Hoşgeldiniz!

george bush

George Bush 02:08
George Bush 4.069 izlenme - 9 yıl önce David Letterman şovunda George Bush`un en komik 10 anını sıralıyor!
Arda Turan vs George Bush 00:06
Arda Turan vs George Bush 74 izlenme - 10 ay önce Arda Turan vs George Bush - yeni vine
HERKES YAPAR 00:34
HERKES YAPAR 4.337 izlenme - 9 yıl önce REZİLİ İZLE
george bush 05:02
george bush 1.115 izlenme - 7 yıl önce katil amerika kasimabi@hotmail.com
IŞİD George Bushun çocuğu 00:40
IŞİD George Bushun çocuğu 175 izlenme - 10 ay önce Alman gazeteci Jürgen Todenhöfer, Irak Şam İslam Devleti (IŞİD) terör örgütünün üst düzey yetkilileriyle görüşen ilk Batılı basın mensubu. Todenhöfer'in IŞİD'in Alman militanı Christian Emde ile Irak'ın Musul kentinde yaptığı röportaj büyük tartışmaya yol açtı. 30 yaşındaki Emde röportajda Avrupa'yı fethedeceklerini söyledi. Aynı zamanda eski bir politikacı olan Jürgen Todenhöfer söz konusu röportajla IŞİD'e propaganda platformu sağladığı gerekçesiyle Almanya'da eleştirilere maruz kaldı.
ALS Ice Bucket Challenge - George W. Bush 00:48
ALS Ice Bucket Challenge - George W. Bush 8 izlenme - 10 ay önce Eski ABD başkanı Bush ta ice bucket challenge katıldı.
George W Bush - Ice Bucket Challenge ALS 00:48
George W Bush - Ice Bucket Challenge ALS 1.802 izlenme - 1 yıl önce Amerika'nın eski başbakanı George W. Bush'un ALS hastalığına destek vermek için yaptığı Ice Bucket Challenge'ı karşınızda.
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 00:48
George W. Bush - ALS Ice Bucket Challenge 6 izlenme - 10 ay önce Evet als hastalığı için yapılan kampanyaya george w. bushda katılmış izleyelim
Bush' a Ayakkabı Fırlatan Gazeteci 00:21
Bush' a Ayakkabı Fırlatan Gazeteci 41 izlenme - 11 ay önce Efendim yıl 2008 olmuş 7 yıldır oturduğu koltuktan ayrılma vakti gelen bush son bir dünya turu kapsamında ırak'a gelir bir basın toplantısı düzenleyen Bush ıraklı bir gazeteci olan Muntader El Zeid ayakkabı atmasyıla neye uğradığı şaşırır dünyada büyük yankı uyandıran bu olaydan beni tek gülümseten yanı ise Türk medyasında yer alan şu haber olur : Ayakkabılar Türk malı ...
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 01:00
George W. Bush'un Ekonomi Sorusuyla İmtihanı 19 izlenme - 10 ay önce ABD'nin 43. başkanı George W. Bush'un, basın toplantısında gazetecilerin ekonomi ile ilgili sorduğu soruya cevap verememesi. İzliyoruz efendim.
sakar george bush 02:53
sakar george bush 965 izlenme - 8 yıl önce bu herif gerçekten dengesiz
Bush 90'ıncı Yaş Gününde Paraşütle Atladı 01:44
Bush 90'ıncı Yaş Gününde Paraşütle Atladı 42 izlenme - 1 yıl önce ABD Eski Başkanı George Herbert Walker Bush, 5 yıl önce verdiği, 90 yaşına ulaşması halinde paraşütle atlama sözünü, bir emekli askeri paraşüt ekibinin desteğiyle yazlık evinin bulunduğu Maine eyaletine bağlı Kennebunkport'ta gerçekleştirdi. Alman 2’nci Devlet Kanalı ARD’nin haberine göre İkinci Dünya Savaşı sırasında pilot olan uçağına ateş açılması üzerine paraşütle atlamak zorunda kalan Bush, atlayışı sırasında ABD bayrağını oluşturan kırmızı, beyaz, Mike Elliot ile birlikte yaptığı atlayış sırasında mavi renkli paraşüt kullandı. ABD’nin 43'üncü başkanı George W. Bush'un babası George H. W. Bush, 1989'dan 1993'e kadar görevde kalmıştı. Cumhuriyetçi Parti'den Amerika'nin 41. Başkanı olarak seçilen baba Bush 1991'deki Körfez Savaşı’nda önemli rol oynamıştı.
