Hoşgeldiniz!

gölge oyunu

Gölge Oyunu 01:26
Gölge Oyunu 3.296 izlenme - 9 yıl önce
Gölge Oyunu 02:17
Gölge Oyunu 2.434 izlenme - 8 yıl önce
Gölge Oyunu 02:21
Gölge Oyunu 49 izlenme - 7 ay önce Eskiden Susam Sokağı'nda ara sıra çıkan, elleriyle fil, papağan vs. yapan bir adam vardı. Bu o değil ama bir o kadar güzel.. Louis Armstrong'dan "What a Wonderful World" eşliğinde, Raymond Crowe'u izliyoruz.. Özellikle sahne geçişleri etkileyici..
Gölge Oyunu 02:50
Gölge Oyunu 127 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem bir gölge oyunu
Gölge Oyunu 02:50
Gölge Oyunu 49 izlenme - 2 yıl önce Muhteşem bir gölge oyunu
Gölge Oyunu Erotik Sahne 04:55
Gölge Oyunu Erotik Sahne 11.029 izlenme - 1 yıl önce Gece Kusagi | Tutkuyla Yasayanlarin Kanali Yesilcam'in Kotu Adamlari, Kandirilan Kizlar, Ickiye Katilan Ilaclar, Gizlice Cekilen Videolar.. Nuri Alco, Tecavuzcu Coskun, Luks Leman Abla, Belmondo Engin, Kara Murat ve daha fazlasi..
Karagöz Hacivat Gölge Oyunu 23:34
Karagöz Hacivat Gölge Oyunu 26.307 izlenme - 4 yıl önce
Muhteşem Gölge Oyunu 04:17
Muhteşem Gölge Oyunu 220 izlenme - 3 yıl önce Gölgeler yardımıyla muhteşem performans
Gölge Ninja 01:49
Gölge Ninja 13 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/golgeninja.htm Kötü İmparator köylülere zülüm ve eziyet etmektedir. Askerlerini köye göndermiş ve kendisine karşı çıkanları yakalayıp tutsak altına almıştır. Tabiki de köylüleri kurtaracak bir kahraman vardır. Evet o da sizsiniz gölge ninja. Karanlıkta hızlı ve görünmeden ilerleyen ninjamızın kontrolünü yön tuşları ile sağlayabilirsiniz. İlerlerken karşınıza imparatorun askleri çıkacak bunları geçmek için görünmemeli ve atlatmalısınız. 2 farklı taştan biri sizi tamamen görünmez yapar diğeri ise boşluk tuşuna basarak atlanması zor yerlere ışık hızında geçmenizi sağlar. Bu özellikleri aldığınız taşların rengine göre X veya boşluk tuşana basabilirsiniz. Tutsak altındaki köylüleri nasıl kurtarabiliriz. Bunun içinde köylünün yanına gittiğimizde bizden basmamızı istenilen tuşlara süre dolmadan basarsak köylüyü kurtarabiliriz. Yanlış bir tuşa bastığınız taktirde köylümüz ölücektir. Tüm insanların hayatı sizin elinizde. Bol Şanslar..
Gölge Haydut 01:28
Gölge Haydut 23 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/golgehaydut.htm Kötü ün salmak için haydutluk yapan karakterimiz aslında çok iyi biri olup kralın askerlerine karşı mücadele etmektedir. Kendisinden daha ünlü bir hayduta biçilen para ödülünü geçmek için bizim yardımımıza ihtiyacı vardır. Yön tuşlarını kullanarak karakterimizi kontrol edebilir ve engelleri aşabilmek için D,F,G tuşlarını kullanabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Gölge Ninjalar 01:53
Gölge Ninjalar 11 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/golgeninjalar.htm Üç gölge dövüşçüsünden birini seçerek oyunu başlatın. İlk bölümden başlayarak diğer etapları geçmeye çalışacaksınız. Yapmanız gereken size zarar vermeye çalışan düşmanlarınızı etkisiz hale getirerek onları savunmasız bırakmaktır. Yön tuşları ile seçtiğiniz karakteri kontrol ettirebilir, boşluk tuşu ile zıplayabilirsiniz. Z ve X tuşları ile kendinizi savunabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Gölge Adam 01:32
Gölge Adam 2 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/golgeadam.htm Oyunumuzda gölge adamımızı kontrol ederek engellerle dolu platformda çıkışlara gidiyoruz. Adamımızı kontrol edebilmek için W,A,S,D veya yön tuşlarını kullanabilirsiniz. Mouse'unuzla alanda bulunan kutuları tutup engelleri aşabilmek için kullanabilirsiniz. Kilitli kapıları bulmaca çözerek geçebilir ve bir sonraki bölümlere geçerek adamımızı kurtabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Gölge Macera 02:08
Gölge Macera 5 izlenme - 10 ay önce Eğlenceli ve zorlu bir maceraya hazırmısınız ? Oyunumuzda gölge çocuğu kontrol ederek bir veya iki önceki hamlelerinizi düşünerek zorlu engelleri geçmeye çalışacak ve ışığa çıkan kapıya varmaya çalışacaksınız. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/golgemacera.htm
Etkileyici Gölge Oyunu! 00:59
Etkileyici Gölge Oyunu! 113 izlenme - 3 yıl önce Gölge sanatçısı Diyet Wiegman, gölge oyunlarıyla Michael Jackson'un gölgesini böyle oluşturdu.
