ali Alpgezmen'in yaptığı, Paris'ten İstanbul'a babasını gömmeye gelen genç bir kadının hikayesinin anlatıldığı Yabancı'nın başrollerini Sezin Akbaşoğulları ve Caner Cindoruk paylaşıyor. Serkan Keskin, Selen Uçer, Xavier Clion, Enginay Gültekin ve Güzide Balcı gibi önemli oyuncuların da yer aldığı filmde, Sezin Akbaşoğulları'nın Fransız kültürü ve dili üzerine birlikte çalıştığı Ülkü Duru da sürpriz bir rolde görev alıyor.
Mandıra Filozofu Film Fragmanı 02:03
Mandıra Filozofu Film Fragmanı 4.292 izlenme - 2 yıl önce Mandıra Filozofu film fragmanı
Rakı Masası Film Fragmanı 00:54
Rakı Masası Film Fragmanı 2.921 izlenme - 2 yıl önce Yakın zaman içerisinde doğum gününü kutlayacak olan Ayhan’a arkadaşları güzel bir sürpriz planlarlar ve kutlama için ıssız bir koyda rakı masası hazırlanır. 30 yaşına basacak olan Ayhan hayatla ilgili kaygılar taşımakta ve yaşamını sorgulamaktadır. Arkadaşları Deniz, Cenk ve Barış da ondan farklı bir durumda değildir. Her birinin gerek ailevi gerekse kişisel, çözümleyemedikleri bazı sorunları vardır. Kimi baba olmaya hazır değildir, kimiyse ailesini geçindirmek ya da sevdiği kadından ayrılmak zorundadır. Ayhan’ın doğumgünü akşamı herkes biraraya gelir ve gece eğlenceli başlar. Ancak alkolün ve birarada olmanın etkisiyle herkes o güne dek anlatamadığı şeyleri dışa vurmaya başlar. Geçmişin üzücü hatıralarının ya da bugünün dertlerinin paylaşıldığı bu sohbet, gelecek planlarıyla sona erer. O günden sonra hayatlarını yoluna koyma ve her sene bu etkinliği yineleme sözü vererek ayrılırlar. Hayatları o gece rakı masasında planladıkları gibi ilerleyecek midir?
Krrish Film Fragmanı 00:46
Krrish Film Fragmanı 48 izlenme - 6 ay önce Koi Mil Gaya Devam Filmidir Hint İşi E.T Filminden Hint İşi Avengers Filmine Dönüyor Anladığım Kadarı ile Bu Film En Son Çıkan Krrish 3 Filmi ile.. Bugüne kadar hiç süper kahraman karakteri olan film çıkmayan Bollywood, Krrish ile Hollywood’un efsanevi Süpermen’ine rakip olmuştur . Film 2006 yılında çekilip yayınlandığında Hindistan'da beklenmedik derecede ilgi ve başarı toplaıştır. Krishna, gençken uzaylılar tarafından ziyaret edilen babasından miras aldığı süper güçlerle doğmuştur. Priya onun hayatına girdiğinde, hayatının anlamı olur. Priya onu Singapur’a çağırdığında o da kabul eder.Singapur’da Dr.Siddhant Arya, geleceği sonsuza kadar değiştirmenin eşiğinde olan megalomanyak bir bilim adamıdır. Onun yıkıcı hayalleri karşısında ayakta kalabilecek tek kişi vardır. Acımasız hırsı engellemek için Krishna, KRRISH olmak zorundadır.Ve bundan sonrası malum Aksiyon, Macera ve Romantizm.. Krrish'in büyükbabası bir uzay bilimcisidir. Bir gece, uzaya gönderdiği mesajlardan birine cevap almaya başlar.Bir akşam araba kullanırken birden gökyüzünde uçan bir cisim görür , bunun ani tepkisiyle büyükbabasının kullandığı araba kontrolden çıkar.Kaza meydana gelir kazadan babaannesi sağ kurtulur , büyükbabası kurtulamaz .O zamanlar babaannesi Rohit'e(Krrish'in Babası) hamiledir Rohit kazada kafasından yaralamıştır , bu yüzden de anormal doğmuştur.Büyüdüğü halde ,bir çocuğun I.Q.suna sahiptir.Bir gece, kasabalarına,büyük bir uzay gemisi iner. Uzaylılar ile Rohit arasında bir dostluk olur , uzaylılar Rohit'e kendilerine has olan bir takım özel güçlerinden verirler. Rohit'in ünü yaptıkları ve üstün zekası çok geçmeden dünyaya yayılır. Dünyanın en büyük teknoloji şirketinin sahibi Rohit'i yurt