George w.bush mallıkları 00:34
George w.bush mallıkları 2.239 izlenme - 9 yıl önce Bu adam ne yapıyor sizce bööööö....
george w bush'un kazaları 02:09
george w bush'un kazaları 3.149 izlenme - 7 yıl önce hehe adam başlı başına komedı ya :=)
George Bush'un Vedası Şerefine 05:28
George Bush'un Vedası Şerefine 4 izlenme - 3 ay önce Emekli olan George Bush amcaya site eşrafı olaraktan adaşı George Michael'in ince esprili "Shoot the dog" klibini hediye ediyor ve "yürü de ense traşını görelim" diyoruz.
george w.bush.... 00:34
george w.bush.... 80 izlenme - 7 yıl önce ..
Pink - Dear Mr. President (Türkçe Altyazılı) 04:45
Pink - Dear Mr. President (Türkçe Altyazılı) 155 izlenme - 7 ay önce ABD'li şarkıcı Pink'in George Bush'a ABD Başkanı olduğu dönemde yazıp-söylediği şarkısı.. sayın başkan, gelin benimle bir yürüyüşe çıkın varsayalım ki biz iki kişiyiz ve sen benden daha iyi değilsin sana bazı sorular soracağım ve senden dürüst yanıtlar bekliyorum sokakta bir kimsesiz gördüğünde ne hissediyorsun? gece yatmaya gittiğinde nasıl dua ediyorsun? aynaya baktığında ne görüyorsun, gurur duyuyor musun? geceleri nasıl uyuyorsun? kafan dik nasıl yürüyorsun? sayın başkan, hiçbir zaman benimle yürüyüşe çıkmayacaksınız hem niye çıkasın ki...
first twin years jenna  barbara bush 04:13
first twin years jenna barbara bush 162 izlenme - 4 yıl önce this slide show commemorates the years jenna barbara bush spent as first twins during the presidency of their father set to the music of these are days by 10000 maniacs. no copyright infringement intended for any content of this video.
g bush ayakkabi arabic komik 01:30
g bush ayakkabi arabic komik 169 izlenme - 7 yıl önce f..k amewrİka fuck justice made in antep ayakkabı... türk malı ayakkabı bushun kafasında
Yeni Dünya Düzeninin İlanı 00:10
Yeni Dünya Düzeninin İlanı 16 izlenme - 1 yıl önce Eylül 1991 Amerikan Başkanı George H. Walker Bush Yeni Düzeni İlan Ediyor..
Muhammed Ali vs Bush (Ayar İçerir) 00:15
Muhammed Ali vs Bush (Ayar İçerir) 2.139 izlenme - 10 ay önce George W. Bush'un medya ordusu önünde Muhammed Ali'nin önüne gelip ellerini yumruk yaparak bir boksör gibi gard alması ve sırıtarak "hadi gel" tarzı bir hareket yapması üzerine eski dünya şampiyonundan aldığı tepkiyi izliyeceğiz.
