Hoşgeldiniz!

flaş haber

Flaş Haber : Kırıkkale'de Dehşet Anları! 03:39
Flaş Haber : Kırıkkale'de Dehşet Anları! 1.623 izlenme - 3 yıl önce Kırıkkale'de alacak meselesi nedeniyle çıkan silahlı kavgada 1'i ağır 2 kişi yaralandı. Saldırganlardan 1'i yakalanırken, 1'i ise olay yerinden kaçarak uzakl...
Dershanecilerden Flaş Açıklama 03:01
Dershanecilerden Flaş Açıklama 23 izlenme - 2 yıl önce Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yetkililerinin Bahçelievler'de düzenlediği toplantıyı terk eden dershaneciler, haklı tepkilerini ortaya koyduklarını söyledi.
Bakandan Flaş AVM Açıklaması 01:16
Bakandan Flaş AVM Açıklaması 20 izlenme - 11 ay önce Gümrük ve Ticaret Bakanı Nurettin Canikli, alışveriş merkezlerinin hafta sonu tatil olması tartışmalarıyla ilgili, "Böyle bir şey söz konusu değil" dedi.
Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 00:42
Gül'den Flaş Adaylık Açıklaması 34 izlenme - 1 yıl önce İnternet Adresimiz Http://www.suskunmedya.com/ Facebook :https://www.facebook.com/suskunmedya Twitter: Https://twitter.com/suskunmedya Cumhurbaşkanı Abdullah...
Nazlı Ilıcak'tan Flash Sözler 03:33
Nazlı Ilıcak'tan Flash Sözler 122 izlenme - 2 yıl önce 1 Numaralı Yandaş Döndü
Emre Belözoğlu Flaş Açıklamalar 01:02
Emre Belözoğlu Flaş Açıklamalar 25 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Selahattin Demirtaş'tan Flaş Teklif 01:45
Selahattin Demirtaş'tan Flaş Teklif 11 izlenme - 3 ay önce HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'Sistem değişmiştir' sözlerine 'Olası seçimde seçmenin önüne referandum pusulası koyabiliriz. Başkanlık sistemini istiyor musunuz istemiyor musunuz. Çıkan sonuca herkes saygı duyacak" dedi.
Felipe Melo'da Flaş Gelişme! 00:27
Felipe Melo'da Flaş Gelişme! 12 izlenme - 3 ay önce Galatasaray’da Brezilyalı oyuncu Felipe Melo’nun sözleşmesi 2 yıl uzatıldı. 13.08.2015 günü AkşamTV kanalına yüklediğim ' Felipe Melo'da flaş gelişme!' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/aksamtv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kılıçdaroğlu'ndan Flaş Köşk Açıklaması 00:45
Kılıçdaroğlu'ndan Flaş Köşk Açıklaması 20 izlenme - 1 yıl önce Kılıçdaroğlu, "Köşk adaylığı için yarın MHP’ye isim önereceğiz.
Flaş! Galatasaray'dan Resmen Ayrılıyor 00:25
Flaş! Galatasaray'dan Resmen Ayrılıyor 3 izlenme - 1 yıl önce Galatasaray'da Prandelli'nin gelişiyle birlikte takıma yapılacak takviyeler ve gönderilecekler belli oluyor.
