Hoşgeldiniz!

hayvan

Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 01:32
Hayrettin - Hayvan Gibi Şey Yapıyorsunuz 6.854 izlenme - 1 hafta önce Dünyaca ünlü komedyen,mizahın yol göstericisi Hayrettin maceralarına kaldığı yerden devam ediyor.Bir süredir Amerika'da yaşayan Hayrettin şimdi de sosyal medyada sıkça karşılaştığımız replikle insanlara adeta kahkaha tufanı yaşatıyor.
Hayvan 03:56
Hayvan 8.459 izlenme - 4 yıl önce Hayvan
Hayvan 00:30
Hayvan 533 izlenme - 2 yıl önce
Hayvan 00:30
Hayvan 232 izlenme - 12 ay önce Bütün Hayvanlar Çok Güzel Olduğu İçin Hayvanlarla Daha İyi Geçinmemiz İçin Size Bir Video Paylaştım Eğer İzlerseniz İzlediğiniz İçin Teşekkür Ederim Lütfen Abone Olunuzzzz.
Break Dance Nostaljisi 00:20
Break Dance Nostaljisi 841.079 izlenme - 4 ay önce Tam da 'alkışlarla yaşıyorum' tadında bir nostaljik video. Yani nostaljik bir iki görüntü ile geçmişe dönüp hoş anlar yaşamak isteyenlerin heveslerini kursaklarında bırakacak, adı nostaljik kendi antipatik görüntüler. Eh bu değişime benim de kendimce 'katkıda' bulunmam gerekiyordu, şimdi o görevi yerine getirmenin gönül huzuru içerisinde arkama yaslanabilirim.
Yabancılarda Hayvan Bizde Hayvan 00:06
Yabancılarda Hayvan Bizde Hayvan 792 izlenme - 2 yıl önce Yabancılarda Hayvan Bizde Hayvan
Hayvan Belgeseli 02:13
Hayvan Belgeseli 449.893 izlenme - 9 yıl önce National Geographic'den hayvan belgeseli :)
En Komik Kedi Videoları 02:22
En Komik Kedi Videoları 1.264.139 izlenme - 2 yıl önce Bu kedilerle çok eğleneceksiniz! Zaman zaman şaşkın, bazen korkunç, ama hep de komik ve eğlenceli bu kediler! İzleyin izletin efenim.
Tembel Hayvan 00:56
Tembel Hayvan 16.360 izlenme - 2 yıl önce Tembel Hayvan Yavruları
Hayvan Dedektifi 01:02
Hayvan Dedektifi 32.414 izlenme - 9 yıl önce Jim Carrey'nin başrol oynadığı Hayvan Dedektifi herkesi gülmekten kırıp geçirecek bir komedi.
Tembel Hayvan 03:39
Tembel Hayvan 2.565 izlenme - 10 ay önce Halk dilinde evde pinekleyen bütün ömrünü bilgisayarda geçiren kişilere sitem olark da kullanılan "Tembel Hayvan!" videosunu izliyoruz.
Tembel Hayvan 02:07
Tembel Hayvan 1.263 izlenme - 8 ay önce Tembel hayvanlar, Orta ve Güney Amerika'da yaşayan Megalonychidae, Bradypodidae familyalarına ait 6 türü kapsayan orta büyüklükteki memelilerdir. Bilim adamlarının çoğu tembel hayvanları Folivora altakımında sınıflandırırken, bazıları onları Phyllophaga grubunda toplar. Bu iki grubun da adı, ilki Latince'de, ikincisi ise Eski Yunanca'da "yaprak-seven" anlamındadır. Bu metin genellikle ağaçlarda yaşayan tembel hayvanlara ilgilidir. Geçmiş jeolojik zamanlarda, Megatherium[1] gibi büyük yer tembel hayvanları Güney Amerika'da ve Kuzey Amerika'nın bazı kısımlarında yaşamışlardır, fakat insanların gelişinden sonra onlar da diğer bazı hayvanlar gibi birden yok olmuşlardır. Bazı kanıtlar, diğer Kuzey Asya, Avustralya, Yeni Zelanda ve Madagaskar faunalarında olduğu gibi, Amerikan megafaunasının yok olmasında insanların eylemlerinin etkili olduğunu ileri sürmektedir. Bununla beraber, Buz Çağı'nın sonunda meydana gelen eş zamanlı iklim değişimi de bazı durumlarda rol oynamıştır.
Hayvan Alemi 00:30
Hayvan Alemi 5.802 izlenme - 3 yıl önce hayvanları sevenler buraya ilk koydugum video bunu facebook ' taki arkadaşlarıma armagan ederim iyi sehirler.
