Hoşgeldiniz!

gerdek

Gerdek Gecesi 11:48
Gerdek Gecesi 828.323 izlenme - 5 yıl önce Gerdek Gecesi parodisi. En başta Kahverengi Gözlerin şarkısı çalıyor.
Türk Kızları Gerdek Gecesi Muhabbetleri 02:10
Türk Kızları Gerdek Gecesi Muhabbetleri 245.767 izlenme - 1 yıl önce Türk kızlarının yaptığı gerdek gecesi muhabbetleri. Kızlar internetten buldukları erkek arkadaşlarından söz ediyor.
Kızlar Gerdek Gecesini Canlandırıyor 11:48
Kızlar Gerdek Gecesini Canlandırıyor 94.737 izlenme - 2 yıl önce Kızlar Gerdek Gecesini Canlandırıyor
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 02:04
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 69.740 izlenme - 5 yıl önce Gelinin altınları alıp kaçtığını söyleyen baba oğul canlı yayında gerdek muhabbeti yaptı. Kaçak Gelin Hürriyet Demirtaş'ın eşi ve kayınpederi, Müge Anlı'nın programında konuştu.
Gerdek Gecesi (Parodi) 11:48
Gerdek Gecesi (Parodi) 287.689 izlenme - 4 yıl önce Anis Dietl ve Ümran Dilek'in düzenlemesiyle Gerdek gecesi videosu.
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 00:23
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 7.777 izlenme - 12 ay önce Yalçın Çakır'ı, Zuhal Topal'ı, Esra Erol'u bu siteden çıkardık mı insana sitenin içi boşalır gibi geliyor. Yine bir Zuhal Topal yine bir izdivaç videosunu izleyeceksiniz. Tartışmayı Zuhal Topal açıyor erkekler üzerine geyik muhabbetine başlıyorlar.
Rusya'da Gerdek Koşusu 00:18
Rusya'da Gerdek Koşusu 447 izlenme - 10 ay önce Hemen her ülkede gelini kucağa alarak eve girme sırasında farklı etkinlikler yaşanmakta , bu olay Rusya'da ise yarış şeklinde gerçekleştirilmektedir...
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 11:48
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 63.015 izlenme - 9 ay önce Rekorum 75 saniye, kolay kolay geçileceğini de sanmıyorum. Başbakan izlese bugün kürtajın yasaklanması konuşulmazdı. Not: cipram filan varsa yanınızda hazır bulundurun.
Bir Gerdek Gecesi Rüyası Ertesi 01:30
Bir Gerdek Gecesi Rüyası Ertesi 26.776 izlenme - 7 ay önce Fatma, Murat'a posta koyar. Yemek yapar, dikiş diker, ırgatlık da yapar ama asla kadını olmaz. Sebep:Eksik çeyiz engeli. Ataerkil bir toplum olmanın tuhaf getirisi olarak çeyiz takıntısına bulanan gelin, nelerden feragat ediyor? Akıllara zarar bir gerdek gecesi ertesi, büyük abi abla muhabbetleri.
Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 00:39
Haydar Dümen'den Güldürmeyen Gerdek Fıkrası 66.889 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı. Stüdyodakilerin fıkraya gülmemesi.
Mazlum Çimen - Gerdek 03:33
Mazlum Çimen - Gerdek 1.142 izlenme - 4 yıl önce
Gerdek Öncesi Damada Pogo 00:26
Gerdek Öncesi Damada Pogo 375 izlenme - 12 ay önce Türkiye'de, özellikle köy bölgelerimizdeki düğünlerin sonunda damada yatak odasına kadar eşlik edilir, içeri gireceği esnada sırta doğru yumruklar, tekmeler savrulur. Burada ise; önce damat dövülür ve sonra tüm ahali kemerle, süpürgeyle birbirine girer. Aynı üniversite yıllarımızda toplaşıp yaptığımız POGO misali. Ama burda asıl sorulması gereken soru; adam az sonra sevişecek, en yakın arkadaşları neredeyse yatırıp s.kecekler adamı hınçlarından!.. Maazallah yıllarca bu anı bekleyen bir damat adayı, gerdek öncesi sırtına aldığı darbelerden ölse kim verecek hesabını? Ayrıca gelini de düşünün. Damat sırtına aldığı darbelerden hırslanıp, o hırsla... mazallah gelinin ki de can. Son olarak; n'oluyo la orda?
