Hoşgeldiniz!

gözlerin hayran bakarmış

Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 04:49
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 513 izlenme - 3 yıl önce Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 04:30
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 13 izlenme - 3 ay önce Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 04:25
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 213 izlenme - 4 yıl önce
Ergin Kızılay - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:23
Ergin Kızılay - Gözlerin Hayran Bakarmış 101 izlenme - 4 yıl önce
Naci Göçmen - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:27
Naci Göçmen - Gözlerin Hayran Bakarmış 85 izlenme - 4 yıl önce
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:18
Zeki Müren - Gözlerin Hayran Bakarmış 59 izlenme - 4 yıl önce
Mustafa Oruç - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:16
Mustafa Oruç - Gözlerin Hayran Bakarmış 38 izlenme - 4 yıl önce
Bilge Ersel - Gözlerin Hayran Bakarmış 04:08
Bilge Ersel - Gözlerin Hayran Bakarmış 2 izlenme - 5 ay önce Bilge Ersel - Gözlerin Hayran Bakarmış
E. Başbuğ - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:28
E. Başbuğ - Gözlerin Hayran Bakarmış 619 izlenme - 4 yıl önce
A. Gündüz - Gözlerin Hayran Bakarmış 02:28
A. Gündüz - Gözlerin Hayran Bakarmış 31 izlenme - 4 yıl önce
Çeşitli Sanatçılar - Keman Taksimi Gözlerin Hayran Bakarmış 04:23
Çeşitli Sanatçılar - Keman Taksimi Gözlerin Hayran Bakarmış 62 izlenme - 4 yıl önce
Müzeyyen Senar - Gözlerin Hayran Bakarmış ( Taş Plak ) 03:29
Müzeyyen Senar - Gözlerin Hayran Bakarmış ( Taş Plak ) 13 izlenme - 10 ay önce Makam:Uşşak Usûl:Devr-i Hindi Beste:Şerif İçli Güfte:Hikmet Münir Ebcioğlu Taş Plak Kaydı...
Güler TACER-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 04:50
Güler TACER-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *GÜLER TACER* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK KANUN TAKSİMİNİ TÂKİBEN **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Erkan YÜKSEL-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 02:18
Erkan YÜKSEL-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *ERKAN YÜKSEL* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
gözlerin hayran bakarmış - çatalca korosu 02:36
gözlerin hayran bakarmış - çatalca korosu 580 izlenme - 6 yıl önce
Müzeyyen Senar - Gözlerin Hayran Bakarmış - GERÇEK TAŞ PLAK KAYDI 03:17
Müzeyyen Senar - Gözlerin Hayran Bakarmış - GERÇEK TAŞ PLAK KAYDI 1 izlenme - 1 ay önce Bu plak "Raif Kara Gramofon ve Taş Plak Koleksiyonu"na aittir. Bu parçanın kaydı çok özel cihazlarla, taş plak gramofonda çalınırken yapılmış ve sonrasında herhangi bir bilgisayar programı ile müdahale edilmemiştir.
Filiz ŞATIROĞLU-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G 02:35
Filiz ŞATIROĞLU-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G 3 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *FİLİZ ŞATIROĞLU * VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı Bilmiyor Avare Gönlün Öldüren Kalp Ağrımı İstemem Bir Aşk yeter Ben Şimdi Buldum Yârimi Her Sevişmek Bir Sefer Yakmak Demektir Bağrımı.
Nilgün İŞGÜDEN-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 04:39
Nilgün İŞGÜDEN-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 0 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *NİLGÜN İŞGÜDEN* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK KANUN TAKSİMİ: ABDİ ALTINBAŞ **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Ayşe TAŞ-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 02:44
Ayşe TAŞ-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 3 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *AYŞE TAŞ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Alper DİLER-Gözlerin Hayran Bakarmış (Ney Tak.Berat KAPLAN)(UŞŞAK)R.G. 05:02
Alper DİLER-Gözlerin Hayran Bakarmış (Ney Tak.Berat KAPLAN)(UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 1 ay önce SOLİST: *ALPER DİLER* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK NEY TAKSİMİ: BERAT KAPLAN **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı
Ayşe İNAK EKİZ-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 02:40
Ayşe İNAK EKİZ-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 802 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: * AYŞE İNAK EKİZ * VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Edâ ŞİMŞEK-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 02:21
Edâ ŞİMŞEK-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *EDÂ ŞİMŞEK* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Kadri ŞARMAN-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 02:20
Kadri ŞARMAN-Gözlerin Hayran Bakarmış Görmeyip Israrımı (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *KADRİ ŞARMAN* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Gülden SARIKAHYA-Gözlerin Hayran Bakarmış (KanunTak.) (UŞŞAK)R.G. 05:24
Gülden SARIKAHYA-Gözlerin Hayran Bakarmış (KanunTak.) (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *GÜLDEN SARIKAHYA* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK KANUN TAKSİMİNİ TÂKÎBEN **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı.
Safiye Erdeğer / Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı 02:42
Safiye Erdeğer / Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı 18 izlenme - 4 hafta önce *** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı Beste: Şerif İçli. Güfte: Hikmet Münir Ebcioğlu Makam: Uşşâk Usûl: Devr-i Hindî ***
Sevval İLÇİ ŞENTÜRK-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 02:56
Sevval İLÇİ ŞENTÜRK-Gözlerin Hayran Bakarmış (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *SEVVAL İLÇİ ŞENTÜRK* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: HİKMET MÜNİR EBCİOĞLU BESTE: ŞERİF İÇLİ USUL: DEVR-İ HİNDİ MAKAM: UŞŞAK **** Gözlerin hayran bakarmış görmeyip ısrarımı Bilmiyor avare gönlün öldüren kalp ağrımı İstemem bir aşk yeter ben şimdi buldum yarimi Her sevişmek bir sefer yakmak demektir bağrımı
Nurten DEMİRKOL & V Kaptan YURDAKUL-POTPORİ (UŞŞAK)R.G. 09:48
Nurten DEMİRKOL & V Kaptan YURDAKUL-POTPORİ (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *NURTEN DEMİRKOL & V.KAPTAN YURDAKUL* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* MAKAM: UŞŞAK (POTPORİ) **** PEŞREV Kimseler Gelmez Senin Feryâd-ı Âteş Bârına Gözlerin Hayran Bakarmış Ağlatırlar Güldürürler Çeşmim Yaşın Sindirirler.