Hoşgeldiniz!

hayvan sesi

Hayvan Sesleri Çıkaran Adam 00:49
Hayvan Sesleri Çıkaran Adam 745 izlenme - 1 yıl önce Hayvan Sesleri Çıkaran Adam
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebilirsin? - Rekor Denemesi 02:43
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebilirsin? - Rekor Denemesi 449 izlenme - 1 ay önce Yeni bir rekor denemesi ile karşınızdayız. Bu kez konumuz hayvan sesi taklit etmek. Melih ve Sıla 30 saniyede mümkün olduğunca çok hayvanın sesini taklit etmeye çalışıyor. Bakalım kendi rekorları kaç hayvan olacak? OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebildik? - Rekor Denemesi 02:44
Kaç Hayvan Sesi Taklit Edebildik? - Rekor Denemesi 19 izlenme - 1 ay önce Yeni bir rekor denemesi ile karşınızdayız. Bu kez konumuz hayvan sesi taklit etmek. Melih ve Sıla 30 saniyede mümkün olduğunca çok hayvanın sesini taklit etmeye çalışıyor. Bakalım kendi rekorları kaç hayvan olacak? OHA Diyorum kanalında ilginç, komik, faydalı, eğlenceli videolar yayınlıyoruz. İlginç bilgiler veriyoruz, eğlenceli oyunlar oynuyoruz, rekor denemeleri yapıyoruz, komik fotoğrafları derliyoruz, enteresan sorulara cevap veriyoruz, göz yanılmaları ile şaşırtıyoruz, oha diyeceğiniz deneyler yapıyoruz. Videolarımızı çekerken önce biz eğleniyoruz, ardından elbette sizi eğlendirmeyi amaçlıyoruz. Faydalı ipuçları ve hayatınızı kolaylaştıran pratik bilgiler için diğer kanalımız YAPYAP'ı ziyaret edin: http://www.youtube.com/yapyap
Gergedanların Sesi Nasıldır 00:40
Gergedanların Sesi Nasıldır 112 izlenme - 6 ay önce Dışarıdan çok tehlikeli görünen gergedanların gerçekte sesleri nasıldır hiç merak ettiniz mi? Gergedan, gergedangiller (Rhinocerotidae) familyasından bugüne kadar soyunu sürdürebilmiş kara hayvanları içinde filden sonra en iri olan hayvan türü. Özellikleri: Bugünkü gergedanların, üçü Asya'da, ikisi Afrika'da yaşayan beş türü vardır. Bunların hepsi iri yapılı, kısa ve kalın bacaklı hayvanlardır. Ayaklarında tek bir toynakla (geniş ve kalın tırnakla) çevrili üçer parmak bulunur. Kafaları iri ve ağır, kulakları geniş, ucu püsküllü olan kuyrukları ince ve oldukça kısadır. Son derece kalın olan derileri, kulaklarının tepesindeki tüy tutamları ile kuyruk püskülleri dışında tümüyle çıplaktır. Türleri ayıran en önemli fark burunlarının üstündeki boynuzların bir ya da iki tane olmasıdır. Asya'da yaşayan üç türden ikisi tek boynuzlu, öbür Asya türü ile iki Afrika gergedanı çift boynuzludur. İçlerinde en irisi olan Beyaz gergedanın ağırlığı beş tonu bulur. Gergedanların boynuzu öbür hayvanlarınki gibi kemikten değil, saç, kıl ve tırnakların yapısındaki (keratin) denen lifsi bir proteinden oluşmuştur. Bazı Asya ülkelerinde bu boynuzların doğaüstü güçler taşıdığına inanılır. Davranış: Otçul hayvanlar olan gergedanlar genellikle tek başlarına ya da aile grupları hâlinde geniş otlaklarda, çalılık ve bataklık bölgelerde yaşarlar. Yalnız Sumatra gergedanı sık ormanlarda yaşar. Görme duyularının zayıf olmasına karşılık koku alma ve işitme duyguları çok gelişmiştir. Hayvanlar arasında kendilerinden daha güçlü düşmanları olmayan gergedanlar insanla karşılaştıklarında da genellikle kaçarlar. Ama bazen kızgın bir erkeğin ya da yeni doğum yapmış bir dişinin alışık olmadığı bir koku ya da sesle uyarıldığında körlemesine saldırdığı olur. Gergedan bütün iriliğine karşın hiç de hantal bir hayvan değildir. Saatte 45 km hızla koşabilir ve bu körlemesine koşu sırasında koca gövdesinden hiç beklenmeyen bir çeviklikle bir anda yönünü değiştirebilir.
