Hoşgeldiniz!

hani gitmeyecektin

hani gitmeyecektin figen 03:15
hani gitmeyecektin figen 481 izlenme - 7 yıl önce çok sevdim seni be gülüm
Dj Ateş - Çekip Gitmeyecektin 03:07
Dj Ateş - Çekip Gitmeyecektin 330 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Ben Ben Mahfeddiysem Sen Sen Sende Yikdin Bu Aşki Içimde Yapayalnis Birakdin Söz Vermişdin Bana çekip Gitmeyecektin Hani Bir ömür Boyu Yalnis Benim Kalacakdin Dört Duvar Içinde Yalniz Olmak Kadere Küsmek çare Olmaz Asla Yenilmedim Ve Ben Egale Edilmedim Düşünceler Yoğunlaşir Bu Beynimin Köşesinde Nefret Ettim Gelmedin Bir Kez Hayatin Neşesinde Aşki Bitirecekmi Benide Götürecekmi Sevda Yüklü Yüreğimi Sen Sürükledin Bu Bedenimi Sarilacakmi Kefene Son Bi Kez Denizlerin Dibinde Bulursun Belki Ismim Yazili Benim Cesedimi Kelimelerle Anlatilmaz Aşki Yaşamak Istedim Ve Gelmedin Kiyametin Arifesinde Seni Bi Görsem Yetecek Mezara Hayli Durmadim Sürekli Aşki Aradim Aşka Taptim Aşkla Ağlayip Aşkla Bağlandim Buldum Artik Kadere Küsme Kadere Tekme Birine Bağlanipta Kara Bi Toprak Yatağim Olsa Yalnis Senide Gömsem Kalbime Neresi Olursa Olsun Ol Yanimda Sevenim Tek Senin Ve Sevginin Yerini Alamas Hiç Kimse Gariban Aşki Bende Yüklü Kaldi Eski Günler Hatirasi Senle Yaşadiğimis Onca Günden Sonra Geriye Sünger çekemedim Ve Silemedim Kanima Işlemiş Her Bi Eserin Yoluna Hasret Yüzüne Kismet Sewgilim Sözz Vermişdin Bana çekip Gitmeyecekdin Nerde Kaldi Lafda Kaldi Sende Siradan Işti Benide Ağlatip çekip Giden Ilk Ve Tek Yalanci Her Zaman Kölen Oldum Senin Esirin Oldum Sicak Yaz Akşaminda Hasretinle Dondum Anlamadin Sen Beni Yanlişlarimi Gördün Daha ölmedim Ama Yaşarken Beni Gömdün Gözlerimdeki Yaşlar Yalniz Senin Uğruna Akar Gider Yerlere Sanki çokda Umrunda ölsem Sevinirmisin Kabrime Gelirmisin Dönmeye şansim Olsa Bana Izin Verirmisin Bildiklerim Nefretimle ölüyorum Hasretinle Elimde Değil Ama Ağliyorum özleminle Günler Kaldi Hatira Sensiz Issiz Odamda Yoluna Bakar Oldum Gelmeyeceksin Ama Sözzz Vermişdin Banaa çekip Gitmeyecekdin Dj Ateş 03 Mustafa Oğuzzzz...!!!! Ben Ben Mahfeddiysem Sen Sen Sende Yiktin Bu Aşki Içimde Yapayalnis Birakdin Sözz Vermişdin Bana çekip Gitmeyecekdin Hani Hani Bir ömür Boyu Yalnız Beni Sevecekdin Ben Ben Mahfeddiysem Sen Sen Sende Yikdin Bu Aşki Içimde Yapayalniz Birakdin Sözzzz Vermişdin Bana çekip Gitmeyecekdin Haniiii Bir ömür Boyu Yalnız Benim Kalacakdin....! __________________
mc-urfali -hani gitmeyecektin 03:17
mc-urfali -hani gitmeyecektin 266 izlenme - 5 yıl önce
dj aloows vs teknohako - hatice_hani gitmeyecektin 04:18
dj aloows vs teknohako - hatice_hani gitmeyecektin 492 izlenme - 7 yıl önce dj aloows vs teknohako
unutulmaz eda ve harun - hani gitmeyecektin 03:00
unutulmaz eda ve harun - hani gitmeyecektin 16.595 izlenme - 6 yıl önce harika yorum
çekip gitmeyecektin 01:54
çekip gitmeyecektin 84.341 izlenme - 6 yıl önce sen sen var ya sen çekip gitmeyeçektin hani bir ömür boyu yanlız benim kalacaktın....
