Hoşgeldiniz!

görünmez adam

Görünmez Adam Fragman 01:43
Görünmez Adam Fragman 4.266 izlenme - 3 yıl önce Başarılı bir bilim adamı olan Sebastian Caine tam görünmezlik sağlayan bir serum yaratır. Bulduğu formulü kullanan Caine görünmez olur ancak ondaki bu değişim beraberinde önceden tahmin edilmeyen bir güç getirir. Bu güç Caine\'e ahlaki değerlerini unutturacak ve hem tehlikeli hem de korkutucu olaylara neden olacaktır. Hollow Man, Birleşik Devletler hükümetinin yürüttüğü çok gizli bir görünmezlik projesinin başındaki zeki, karizmatik ama kibirli bir bilim adamı olan Caine\'in başına gelenleri konu alıyor. Caine formülü hayvanlar üzerinde başarıyla uyguladığını gördükten sonra Pentagon\'un emirlerine karşı geliyor ve deneyi kendi üzerinde de yapıyor. Fakat asıl sorun, bu tehlikeli kumarın geri dönüşünün olmadığı anlaşıldığında ortaya çıkıyor. Görünmez adam Caine ve yardımcıları Linda McKay ve Matthew Kensington formülün verdiği etkiyi tersine döndürmeye çalışıyorlar. Fakat içindeki megalomanyak özellikleri yüzeye çıkan Caine, bir anda yeni gücünün sarhoşluğuna kapılıyor. Durum hiç beklenmedik bir hal alıyor Caine artık yardımcılarını kendi varlığına karşı bir tehdit olarak görmeye başlıyor.
Görünmez Adam Zach King 00:06
Görünmez Adam Zach King 517 izlenme - 2 yıl önce Şaka Gibi Vine
Görünmez Testereli Adam 00:26
Görünmez Testereli Adam 245 izlenme - 3 yıl önce Sadece Ağzıyla Ses Mi Yapıyor Sandınız? Görünmez Testeresi İle Budama Yapıyor
Bisikletliye Görünmez Kaza 00:45
Bisikletliye Görünmez Kaza 136 izlenme - 1 yıl önce Rusya'nan Astrahan bölgesinde kamyonun damperinden dışarıya taşan tahta kerestenin yolda ilerleyen bisikletçiye çarptığı anlar, ilginç görüntüler oluşturdu.
Görünmez Adam - Liu Bolin 01:57
Görünmez Adam - Liu Bolin 12 izlenme - 3 ay önce Çinli sanatçı Liu Bolin 2005 yılında başladığı, kendini arka plandaki konsepte göre boyatma sanatını başarılı bir şekilde sürdürüyor.Ortama göre boyanan sanatçıya, karşıdan bakanlar onu fark etmemektedirler. İşte görünmez adam Lui Bolin'in birkaç sanatı
Hunharca Gülen Görünmez Adam :)) 00:13
Hunharca Gülen Görünmez Adam :)) 141 izlenme - 1 yıl önce Dansın Sonundaki Kahkaya
Cinayet Mahalinden Kaçan Görünmez Adam 00:58
Cinayet Mahalinden Kaçan Görünmez Adam 98 izlenme - 7 ay önce Süheyl Eğriboz'u izleyeceğimiz harika bir yeşilçam kesitinde sizlerle birlikteyiz efenim. Sadece 2 saniyede hem de polislerin girdiği kapıdan nasıl kaçılır onu öğrenemeyeceğiz. Filmdeki itina ve özenden ziyade bu olayın asıl nedeninin Süheyl abimizin ilk görünmez adamlardan olduğunu düşünüyoruz.
Mr.Bean - Görünmez Adam 02:23
Mr.Bean - Görünmez Adam 31 izlenme - 3 ay önce İngiltere'de stand-up denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Rowan Atkinson'ın (bilinen adıyla Mr.Bean) eski ve eğlenceli parodilerinden bir tanesi.altyazı bulamadığım için kısaca özetleyim:Kahramanımız görünmez adam her sabah metroda can sıkıntısından birisine musallat olur,o sabah Mr.Bean'e sıra gelmişir.buyurun izleyelim
Görünmez Adam 01:53
Görünmez Adam" Liu Bolin Caracas'ta 332 izlenme - 2 yıl önce Günlük Hayattan Etkilenen İfadelerini Bu Yönde Geliştiriyor
Cennet Mahallesi - Görünmez Adam Ethem 03:07
Cennet Mahallesi - Görünmez Adam Ethem 730 izlenme - 1 yıl önce komik sahne
görünmez adam 00:29
görünmez adam 5.101 izlenme - 7 yıl önce bunu denemeden gitmeyin bu dünyadan
görünmez adam 00:13
görünmez adam 437 izlenme - 5 yıl önce görünmez d
görünmez adam 00:13
görünmez adam 501 izlenme - 7 yıl önce ferdi
Hollow Man Filmindeki Makaslanan Sahne Görünmez A 00:50
Hollow Man Filmindeki Makaslanan Sahne Görünmez A 107.007 izlenme - 6 yıl önce Film Hakkında: Bilim insanların, insanların görünmez olmasını sağlayacak bir ilaç üzerinde çalışmaktadırlar. Deneyler sonuç verir. Ancak ortada bir sorun vardır. Bu sorun da ilacı alıp görünmezliğe ulaşan bir kişinin, bir daha görünür olamamasıdır. Bu nedenle bilim insanları goriller üzerinde deney yapmaya karar verirler. Bir gün hırslı bir bilim insanı olan Sebastian Caine, ilacı kendi üzerinde denemeye karar verir. Bir daha görünür olmayı başaramaz. Yavaş yavaş delirmenin eşiğine gelen Caine, günden güne daha da tehditkar tavırlar sergilemeye başlayacaktır.