Bebek Sesi Çıkaran Kedi 02:26
Bebek Sesi Çıkaran Kedi 76.019 izlenme - 3 yıl önce Bu Kedinin Sesinden Korkabilirsiniz. Sonradan Söylemedi Demeyin.
Kendinden Vuvuzelalı Hayvan Kız 00:08
Kendinden Vuvuzelalı Hayvan Kız 33 izlenme - 10 ay önce Borazan gibi sesi olan kız tek başına stadı doldurup taraftar olabilecek kabiliyette, kapasitede.
yalnızlığın sesi 01:36
yalnızlığın sesi 6.563 izlenme - 9 yıl önce hayvanlar aleminden
ne reklam ama izeyin 00:30
ne reklam ama izeyin 1.306 izlenme - 7 yıl önce hayvan seslerini böle öıkartıyor
Dial-up Modem Sesi Duyan Köpek Şaşkınlığı 00:29
Dial-up Modem Sesi Duyan Köpek Şaşkınlığı 537 izlenme - 1 yıl önce ADSL öncesi modem teknoloji dial-up bağlantı sesini duyan köpeğin tepkileri.
Röportajda Hayvan Taklidi Yapan Dede 00:27
Röportajda Hayvan Taklidi Yapan Dede 148 izlenme - 10 ay önce Bir muhabirden size mikrofon uzatılmış röportaj yapıyorsunuz derken o da ne sağınızdan garip hayvan sesleri gelmekte! bakıyorsunuz sesi çıkartan yaşını başını almış bir dede ve çokta mutlu gözükmekte. Ben bu tür olaylar (yani röportaja yancı çıkmak) sadece Türkiye'de olur zannederdim yanılmışım dedelerden korkmak lazım. Dikkat, dede içerir!!
Çeşit çeşit hayvan sesi çıkaran kız 01:27
Çeşit çeşit hayvan sesi çıkaran kız 281 izlenme - 9 ay önce Başta Türkiye olmak üzere dünyadaki tüm internet kullanıcıları bu kızı konuşuyor. Friv: Bütün hayvanların taklidini profesyonel bir şekilde yapabilen kız, iddaa ediyorum daha önce böyle taklit yapan insan gö. Troll Yüz İfadelerini Taklit Etmeye Çalışan Tatlı Kız. Acun Taklidi Yapan Kız Acun Taklidi Yapan Kız Bu hanım ablamız kendine çok güveniyor. Kendine online kanal bile açmış. Kendini iyi bir yetenek olarak adlandı. annesinin her dediğini sırasıyla eksiksiz yapan çocuk ! Bunu izleyin gülme garantisi veriyorum .. forumbaku.net yönetimi :) prowall CENTER Birbirinden İlginç Hayvan Taklitleri Yapan Hindistanlı Adam.mp4 En yeni Komedi videoları burdan takip edebilirsiniz. Kanalı Takip edin. komedi komedi video,k. Daha Fazlası İçin . komik çocuk taklit yapan harika, funny funny video funny pranks funny cats funy dogs funny videos funny songs funny animals funny fails pranks funny cat scar. 151 E YAKIN POKEMON TAKLİDİ YAPAN KIZ ÇOK GÜZEL YAPMIŞ VALLA :)) . . Bebek taklidi yapan kızlar ( vine türkiye ) videosunu bu kanaldan izleyebilirsiniz. Bebek taklidi yapan kızlar ( vine türkiye ) izle Bebek taklidi yapan kızl. Bu Adam Bütün Hayvanları Kusursuz Bir Şekilde Taklit Ediyor.Yuhhhh !!! ile ilgili tüm videoları bizi takip edip izleyebilirsiniz. Bu Adam Bütün Hayvanları Ku. Acun Taklidi Yapan Kız Acun Taklidi Yapan Kız Bu hanım ablamız kendine çok güveniyor. Kendine online kanal bile açmış. Kendini iyi bir yetenek olarak adlandı. Hayvan taklidi yapan. Kro taklidi yapan türk kızı,komik,komik video,vine,vine izle,Kro taklidi yapan türk kızı,kro türk kızı,kro ne demek,kro taklidi yapan kız. Kız kardeşim ilk videosunda hayvanları öğrenerek hayvan taklidi yapıyor. Süper kabiliyet:)) erkeklerin bakışlarından rahatsız olan kız bakın ne yapıyor.ay erol bizi kesiyolar.