KPSS SORUŞTURMASINDA FLAŞ GELİŞME! 02:09
KPSS SORUŞTURMASINDA FLAŞ GELİŞME! 6 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ak Parti'den Flaş Askerlik Açıklaması 01:31
Ak Parti'den Flaş Askerlik Açıklaması 22 izlenme - 2 yıl önce Kurtulmuş, "hükümetin Şu Anda Devam Eden Bir Çalışması Yok. Burada Bedelli Askerlik Nasıl Olacak, Ne Zaman Olacak, Kendi İhtiyaçları Çerçevesinde Genelkurmay Başkanlığı'dır" Dedi. Kent Ekonomileri Forumu'na Katılan Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Kurtulmuş, Çıkışta Gazetecilerin Sorularını Cevapladı. Numan Kurtulmuş, "bedelli Askerlikle İlgili Bir Çalışmanız Olacak Mı?" Soruna, "geçen Hafta Televizyon Programında Kişisel Görüşüm Olarak İfade Ettim. Hükümetin Şu Anda Devam Eden Bir Çalışması Yok. Burada Bedelli Askerlik Nasıl Olacak, Ne Zaman Olacak, Kendi İhtiyaçları Çerçevesinde Genelkurmay Başkanlığı'dır. Şu Anda Genelkurmay Başkanlığı'nın Böyle Bir Talebi Yok. Kişisel Fikrim, Esas Olan Sık Sık Bedelli Askerliği Konuşmaktan Ziyade Askerlik Sisteminde Bir Değişikliğe Gitmektir. O Da Türkiye'de Artık Çok Sayıda Olan Askerlerimizin, Askerlik Sistemi Yerine Üstün Savunma Kabiliyeti Olan Uzman Ordunun Olması. Geri Kalan Bütün Gençlerimiz İçinse Askerliğin Mümkün Olduğu Kadar Kısaltılması Esastır. Ama Bu Arada Askerliğini Yapamamış, Birikmiş Olan Bugün 400 Bin Gencimizden Bahsediyoruz. Bunlarla İlgili De Belki Bir Sefer Olmak Üzere Bedelli Askerlik Uygulaması Olabilir. Bu Teknik Bir Meseledir, Bu Talebi De Ortaya Koyacak Olan Genelkurmay Başkanlığı'dır. 25 Yaş Ve 15 Bin Benim Kişisel Fikrimdi, Bir Siyasi Olarak Temennide Bulundum. Bu Siyasi Karar Meselesidir. Bu Konuda Rapor Hazırlamam Talep Edilirse Tabi Ki Hazırlarım" Yanıtını Verdi.
Flaş Kırıkkalede Dehşet Anları! 03:39
Flaş Kırıkkalede Dehşet Anları! 1.167 izlenme - 3 yıl önce Kırıkkale'de Alacak Meselesi Nedeniyle Çıkan Silahlı Kavgada 1'i Ağır 2 Kişi Yaralandı. Saldırganlardan 1'i Yakalanırken, 1'i İse Olay Yerinden Kaçarak Uzakl...
Bakan Güler'den Flaş Fezleke Açıklaması 03:25
Bakan Güler'den Flaş Fezleke Açıklaması 36 izlenme - 2 yıl önce Dört Bakan Hakkında Fezleke Hazırlandı, Polisin Önüne Kondu.
Flaş Haber - Özer Kayalı Mazbatayı Aldı 00:53
Flaş Haber - Özer Kayalı Mazbatayı Aldı 47 izlenme - 2 yıl önce Kuşadasında Yeni Dönem Başladı. Özer Kayalı Resmen Belediye Başkanı
Arınç'tan Flaş Açıklama... 01:16
Arınç'tan Flaş Açıklama... 46 izlenme - 2 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, "aktif Siyasete Son Vermek Gerektiğini Düşünüyorum. Belki De Dinlenme İmkanı Bulacağım" Dedi.
Bakan'dan Flaş 'Youtube' Açıklaması 00:19
Bakan'dan Flaş 'Youtube' Açıklaması 105 izlenme - 1 yıl önce Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Lütfi Elvan, Anayasa Mahkemesi’nin youtube kararıyla ilgili açıklama yaptı.
ÖSYM'DEN FLAŞ YGS AÇIKLAMASI 00:47
ÖSYM'DEN FLAŞ YGS AÇIKLAMASI 3 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gül'den Flaş 'Musul' Açıklaması 00:38
Gül'den Flaş 'Musul' Açıklaması 14 izlenme - 1 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Musul’daki gelişmelere ilişkin, "Boşluk bırakılmamalı, aksi takdirde dolduruluyor" dedi.