buzz 04:48
buzz 1.074 izlenme - 6 yıl önce hakan altun
hani gitmeyecektin... 04:20
hani gitmeyecektin... 2.162 izlenme - 5 yıl önce http//www.sendedinle.net/mcmelankolik melankolik.rhapci@hotmail.com
schh.zio 04:20
schh.zio 43 izlenme - 7 yıl önce
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:11
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 294 izlenme - 8 ay önce Çıkış Tarihi: 2003 Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:44
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 68 izlenme - 6 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:00
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 35 izlenme - 3 ay önce Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:57
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 12 izlenme - 6 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 04:01
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 8 izlenme - 6 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 03:42
Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın 6 izlenme - 6 ay önce Haluk Levent - Hani Benim Olacaktın Şarkı Sözleri: Dünyalar verdim gözlerinin uğruna Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Unuttun mu yar söz verdin bana Gitmeyecektin daha neler neler Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Hani benim hani benim, benim olacaktın İki bahar önce okulun bitince Bana varacaktın.
dj ateş çekip gitmeyecektin 03:09
dj ateş çekip gitmeyecektin 9.498 izlenme - 7 yıl önce oda gitti dimi sonunda hani gitmez dedigin dinle o zaman
sen gittin ben bittim ( emkoler ft bebiskalpli ) 02:22
sen gittin ben bittim ( emkoler ft bebiskalpli ) 629 izlenme - 6 yıl önce emkoler@kralfm.net
Hani Benim Olacaktın La Minör Nihavent Chord Karaoke Haluk Md Altyapısı 04:00
Hani Benim Olacaktın La Minör Nihavent Chord Karaoke Haluk Md Altyapısı 44 izlenme - 11 ay önce HANİ BENİM OLACAKTIN ROCK ŞARKI Am E Dm Am Dünyalar verdim gözlerinin uğruna E Am Kaçamak saatler sonsuz kelimeler Am E Dm Am Unuttun mu yar söz verdin bana Am E Am Gitmeyecektin daha neler neler Am Dm Am Şimdi uzaklardasın bensiz sevdalardasın Am Dm F E Söyle söyle güneşin kızı, ne yapmaktasın Am E Am Hani benim hani benim, benim olacaktın Am E İki bahar önce okulun bitince Am Bana varacaktın.
hakan altun ve piko farad 05:01
hakan altun ve piko farad 1.377 izlenme - 5 yıl önce hani gitmeyecektin
Slower Hamit & Vaqrant - Sevdamın Katilisin 03:05
Slower Hamit & Vaqrant - Sevdamın Katilisin 38 izlenme - 3 yıl önce Hani Sen Helalimdin Hani Gitmeyecektin yalan Mıydı Herşey Şimdi Nerdesin gerçekleri Söyle Nolur Kaçma Benden sewdamın Katilisin Kafeni Benden !
döngel yeter 03:37
döngel yeter 309 izlenme - 6 yıl önce hani hiç gitmeyecektin bak şimdi sadece ardında kırık bir kalp ve hatıralar kaldı.....
Ali Osman AKKUŞ-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)CANLI R.G. 03:45
Ali Osman AKKUŞ-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)CANLI R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *ALİ OSMAN AKKUŞ* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: TUNCER ÖNAL BESTE: ALİ ŞENOZAN USUL: DÜYEK MAKAM: UŞŞAK **** Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa Gideceksen Eğer Gelme Sevgilim Gözlerin Kalbimden Hesap Sorarsa İstemem Ne Olur Gelme Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin. * İçimde Kök Salan Tomurcuk Gülsün Kalbimi Kurutup Solma Sevgilim Gözlerin Tek Bana, Tek Bana Gülsün Benim Ol Ellerin Olma Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin.
Orhan SAYGICI-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 04:05
Orhan SAYGICI-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 3 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *ORHAN SAYGICI* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: TUNCER ÖNAL BESTE: ALİ ŞENOZAN USUL: DÜYEK MAKAM: UŞŞAK **** Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa Gideceksen Eğer Gelme Sevgilim Gözlerin Kalbimden Hesap Sorarsa İstemem Ne Olur Gelme Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin. * İçimde Kök Salan Tomurcuk Gülsün Kalbimi Kurutup Solma Sevgilim Gözlerin Tek Bana, Tek Bana Gülsün Benim Ol Ellerin Olma Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin.
