Hoşgeldiniz!

görsel

Görsel 01:47
Görsel 123 izlenme - 2 yıl önce saçmalık
Görsel Kareler 00:43
Görsel Kareler 11 izlenme - 4 ay önce Gezip görülen yerlerden bir kaç kare
Slayt Yapma Görsel Anlatım 04:18
Slayt Yapma Görsel Anlatım 157.913 izlenme - 6 yıl önce Bu programla slayt yapmak artık çocuk oyuncağı.
Karthus Görsel Değişim 00:22
Karthus Görsel Değişim 12.605 izlenme - 2 yıl önce Bakın Karthus nasıl olacak. Sanki Yüzüklerin Efendisinden çakma gibi olmuş. Türkiye'nin en büyük League of Legends platformu: www.sihirdarvadisi.com Bizi takip etmeyi unutmayın!
Blitzcrank'e Görsel Güncelleme 01:40
Blitzcrank'e Görsel Güncelleme 5.889 izlenme - 1 yıl önce Riot’un bu aralar yeni Sihirdar Vadisi’ne uyum sağlamak amacıyla başlattığı şampiyonlara görsel güncelleme getirme işlemi, Blitzcrank’e de uygulanıyor. Bakalım eskisine göre bir hayli pastelleşen ve göze daha hoş gelen Blitzcrank hakkında sizin görüşleriniz neler olacak?
Meksikada Görsel Sanatlar Haftası 00:57
Meksikada Görsel Sanatlar Haftası 353 izlenme - 10 ay önce Meksiko - Meksika'nın başkenti Meksiko'da Görsel Sanatlar Haftası başladı. Birbirinden güzel ışık gösterileri sergileniyor.
The Avengers Görsel Efektleri 04:43
The Avengers Görsel Efektleri 13 izlenme - 2 ay önce İlki 1963’te yayınlanan ve o günden sonra çizgi roman fanatiklerinin mabedi haline gelen Marvel’ın en sevilen serilerinden olan "The Avengers"ın sinema uyarlaması olan yapımda baş rolleri de efsanevi bir kadro paylaşıyor: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı süper kahramanlar filmi Yenilmezler'in senarist ve yönetmen koltuğunda ise Joss Whedon oturuyor.
Görsel Algı Bilgisi 06:53
Görsel Algı Bilgisi 24 izlenme - 4 ay önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Visual sensory information https://www.khanacademy.org/science/h...
Muhteşem Görsel Hile 00:20
Muhteşem Görsel Hile 227 izlenme - 1 yıl önce Muhteşem Görsel Hile
Constantine Dizisi Görsel Efektleri 01:56
Constantine Dizisi Görsel Efektleri 14 izlenme - 6 ay önce Korku çizgi romanı olan Hellblazer'dan uyarlanmış dizi; dünyada insan görünümünde dolaşan melekleri ve iblisleri tanıma becerisine sahip, Londra’da yaşayan ve karanlık sanatlarda uzman olan John Constantine’in öyküsünü anlatır. Amerika'da NBC kanalında yayınlanır.. Dizinin bir bölümünde geçen böcekli sahnelerin ILP şirketi tarafından nasıl yapıldığını izliyoruz.
Yasak Dizisi Görsel Efektleri 03:52
Yasak Dizisi Görsel Efektleri 29 izlenme - 6 ay önce Atv'de yayınlanan ve Osmanlı'nın son yıllarında bir konakta geçen dizi, farklı hayat ve sınıfların birbirine karıştığı, aşkın ihtiras, hırs gibi şeyleri içeren tipik bi pembe dizideki görsel efetleri göz atıyoruz.
Görsel Efektli Gol Sevinçleri 01:45
Görsel Efektli Gol Sevinçleri 25 izlenme - 7 ay önce İngilitere Premier Lig oyuncularının görsel efektli gol sevinçleri...
Görsel Efektin Evrimi 03:04
Görsel Efektin Evrimi 79 izlenme - 2 yıl önce Görsel Efektin Evrimi
Görsel Şahane 02:02
Görsel Şahane 30 izlenme - 2 yıl önce Görsel şahane
Görsel Şölen 01:00
Görsel Şölen 5 izlenme - 9 ay önce
Görsel Efektin Böylesini Görmediniz! 00:47
Görsel Efektin Böylesini Görmediniz! 370 izlenme - 7 ay önce Uganda'da çekilen filmde kullanılan görsel efektler, o sahneleri kısa sürede düny a çapında üne kavuşturdu. İşte o görüntüler...
The Avengers Görsel Efektleri 04:43
The Avengers Görsel Efektleri 76 izlenme - 1 yıl önce İlki 1963’te yayınlanan ve o günden sonra çizgi roman fanatiklerinin mabedi haline gelen Marvel’ın en sevilen serilerinden olan "The Avengers"ın sinema uyarlaması olan yapımda baş rolleri de efsanevi bir kadro paylaşıyor: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgard ve Samuel L. Jackson’ın yer aldığı süper kahramanlar filmi Yenilmezler'in senarist ve yönetmen koltuğunda ise Joss Whedon oturuyor.
