Hoşgeldiniz!

hamile kadın

Transeksüel Adamın Hamile Kalması 01:19
Transeksüel Adamın Hamile Kalması 3.564 izlenme - 2 hafta önce Kayden Coleman, 29 yaşında ve erkek olmak için birçok ameliyat geçirdi. Sonunda transeksüel bir erkek olmayı başaran Coleman, erkek arkadaşından hamile kaldı.
Sarelle Hamile Kadın Reklamı 00:24
Sarelle Hamile Kadın Reklamı 21.739 izlenme - 3 yıl önce Sarelle Hamile Kadın Reklamı: Sarellenin 2013 Reklam Filmi
Hamile Kadın Kılıç Yuttu 01:05
Hamile Kadın Kılıç Yuttu 1.005 izlenme - 9 ay önce Kılıç yutma yıldızı olarak bilinen genç kadın, 35 santimetrelik kılıcı yutunca izleyenlerin yüreği ağzına geldi. Amerika'da kılıç yutma yıldızı olarak bilinen genç kadın, yaptığı gösteriyle izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. Üstelik hamileyken bu gösteriyi yapan kadın, 35 santimetrelik kılıcı yuttu. Bu görüntüler izleyenlerin adrenalini yükseltirken, bazı kesimlerin de tepkisini çekti.
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 00:39
Hamile Kadın Uçakta Doğum Yaptı 255 izlenme - 2 ay önce Hamile kadın uçakta doğum yaptı Bali'den Los Angeles'a giden uçakta bir anne, hosteslerin yardımıyla doğum yaptı.
Patlamada Hamile Kadın Böyle Atladı 01:28
Patlamada Hamile Kadın Böyle Atladı 1.657 izlenme - 1 yıl önce Zeytinburnu Mithatpaşa tramvay durağına yakın bir apartmanın girişinde bulunan ambalaj imalathanesinde patlama meydana geldi. HAMİLE KADIN AŞAĞIYA ATLADI Görgü tanıklarının ifadesine göre, bina içinde bulunan 8 aylık hamile olduğu öğrenilen bir kadın, patlamanın etkisiyle aşağıya atladı ve hastaneye kaldırıldı. Hamile kadının birinci kattan atlama anı, Milat Gazetesi muhabiri tarafından görüntülendi.
Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 00:06
Evcilik Oynarken Hamile Kalan Kadın 424 izlenme - 2 yıl önce Evcilik oynarken hamile kalan kadın
Balkondan Atlayan Hamile Kadın Hastanede 00:23
Balkondan Atlayan Hamile Kadın Hastanede 192 izlenme - 1 yıl önce İstanbul Zeytinburnu'nda yaşanan patlamada balkondan atlayan 8 aylık hamile Ayşe Akılı, hastanede görüntülendi.
Hamile Kadının Yolda Doğurması 01:41
Hamile Kadının Yolda Doğurması 476 izlenme - 10 ay önce Araplar tarafından yapılan bu şaka izleyenleri güldürmeyi başarıyor.Hayır o değil,o çocuk eteğin altında nasıl uzun süre durabiliyor.Neyse buyrun izleyelim
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 35.508 izlenme - 2 yıl önce 33 yaşındaki Meghan Umphres Leatherman doğumundan iki gün önce bile halteri bırakmadı. Eşi Chad ile birlikte halter çalışan anne adayı Meghan doğumundan 2 gün önce kaldırdığı 98 kilogram ile rekor kırdı. Halterde eyalet şampiyonu olan Meghan Latherman ödülünü aldıktan sonra da doğumunu gerçekleştirdi. Hamileliği boyunca halteri bırakmadığını ve kendisini hiç zorlamadığını söyleyen Meghan aksine halterin doğumunu kolaylaştırdığını, kendisine yardımcı olduğunu söyledi.
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 00:10
Hamile Olduğunu Haykıran Türk Kızı 2.395 izlenme - 2 yıl önce Londra'da bir Türk kızı hamile olmanın mutluluğunu birazcık abartmış.