Erkan YÜKSEL-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 02:26
Erkan YÜKSEL-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 0 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *ERKAN YÜKSEL* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: TUNCER ÖNAL BESTE: ALİ ŞENOZAN USUL: DÜYEK MAKAM: UŞŞAK **** Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa Gideceksen Eğer Gelme Sevgilim Gözlerin Kalbimden Hesap Sorarsa İstemem Ne Olur Gelme Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin. * İçimde Kök Salan Tomurcuk Gülsün Kalbimi Kurutup Solma Sevgilim Gözlerin Tek Bana, Tek Bana Gülsün Benim Ol Ellerin Olma Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin.
Vedat ÇETİNKAYA-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 03:45
Vedat ÇETİNKAYA-Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa (UŞŞAK)R.G. 1 izlenme - 4 hafta önce SOLİST: *VEDAT ÇETİNKAYA* VİDEOYU YAPAN *RECEP GAYRETLİ* GÜFTE: TUNCER ÖNAL BESTE: ALİ ŞENOZAN USUL: DÜYEK MAKAM: UŞŞAK **** Bu Aşkın Sonunda Ayrılık Varsa Gideceksen Eğer Gelme Sevgilim Gözlerin Kalbimden Hesap Sorarsa İstemem Ne Olur Gelme Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin. * İçimde Kök Salan Tomurcuk Gülsün Kalbimi Kurutup Solma Sevgilim Gözlerin Tek Bana, Tek Bana Gülsün Benim Ol Ellerin Olma Sevgilim * Hani Söz Vermiştin Gitmeyecektin Darılsan Da Sitem Etmeyecektin.
Ali Öztürk - Duydun Mu Yar 04:39
Ali Öztürk - Duydun Mu Yar 38 izlenme - 6 ay önce Ali Öztürk - Duydun Mu Yar Şarkı Sözleri: Hani gitmeyecektin bana sözler vermiştin Nerde o verdiğin sözler yar Beni terk edipte gittin Hayatımı sen mahvettin Bilseydim sever miydim yar Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar Beni bırakıp ta gittin bana neler çektirdin Sevseydin ölür müydün yar Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar Hani gitmeyecektin bana sözler vermiştin Nerde o verdiğin sözler yar Beni terk edipte gittin Hayatımı sen mahvettin Bilseydim sever miydim yar Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar Beni bırakıp ta gittin bana neler çektirdin Sevseydin ölür müydün yar.. Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar Duydun mu yar Şimdi ben yana, yana ağlarım Karaları bağlarım duydun mu yar
SEN KAZANDIN - Emre Demir (Akustik) 03:58
SEN KAZANDIN - Emre Demir (Akustik) 32 izlenme - 6 ay önce Emre Demir 'in Sen Kazandın adlı parçası izlesene.com'da yayında! Hani hep derdik ya biz , ayrı ayrı yapamazdık ikimiz. Hani söz verdin ya bana , gitmeyecektin kıyametler kopsada. Bak bana çevir yüzünü yeniden , Ama dur ne olur kal yanımda daha erken, Derken... İşte ben o gün bu gündür yarım kaldım Gelde yüzümü güldür zor dayandım, Sanki bir kaç asırdır yalnızım Dön yeterki Sen Kazandın ... Söz Müzik : Emre Demir - Aranjör : Mesut Özşahin 2013 Yılında Çıktı ! www.emredemir.net Emre Demir Sen Kazandın Dinle , Emre Demir Misafir Dinle , Emre Demir Aynı Pencere Dinle , Emre Demir şarkıları , Emre Demir Bugü Günlerden Sen , Yeni Klip , Yeni Albüm 2015 Şarkıları , 2016 Şarkıları , 2017 Şarkıları , 2018 Şarkıları En Yeni Şarkılar , Türkçe Pop Yeni , Yeni Remix
Can Kan - Bittin Sen (Dönemem) 04:46
Can Kan - Bittin Sen (Dönemem) 395 izlenme - 1 yıl önce Albüm: Cayır CayırAlbüm: Cayır Cayır(2007) Şarkı Sözleri(lyrics): Dönmem Hani üzmeyecektin askimiz da cekmeyecekti Ama birakip terkettin beni de benden ettin Hani gitmeyecektin askimiz da bitmeyecekti Ama birakip gittin beni de benden ettin Hatayi yapan sen degil mi aski satan sen degil mi Darbeyi vurup öyle gittin Umurumda miyim ki sanki Affetmek mi,hayir Birdaha geriye dönmeye yine yikilmak mi,hayir Kendini bana övme gittigin günü unuttun mu Bunu sen de unuttun mu Yok yok unutmadim unutmam unutmam da Inan hic yüzün gülmesin hicbir zaman mutlu olmayasin Hep cile cekip benim kadar benim kadar aglayasin Gecelerin kábus olsun rüyalarin uykularin tadini bozsun Sen de beter olasin sen de benim kadar, benim kadar yanasin! Ben dönmem sözümden dönmem dönemem Hicbir zaman affetmem seni edemem Hayatimi yiktin gittin Beni de benden ettin Canin ciksin sen hic hic gülmeyesin Seni sevemem artik elin oldum Sana bakamam artik delin oldum Cildirttin can evimden beni vurdun Yabanci oldun Bunu basardin ya helal olsun Bu kábustur ya benim olsun Tüm acilarim da senin olsun Yaziklar olsun Yikilmak ne oldugunu bilmezsin Elinde olan hicbir seye deger vermezsin Seni sevdigim gibi beni sevmezsin En aci günümde yanima gelmezsin Seni kalbimden sildim Hayatimdan cikip gittin Bittin sen bittin!