Gerdek Gecesi (Reklam) 00:33
Gerdek Gecesi (Reklam) 41.411 izlenme - 7 yıl önce Nomad adlı Fransız markasının çektiği reklam filminde damat ile gelin rüya gibi bir düğünle evleniyor. Ancak gerdekte damat, hiç beklemediği bir sonla karşılaşıyor.
Özüm Gerdek Görecek 02:40
Özüm Gerdek Görecek 316 izlenme - 12 ay önce Nuri Alço'nun 10. göbekten dedesi Çin hanedanın ilk,tek ve son uzun sarı saçlı kralıdır.Can düşmanı Altar'ın yavuklusu Nino elindedir.Kral yalakası Çu Çiu vasıtasıyla Nino'nun kımızına tecavüz ilacı karıştırır ve Altar'ı beklemeye başlar.
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 01:10
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 605.851 izlenme - 6 yıl önce Evlilikte İlk Gecelerini yaşayan çift, açılmayan gelinlik fermuarı engeline takılıyor. Daha sonrasında bu durumu çözmek için takım çantasına başvurduğunda kadının çok hevesli olmadığını öğreniyoruz.
Bir Türk Geleneği: Gerdek Dayağı 01:07
Bir Türk Geleneği: Gerdek Dayağı 1.911 izlenme - 5 ay önce Kemal Sunal bir zamanlar Keriz yerine konulup İstanbul'a gönderildiği köyüne geri döner. Hem de ne geri dönüş! Filmin Adı: Keriz Yönetmen: Kartal Tibet Senarist: İhsan Yüce, Erdoğan Tünaş, Osman Şahin Oyuncular: Kemal Sunal, Halit Akçatepe, Ali Şen, İhsan Yüce, Nubar Terziyan Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1985 twitter: http://goo.gl/J7zuyE facebook: http://goo.gl/Ws1nUC "Erler Film-Türker İnanoğlu Sunar..." Erler Film'in kurulduğu 1960 yılından bugüne nesiller bu cümleyle büyüdü.. Önce beyazperdede yankılandı bu cümle, sonra da renkli camda...
Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 03:56
Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 119.911 izlenme - 6 ay önce Faruk Peker'i sikör kimliği dışında bakireliğe saygılı olmadığı, libidosuna hakim olamadığı zifaf filminden bir kesit.Bu sevimli çift evleneceklerdir ve heyecanla gerdek gecelerini beklemektedirler.O kadar isteklidirler ki, bir gün önce gerdek gecelerinin provasını bile yaparlar.
Damada Gerdek Öncesi Uçan Tekme 00:24
Damada Gerdek Öncesi Uçan Tekme 201 izlenme - 5 ay önce Mersin'de geçtiğimiz haftalarda yapılan bir düğünde, gelenek olan gerdek öncesi dayağın dozu fazlasıyla kaçtı. Arkadaşları damada uçan tekme attı.
Gerdek Dayağının Dozu Kaçtı, Damat Hastanelik Oldu 03:54
Gerdek Dayağının Dozu Kaçtı, Damat Hastanelik Oldu 13.253 izlenme - 5 ay önce Kocaeli’Nin Gebze İlçesi'ne bağlı Muallimköy'de hafta sonu yapılan düğünde Ayşenur Ekici ile hayatını birleştiren Mehmet Şener, arkadaşlarının gelenek olan gerdek dayağının dozunu kaçırınca hastanelik oldu.
