Hoşgeldiniz!

gerdek gecesi

Gerdek Gecesi 11:48
Gerdek Gecesi 830.231 izlenme - 5 yıl önce Gerdek Gecesi parodisi. En başta Kahverengi Gözlerin şarkısı çalıyor.
Türk Kızları Gerdek Gecesi Muhabbetleri 02:10
Türk Kızları Gerdek Gecesi Muhabbetleri 246.258 izlenme - 2 yıl önce Türk kızlarının yaptığı gerdek gecesi muhabbetleri. Kızlar internetten buldukları erkek arkadaşlarından söz ediyor.
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 02:04
Gerdek Gecesi Muhabbeti Koparttı 69.826 izlenme - 5 yıl önce Gelinin altınları alıp kaçtığını söyleyen baba oğul canlı yayında gerdek muhabbeti yaptı. Kaçak Gelin Hürriyet Demirtaş'ın eşi ve kayınpederi, Müge Anlı'nın programında konuştu.
Gerdek Gecesi (Parodi) 11:48
Gerdek Gecesi (Parodi) 287.689 izlenme - 4 yıl önce Anis Dietl ve Ümran Dilek'in düzenlemesiyle Gerdek gecesi videosu.
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 11:48
Gerdek Gecesi (Amatör - Skeç) 63.260 izlenme - 9 ay önce Rekorum 75 saniye, kolay kolay geçileceğini de sanmıyorum. Başbakan izlese bugün kürtajın yasaklanması konuşulmazdı. Not: cipram filan varsa yanınızda hazır bulundurun.
Bir Gerdek Gecesi Rüyası Ertesi 01:30
Bir Gerdek Gecesi Rüyası Ertesi 26.907 izlenme - 7 ay önce Fatma, Murat'a posta koyar. Yemek yapar, dikiş diker, ırgatlık da yapar ama asla kadını olmaz. Sebep:Eksik çeyiz engeli. Ataerkil bir toplum olmanın tuhaf getirisi olarak çeyiz takıntısına bulanan gelin, nelerden feragat ediyor? Akıllara zarar bir gerdek gecesi ertesi, büyük abi abla muhabbetleri.
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 00:23
Zuhal Topal'la Gerdek Muhabbeti 7.777 izlenme - 12 ay önce Yalçın Çakır'ı, Zuhal Topal'ı, Esra Erol'u bu siteden çıkardık mı insana sitenin içi boşalır gibi geliyor. Yine bir Zuhal Topal yine bir izdivaç videosunu izleyeceksiniz. Tartışmayı Zuhal Topal açıyor erkekler üzerine geyik muhabbetine başlıyorlar.
Gerdek Gecesi (Reklam) 00:33
Gerdek Gecesi (Reklam) 41.411 izlenme - 7 yıl önce Nomad adlı Fransız markasının çektiği reklam filminde damat ile gelin rüya gibi bir düğünle evleniyor. Ancak gerdekte damat, hiç beklemediği bir sonla karşılaşıyor.
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 01:10
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 606.009 izlenme - 6 yıl önce Evlilikte İlk Gecelerini yaşayan çift, açılmayan gelinlik fermuarı engeline takılıyor. Daha sonrasında bu durumu çözmek için takım çantasına başvurduğunda kadının çok hevesli olmadığını öğreniyoruz.
Cübbeli Ahmet Hoca - Gerdek Gecesi 06:39
Cübbeli Ahmet Hoca - Gerdek Gecesi 13.007 izlenme - 1 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca, gerdek gecesinde yapılması ve yapılmaması gerekenleri Flash TV'de anlatıyor. Kadınların erkeğin isteğine icabet etmesini, ancak erkeğin de eşlerine düzgün davranması gerektiğini anlatıyor.
Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 03:56
Ahu Tuğba - Gerdek Gecesinin Provasını Yapmak (Mutlu Sonlu) 120.183 izlenme - 6 ay önce Faruk Peker'i sikör kimliği dışında bakireliğe saygılı olmadığı, libidosuna hakim olamadığı zifaf filminden bir kesit.Bu sevimli çift evleneceklerdir ve heyecanla gerdek gecelerini beklemektedirler.O kadar isteklidirler ki, bir gün önce gerdek gecelerinin provasını bile yaparlar.