Ersun Yanaldan flaş açıklamalar 04:52
Ersun Yanaldan flaş açıklamalar 4 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe'den olaylı şekilde ayrılan Ersun Yanal, sessizliğini Telegol'e bozdu. http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
Anayasa Mahkemesi’nden Flaş ''Başbuğ'' Kararı 00:38
Anayasa Mahkemesi’nden Flaş ''Başbuğ'' Kararı 1.057 izlenme - 2 yıl önce Anayasa Mahkemesi, Başbuğ'un haklarının ihlal edildiğine hükmetti. İşte "İlker Başbuğ" kararı Anayasa Mahkemesi, Ergenekon davasında müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un kişi hürriyeti ve haklarının ihlal edildiğine hükmetti. Anayasa Mahkemesi’nin eski Genelkurmay Başkanı Mehmet İlker Başbuğ hakkındaki dosyaya ilişkin 6 Mart 2014 Perşembe günü saat 09.30’da yapılan mahkeme toplantısında verilen karar sonucu açıklandı. Mahkeme, kararla ilgili şu açıklamayı yaptı: Açıklanan gerekçelerle; A. Başvurucunun, 1. İlk derece yargılamasında devam eden özgürlükten yoksun bırakılma kapsamındaki şikâyetlerinin “süre aşımı” nedeniyle kabul edilemez olduğuna, 2. Mahkûmiyet kararının gerekçesinin yasal süre içinde dava dosyasına konulmaması nedeniyle tahliye talebi hakkında karar verilmemesi şikâyetlerinin kabul edilebilir olduğuna, B. Özgürlükten yoksun bırakmanın hukuki olmadığı iddiasının Mahkemesince etkili bir şekilde incelenmeden reddedilmesi ve mahkûmiyete ilişkin gerekçeli kararın açıklanmamasından dolayı Yargıtay önüne götürülememiş olması nedenleriyle kişi hürriyeti ve güvenliği kapsamında Anayasa’nın 19. maddesinin sekizinci fıkrasının ihlal edildiğine, C. Gereğinin yapılması ve başvurucunun tahliye talebi hakkında karar verilmesi amacıyla karar örneğinin Mahkemesine gönderilmesine, D. Başvurucu tarafından yapılan 206,10 TL başvuru harcı ve 1.500,00 TL vekâlet ücretinden oluşan toplam 1.706,10 TL yargılama giderinin başvurucuya ödenmesine oy birliğiyle karar verildi” Anayasa Mahkemesi’nden flaş "Başbuğ" kararı Anayasa Mahkemesi, Ergenekon davasında müebbet hapis cezasına çarptırılan eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ’un kişi hürriyeti ve haklarının ihlal edildiğine hükmetti.
Flaş / Fenerbahçe Bombayı Patlatıyor 01:44
Flaş / Fenerbahçe Bombayı Patlatıyor 28 izlenme - 1 yıl önce Fenerbahçe'de Transferde Sıcak Gelişmeler Yaşanıyor.
Galatasaray Transferde Flaş Karar Aldı 02:09
Galatasaray Transferde Flaş Karar Aldı 50 izlenme - 1 yıl önce Teknik adam arayışlarını sürdüren galatasaray, sürpriz bir karar aldı.
Flaş! Fenerbahçe'den İmza Bombardımanı 00:44
Flaş! Fenerbahçe'den İmza Bombardımanı 16 izlenme - 2 yıl önce Ersun Yanal’la anlaşan Fenerbahçe yönetimi hocasına imza attırmaya hazırlanırken transferde de sıcak gelişmeler yaşanıyor.
Flaş! Fenerbahçe'den İmza Bombardımanı 00:44
Flaş! Fenerbahçe'den İmza Bombardımanı 13 izlenme - 2 yıl önce Ersun Yanal’la anlaşan Fenerbahçe yönetimi hocasına imza attırmaya hazırlanırken transferde de sıcak gelişmeler yaşanıyor.
