Hoşgeldiniz!

flaş tv

Engin Nurşani  Flaş Tv 03:21
Engin Nurşani Flaş Tv 5.315 izlenme - 5 yıl önce engin nurşani verin benim sevdiğimi flaş tv şebnemce eğlence ’ de değişim y-o-l müzik gururla sunar..
KPSS SORUŞTURMASINDA FLAŞ GELİŞME! 02:09
KPSS SORUŞTURMASINDA FLAŞ GELİŞME! 6 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kpss Soruşturmasında Flaş Gelişme! 02:09
Kpss Soruşturmasında Flaş Gelişme! 25 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Kpss Soruşturmasında Flaş Gelişme!
Nebi Tecelli - Kalbimdeki Serseri (Flaş Tv) 03:31
Nebi Tecelli - Kalbimdeki Serseri (Flaş Tv) 164 izlenme - 2 yıl önce Nebi Tecelli - Kalbimdeki Serseri
Bahadır Ak - Flaş 03:30
Bahadır Ak - Flaş 1.052 izlenme - 5 yıl önce TEMPO TV CANLI YAYIN...
ÖSYM'DEN FLAŞ YGS AÇIKLAMASI 00:47
ÖSYM'DEN FLAŞ YGS AÇIKLAMASI 3 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sidar Beritan - Flaş Tv (le Le  Sewe) 03:15
Sidar Beritan - Flaş Tv (le Le Sewe) 89 izlenme - 1 yıl önce Sidar Beritan - Sidar Beritan Flaş Tv (le Le Sewe)
Gs Tv'de Flaş Aysal Yorumu 01:24
Gs Tv'de Flaş Aysal Yorumu 23 izlenme - 1 yıl önce GS TV ekranlarında yayınlanan Günün Manşeti adlı programda Veli Yiğit'in sorularını yanıtlayan Turan Yücel, Ünal Aysal'ın aday olmayacağını açıkladı. Yücel, "Çok yakın süreçte aldığım bilgiler ışığında halihazırdaki yönetim kurulu Başkanın bu kararı aldığını biliyor. Ünal Aysal'ın aday olmayacağı hususunda duyumlar alıyorum çok kuvvetli. Zannedersem bu akşam yönetimle konuşup vedalaşacak. Akşam açıklar mı bilmiyorum ama yarın açıklayacağını düşünüyorum." dedi. Ayrıca, "Nihayetinde de Galatasaray bir seçim sürecine girecek. Ben kendi duyumlarıma göre konuşursam, Galatasaray'da tartışma var bu yönetimin dönemimi tamamlanır yoksa sıfırdan mı yapılır diye... Benim görüşüm de bu yönetimin tamamlanması doğrultusunda. O nedenle 1.5 yıl için yeni bir yönetim seçecek. 3 yıl da olabilir. Muhtelif görüşler var. Seçimin de bir süreci var. Listelerin 15 gün öncesinden Divan Başkanlığı'na verilmesi gibi." sözlerini kullandı.
FLAŞ!! AYTEKİN GEZİCİ'NİN EVİ BASILDI 02:22
FLAŞ!! AYTEKİN GEZİCİ'NİN EVİ BASILDI 1 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ösym'den Flaş Ygs Açıklaması 00:47
Ösym'den Flaş Ygs Açıklaması 5 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Ösym'den Flaş Ygs Açıklaması Sorulacak soruların 'si açıklanacak
MERSİN'DEKİ YOLSUZLUK OPERASYONUNDA FLAŞ GELİŞME! 01:38
MERSİN'DEKİ YOLSUZLUK OPERASYONUNDA FLAŞ GELİŞME! 4 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk.
Emre Belözoğlu Flaş Açıklamalar 01:02
Emre Belözoğlu Flaş Açıklamalar 25 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Nebi Tecelli - Ölüyorum Kederimden (Flaş Tv) 04:59
Nebi Tecelli - Ölüyorum Kederimden (Flaş Tv) 298 izlenme - 2 yıl önce Nebi Tecelli - Ölüyorum Kederimden
Seyfi Doğanay Flaş Tv de Gelsene 05:30
Seyfi Doğanay Flaş Tv de Gelsene 964 izlenme - 3 yıl önce Seyfi Doğanay Flaş Tv de Gelsene (18 02 2010 Kral YOL MÜZİK ) Keremce
Mustafa Cengiz'den Flaş Stat Açıklaması! 04:38
Mustafa Cengiz'den Flaş Stat Açıklaması! 11 izlenme - 7 ay önce Galatasaray'ın Başkan Adaylarından Mustafa Cengiz, Türk Telekom Arena İle İlgili Flaş Bir İddiada Bulundu.