Yıkılmayan Adam Ferdi Tayfur 00:50
Yıkılmayan Adam Ferdi Tayfur 68 izlenme - 7 ay önce Ferdi Tayfur'un olmayan kurşunu yedikten sonra yere düşmesi yaklaşık 35 saniye sürmektedir. Asıl önemli olan noktaysa kurşun deliğinin ve kan izlerinin olmamasıdır. Cevaplanması gereken bir tek soru vardır. Kurşun nerede?
Gemini Man (Görünmez Adam) - Jenerik 00:57
Gemini Man (Görünmez Adam) - Jenerik 160 izlenme - 7 ay önce Ülkemizde 80 lerde yayınlanan güzel bir dizi daha.Görünmez Adam.Kahramanımız Sam Casey gizli bir ajan olup bir gün bir kaza sonucu görünmez oluyor.Gizli Servis bu görünmezliği bir kol saati ile kontrol altına almayı başarıyor.Yalnız,(bi gıcıklık olmassa olmaz) bunu en fazla 15 dk yapabilir.Fazla kalırsa ölme tehlikesi var.Bu ajanımızın çeşitli maceraları anlatılırdı. Jeneriğiyle sizi başbaşa bırakıyor ve iyi seyirler diyoruz...
görünmez adam :) 00:29
görünmez adam :) 1.076 izlenme - 7 yıl önce
görünmez oldu 00:15
görünmez oldu 291 izlenme - 8 yıl önce nasıl görünmez oldu kesin cin leri var
Scary Movie - Görünmez Adam ile Sevişme 01:30
Scary Movie - Görünmez Adam ile Sevişme 1.877 izlenme - 7 ay önce Genellikle sevimsiz ve belden asagi absurd espriler yapsa da, hala bazı sahneleri bizi kopartan Scary Movie'nin fenomen sahnesi, buyrunuz, izleyiniz.
Görünmez Adam Psikoloji  & Kamera Arkası 05:18
Görünmez Adam Psikoloji & Kamera Arkası 29 izlenme - 8 ay önce GÖKMEN YILDIZ İLETİŞİM VE FİLMLERİ** https://www.facebook.com/Gokmen.Yldz https://www.facebook.com/yildizfilmyapim https://www.facebook.com/gokmenyildiz... http://www.gokmenyildiz.blogspo ... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gokmenyildizfilmleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Susam Sokağı - Kurbacık & Görünmez Adam 00:56
Susam Sokağı - Kurbacık & Görünmez Adam 6 izlenme - 3 ay önce Bu röportajı izlerken geçmiş günlere olan özlemini hatırlayan ben, sen, o, biz, siz ve onlar benzer duygular içindeyiz değil mi? Hepimiz bir aralar çocuktuk ve dünya genel olarak daha basit, güzel bir yerdi.
görünmez adam şakası 12:30
görünmez adam şakası 8.332 izlenme - 5 yıl önce beyaz tv ekranlarında yayınlanan şaka şaka programında mustafa karadeniz'in yaptığı görünmez adam şakasıyla izleyicileri yine kahkahaya boğdu.
dinamit hüseyin görünmez adam 01:36
dinamit hüseyin görünmez adam 211 izlenme - 5 yıl önce muhteşem gösteri
pivot görünmez adam 00:58
pivot görünmez adam 62 izlenme - 4 yıl önce ömer günsel
Meksika'daki Çöl Yarışında Görünmez Kaza 00:35
Meksika'daki Çöl Yarışında Görünmez Kaza 28 izlenme - 6 ay önce Çölde yarışan arazi aracı adama sert bir şekilde çarptı. Meksika'daki bir çölde yarışan iki arazi aracı hızla yarışırken yarış yoluna çıkan yayalar arazi araçlarını son anda farkedip kaçmaya başladılar. Kaçanlardan bir çoğu kendini kurtarsada, bir adam yarış aracının direksiyonunu kırdığı yere kaçınca kaçamadı ve arazi aracı adama sert bir şekilde çarparak savurdu. Çarpmadan sonra yarış hemen durdu ve yaralanan adam en yakın hastaneye götürülüp tedavi altına alındı. O anları bir kişi elindeki kamera ile kaydetti.
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 01:30
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 20.312 izlenme - 2 yıl önce Komik
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 01:30
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 15.725 izlenme - 2 yıl önce Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne
Gökmen Yıldız / Görünmez Adam /Kısa Film/ Komedi 02:07
Gökmen Yıldız / Görünmez Adam /Kısa Film/ Komedi 8 izlenme - 8 ay önce GÖKMEN YILDIZ İLETİŞİM VE FİLMLERİ** https://www.facebook.com/Gokmen.Yldz https://www.facebook.com/yildizfilmyapim https://www.facebook.com/gokmenyildiz... http://www.gokmenyildiz.blogspo ... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gokmenyildizfilmleri kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 01:30
Korkunç Bir Film - Görünmez Adam Ile Sevişme - Komik Sahne 2.052 izlenme - 10 ay önce Korkunç Bir Film
sro görünmez adam İşte karşınızda 03:16
sro görünmez adam İşte karşınızda 3.020 izlenme - 7 yıl önce evt beyler bayanlar spiderman matrix ve karşınızda görünmez adam puhaha izleeden geçme :))