george_bush robotu bu adam manyak 02:26
george_bush robotu bu adam manyak 488 izlenme - 7 yıl önce
bin laden, saddam hussein & george w. bush 00:49
bin laden, saddam hussein & george w. bush 727 izlenme - 7 yıl önce komik animasyon
pollo robot - george_bush_çok komik 02:25
pollo robot - george_bush_çok komik 57 izlenme - 7 yıl önce
  Bush’a ayakkabı atan gazeteci Muntazar El-Zeydi Türkiye’de 01:04
Bush’a ayakkabı atan gazeteci Muntazar El-Zeydi Türkiye’de 89 izlenme - 2 yıl önce Eski ABD başkanlarından George W. Bush’a ayakkabı fırlatan Iraklı gazeteci Muntazar El-Zeydi, Türkiye’ye geldi. El Zeydi’nin cezaevinde yazdığı “The Last Salute to President Bush (Başkan Bush’a Son Selam)” isimli kitabı, Türkiye’de Türkçe’ye çevrilecek. George W. Bush, 2008’deki Irak ziyareti sırasında kürsüde konuşma yaparken, Iraklı gazeteci Muntazar El-Zeydi kendisine ayakkabılarını fırlatmıştı. Olaydan sonra hapis yatan gazeteci Eli Zeydi, cezaevinde yaşadıklarını kitap haline getirdi. Kaynak Yayınları “The Last Salute to President Bush (Başkan Bush’a Son Selam)” isimli kitabın Türkçe olarak yayımlanması için El -Zeydi’yi Türkiye’ye davet etti. Kaynak Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Sadık Usta ile Muntazar El-Zeydi Pazartesi akşamı 19.30’da Mia Pera Otel’de basın açıklaması yaptı. Kaynak Yayınları Genel Yatın Yönetmeni Sadık Usta, “Zeydi arkadaşımız Iraklı gazeteci. Amerikan Başkanına ayakkabı fırlatarak dünya çapında ezilen milletlerin gönlünde taht kurdu. Hapishanedeki anıları kitaplaştırdı “Başkan Bush’a Son Selam” diye. Uzun bir süredir bizde niçin Türk okurlara ulaştırmayalım diye düşünüyorduk. Yazdıkları kitabı Türkiye’de en kısa süre içinde Türkçeye çevirerek yayımlama hakkını bize vermesini söyledik. Kendisi bunu memnuniyetle kabul edeceğini söyledi” dedi. GELİRİ HAYIR KURUMUNA Eşi ile Türkiye’de bulundukları için çok mutlu olduklarını ifade eden El -Zeydi ise, “Kitap aslında çok farklı konuları bir araya gelmesiyle yazıldı. Doğduğumdan beri birçok sorunlarını yaşadığım, savaşlar, darbeler, işgallerini yaşadığım Irak’taki halkın hayatını anlatmaktadır. Kitabın satışından kazanılan para, benim kurmuş olduğum bir hayır kurumuna bağışlanacak. Bu hayır kurumu Irak’ta Amerikan işgali sırasında dul ve yetim kalmış Iraklı vatandaşlarıma hizmet ediyor. Geliri oraya gidiyor. Kitap benim hapiste geçirdiğim işkence ve tecritte geçirdiğim günlerde, hem yaşadıklarımdan yola çıkarak, hem Irak halkının, hem benim yaşadıklarımı, hem Amerikalıların yaptıklarını, hem de onların milis gücü gibi yardım eden ve onlardan çok hevesli olarak Iraklılara ve bizlere saldıran milis güçlerini anlatmaya çalıştım” şeklinde konuştu. Basın açıklamasının ardından Kaynak Yayınları Genel Yayın Yönetmeni Sadık Usta ile Muntazar El-Zeydi arasında kitap sözleşmesi imzalandı.
cia ve darbeler 2 10:00
cia ve darbeler 2 1.425 izlenme - 6 yıl önce cia ve darbeler 2. 1.sinin devamı
berbat sülo 01:01
berbat sülo 1.090 izlenme - 6 yıl önce berbat sülo
Fahrenheit 9-11 - Fragman (2004) 02:08
Fahrenheit 9-11 - Fragman (2004) 44 izlenme - 9 ay önce Michael Moore'ın büyük tartışmalara neden olan belgeseli Fahrenhei 9-11 Bush'un ırak üzerindeki pisliklerini ortaya seriyor.Usame bin Ladin'in ailesinin kaçırılmasından, petrol oyunlarına ve katliamlara kadar...
Iraklı gazeteci bush’a ayakkabı fırlatıyor 01:02
Iraklı gazeteci bush’a ayakkabı fırlatıyor 38.201 izlenme - 7 yıl önce son kez irak’a gelen bush’a güle güle hediyesi...ama kafasına isabet etmiyor...kıvrak hareketlerle sıyrılıyor...sonra espirili şekilde ayakkabı galiba 10 numara idi diyor..
cia ve darbeler 3 07:37
cia ve darbeler 3 1.193 izlenme - 6 yıl önce cia ve darbeler 3 2.nin devamı