Fatmagül'ün Suçu Ne: Fatmagül Ve Kerim'in Gerdek Gecesi 03:38
Fatmagül'ün Suçu Ne: Fatmagül Ve Kerim'in Gerdek Gecesi 539.915 izlenme - 4 yıl önce Fatmagül ve Kerim düğün sonrası yeni evlerinde baş başa kaldılar. Fatmagül ve Kerim'in gerdek gecesi sosyal medyayı salladı. Engin Akyürek ve Beren Saat'in canlandırdığı Kerim ve Fatmagül karakterleri düğünden sonra yalnız kalıyor.
Gırgıriye Gerdek Gecesi Olimpiyatları (Gırgıriye'de Şenlik Var) 01:36
Gırgıriye Gerdek Gecesi Olimpiyatları (Gırgıriye'de Şenlik Var) 57.820 izlenme - 1 yıl önce Gırgıriyede Şenlik Var, Kartal Tibet'in yönettiği Erler Film yapımı Türkiye filmidir. Senaryosunu Sadık Şendil'in yazdığı filmin yapımcılığını Türker İnanoğlu üstlenmiştir. Filmde Sulukule’de yaşan iki ailenin başından geçen komik ve duygusal olaylar anlatılmaktadır. Filmin Adı: Gırgıriyede Şenlik Var Yönetmen: Kartal Tİbet Oyuncular: Gülşen Bubikoğlu, Müjdat Gezen, Şener Şen, Uğur Yücel Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1982
Cumali'nin Gerdek Gecesi Provasında Aldığı Taktikler (Restorasyonlu) 00:40
Cumali'nin Gerdek Gecesi Provasında Aldığı Taktikler (Restorasyonlu) 1.531 izlenme - 6 ay önce Kadrosunda Şener Şen,İlyas Salman,Şevket Altuğ gibi büyük oyuncuları barındıran Atıf Yılmaz'ın yönetmenliğini üstlendiği bir yeşilçam klasiği olan Şekerpare filminden bi kesit..evlenmek üzere olan Cumali'nin bir derdi vardır.daha önce hiç cinsel ilişkiye girmemiştir.bunu Hurşit'e söyler.Hurşit'te Cumali'yi doktoruna götürür.Maça çıkmadan önce hemşirelerden biri Cumali'ye son taktikleri vermektedir..
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 00:52
Yetersiz Meme Yüzünden Gerdeğin Vahşete Dönüşmesi 99.558 izlenme - 9 ay önce Memenin erkekler için önemini bilen ama sonunu düşünemeyen bir gelin hanım gerdek gecesi yetersiz memeyi gören damadın elinde kalıyor.Biraz ayılık etmiş damat ama öyle bir gecede böyle kötü sürprizi kimse kolay kolay kaldıramaz.Böyle kötü anlara maruz kalmamak için önceden tedbir almak gerek.
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 00:40
Gelin, Gerdek Gecesinin Sabahında Kendini Astı 10.155 izlenme - 8 ay önce Manisa'nın Selendi İlçesi'nde dün yapılan sokak düğünüyle evlenen 27 yaşındaki Eşe T., gerdek gecesinin sabahında evde kendini iple asarak intihar etti.