Seyyar Fırın İmalatı Görsel 09:23
Seyyar Fırın İmalatı Görsel 728 izlenme - 1 yıl önce Sizinle Ürünü Satana Kadar Değil,portatif Pide Fırınımızı Kullandığınız Sürece Diyaloğumuzun Devam Edeceği Bir İlişki İçindeyiz.ister Doğalgazlı İster Odunlu Pide,lahmacun,etliekmek Pişirebileceğiniz Fırınınızı Bizimle Birlikte Tasarlayın Hemde Duyabileceğiniz En Cazip Fiyatlara..bize Ulaşmadan Kesinlikle Pide Fırını Almayın. amacımız Güvenilir Bir Hizmet Vermek,sizi Ve Ürünümüzü Reklam Yüzü Yapmaktır..
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 00:52
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 283 izlenme - 1 yıl önce Balık avı içi denize yönelen pelikanlar müthiş görüntüler verdi. İzleyip de etkilenmemek mümkün değil. Norml olarak bize de izlemek düşüyor.
Sinabung Yanardağı'nda Görsel Şölen 00:50
Sinabung Yanardağı'nda Görsel Şölen 24 izlenme - 6 ay önce Endonezya’da faaliyete geçen Sinabung yanardağındaki hareketlilik Kuzey Sumatra'nın Karo şehrinden görüntülendi. Endonezya'da 3 yıl önce faaliyete geçen Sinabung yanardağındaki hareketliliğin artmasıyla alarm seviyesi en yükseğe çıkarıldı. Yanardağın etrafındaki 7 kilometre çapındaki alan içerisinde kalan yerleşim yerlerinin tahliyesine başlandı.
Basamaklara Ayırma (Görsel Anlatım) 04:21
Basamaklara Ayırma (Görsel Anlatım) 2 izlenme - 8 ay önce Daha fazlası için: https://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. https://www.khanacademy.org.tr https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: https://www.khanacademy.org Visual understanding of regrouping https://www.khanacademy.org/math/earl...
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 00:52
Pelikanların Müthiş Görsel Şovu 62 izlenme - 1 yıl önce Balık avı içi denize yönelen pelikanlar müthiş görüntüler verdi. İzleyip de etkilenmemek mümkün değil. Normal olarak bize de izlemek düşüyor.
Uçan Balıkların Görsel Şöleni 01:04
Uçan Balıkların Görsel Şöleni 75 izlenme - 2 yıl önce Uçan Balıkların Görsel Şöleni
Muhteşem Görsel Hile 00:20
Muhteşem Görsel Hile 29 izlenme - 1 yıl önce
Düşmanı Korurken - Görsel Efektleri 03:43
Düşmanı Korurken - Görsel Efektleri 55 izlenme - 6 ay önce Düşmanı Korurken (Safe House) Denzel Washington, Ryan Reynolds, Vera Farmiga gibi isimlerin olduğu CIA vs gibi ajancılık unsurları içeren 2012 Holivud (Hollywood) yapımı aksiyon filmidir.Bu filmde kullanılan görsel efektlere göz atıyoruz.
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 03:17
Maskeri Süvari - Görsel Efektleri 44 izlenme - 7 ay önce Johnny Depp'in başrollerinden oynadığı The Lone Ranger (Maskeli Süvari) Walt Disney Pictures ve Jerry Bruckheimer Films tarafından üretilen ve Gore Verbinski'nin yönettiği 2013 ABD yapımı Western, aksiyon filmidir.Ve bu filmde kullanılan görsel efektlere bakıyoruz.
Hafiza Merkezi Arapça Görsel Gramer 05:44
Hafiza Merkezi Arapça Görsel Gramer 958 izlenme - 3 yıl önce Arapça kursuna gitmeye vakti olmayanlar, artık özel öğretmeniniz evinize geliyor! Hem de dilediğiniz saatte! Türkiye’de bir ilk, dünyada emsalsiz olan çok özel bir Arapça eğitim seti artık sizin evinizde! Kitaptan anlamaya çalışmaya, gereksiz fotokopi yığınlarında kaybolmaya gerek yok! Bu setle beraber öğretmeniniz artık evinizde! Konulara ve seviyelere uygun tasarlanmış görsel video dersleri ile hem hızlı hem de eğlenceli bir Arapça eğitimi alacaksınız. Videoları istediğiniz zaman durdurup ge
Game Of Thrones Görsel Efektleri 04:50
Game Of Thrones Görsel Efektleri 391 izlenme - 1 yıl önce Ülkemizde Taht Oyunları adıyla bilinen Game of Thrones dizisinin muhteşem stüdyo görsel efektleri.
Game Of Thrones Görsel Efektler 03:32
Game Of Thrones Görsel Efektler 460 izlenme - 3 yıl önce Game Of Thrones Görsel Efektler
Dikey Asimtotları Görsel Olarak Bulma 01:52
Dikey Asimtotları Görsel Olarak Bulma 10 izlenme - 11 ay önce Dikey Asimtotları Görsel Olarak Bulma "Diğer videolarımıza ulaşmak için aşağıda ki kanalımıza Abone olabilirsiniz http://www.izlesene.com/khanacademyturkce" Visually determining vertical asymptotes: https://www.khanacademy.org/math/diff...