Hoşgeldiniz!

gulyabani

Gulyabani 01:16
Gulyabani 37.156 izlenme - 9 yıl önce Kemal Sunal'ın en komik filomlerinden biri Gulyabani
Gulyabani Fragmanı 02:14
Gulyabani Fragmanı 6.004 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Arkın,Deniz Uğur, Ceyda Ateş,Melike Öcalan, Didem Balçın, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Kenan Ece ve Cüneyt Arkın gibi isimlerin rol aldığı filmin konusu şu şekilde: "Güneş, Duygu, Aslı ve Yasemin fantastik bir konusu olan bir filmin senaryosunu yazmak için ormandaki bir av evine giderler. Mekanın ruhunu keşfetmeye çalıştıklarında tahmin etmedikleri olaylar da ardarda gelecektir. Falcı bir kadından duydukları Gulyabani efsanesini başta onlara boş gelse de yaşadıkları olaylarla o bölgedeki Gulyabani'yi uyandırdıklarını fark edeceklerdir"
Gulyabani - Fragman 02:14
Gulyabani - Fragman 15.362 izlenme - 2 yıl önce "Gulyabani" 28 Şubat 2014'te sinemalarda.. Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın’ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel Kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Türk sinemasının 100. yılında izleyiciler ile buluşacak olan Gulyabani’nin çekimleri yaz aylarında, İstanbul’un değişik mekanlarında gerçekleştirildi. 40 kişilik ekibin gece gündüz çalıştığı, Holywood filmlerini aratmayan post produksiyon aşaması ise 6 aylık bir sürede tamamlandı. Filmin kadrosunda Perihan Savaş, Kenan Ece, Mustafa Üstündağ, Hasan Küçükçetin, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkın, Merve Oflaz, Serkan Genç gibi isimler de yer alıyor. Türk Sineması’nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın’ında sıra dışı bir rol ile yer aldığı Gülyabani’nin vizyon tarihi 28 Şubat 2014 olarak belirlendi.
Replikas - Gulyabani Müzik 07:28
Replikas - Gulyabani Müzik 104 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Köle Doyuran Çıkış Tarihi: 08.09.2000 Türkçe Rock
Replikas - Gulyabani Müzik 07:31
Replikas - Gulyabani Müzik 382 izlenme - 4 yıl önce
Gulyabani 3 02:03
Gulyabani 3 76.136 izlenme - 9 yıl önce Şener Şen gulyabani'ye çözüm bulmaya çalışırken Kemal Sunal araya girer :)
Gulyabani (Fragman) 02:14
Gulyabani (Fragman) 8.492 izlenme - 2 yıl önce Gulyabani filmi 28 Şubat 2014'te sinemalarda.. Yapımını İrfan Tözüm'ün, yönetmenliğini Orçun Benli'nin üstlendiği korku ile komedinin iç içe geçtiği fantastik bir film olan "GULYABANİ" 28 Şubat 2014'te vizyona giriyor. İlk olarak "Süt Kardeşler" filmi ile sinemada boy gösteren Gulyabani, bu sefer hem korkutacak hem de güldürecek. Başrollerini Deniz Uğur, Ceyda Ateş, Melike Öcalan ve Didem Balçın'ın paylaştığı filmde dört kadın, fantastik bir filmin senaryosunu yazmak üzere korku dolu bir ormanda yer alan av evine gider. Dört güzel Kadın, atmosferi soluyup mekanı keşfetmeye çalışırken, peş peşe beklenmedik olaylarla karşılaşırlar ve kendi korkuları ile yüzleşmek zorunda kalırlar. Türk sinemasının 100. yılında izleyiciler ile buluşacak olan Gulyabani'nin çekimleri yaz aylarında, İstanbul'un değişik mekanlarında gerçekleştirildi. 40 kişilik ekibin gece gündüz çalıştığı, Holywood filmlerini aratmayan post produksiyon aşaması ise 6 aylık bir sürede tamamlandı. Filmin kadrosunda Perihan Savaş, Kenan Ece, Mustafa Üstündağ, Hasan Küçükçetin, Sarp Bozkurt, Orhan Eşkın, Merve Oflaz, Serkan Genç gibi isimler de yer alıyor. Türk Sineması'nın efsane oyuncusu Cüneyt Arkın'da sıra dışı bir rol ile yer alıyor.