Can Kan - Bittin Sen (Dönemem) 04:47
Can Kan - Bittin Sen (Dönemem) 12 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Cayır Cayır Çıkış Tarihi: 31.01.2007 Arabesk Şarkı Sözleri (lyrics): Dönmem Hani üzmeyecektin askimiz da cekmeyecekti Ama birakip terkettin beni de benden ettin Hani gitmeyecektin askimiz da bitmeyecekti Ama birakip gittin beni de benden ettin Hatayi yapan sen degil mi aski satan sen degil mi Darbeyi vurup öyle gittin Umurumda miyim ki sanki Affetmek mi,hayir Birdaha geriye dönmeye yine yikilmak mi,hayir Kendini bana övme gittigin günü unuttun mu Bunu sen de unuttun mu Yok yok unutmadim unutmam unutmam da Inan hic yüzün gülmesin hicbir zaman mutlu olmayasin Hep cile cekip benim kadar benim kadar aglayasin Gecelerin kábus olsun rüyalarin uykularin tadini bozsun Sen de beter olasin sen de benim kadar, benim kadar yanasin! Ben dönmem sözümden dönmem dönemem Hicbir zaman affetmem seni edemem Hayatimi yiktin gittin Beni de benden ettin Canin ciksin sen hic hic gülmeyesin Seni sevemem artik elin oldum Sana bakamam artik delin oldum Cildirttin can evimden beni vurdun Yabanci oldun Bunu basardin ya helal olsun Bu kábustur ya benim olsun Tüm acilarim da senin olsun Yaziklar olsun Yikilmak ne oldugunu bilmezsin Elinde olan hicbir seye deger vermezsin Seni sevdigim gibi beni sevmezsin En aci günümde yanima gelmezsin Seni kalbimden sildim Hayatimdan cikip gittin Bittin sen bittin!
Arsız Bela & Esmer Maruz - Şahit Olsun Ankara 03:24
Arsız Bela & Esmer Maruz - Şahit Olsun Ankara 3.289 izlenme - 1 yıl önce Arsız Bela & Esmer Maruz - Şahit Olsun Ankara (Yeni Klip) 2014 Şarkı Sözleri : Sana mı kalmıştı bu canı almak ölümdür ayrılmak Beni mi buldun oyuncak ettin uykularımı böldün yar Gecemi bilmem gündüzümde yok karanlık her taraf Canıma kastın mı vardı zalim inandım ben sana Acımadın ikimizede çekip giderken zalim Aldın hayallerimi bırakmadın ki seveyim Esmer Maruz: Kendimden korkar oldum artık al git ne varsa gönlümden Üzmezdin hani gitmeyecektin ne oldu yalancı gittin de Razıydın hani benimle ölüme haklıydın kendimi kandırdım Şahit olsun Ankara bir gün gelecek caddelerinde arayacaksın Ahtım olsun benim unutursam ihanetini namerdim artık Tarifi yok bunun anlayamazsın gözyaşlarımla ıslandım Çaresizim belki de gözlerinde ortada kalınca anlarsın Tutmadın ellerimi vaz mı geçtin uçurum kenarında bıraktın Nerden çıktın karşıma azrail bile senden insaflı Kan gövdeyi götürdü yüreğimde hayallerim bana kanlı bıçaklı Yarim diyordun unuttun mu nerde kaldı o günler nerde be Aklından çıkarma şunu iyi bil bir daha sevmeyecek seni kimse Sana mı kalmıştı bu canı almak ölümdür ayrılmak Beni mi buldun oyuncak ettin uykularımı böldün yar Gecemi bilmem gündüzümde yok karanlık her taraf Canıma kastın mı vardı zalim inandım ben sana Acımadın ikimizede çekip giderken zalim Aldın hayallerimi bırakmadın ki seveyim