Hoşgeldiniz!

gelincik

Gelincik 01:28
Gelincik 40.017 izlenme - 3 yıl önce Gelincik
Gelincik 05:59
Gelincik 2.536 izlenme - 4 yıl önce Bağlama Ahmet Bakırcı , Klavye Kral Kameraman , Gitar Murat Türk
Gelincik 01:04
Gelincik 120 izlenme - 9 ay önce gelincikler...
Gelincik 00:40
Gelincik 254 izlenme - 3 yıl önce Ömer & Erdinç
Gelinçik 05:29
Gelinçik 50 izlenme - 1 yıl önce
Ayna - Gelincik 05:07
Ayna - Gelincik 62.998 izlenme - 3 yıl önce http://www.facebook.com/ruksan.fun.club
Ayna Gelincik 05:11
Ayna Gelincik 9.247 izlenme - 4 yıl önce
Ayna - Gelincik 05:09
Ayna - Gelincik 6.823 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Şarkılar - Türküler Şarkı Sözleri(lyrics): Varoşların aşıkları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim gözüm gibi yalansız İş ararken kahvelerde inanan gözlerin vardı Aş pişmeyen ocaklarda aç doyuran umut vardı Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı Yalın ayak çocuklar da tertemiz gelecek vardı Söyle birbirimizi nasıl sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Varoşların sevdaları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim gözüm gibi yalansız Gözlerinde bir ümitti yanıyordu güneş gibi Yoksulluğun pençesinde arıyordu gözlerini Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı O dalgalı saçlarında gül kokan rüzgar vardı Şimdi sarılıp o geçmişe ağlar Ağlar açılmaz yüreğim Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Gözleri sürme gelincik Saçları sırma gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Şiir Sen yüreğimin çayırlarında Her mevsim umudu müjdeledin bana Sen benim ellerinden tutabildiğim Yanağını okşaya bildiğim Sarılıp ağlayabildiğim Sevgilim, dostum, sırdaşım, biricik sevdam Ayrılık unutanlara mahsus Ben seni unutamadımki Ben senden ayrılamadımki Yıllar neleri götürdü özümden Neleri unuttu yüreğim Selemi kapıldın yoksa İstanbul yamacında Söyle suçumuz neydi bizim.
Ayna Gelincik 05:11
Ayna Gelincik 2.534 izlenme - 2 yıl önce bence güzel olacak şimdi biraz az her geçen gün çoğalmasını bekliyorum
BEYAZ GELİNCİK 04:12
BEYAZ GELİNCİK 11.927 izlenme - 9 yıl önce SLAYT SHOW
Ayna Gelincik 05:32
Ayna Gelincik 3.695 izlenme - 8 yıl önce yalovada hayat bi baskadir..
Ayna Gelincik 05:11
Ayna Gelincik 765 izlenme - 2 yıl önce Ayna Gelincik
Oyuncu Gelincik 02:48
Oyuncu Gelincik 168 izlenme - 11 ay önce Oyuncu Gelincik Masasında çalışan bir kişi, gelincikle oyun oynarken, o anları kameraya alıyor. Gelinciğin oyun oynarken sergilediği sempatik tavırlar izleyenleri güldürüyor.
Gelincik Fragman 00:38
Gelincik Fragman 7 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Gelincik HERGÜN 00:15
Gelincik HERGÜN 358 izlenme - 4 yıl önce mavikaradeniz
Ege Gelincik 03:53
Ege Gelincik 300 izlenme - 4 yıl önce
Kız Oral Seks Beklerken Gelincikle Karşılaşırsa 00:44
Kız Oral Seks Beklerken Gelincikle Karşılaşırsa 362.840 izlenme - 1 yıl önce Ruslarda Malzeme Bol Olunca Tabi Bu Şekildeki Gibi Şakalarla Manitayı Mundar Etmeyi Filan Göze Alabiliyorlar Rahatlıkla. Haydi Bakalım, Ama Biz De Olsacılar Söz Sizde...