Sakinleştirici Doğa Sesleri 01:00:04
Sakinleştirici Doğa Sesleri 15.219 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Stresli zamanlarda dinlenesi, rahatlatıcı, dinginleştirici doğa sesleri. Yağmur ormanları, deniz kıyıları, kuş ve hayvan seslerini yüzde yüz gerçek ve yüksek kaliteli olarak dinleyebilmeniz için sizlerle
Kendini Tavuk sanan Keçi 01:11
Kendini Tavuk sanan Keçi 30.525 izlenme - 3 yıl önce Kendini Tavuk sanan Keçi
Çok Yetenekli Son Horoz Öttürücü 02:51
Çok Yetenekli Son Horoz Öttürücü 9 izlenme - 3 ay önce Bu punjabi kliplerinden fırlamış katakulli abimiz çeşitli hayvanların taklidini çıkarıyor 2. sesi çözemeyen arkadaşlar ben açıklayayım kuyruğunu bir yere kaptırmış hint köpeği çığlıklarıdır iyi seyirler dilerim .
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam  01:20
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 45 izlenme - 3 ay önce Siyah Tenli adam birçok hayvanın sesini zorlanmadan çıkarabiliyor 16.08.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
horoz mustafa!! 04:30
horoz mustafa!! 1.378 izlenme - 6 yıl önce mustafa birçok hayvan sesi takliti yapıyor))
bu adamı izleyin ve gulmekten öleceksiniz 00:18
bu adamı izleyin ve gulmekten öleceksiniz 9.911 izlenme - 7 yıl önce bu adam çok komik ses çıkarıyor
İnanilmaz hayvan taklidi yapan hintli 02:51
İnanilmaz hayvan taklidi yapan hintli 219 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli hayvanların taklidini yapan adam. Bu punjabi kliplerinden fırlamış katakulli abimiz çeşitli hayvanların taklidini çıkarıyor 2. sesi çözemeyen arkadaşlar ben açıklayayım kuyruğunu bir yere kaptırmış hint köpeği çığlıklarıdır iyi seyirler dilerim .
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 01:20
Ali Baba' nın Çiftliğini Yutan Adam 108 izlenme - 3 ay önce Siyah tenli bir kardeşimiz tahmin ediyorum ki çiftlikte büyümüş. Taklit ettiği hayvan seslerine bakınca Ali Baba' nın çiftliği şarkısı geldi aklıma. Göbek bölgesine bakınca tavuk ve horozu yutmuş olabileceği düşüncesindeyim. Hafize Ana' dan sonraki en başarılı tavuk taklidini gördüm.
Sesli Çocuk Masalları - Hayvan Seslerini Tanıma ( Eğitici- Öğretici Masal) 08:46
Sesli Çocuk Masalları - Hayvan Seslerini Tanıma ( Eğitici- Öğretici Masal) 42 izlenme - 1 ay önce Sesli Çocuk Masalları Hayvan Sesleri At sesi Köpek Sesi İnek Sesi Kedi sesi Horoz Sesi Tavuk Sesi Eşek sesi köpek sesi koyun sesi Eğitici masallar,hikayeler Çocuklara eğlenceli ve eğitici masallar serisi Bebekler için kanal Tuvalet nasıl kullanılmalı? Kişisel hijyen nasıl sağlanmalı? Tuvaletten önce ve sonra neler yapılmalı? Salıncak şarkısı - çocuklar için popüler bir ninni. Luli animasyon çocuk şarkıları, müzik ve ninniler yaşam için çocuklar şarkı aşk şarkıları getirmek. Hayvanların ve karakter parlak renkler animasyon şarkıları öğrenmek ve birlikte şarkı için çocukları teşvik eder. Bu yukarı ve aşağı gidiş hali oyun şarkı popüler bir şarkı. Yatmadan önce çocuklar için renkli bir macera hikayeleri. Harika bir yazar ve sanatçı olan Mirik Senir'in en iyi eserlerinin duygulu bir canlandırması. Her bölümde, çocuğun iç dünyasını dikkatli bir hassasiyetle ifade eden kısa hikâyeler ve şiirler bulunuyor. trafik kuralları, çocuk masalı, çocuk