'' Cübbeli '' Gerdek Gecesi sohbeti  (Cübbeli Ahmet Hoca) 06:39
'' Cübbeli '' Gerdek Gecesi sohbeti (Cübbeli Ahmet Hoca) 4.160 izlenme - 1 yıl önce '' Cübbeli '' Gerdek Gecesi sohbeti (Cübbeli Ahmet Hoca)
Anneye Gerdek Gecesini Sormak (Ekmek Teknesi) 06:05
Anneye Gerdek Gecesini Sormak (Ekmek Teknesi) 11.672 izlenme - 6 ay önce Türk dizi tarihinde bizim gibileri anlatan, aile dizilerinin son demlerinden olan ekmek teknesinden ufak bir kesit. 30 yaşına gelip görücü usulüyle evlenen Süha gerdek gecesi olayını bilmiyor ve annesine soruyor, neyse ki tuz Ruhi olayı anlatıyor, ilerleyen bölümlerde kendisi yatak odasından çıkmak bilmiyor, ee yılların birikmişi olsa gerek.
aylin ve murat ın ilk gece gecesi 05:41
aylin ve murat ın ilk gece gecesi 119.911 izlenme - 4 yıl önce
gerdek gecesi - olacak o kadar 01:25
gerdek gecesi - olacak o kadar 65.085 izlenme - 6 yıl önce olacak o kadar-levent kırca
aşk tutulması gerdek totem 01:38
aşk tutulması gerdek totem 75.873 izlenme - 7 yıl önce aşk tutulması filminin gerdek gecesi totemi
gerdek gecesi gelinin belini kıran adam 02:42
gerdek gecesi gelinin belini kıran adam 21.234 izlenme - 5 yıl önce ehehuhheheh
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 01:10
gerdek gecesi - kız korkuyor adam sabredemiyor 152.194 izlenme - 7 yıl önce kız korkuyor adam sabredemiyor
Flash Tv ve Cübbeli Ahmet Hoca 06:39
Flash Tv ve Cübbeli Ahmet Hoca 580 izlenme - 6 ay önce Flash Tv Ve Cübbeli Ahmet Hoca denilince fazla söze gerek kalmıyor artık... İkisi bir arada olabilecek en iyi ihtimallerden birisidir. Program sunucusu hepsinden bir acayip... Adam bildiğin Elizabeth dedi ya la....
İktidarsız Adamın Dramı 05:14
İktidarsız Adamın Dramı 5.189 izlenme - 6 ay önce Başrollerini Kadir İnanır ve Melike Zobu'nun paylaştığı 1979 yapımı "İsyan" filminden bir kesit. Bir türlü cima edemeyen ağaoğlu soluğu babası'nın (Erol Taş) yanında alır. İzliyoruz...
aşk tutulması ilk gece gecesi 01:48
aşk tutulması ilk gece gecesi 35.381 izlenme - 5 yıl önce
geniş aile - ulvi sevo ilk gecesi 01:25
geniş aile - ulvi sevo ilk gecesi 93.242 izlenme - 5 yıl önce
Düğün Gecesi Evleri Yandı 12:08
Düğün Gecesi Evleri Yandı 648 izlenme - 2 yıl önce Nazilli’de Düğün Gecesi Evlerinde Yangın Çıkan 36 Yaşındaki Hüseyin Aykut Gençarslan Ve 24 Yaşındaki Güneş Gençarslan Çiftinin En Mutlu Günleri Kabusa Döndü. Yeni Aldıkları Mobilyalar Kullanılmaz Hale Gelen Genç Çift, Gerdek Gecesini Otel Odasında Geçirdi.
Yalçın Çakır - Sıradışı Olaylar 04:19
Yalçın Çakır - Sıradışı Olaylar 1.108 izlenme - 10 ay önce Aşağıdakilerden hangisi Yalçın Çakır tarafından ele alınıp,konu edilmiştir? a)10 çocuklu kocaya canlı yayında doğum kontrol eğitimi b)Gerdek gecesi anormallikleri c)Damda kardeşi ile kocasını basan kadın ve baskın sonucu damdan yere sert iniş d)Akşam tanışıp ertesi gün sabah evlenmek e)Kaynanasına tecavüz eden adam f)Evin çatısının sökülerek yanlış kızın kaçırılması g)Hepsi Evet doğru tahmin ettiniz..Hepsi..Yalçın Çakır tabi ki affetmez..
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 09:41
Aşk Olsun ( Devekuşu kabare ) 175.710 izlenme - 8 yıl önce Nevra Serezli ve Zeki Alasya'dan bir zifaf gecesi komedisi.