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 00:23
Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi 67 izlenme - 2 yıl önce Yargıtay'dan Flaş 'Aziz Yıldırım' Talebi
Madenden Kurtulan İşçi O Anları Anlattı! Flaş Flaş! 01:15
Madenden Kurtulan İşçi O Anları Anlattı! Flaş Flaş! 65 izlenme - 2 yıl önce Madenden Kurtulan İşçi O Anları Anlattı. Manisa'nın Soma İlçesinde Özel Bir Maden Ocağında Meydana Gelen Trafo Patlaması Sonrası Çıkan Yangında Ocaktan Sağ K...
FLAŞ!! AYTEKİN GEZİCİ'NİN EVİ BASILDI 02:22
FLAŞ!! AYTEKİN GEZİCİ'NİN EVİ BASILDI 1 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
MERSİN'DEKİ YOLSUZLUK OPERASYONUNDA FLAŞ GELİŞME! 01:38
MERSİN'DEKİ YOLSUZLUK OPERASYONUNDA FLAŞ GELİŞME! 4 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk.
  AK Parti'den Flaş HSYK Teklifi 00:35
AK Parti'den Flaş HSYK Teklifi 37 izlenme - 2 yıl önce AK Parti, HSYK'nın yapısında değişiklik öngören, Bazı Kanunlarda Değişikliği Yapılmasına Dair Kanun Teklifini TBMM’ye sundu. HSYK'nın yapısında değişiklik öngören, Bazı Kanunlarda Değişikliği Yapılmasına Dair Kanun Teklifi AK Parti tarafından TBMM’ye sunuldu. Kanun teklifinde yer alan bazı maddeler şöyle: “MADDE 1- 4/2/1983 tarihli ve 2797 sayılı Yargıtay Kanununun 30 uncu maddesinin birinci fıkrasında yer alan "dört" ibaresi "sekiz", "üç" ibaresi "altı" şeklinde değiştirilmiştir. MADDE 2- 24/2/1983 tarihli ve 2802 sayılı Hakimler ve Savcılar Kanununun 49 uncu maddesinin birinci fıkrasında yer alan "aşmamak üzere" ibaresinden sonra gelmek üzere "Bakanlıkça" ibaresi eklenmiş, ikinci fıkrası yürürlükten kaldırılmış ve dördüncü fıkrasında yer alan "ilgisine göre Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca veya" ibaresi madde metninden çıkarılmıştır. MADDE 3- 2802 sayılı Kanunun 50. maddesinin birinci fıkrası aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. "Hakim ve savcıların, dış temsilciliklerde, uluslararası mahkeme veya kuruluşlarda muvafakatleri alınarak görevlendirilmesi Bakanlık tarafından yapılır." MADDE 4- 2802 sayılı Kanunun 113. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin birinci paragrafı ile (b) bendinin birinci paragrafında yer alan "Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca" ibareleri "Adalet Bakanlığınca"; (a) bendinin birinci paragrafında yer alan "Cumhuriyet savcısından" ibaresi "Cumhuriyet başsavcısından" şeklinde değiştirilmiş; (a) bendinin ikinci paragrafının sonuna "Cumhuriyet başsavcısı, görevi başında olmasına rağmen katılamadığı her toplantı için komisyona katılacak bir Cumhuriyet başsavcı vekilini görevlendirir." cümlesi eklenmiştir. MADDE 5- 2802 sayılı Kanunun 115. maddesinin birinci fıkrasında yer alan "adalet komisyonu" ibaresi "Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunca önceden belirlenen hakim veya mahkeme", "görevlendirilir." ibaresi "görevlendirme yapılır." şeklinde değiştirilmiştir. MADDE 6- 2802 sayılı Kanunun 119. maddesi aşağıdaki şekilde değiştirilmiştir. "Hakim ve savcıların hak ve ödevi olan meslek içi eğitimleri Türkiye Adalet Akademisince yaptırılır. Bu eğitimin usul ve esasları, Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulunun görüşü alınarak Türkiye Adalet Akademisince hazırlanan yönetmelikte belirlenir."”