Hamile Kadın Oruç Tutamayabilir mi? 05:19
Hamile Kadın Oruç Tutamayabilir mi? 56 izlenme - 5 ay önce Gebe olan veya çocuk emziren bir kadın tutamadığı oruçlarını daha sonra kaza etmelidir. Bu durumdaki bir kadın öncelikle oruçlarını kazayla mükellef olduğu için ayrıca bir de fidye vermesi gerekmez. Fidye vermekle mükellef olanlar hiçbir zaman (yani ömür boyu) oruç tutmaya güç yetiremeyecek kimselerdir. Bunlar da çok yaşlılar ve artık iyileşme ümidi zayıflamış olan hastalardır. Konuyla ilgili âyet-i kerîmede şöyle buyruluyor: “Oruç sayılı günlerdedir. Sizden her kim o günlerde hasta veya yolcu olursa, tutamadığı günler sayısınca başka günlerde oruç tutar. Oruç tutamayanlara fidye gerekir. Fidye bir fakiri doyuracak miktardır. Her kim de kendi hayrına olarak fidye miktarını artırırsa bu, kendisi hakkında elbette daha hayırlıdır. Bununla beraber, eğer işin gerçeğini bilirseniz, oruç tutmanız sizin için daha hayırlıdır.”[1] Aslında bu âyet-i kerîme bizlere sorunun cevabını açıkça ifade ediyor. Buna göre Ramazan ayına giren âkıl-bâliğ bir mümine oruç tutmak farzdır. Ancak Ramazan ayına girdiği halde, oruç tutmasına mâni olacak hastalık veya yolculuk gibi bir mazereti olan kimse, tutamadığı günleri daha sonra kaza eder. Ancak oruç tutmaya hiçbir şekilde güç yetiremeyen yani ömür boyu oruç tutamayacak durumda olan kimseler ise tutamadıkları her bir gün için fidye verirler. Fidye miktarı da bir fakirin bir günlük yiyeceği kadardır (Fakiri iki öğün doyurmak veya bu miktar bir parayı ona vermek). Ancak bu, fidye miktarının en alt sınırıdır fakat âyet-i kerîme, durumu iyi olanları fidye miktarını daha da arttırmaya teşvik etmekte ve onlar için bu durumun daha hayırlı olduğunu bildirmektedir. Evet, oruç için edaya veya kazaya güç yetirebilen bir kimse, fidye vererek oruç borcundan kurtulamaz. Hamilelik, çocuk emzirme, geçici hastalık, yolculuk gibi durumlar oruç tutmamak için birer özürse de fidye vermek için birer özür değildir. Bu kişiler daha sonra ilk fırsatta oruçlarını kaza etmekle yükümlüdürler. Hatta bir kimse, artık iyileşme imkânı kalmadığına inanarak veya doktorun sözü üzerine oruç tutmasa ve bunun yerine fidye verse, fakat daha sonra iyileşse, bu durumda verdiği fidyeler ondan oruç borcunu düşürmeyecek ve tutamadığı oruçlarını kaza edecektir.
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 00:22
Hamile Kadın Karnına Çekiçle Vurdu 1.282 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'nin Birmingham kentinde sorumsuz bir hamile kadının karnındaki bebeğinin ne kadar güçlü ve sağlam olduğunu göstermek için eline aldığı bir çekiçle karnına vurması çocuk hakları kuruluşlarını ayağa kaldırdı. Heather Thorpe adlı 24 yaşındaki Heather Thorpe sekiz buçuk aylık hamileyken, karnındaki bebeğin ne kadar sağlam ve sıkı olduğunu göstermek adına çekiçle karnına vururken, bebeğin babası Sean Hanlon da o çirkin sahneleri cep telefonuyla görüntüledi.
Hamile Kadın İçki İçerse 02:59
Hamile Kadın İçki İçerse 4.241 izlenme - 1 yıl önce Havuz partisine katılıp içki içen hamile kadın şakasını izliyoruz.
Hamile Kadınlardan İlk Tepki 08:45
Hamile Kadınlardan İlk Tepki 34 izlenme - 2 yıl önce İstiklal Caddesi ve Kadıköy Altıyol Meydan'da bir araya gelen kadınlı erkekli gruplar Avukat Ömer Tuğrul İnançer'in hamilerle ilgili söylediği sözler üzerine halk sokağa döküldü.