Cübbeli Ahmet Hoca - Gerdek Gecesi 06:39
Cübbeli Ahmet Hoca - Gerdek Gecesi 12.973 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, gerdek gecesinde yapılması ve yapılmaması gerekenleri Flash TV'de anlatıyor. Kadınların erkeğin isteğine icabet etmesini, ancak erkeğin de eşlerine düzgün davranması gerektiğini anlatıyor.
Fatmagül'ün Suçu Ne: Fatmagül Ve Kerim'in Gerdek Gecesi 03:38
Fatmagül'ün Suçu Ne: Fatmagül Ve Kerim'in Gerdek Gecesi 539.851 izlenme - 4 yıl önce Fatmagül ve Kerim düğün sonrası yeni evlerinde baş başa kaldılar. Fatmagül ve Kerim'in gerdek gecesi sosyal medyayı salladı. Engin Akyürek ve Beren Saat'in canlandırdığı Kerim ve Fatmagül karakterleri düğünden sonra yalnız kalıyor.
Güldürmeyen Gerdek Fıkrası - Haydar Dümen 00:39
Güldürmeyen Gerdek Fıkrası - Haydar Dümen 301 izlenme - 10 ay önce Mesut Yar'ın sunuculuğunu yaptığı programda Haydar Dümen faciası yaşandı.
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 00:40
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 10.128 izlenme - 8 ay önce Manisa'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe T., gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti.
Stüdyoda Seçip Orada Gerdeğe Giriyorlar! 06:21
Stüdyoda Seçip Orada Gerdeğe Giriyorlar! 37.614 izlenme - 3 yıl önce Türkiye Yayınlanan İzdivaç Programlarından Yaşanan Kimi Olaylar Tartışma Konusu Olurken, Arjantin'deki Aynı Formatta Yayınlanan Programın İçeriği Şaşırttı.
Amerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına Ugurlama 00:06
Amerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına Ugurlama 987 izlenme - 8 ay önce Sitemizde ülkemizde çekilen en son ve en güzel vine videoları rahat bir şekilde hemde HD kalitesinde izleyebilirsiniz
Amerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına Ugurlama 00:06
Amerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına Ugurlama 8 izlenme - 3 hafta önce Amerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına UgurlamaAmerika Vs Türkiyede Gerdek Odasına Ugurlama
Amerika Ve Türkiyede Gerdek Odasına Uğurlama 00:08
Amerika Ve Türkiyede Gerdek Odasına Uğurlama 215 izlenme - 10 ay önce Amerika Ve Türkiyede Gerdek Odasına Uğurlama 08.02.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Amerika Ve Türkiyede Gerdek Odasına Uğurlama' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gırgıriye Gerdek Gecesi Olimpiyatları (Gırgıriye'de Şenlik Var) 01:36
Gırgıriye Gerdek Gecesi Olimpiyatları (Gırgıriye'de Şenlik Var) 57.820 izlenme - 1 yıl önce Gırgıriyede Şenlik Var, Kartal Tibet'in yönettiği Erler Film yapımı Türkiye filmidir. Senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı filmin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstlenmiştir. Filmde Sulukule’de yaşan iki ailenin başından geçen komik ve duygusal olaylar anlatılmaktadır. Filmin Adı: Gırgıriyede Şenlik Var Yönetmen: Kartal Tİbet Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Müjdat Gezen, Şener Şen, Uğur Yücel Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1982
Anneye Gerdek Gecesini Sormak (Ekmek Teknesi) 06:05
Anneye Gerdek Gecesini Sormak (Ekmek Teknesi) 11.600 izlenme - 6 ay önce Türk dizi tarihinde bizim gibileri anlatan, aile dizilerinin son demlerinden olan ekmek teknesinden ufak bir kesit. 30 yaşına gelip görücü usulüyle evlenen Süha gerdek gecesi olayını bilmiyor ve annesine soruyor, neyse ki tuz Ruhi olayı anlatıyor, ilerleyen bölümlerde kendisi yatak odasından çıkmak bilmiyor, ee yılların birikmişi olsa gerek.