hikaye, hikaye dinle, sesli masal, çocuk şarkıları, bebek şarkıları, ninniler, okul şarkıları, yumurcak tv, sesli masal, Rapunzel Masalı, Pamuk prenses, yedi cüceler, dünya klasikleri, disney, eğitici masal, çocuk gelişimi, ana okulu, diş sağlığı, tuvalet kullanma, konuşma, öğrenme, davranış, dürüst olmak, karakter gelişimi, pizza, burger, vitamin c, fastfood, chicken, food, eating, hungry, mcdonald, uyku masalları, okul şarkıları dinle, trt çocuk, yumurcak tv, yumurcak, sesli hikaye, sesli masal, kaliteli çocuk masalları,okul öncesi,ana okulu,pedagojik hikaye, davranış eğitimi,eğitici hikaye,uyku için masallar, gece masalları, bebek şarkıları, bebek şarkıları dinle,bebek ninileri, okul şarkıları, sesli masal, çocuk şarkıları, çocuk hikayeleri,çocuk masalı, çocuk hikaye, çocuk masalı dinle, sesli hikayeler dinle, hikaye dinle, sesli hikaye, 23 nisan şarkıları okul şarkıları çocuk masalları mp3 23 nisan çocuk şarkısı ingilizce çocuk şarkıları çocuk şarkısı indir bebek şarkısı çocuk şarkısı psikolojisi şarkısı çocuk sağlığı şarkısı Hüseyin çelik milli eğitim bakan bakanı bakanları milletvekili tbmm çocuk eğitimi çocuk bayramı çocuk şarkıları çocuk resimleri bu yılın çocuk esirgeme şarkısı çocuk hastalıkları bebek çocuk şiirleri çocuk sitesi. kanald çocuk kulübü şarkısı çocuk gazetesi şarkısı çocuk ismi baby tv çocuk şarkısı çocuk oyunları afacan çocuk haftanın çocuk vakfı şarkısı çocuk şarkısı için oyunlar jetix çocuk şarkıları indir 24 kasım öğretmenler günü 23 nisan çocuk bayramı 19 mayıs gençlik ve spor bayramı 30 ağustos zafer bayramı 29 ekim cumhuriyet bayramı kurban bayramı ramazan bayramı bayramlar Almanca Çocuk Şarkıları Türkçe Çocuk Şarkısı
muhtelif doğa ve hayvan sesleri videosu 09:54
muhtelif doğa ve hayvan sesleri videosu 3.857 izlenme - 4 yıl önce demirey06/muhtelif doğa ve çeşitli hayvanların canlı sesleridir.arkana yaslan elinede çayını veya kahveni al bu seslerle kafanı dinle ıstırahatına bak sivrisinek sesi hariç kendini dinlendir can kardeşlerim...
Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi Türkçe Fragman (Tolga Çevik'in sesi ile) 02:03
Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi Türkçe Fragman (Tolga Çevik'in sesi ile) 19.198 izlenme - 2 yıl önce Büyüler Evi: Sihirbaz Kedi 4 Nisan'da Sinemalarda. Terk edilmiş bir yavru kedicik olan Şimşek, fırtınadan kaçıp kendine bir barınak ararken, "Şöhretli Lawrence" olarak da bilinen emekli sihirbaz Lawrence'a ait gizemli bir malikaneye gizlice girer. Lawrence kendi masal gibi dünyasında birçok farkı hayvan arkadaşı ve bir yandan şarkı söyleyip dans ederken bir yandan da kahvaltı bile hazırlayabilen göz kamaştırıcı otomat ve aygıt arkadaşlarıyla yaşamaktadır. Lawrence çok geçmeden Şimşek'e evinde hoş karşılandığını hissettirir fakat aksi tavşan Jack ve fare Maggie onu kovdurmak için ellerinden geleni yapmaya koyulurlar. Lawrence ayağını kırıp hastaneye kaldırılınca, emlakçı yeğeni evi satması için onu oyuna getirmeye çalışır. Fakat evin birbirinden enteresan sakinleri, evlerini savunmak için inanılmaz bir plan geliştirirler. Ürkek kedi Şimşek bir kahramana dönüşür ve birbirinden sevimli kahramanlarımız bu sihirler evini Daniel'dan korumak için büyülü bir köşke çevirirler.