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 00:36
Hamile Annesini Taklit Eden Minik 4.858 izlenme - 10 ay önce Hamile Annesini Taklit Eden Minik Sevimli bebek hamile annesinin yürüyüşünü taklit ederek komik görüntülere sebep oluyor.
hamile kadın 00:23
hamile kadın 58.367 izlenme - 7 yıl önce hamile kadın:)
Hamile Kadından Kılıç Yutma Gösteri 02:23
Hamile Kadından Kılıç Yutma Gösteri 81 izlenme - 9 ay önce Amerika'da kılıç yutma yıldızı olarak bilinen Veronica Hernandez, yaptığı gösteriyle izleyenlerin yüreğini ağzına getirdi. Üstelik hamileyken bu gösteriyi yapan kadın, 35 santimetrelik kılıcı yuttu. Bu görüntüler izleyenlerin adrenalini yükseltirken, bazı kesimlerin de tepkisini çekti.
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 01:42
Avrupa'nın Konuştuğu, Hamile Kadın Şakası! 1.692 izlenme - 2 yıl önce Hamile Kadın Yolda Doğum Yapıyor!
Arabada Doğum Yapan Kadın 04:00
Arabada Doğum Yapan Kadın 774 izlenme - 4 ay önce ABD - Houston'da aylardır heyecanla bekledikleri bebekleri oldukça zamansız bir anda dünyaya gelmeye karar veren çift mucizeyi yaşadı. Eşinin doğum sancıları tutunca arabayla yola koyulan genç adam 45 dakikaya yakın yol aldı ancak hastaneye daha çok vardı. Genç adam bir yandan arabayı kullanırken bir yandan da eşini kameraya kaydederek bu güzel anlarını ölümsüzleştirmek istedi. Doğum sancıları giderek sıklaşan kadın ise kendi kendine doğum yapmaya başladı. O anlar eşinin kamerasına böyle yansıdı...
 Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 03:51
Hamile Kadın 98 Kilo Kaldırdı 872 izlenme - 2 yıl önce Meghan Umphres Leatherman isimli 33 yaşındaki hamile kadın, 98 kiloluk ağırlığın altına giriyor..
Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi 01:10
Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi 829 izlenme - 3 ay önce Hastanede doğum sancısı çeken kadın, çektiği acıyı dindirmek için eğlenceli bir şarkı açtırıp çılgınca dans etti. 21.08.2015 günü Haberler.com kanalına yüklediğim 'Hamile Kadın Doğum Sancısını Dans Ederek Dindirdi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hamile Kadın Sokakta Gezmesi Uygun Değildir 00:46
Hamile Kadın Sokakta Gezmesi Uygun Değildir 1.076 izlenme - 2 yıl önce Ömer Tuğrul'dan Skandal Açıklama Hamile Kadının Sokakta Gezmesi Uygun Değildir.
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 00:36
Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek 3.235 izlenme - 2 yıl önce hamile kadının karnına dokunulmasına izin vermeyen köpek 26.02.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Hamile Kadına Dokunulmasına Uyuz Olan Köpek' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Motosikletten Düşen Hamile Kadın Hayatını Kaybetti 00:45
Motosikletten Düşen Hamile Kadın Hayatını Kaybetti 56 izlenme - 2 yıl önce Motosikletten Düşen Hamile Kadın Hayatını Kaybetti Bakırköy'de İki Motosiklet Çarpıştı; 5 Aylık Hamile Kadın Kamyonetin Altında Kaldı.
Hamile Kadının Sokakta Dolaşması Terbiyesizliktir! 00:48
Hamile Kadının Sokakta Dolaşması Terbiyesizliktir! 509 izlenme - 2 yıl önce TRT 1 ekranlarında iftar saatlerinde yayınlanan 'Ramazan Sevinci' programı Türk tasavvuf düşünürü Ömer Tuğrul İnançer'i konuk etti. Programda Şeyh Vefa'nın menkıbelerinden bahseden İnançer'in ağzından bir anda şu skandal sözler çıktı: " BÖYLE SOKAKTA GEZİLMEZ "Hamileliği davul çalarak ilan etmek bizim terbiyemize aykırıdır. Böyle karınla sokakta gezilmez. Her şeyden önce estetik değildir. 7-8 aydan sonra anne adayı biraz hava almak için beyinin otomobiline biner, biraz dolaşır. Sonra akşam üstü çıkarlar... Şimdi ise maşallah, kanatlısı kanatsızı televizyonlarda uçuşuyor. Ayıptır ayıp. Bunun adı realizm değildir. Bunun adı terbiyesizliktir."