Flaş!! Aytekin Gezici'nin Evi Basıldı 02:22
Flaş!! Aytekin Gezici'nin Evi Basıldı 6 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Flaş!! Aytekin Gezici'nin Evi Basıldı
Mersin'deki Yolsuzluk Operasyonunda Flaş Gelişme! 01:38
Mersin'deki Yolsuzluk Operasyonunda Flaş Gelişme! 1 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Mersin'deki Yolsuzluk Operasyonunda Flaş Gelişme!
Yarsuvat'tan Flaş Derbi Açıklaması!... 05:16
Yarsuvat'tan Flaş Derbi Açıklaması!... 3 izlenme - 9 ay önce Galatasaray Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda oynanacak olan derbiye gideceğini açıkladı.
ÖZGECAN ASLAN DAVASINDA FLAŞ GELİŞME! 00:55
ÖZGECAN ASLAN DAVASINDA FLAŞ GELİŞME! 16 izlenme - 8 ay önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk."Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ersun Yanaldan flaş açıklamalar 04:52
Ersun Yanaldan flaş açıklamalar 4 izlenme - 10 ay önce Fenerbahçe'den olaylı şekilde ayrılan Ersun Yanal, sessizliğini Telegol'e bozdu. http://www.tv360.com.tr/ Daha fazlası için www.izlesene.com/tv360kanalına abone olabilirsiniz...
Özgecan Aslan Davasında Flaş Gelişme! 00:55
Özgecan Aslan Davasında Flaş Gelişme! 13 izlenme - 8 ay önce Akdeniztürk Tv Adana'nın En Çok İzlenen Yerel Televizyonu... Http://www.akdenizturk.com Https://www.facebook.com/akdenizturktv Https://twitter.com/akdenizturk. Özgecan Aslan Davasında Flaş Gelişme! Özgecan Aslan Davasında Flaş Gelişme!
Flash Tv Usulü Sansür 00:14
Flash Tv Usulü Sansür 529 izlenme - 10 ay önce Sibel kekillinin oynadığı filmi konu alan flash tv haber stüdyosu sansürde hiç bir masrafdan kaçınmayıp harika bir sansür yapıyor. Not: Sansürde, türkülerimizde sık sık kullanılan "gül meme" unsurunun etkilerinin olabilceği ayrı bir haber konusu olarak gündeme alındı.
Ercan Papur -Flaş tv 2010 04:53
Ercan Papur -Flaş tv 2010 4.940 izlenme - 5 yıl önce ercan papur - öldürürsün beni flaş tv küstüm şow 23 eylül 2010 perşembe değişim y-o-l müzik gururla sunar..
Hatları Boşalan Sunucu - Flash Tv 01:19
Hatları Boşalan Sunucu - Flash Tv 18 izlenme - 3 ay önce Demek ki yavaş yavaş ülkemizde de bir bilinçlenme olmaya başlamış ya da rüya gören sayısında ciddi bir düşüş söz konusu ki flash tv nin gözde programlarından Rüyanız Hayrolsun programına bağlanan çıkmaz ve de sunucunun sinirleri bozulur hatları boşalır. bakın eğer rüya görüp de aramıyorsanız harbi ayıp ediyorsunuz ama yazıktır lan kadına haydiii hatlarımız bomboş hemen sarılın telefonlara.
Fikret Orman'dan flaş karar! 05:23
Fikret Orman'dan flaş karar! 47 izlenme - 6 ay önce Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, 2015 Yılı Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda seçime gidileceğini açıkladı.
cankat flaş tv dallandım 03:30
cankat flaş tv dallandım 784 izlenme - 5 yıl önce cankat oguz yılmaz ayşe dinçer
emrah mahsuni - flaş tv 2010 04:20
emrah mahsuni - flaş tv 2010 4.036 izlenme - 5 yıl önce emrah mahzuni - emrah mahsuni flaş tv 2010 küstüm şow
flaş tv - vahdet güney-kezzabi arapça 03:37
flaş tv - vahdet güney-kezzabi arapça 2.775 izlenme - 5 yıl önce flaş tv evlere şenlik proğramı
Sezonun Flaş Transferi Kim? - Sokak Röportajı 01:22
Sezonun Flaş Transferi Kim? - Sokak Röportajı 1.718 izlenme - 3 ay önce Fenerbahçe, Beşiktaş, Galatasaray, Trabzonspor ve Eto'o'yu alarak adından söz ettiren Antalyaspor dünya yıldızlarını kadrosuna kattı. Peki sezonun en flaş transferini hangi takım yaptı. İşte taraftarlara göre sezonun bomba transferi...
G.t Korkusu - Flash TV 00:38
G.t Korkusu - Flash TV 373 izlenme - 1 yıl önce Her an her türlü ilginçliklerin olabileceği tek kanal olma özelliğindeki Flash TV'de anahaber bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'ün dili sürçünce insan ister istemez art niyet arıyor.