Gulyabani 2 01:28
Gulyabani 2 31.030 izlenme - 9 yıl önce Şener Şen'in kapana kapılma sahnesinde bazı diyaloglar :)
Kemal Sunal Gulyabani 01:12
Kemal Sunal Gulyabani 3.580 izlenme - 4 yıl önce Hoş Geldiniz Kemal Sunal Hayranları. Kemal Sunal Aşkına 1.000.000 Hayran Olunuz http//www.facebook.com/Kemal.sunal.hayran.olmak
Sosyal Garaj Gulyabani Games 07:46
Sosyal Garaj Gulyabani Games 125 izlenme - 2 yıl önce Sosyal Garaj Gulyabani Games
Replikas - Gulyabani Müzik (Remastered) 07:28
Replikas - Gulyabani Müzik (Remastered) 50 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Köledoyuran (Remastered) Çıkış Tarihi: 07.05.2013 Rock
kemal sunal yhaa 00:24
kemal sunal yhaa 596 izlenme - 7 yıl önce çokk gsl
Gulyabani Geliyor Remix  - Galaksi Lordu 04:25
Gulyabani Geliyor Remix - Galaksi Lordu 10 izlenme - 3 ay önce Galaksi Lordu daha onceden Astral Kadir adli eseriyle tanınmıştı. ( http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/146343/astral-kadir ) Farkli tarziyla tekrar ses getirecek yeni bir calisma ile karsimizda.izliyoruz efendim.
Süt Kardeşler - Gulyabani 15:27
Süt Kardeşler - Gulyabani 541 izlenme - 1 ay önce Süt Kardeşler - Gulyabani Süt Kardeşler, yönetmenliğini Ertem Eğilmez'in yaptığı, Hüseyin Rahmi Gürpınar'ın Gulyabani isimli romanından uyarlanan, 1976 yılı yapımı bir Türk filmidir. Yıllardır kimsenin sahip olamadığı konağın sahibi Melek hanım, sütoğlu Şaban sanıp da Şaban’ın arkadaşı Ramazan’ı eve alır. Fakat sinirli abisi Hüsamettin’e Ramazan’ı damadı Bayram olarak tanıtır. Konağa gerçek Şaban ve gerçek Bayram’ın gelmesiyle işler karışır. Bayram'ın kardeşi Bihter'e aşık olan Şaban onun peşinde dolanır. Bayram'ın babasının eve Gulyabani adında bir canavar sokmasıyla işler iyice karışır. Olayı çözen Şaban, damat Bayram, ve emir eri olan Ramazan madalya alır. https://www.facebook.com/arzufilmoffi... https://twitter.com/ArzuFilmAS https://instagram.com/arzufilmasoffic...
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 01:48
Hologram Recep Tayyip Erdoğan Gulyabani 39 izlenme - 2 ay önce Son günlerin modası hologramların güzel olanlarından bir tanesine de boboiler'de rastladım. Gündemle nostaljinin harmanı.
Ete Kurttekin - Kızlar (Gulyabani Soundtrack) 02:53
Ete Kurttekin - Kızlar (Gulyabani Soundtrack) 3.102 izlenme - 2 yıl önce Gulyabani filmi için özel olarak hazırlanan "Kızlar" şarkısının klibi..
Süt Kardeşler - Tema Müziği (Gulyabani) 00:40
Süt Kardeşler - Tema Müziği (Gulyabani) 64 izlenme - 3 ay önce Süt Kardeşler filminin unutulmaz sahnelerinin giriş müziği. Sitede çeşitli coverları ve modifiye edilmiş versiyonları mevcut. Nasıl Star Wars'ta Darth Vader gelirken Imperial March çalar ise, Gulyabani'nin gelişinde de bu müzik çalar. Orijinal kayıtla dinliyoruz efendim.
Gulyabani - Alternatif Jenerik 00:51
Gulyabani - Alternatif Jenerik 18 izlenme - 7 ay önce Bobilerde bir üye tarafından yapılmış bir çalışma, ben beğendim açıkcası. Bakalım sizler de beğenecek misiniz? Korku filmi klişelerini işleyen American Horror Story dizisinden esinlenilerek yapılmış jeneriği izleyeceksiniz.
Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım 00:06
Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım 378 izlenme - 1 yıl önce Gulyabani Görünce Ben ve Arkadaşım
Süt Kardeşler - Gulyabani (Restorasyonlu) 01:33
Süt Kardeşler - Gulyabani (Restorasyonlu) 179 izlenme - 6 ay önce Allah bugünleri de gösterdi, tertemiz görüntü ile gulyabaniyi izledik. İzlerken korkmayın Gulyabani diye birşey yoktur ama olabilirde!
Gulyabani - Emine ne diyor? 02:03
Gulyabani - Emine ne diyor? 81 izlenme - 7 ay önce Süt kardeşler filminin en baba sahnelerinden şaban' ın müthiş emine tercümanlığı. öyle mi? alla alla.
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 06:16
Gulyabani Filminin Galası Yapıldı - Pazar Sürprizi 825 izlenme - 2 yıl önce sunuculuğunu gamze karaman'ın gerçekleştirdiği 'cumartesi sürprizi', magazin dünyasından en son haberleri, programların kamera arkası, ünlülerle röportajlar, konser görüntüleri ve samimi itiraflarla hafta sonlarına renk katmaya devam ediyor.bu hafta; gulyabani sinema filminin gala görüntüleri ekranlara geliyor.
Ghoulyabani 00:32
Ghoulyabani 33 izlenme - 7 ay önce İzlediğim korku filmlerinden hiçbiri onun bıraktığı kadar büyük etki bırakmadı. sadece bir kafa ve çarşaftan oluştuğunu bilmeme rağmen hala tırsarım. Burdan Hollywood yapımcılarına sesleniyorum. bilgisayar efektli birbirinin kopyası yaratıklar değil, gulyabani gibi plastik kalıp modellerden yaratıklar istiyoruz. koyun başrole ghoulyabani'yi,dünya korku filmi izlesin. adam öldürmesine de gerek yok, kollarını sallayarak gezsin yeter.
Süper Gülyabani 00:56
Süper Gülyabani 28 izlenme - 10 ay önce Gulyabani korkusu ve aşkı bitmiyor. İnternette gezinirken bulduğum bir video üzerinde oynama yaptım. Daha öncedenki gulyabanin videomda, geren müziği eklemedim diye bozuk atmıştınız, onu da ekledim. ortaya ilginç bişi çıktı. Keyifli seyirler. Diğer Gulyabani videom: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/37725/ghoulyabani
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 00:59
Gayrettepe Sokaklarında Gerçek Gulyabani'nin Görüntülenmesi 148 izlenme - 10 ay önce Yıllarca Süt Kardeşler filmiyle izlediğimiz çocukluğumuz korkulu rüyalarından biriydi o. Gayrettepe'de olduğu iddia edilen ve halka rahat uyku yüzü vermeyen vatandaşların tedirginlik ile dolaşmasına sebep veren Gulyabani sonunda görüntülenmiş efendim. Tüyleri diken diken eden görüntülerde, gulyabanin korkunç bir şekilde sokaktaki insanlara doğru koştuğunu görüyoruz. Yorum sizin. İzleyelim..
Vay canına Ne Diyo Bu Ya ( Gulyabani ) 01:23
Vay canına Ne Diyo Bu Ya ( Gulyabani ) 699 izlenme - 4 yıl önce https//www.facebook.com/videoizlefunhttp//hittvideo.com/
GULYABANİ !!! The Following ( Indie Korku Oyunu ) 09:06
GULYABANİ !!! The Following ( Indie Korku Oyunu ) 43 izlenme - 6 ay önce Aileye Katıl http://www.youtube.com/user/EasterGam... Facebook https://www.facebook.com/oyun.xgame Twitter https://twitter.com/EasterGamersTv Canlı Yayın http://www.twitch.tv/eastergamerstv Videoyu Beğendiyseniz ; Kanalı takip etmeyi , videoyu beğenmeyi ve yorumlarınızı bizimle paylaşmayı lütfen ihmal etmeyiniz.İyi Seyirler ... BAĞIŞ Kutusu : https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr...
kemal sunal gulyabani 01:36
kemal sunal gulyabani 18.400 izlenme - 6 yıl önce gazi Şahin production gururla sunar.iyi seyirler.
metin 2 gulyabani avı 08:36
metin 2 gulyabani avı 18.756 izlenme - 7 yıl önce gusell bır deneme vıdeosu hazırladım inşallah beyenirsiniz...
aylin aslım gulyabani 04:18
aylin aslım gulyabani 6.445 izlenme - 8 yıl önce