Eller Yapar - Gölge Oyunu 00:38
Eller Yapar - Gölge Oyunu 83 izlenme - 2 yıl önce
TÜRK GÖLGE OYUNU KARAGÖZ HACIVAT 03:42
TÜRK GÖLGE OYUNU KARAGÖZ HACIVAT 19 izlenme - 4 gün önce "Derya'nın Dünyası Ramazan Özel" Ramazan ayı boyunca 16:00'da Kanaltürk ekranında hacivat karagöz
Gölge Oyunu - Kafes 03:41
Gölge Oyunu - Kafes 60 izlenme - 3 ay önce Gölge oyunundan bir sahne hatta en etkileyici sanhelerinden biri. kumru, abidin ve mahmutun haphishane ziyareti."kim bilir?" sorusunu aklımıza kazımak ve hiç çıkarmamak için... not:her/ne/kadar burada bulunmasalarda akıl almaz anlatımıyla filmin gizli başrolü olan rüya pavyon saz ekibini de ayrıca saygıyla selamlamak isterim.
Gölge Oyunuyla Herkesi Büyüledi 05:37
Gölge Oyunuyla Herkesi Büyüledi 5.377 izlenme - 3 yıl önce Gölge Oyunuyla Herkesi Büyüledi (Yetenek Sizsiniz Almanya)
Annesini Kaybeden Adamın Etkileyici Gölge Oyunu 02:19
Annesini Kaybeden Adamın Etkileyici Gölge Oyunu 569 izlenme - 2 yıl önce Annesini Kaybeden Adamın Etkileyici Gölge Oyunu
gölge oyunu 05:18
gölge oyunu 5.046 izlenme - 6 yıl önce 30-35 dakİyka süren geleneksel gölge oyunumuzun 5 dakİykalik fragmani
gölge oyunu 00:36
gölge oyunu 2.849 izlenme - 7 yıl önce gölge oyunu
gölge oyunu 00:37
gölge oyunu 676 izlenme - 7 yıl önce
gölge oyunu 03:04
gölge oyunu 509 izlenme - 6 yıl önce gölge oyunuda son nokta budur
gölge oyunu 01:36
gölge oyunu 327 izlenme - 6 yıl önce www.hayatipaylas.org / mükemmel bir gölge oyunu
gölge oyunu 00:33
gölge oyunu 389 izlenme - 6 yıl önce gölge oyunu
gölge oyunu 02:17
gölge oyunu 235 izlenme - 7 yıl önce
gölge oyunu 03:04
gölge oyunu 104 izlenme - 7 yıl önce bu videoyu izlemeniz lazım gerçekten çook ilginç
gölge oyunu 02:26
gölge oyunu 230 izlenme - 8 yıl önce :d:d
KARAGÖZ ARIYOR... Gölge Oyunu Dinle&İzle 07:58
KARAGÖZ ARIYOR... Gölge Oyunu Dinle&İzle 15 izlenme - 1 ay önce En Güzel Sesli Masalları Dinle. Sesli çocuk masalları vedoları dinleyebilirsiniz. Karagöz ve Hacivat karakterlerinin eğlenceli hikayelerini dinleyin. Karagöz ve Hacivat her hikayede bir konuda anlaşamazlar veya bir sorunla karşı karşıya kalırlar ve bunun sonucunda ilginç ve komik olaylar meydena gelir. Uzun yıllardır Karagöz ve Hacivat gölge oyunları kültürümüzün bir parçası olmuştur ve artık bu unutulmaz karakterlerin en güzel oyunlarını masal evreni kanalıyla sesli dinleyebilirsiniz. İyi Eğlenceler...
Harika Kanatlar Gölge Oyunu (Yeni Bölüm) HD 09:57
Harika Kanatlar Gölge Oyunu (Yeni Bölüm) HD 131 izlenme - 1 ay önce Harika kanatlar gölge oyunu çizgi filmini izliyorsunuz....