Obama Hamile Kadını Düşmekten Kurtardı! 01:31
Obama Hamile Kadını Düşmekten Kurtardı! 72 izlenme - 2 yıl önce Obama Hamile Kadını Düşmekten Kurtardı!
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 04:47
Sigara İçen Hamile Kadına Sizin Tepkiniz Nasıl Olurdu? 5.874 izlenme - 2 yıl önce Etrafındakilere çakmak soran hamile kadına bakın nasıl tepkiler geldi.
Amerikalı Kadın Domuzdan Hamile Kaldığını İddia Ediyor 01:09
Amerikalı Kadın Domuzdan Hamile Kaldığını İddia Ediyor 743 izlenme - 5 ay önce Amerika'da yaşayan Angie Houston isimli bir kadın domuz tarafından tecavüz edildiğini ve hamile kaldığını iddia ediyor.
 Hamile Kadın Bileği Kesilerek Gasp Edildi 03:27
Hamile Kadın Bileği Kesilerek Gasp Edildi 1.407 izlenme - 2 yıl önce Sultangazi’de kimliği belirsiz kişi bir eve girerek 18 yaşındaki 3 aylık hamile kadının bileğini kesip, 3 bileziğini ve küpelerini gasp etti. Gasp edilen kadın yakınları tarafından hastaneye kaldırılırken, olaydan sonra kayıplara karışan şüpheliyi yakalamak için polis çalışma başlattı.Edinilen bilgilere göre olay, saat 18.00 sıralarında Sultançiftliği Yeni mahalle 184. Sokak’ta meydana geldi. Kardaş’ın annesi diğer 3 çocuğunu okuldan almak için dışarı çıktı. İddiaya göre, bir kişi bu sırada tek başına olan genç kadının bulunduğu evin kapı zilini çaldı. Annesinin eve geldiğini düşünen Ebru Kardaş, kapıyı açar açmaz şüphelinin saldırısına maruz kaldı. Kardaş'a saldıran kimliği belirsiz zanlı, hamile kadının kolundaki bilezikleri gasp etmek için bıçak çekti. Kimliği belirsiz zanlı, kendisine direnen talihsiz kadını önce yere yatırıp yastıkla kafasına bastırdı, sonra da elindeki bıçakla sağ bileğini kesti. Zanlı daha sonra ise kadının kolundaki 3 bilezik ile küpelerini gasp ederek kayıplara karıştı. Okuldan çocukları alan Ebru Kardaş’ın annesi eve geldi, kızını yerde kanlar içerisinde baygın halde yatarken farketti. Yakınları tarafından Sultangazi’de bulunan Lütfiye Nuri Burat Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından bileğinde derin kesik oluşan 3 aylık hamile kadın, buradan ambulansla İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’ne sevk edilerek ameliyata alındı. Saldırıya uğrayan hamile kadın Ebru Kardaş'ın eniştesi Necmettin Gümüş " bizim kızımız evdeyken annesi kardeşini okuldan almaya gitmiş. Annesi çıktıntan sonra birisi kapıyı çalmış. Kızımız annem geri geldi diye kapıyı açmış. Kapıyı açması ile ağzına yastık koymuş ve boğmak istemiş. Sonrasında kızımız direnmiş ve kolunu keserek bileziklerni almış" şeklnde yaşananları anlattı.Polis ekipleri olayı gerçekleştirdikten sonra kayıplara karışan şüpheliyi yakalamak için geniş çaplı araştırma başlattı.Öte yandan yaralı hamile kadın ile ilgilenilmediğini idda eden hasta yakınları ve hastane görevlileri arasında bir arbede yaşandı.
8 Aylık Hamile Kadın Balkondan Böyle Atladı 01:28
8 Aylık Hamile Kadın Balkondan Böyle Atladı 70 izlenme - 1 yıl önce İşte O An!