dışına Singapur'a davet eder , Rohit'in üstün zekasının farkına varan Dr. Arya geleceği gören bir bilgisayar projesi için Rohit'i görevlendirir . Rohit bu makinayı yapar daha sonra makinadan gördüklerinden dolayı makinayı yok eder ve Rohit'in bu olay sırasında öldüğü sanılır. Aradan 20 sene geçmiştir Rohit'in annesi yani Krrish'in babaannesi Krrish'inde babasında olan yeteneklerin olduğunu fark eder ve torununu babasına başına geldiği gibi zarar gelmemesi için birlikte Hindistan'ın ucra bir kasabasında herkesten habersiz , iletişimsiz bir bölgeye taşınmışlardır.Babaannesi ile Krrish birlikte yaşamlarını sürdürmektedirler Bulundukları kasabaya Singapur'dan bir grup geziye gelir. Krrish bu grup'da bulunan Priya'ya aşık olur . Zaman içerisinde Priya'yı istemek için Singapur'a gitmek zorunda kalır.
Erkekler Film Fragmanı 02:27
Erkekler Film Fragmanı 1.055 izlenme - 2 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi "Erkekler" fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz her şey bu filmde.. 'ERKEKLER' Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Merdiven Baba Film Fragmanı 01:58
Merdiven Baba Film Fragmanı 81 izlenme - 3 ay önce Bir havaalanında temizlik görevlisi olarak çalışan Fazlı’nın (Hacı Ali Konuk) hayatı oldukça sıradandır. En yakın çevresi olan ailesi dahil herkes onu silik bir adam olarak görmektedir. Sonunda araba özlemiyle yanıp tutuşan eşi tarafından terk edilen Fazlı, ne yapıp edip bir araba almaya karar verir. Ancak çalıştığı şirketin elden çıkarmak istediği arabalar satılmış, geriye sadece hurda bir uçak merdiven aracı kalmıştır. Merdiven arabayı satın alıp mahalleye getiren Fazlı ile başta herkes yine dalga geçer ama Fazlı'nın 'ezik' hayatı bir gecede tam tersine dönüşecektir. Yapımcılığını Mint yapımın üstlendiği komedi türündeki filmin başrollerinde Esra Dermancıoğlu ve Hacı Ali Konuk yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat üstlenirken, senaryo Birol Güven'e ait.
En Güzeli Film Fragmanı 01:48
En Güzeli Film Fragmanı 120 izlenme - 3 ay önce
Zombeavers Film Fragmanı 01:41
Zombeavers Film Fragmanı 765 izlenme - 2 yıl önce Amerikan Pastası serisinin yapımcısından zombi içerikli yeni film. Hafta sonu tatili için terk edilmiş kasabaya giden kolejli çocukların kana susamış kunduzlar ile başı dertte.
HAYAT Kısa Film Fragmanı 00:42
HAYAT Kısa Film Fragmanı 2.453 izlenme - 9 yıl önce Derler ki, algılarımız bilinçaltımızdakilerin su yüzüne çıkmasıdır. Gözlerimizle ters gördüklerimizi bile beynimizle düzelttiğimizi bilirken, neden hayatı da ters görmemiz ihtimalini gözden kaçırırız? Neden hislerimiz bize her şeyden daha gerçekçi görünür? Hayat, hepimizin zihninde duran ama bir türlü dilimize gelemeyen gerçekleri fısıldıyor. Neye inanırsan, yaşadıklarını o zannedersin. HAYAT, İYF Film'in ilk kısa filmi. http://www.opereysin.com/hayat
Erkekler Film Fragmanı 02:27
Erkekler Film Fragmanı 195 izlenme - 2 yıl önce Sezonun merakla beklenen komedi filmi "Erkekler" fragmanı sosyal medya ile paylaşıldı. Büyük gişe başarısı yakalayan ve sinema tarihimizin bütün rekorlarını kıran 'Fetih 1453'' filminin yönetmeni ve yapımcısı Faruk Aksoy'un yeni projesi Erkekler'de Fikret Kuşkan, Ali Poyrazoğlu, Asuman Dabak, Güneş Emir ve kalabalık bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Erkekler hakkında bilmek istediğiniz her şey bu filmde.. 'ERKEKLER' Filmi 20 Aralık'ta Sinemalarda...