Tembel Hayvan 01:36
Tembel Hayvan 2.365 izlenme - 3 yıl önce Tembel Hayvan
Hayvan Belgeseli 01:05
Hayvan Belgeseli 106 izlenme - 7 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Hayvan Saldırıları 02:17
Hayvan Saldırıları 97 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Hayvan Belgeseli 01:05
Hayvan Belgeseli 70 izlenme - 7 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Hayvan Belgeseli 00:30
Hayvan Belgeseli 1.425 izlenme - 3 yıl önce Hayvan Belgeseli
Hangisi Hayvan 01:24
Hangisi Hayvan 431 izlenme - 2 yıl önce Köpeklerin Küçük Çocuğu Koruması 2014-05-09 22:03:11 günü biri2436 kanalına yüklediğim 'Hangisi Hayvan' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kanal/biri2436 kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayvan Sevgisi 04:46
Hayvan Sevgisi 825 izlenme - 3 yıl önce Bazen hayvanların dostluğu, insanların dostluğundan daha iyi oluyor. Çünkü dost gördüklerın arkandan vurabiliyor. Amma hayvanlar daha sadık oluyor.
Hayvan Aşkı 00:47
Hayvan Aşkı 1.852 izlenme - 8 yıl önce Süper Bir Aşk Hikayesi Tek Sorunu VAr Oda Baş Rollerinde Kertenkeleler Var. Gerisinide Size Bıraktım:)
Hayvan Alemi 00:30
Hayvan Alemi 298 izlenme - 1 yıl önce Çok Güzel Bir Filim İzleyen Bayılıcak :D
Hangisi Hayvan? 00:06
Hangisi Hayvan? 305 izlenme - 2 yıl önce Anlamlı Vine
Doğa Hayvan 00:30
Doğa Hayvan 97 izlenme - 7 ay önce hayatta kalma
Hayvan Yapbozu 01:21
Hayvan Yapbozu 25 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hayvanyapbozu.htm Dünyalar tatlısı bir yavru köpeğin resmini ortaya çıkarmak için yapboz parçalarını doğru noktaya sürüklemelisin. Atari Salonu Modunda zamana karşı yarış ya da Çabuk Oyun Modunda becerilerini test etmen mümkün. Oyunda yüksek skorlar elde etmek için başarılı kazanman gerekiyor. Seçilebilir 4 zorluk seviyesiyle ve bir sürü yavru köpek resmiyle bu yapboz oyunu kafanı çok karıştıracak. Bol şanslar..
Hayvan Yarışı 18:57
Hayvan Yarışı 20 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hayvanyarisi.htm Farklı hayvanlardan oluşan yarış ekibine seçtiğiniz karakter ile giriş yapınız. Oyun civciv yarışı oyununun benzeridir. Civciv yarışı oyununda olduğu gibi öncelikle pratikler yapmalı ve enerjinizi yükselterek spor aktivitelerine katılmalısınız. Sonrasında bu gücünüzü yarışa katılarak kullanıp üstünlük sağlamanız isteniyor. Yön ve boşluk tuşlarıyla oyunun etaplarında oynayabilirsiniz. Tüm yarışları kazanarak olimpiyatlar birincisi siz olmalısınız. İyi eğlenceler..
Hayvan Avcısı 00:50
Hayvan Avcısı 11 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hayvanavcisi.htm Doğanın gerçekliği içerisinde elinizdeki dürbünlü tüfek ile hayvanları sanal ortamda avlayarak eğlenebilirsiniz. Avcılık bir hobi olarak kimileri için gerçekten zevkli olabilir fakat biz bunu oyun ortamında bir hedef belirtmek için kullanıyoruz. Yani hayvanların hepsini seviyoruz ve onlara asla zarar vermemenizi istiyoruz. Oyunumuza dönecek olursak mouse'unuz ile hayvanlara karşı hedef alarak onlara ateş etmelisiniz. İyi Eğlenceler..
Hayvan Hastanesi 01:16
Hayvan Hastanesi 10 izlenme - 10 ay önce Sevimli evcil hayvan hastanesine gelen şirin hayvanların bakımlarını yaparak istedikleri odalara götürmeniz gerekiyor. Oyunu başlattıktan sonra hastane kapısı önünde beliren hayvanı mouse ile tutarak istediği odaya götürün ve sizden yapmanızı istenen adımları uygulayın. Sevimli hayvanların tüm bakımlarını yaparak onları memnun edebilirsiniz. Böylece hastane bütçenize de katkıda bulunmuş olacaksınız. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/hayvanhastanesi.htm, http://www.youtube.com/watch?v=YkQc2W5REDI
HAYVAN SEVGİSİ 04:08
HAYVAN SEVGİSİ 898 izlenme - 7 yıl önce yavru kedinin sevgisi
HAYVAN YAŞAMI 00:30
HAYVAN YAŞAMI 52 izlenme - 6 ay önce hayvanların yaşamını anlatan bir belgesel iyi seyirler :)