Ayna - Gelincik 05:09
Ayna - Gelincik 7.005 izlenme - 5 yıl önce gelincik ayna
Ayna - Gelincik 05:07
Ayna - Gelincik 6.166 izlenme - 4 yıl önce Facebook sayfamız açılmıştır . https://www.facebook.com/kralmatematikciVideoMuzikKanali
Ayna - Gelincik 05:22
Ayna - Gelincik 1.752 izlenme - 3 yıl önce AyRıLıK UNuTaNLaRa MaHSuS.. BeN SeNi UNuTaMaDıM Ki.. BeN SeNDeN AyRıLaMaDıM Ki!! Kimler sana dost yaklasıyor da bu kalbin benden uzaklasıyor?? Kimleri aldın o rüyalarına da dudakların kimleri anıyor?? Ruhu yok olmus gülmeye kusmus birileri var seni sayıklıyor.. Karlanlık geceme aydınlıktın.. Kaldırmak cok güc yoklugunu, her bir satır anlatsın sana sensizliklere toklugumu.. Yıktın bendeki herseyi kendimi yarınlara son kez gömüyorum!! YıKıLaN TuM UMuTLaRa RaGMeN BiRGuN DöNeCeK DiYe BeKLiYoRuM!! Simdi Sarılıp o gecmise aglar.. Aglar acılmaz Yüregim!! gözleri sürme gelincik.. Sucumuz neydi bizim?? Söyle bir birimizi nasıl sevdik.. sacları sırma gelincik.. gözleri sürme gelincik.. sucumuz neydi bizim?? sevdik bir birimizi deli sevdik.. sacları sırma gelinciK.. gözleri sürme gelincik.. Sucumuz neydi bizim?? Sen yüregimin cayırlarında her mevsim umudumu hücreledin bana.. Sen benim ellerinden tutabildigim, yanagını oksayabildigim, sarılıp koklayabildigim.. sevgilim.. dosttum.. sırdasım.. biricik sevdam.. AyRıLıK UNuTaNLaRa MaHSuS.. BeN SeNi UNuTaMaDıM Ki.. BeN SeNDeN AyRıLaMaDıM Ki!! Yıllar neleri götürdü özünden, neleri unuttu yüregim.. Sele mi kapıldın yoksa istanbul yamacında?? Söyle.. Söyle Sucumuz Neydi Bizim??
Ayna - Gelincik 05:11
Ayna - Gelincik 139 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Şarkılar - Türküler Çıkış Tarihi: 04.06.1999 Türkçe Rock Şarkı Sözleri: Varoşların aşıkları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim gözüm gibi yalansız İş ararken kahvelerde inanan gözlerin vardı Aş pişmeyen ocaklarda aç doyuran umut vardı Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı Yalın ayak çocuklar da tertemiz gelecek vardı Söyle birbirimizi nasıl sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Varoşların sevdaları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim gözüm gibi yalansız Gözlerinde bir ümitti yanıyordu güneş gibi Yoksulluğun pençesinde arıyordu gözlerini Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı O dalgalı saçlarında gül kokan rüzgar vardı Şimdi sarılıp o geçmişe ağlar Ağlar açılmaz yüreğim Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Gözleri sürme gelincik Saçları sırma gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Şiir Sen yüreğimin çayırlarında Her mevsim umudu müjdeledin bana Sen benim ellerinden tutabildiğim Yanağını okşaya bildiğim Sarılıp ağlayabildiğim Sevgilim, dostum, sırdaşım, biricik sevdam Ayrılık unutanlara mahsus Ben seni unutamadımki Ben senden ayrılamadımki Yıllar neleri götürdü özümden Neleri unuttu yüreğim Selemi kapıldın yoksa İstanbul yamacında Söyle suçumuz neydi bizim.