Goosebumps Film Fragmanı 02:46
Goosebumps Film Fragmanı 15 izlenme - 4 ay önce İsmi hatırlanmayan korku dizisi film olma yolunda :) Zach Cooper (Dylan Minnette), New York'tan Maryland'in Greendale kasabasına taşındığında ilk başta çok mutlu değildir. Ancak yeni komşusu Hannah (Odeya Rush) ve Champ (Ryan Lee) ile kısa sürede arkadaş olur. Hannah'nın babası RL Stine ünlü Goosebumps serisinin yazarıdır. Ama bir gün Champ ve Zach, Stine'ın evinin bodrumundaki kütüphanede kilitli tuttuğu gerçekdışı canavarları yanlışlıkla serbest bırakınca amansız bir mücadele başlar. Canavarları durdurabilmek için kitaplardan bildikleri tüm ipuçlarını kullanmak zorunda kalacaklardır. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26566/ismi-hatirlanmayan-korku-dizisi-goosebumps http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/172678/ismi-hatirlanmayan-korku-dizisi-goosebumps-jenerik-2 http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/26568/goosebumps-korku-dizisi-muzigi
Aşk Tarifi Film Fragmanı 01:57
Aşk Tarifi Film Fragmanı 44 izlenme - 4 ay önce Hassan Haji çok becerikli ve deneyimli bir aşçıdır. Yeni taşındıkları Fransız kasabasında açtığı restoran, rakibi Madam Mallory ile arasında güzel bir rekabete yol açmıştır. 2014 ABD yapımı Dram filmi. FullFilmlerHD.com sunar.
Evim Sensin Film Fragmanı 01:12
Evim Sensin Film Fragmanı 538 izlenme - 3 yıl önce Evim Sensin Film Fragmanı 2012
Urbanbugs Kısa Film Fragmanı 04:50
Urbanbugs Kısa Film Fragmanı 9 izlenme - 2 ay önce Yönetmenliğini Aykut Alp Ersoy'un üstlendiği bu kısa filmde bir çok tanınmış graffiti sanatçısı eşlik ediyor. İstanbul ve İzmir'de çekilen film kısa bir süre sonra kısa film festivallerinde boy gösterecek. Fragmanı oldukça başarılı olan filmde Boya, Cins, Funk, Kmr, Lakormis, Omeria, Pet05, Rad ve Tab gibi tanınmış isimler ile röportajlar yapılmış. Şimdi Urbanbugs filminin fragmanı ile sizi başbaşa bırakıyoruz. Keyifli seyirler...
Aşk Ağlatır Film Fragmanı 02:17
Aşk Ağlatır Film Fragmanı 253 izlenme - 2 yıl önce Başrolünde Ceyda Ateş'in Oynadığı Aşk Ağlatır Filmi, 25 Ekim'de Sinemalarda..
Lionel Messi Film Fragmanı 03:00
Lionel Messi Film Fragmanı 34 izlenme - 6 ay önce Dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcuları arasına daha şimdiden giren Lionel Messi'nin hayatı sinemaya taşındı. Film daha çok belgesel tadında olsa da konu futbol olunca birçok futbolsever ilgiyle izleyecektir.
Gezi Direnişi Film Fragmanı 01:50
Gezi Direnişi Film Fragmanı 85 izlenme - 1 yıl önce Haziran 2013'te Gezi Parkı'nda başlayıp tüm Türkiye'ye yayılan Gezi Direnişi'ni anlatan “Cennetin Düşüşü” Mart 2014'te izleyicisiyle buluşacak.
Evim Sensin Film Fragmanı 00:26
Evim Sensin Film Fragmanı 202 izlenme - 3 yıl önce Evim Sensin Film Fragmanı 2012
Alex Cross Film Fragmanı 02:32
Alex Cross Film Fragmanı 97 izlenme - 2 yıl önce Alex Cross Film Fragmanı