Tual - Gelincik 03:46
Tual - Gelincik 2.416 izlenme - 4 yıl önce
Ayna - Gelincik 05:11
Ayna - Gelincik 26 izlenme - 3 ay önce Varoşların sevdaları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim özüm gibi yalansız İş ararken kahvelerde inanan gözlerin vardı O dalgalı saçlarında gül kokan umut vardı Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı Aş pişmeyen ocaklarda aç doyuran umut vardı Söyle birbirimizi nasıl sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Varoşların sevdaları gerçek olur çıkarsız Bende seni öyle sevdim özüm gibi yalansız Gözlerinde bir ümitti yanıyordu yürek gibi Yoksulluğun pençesinde arıyordu gözlerini Yağmur çamur varoşlarda sımsıcak yürekler vardı Aş pişmeyen ocaklarda aç doyuran umut vardı Söyle birbirimizi nasıl sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Sevdik birbirimizi deli sevdik Saçları sırma gelincik Gözleri sürme gelincik Suçumuz neydi bizim Şiir Sen yüreğimin çayırlarında Her mevsim umudu müjdeledin bana Sen benim ellerinden tutabildiğim Yanağını okşaya bildiğim Sarılıp ağlayabildiğim Dostum, sırdaşım, biricik sevdam Ayrılık unutanlara mahsus Ben seni unutamadımki Ben senden ayrılamadımki Yıllar neleri götürdü özümden Neleri unuttu yüreğim Selemi kapıldan yoksa İstanbul yamacında Söyle suçumuz neydi bizim.
Ayna - Gelincik 05:00
Ayna - Gelincik 89 izlenme - 7 ay önce Belki 5 vesait var gideceğin yere,saat neredeyse gece yarısı,Topkapı hisariçindesin. Elini yavaşca cebine atarsın,sadece 1 vasıtalık paran kalmıştır. Aslında olmayan dostlarına oynadığın açık kartlar misali harcadığın sipaliler (şopar seven site) yoktur artık. Ne bok yiyeceğini düşünürken köşede karanlıktan zar zor seçilen,bıyıkları sigaradan sararmış kasketli dayıyı görürsün. Yanında 2-3 tane ayarcı zibidi ile bul karayı al parayı oynatıyor haybeden. Nasıl olsa tutmuşum pırasanın sapını ya herro ya merro diyerek oynarsın son parayı da kağıtlara. Kazanmak için değil,seni kurtaramayacağını bildiğin son ihtimali kendin azat etmek içindir bu hareket. İşte bu klip de böyle birşey.Bu hayatta hep kaybedenlerin hikayesini anlatır.Hele o sonda giren şiir vardır yaaa."Var yaa sevdamı dağlara yazarım, Var yaa" demiş Alişan. Bacanak & Vogueman Prodakşın gururla sunar efenim.Eserin her hakkı saklıdır.İzinsiz kullananı skeriz.
Tual - Gelincik 03:46
Tual - Gelincik 128 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Hala Aşksın Sen... Çıkış Tarihi: 12.02.2007 Şarkı Sözleri: Eski bir resme baktım dün gece Kendimi görmek seni görmek gibiydi O geceler o gündüzler seninle, Bir bütün olmuş bir ruhun eseriydi Gelinciğim nerdesin,serçe pençesiydi ellerin Hayallerin düşlerin bu evde kalmış nerdesin Hayallerin düşlerin benimle kalmış nerdesin O resimde sadece ben varım ama Ama o günlerde sadece sen vardın Resimdeki çirkin adam bir yarım Görünmeyen güzel yarımda sen vardın Gelinciğim nerdesin,serçe pençesiydi ellerin Hayallerin düşlerin bu evde kalmış nerdesin Hayallerin düşlerin benimle kalmış nerdesin
Gelincik - Ayna 05:09
Gelincik - Ayna 990 izlenme - 3 yıl önce Gelincik - Ayna
Ayna - Gelincik 05:11
Ayna - Gelincik 1.055 izlenme - 4 yıl önce
Ayna - Gelincik 04:51
Ayna - Gelincik 341 izlenme - 1 yıl önce Ayna - Gelincik
Ayna - Gelincik 05:23
Ayna - Gelincik 606 izlenme - 3 yıl önce
Berksan - Gelincik 04:14
Berksan - Gelincik 658 izlenme - 4 yıl önce