Muhabbet Kuşu Kedinin Üzerinde Zıplarsa 02:11
Muhabbet Kuşu Kedinin Üzerinde Zıplarsa 1.594 izlenme - 1 yıl önce Muhabbet kuşu hem sesi hem de hareketleri ile kediyi uyutmamaya kararlı. Patisini öpüyor, üzerinde zıplıyor. Kedide de tık yok.
Ölü Taklidi Yapan Köpek 00:10
Ölü Taklidi Yapan Köpek 123 izlenme - 7 ay önce Sahibinin silah sesi çıkararak eliyle ateş etme numarası yaptığı köpek, aynı şekilde karşılık vererek ölü taklidi yaptı.
Hayvanlarla Film Çekmek - Ormandakiler Çıldırmış Olmalı (1982) 00:59
Hayvanlarla Film Çekmek - Ormandakiler Çıldırmış Olmalı (1982) 70 izlenme - 7 ay önce Orijinal ismi The Crazy Jungle Adventure olan filmimizin şebek sahnesini sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca sondaki ablamızın sesi çizgi filmciler tarafından hatırlanabilir.
Beni Yatağa Al Diyen Köpek 01:12
Beni Yatağa Al Diyen Köpek 1.621 izlenme - 1 yıl önce Fransız bulldog cinsi yavru köpek sahibine onu yatağa kabul etmesi için yalvarıyor. Sesi gittikçe daha şaşırtıcı bir hal alıyor. Kameraya yansıyan komik görüntüler sizlerle...
Mağaraya Girmekten Vazgeçen Dayı 01:24
Mağaraya Girmekten Vazgeçen Dayı 225 izlenme - 12 ay önce Amanos dağları keldaz zirvesinde bulunan ve şimdiye kadar hiç fotoğraflanmamış Keldaz zirvesindeki mağara içine girmeye çalıştık. ve mağara içinden gelen bir kükreme sesi ile irkildik ve mağara içinde ne olduğunu bilmediğimiz bu sesten ürküp mağaraya girmekten vaz geçtik. Çünkü mağara dik ve dar bir koridordan oluşuyordu. Kükreme sesi gelen canlıdan korunma şansımız yoktu...
Belgesel Sesli Adam ve Köpeği Bayram 01:05
Belgesel Sesli Adam ve Köpeği Bayram 486 izlenme - 12 ay önce Youtube'den bir video; abinin sesi sıradan bir videoyu belgesel haline getirmiş.
Aslan Değil Köpek! 00:23
Aslan Değil Köpek! 80 izlenme - 9 ay önce Bu köpeğin cinsi ’kafkas çobanı’. Ender bulunan bir cins ve büyüklüğüyle meşhur. Tellerin arkasından onu kızdırmaya çalışan şahsın neredeyse iki katı. Sesi adeta aslan kükremesine benzeyen köpek, aradaki teller olmasa yapacaklarıyla da aslanı aratmayacak.
Kediler Neden Miyavlar? 01:18
Kediler Neden Miyavlar? 9 izlenme - 23 saat önce Kediler birçok nedenden miyavlaya bilir. Bunların başında açlık, mutluluk, çiftleşme isteği veya rahatsızlıklar gelir. Kedinizin neden miyavladığını anlamak için bulunduğunuz ortamda birçok ipucu elde edebilirsiniz. Eğer kediniz mutfakta etrafınızda dönerek miyavlıyorsa muhtemelen acıkmıştır. Siz eve gelir gelmez ortalıkta koşuşturarak yapılan miyavlamalar ise size bir çeşit hoş geldin ve akabinde ilgi beklentisi için yapılan miyavlamadır. Onu geri çevirmeyin çünkü her zaman böyle bir karşılama göremeyebilirsiniz. Kedinizin sesi bazen de iç güdüsel olarak kendi sesini duyurmak için çıkar. Özellikle çiftleşme dönemlerinde kediniz karşı cinse sesini duyurabilmek için dakikalar hatta saatlerce miyavlayabilir. Kedinizin tıslaması, çığlık benzeri bağırışları ve tükürükler saçması kedinizin kedisini savunmak için çıkardığı seslerdir ve kedinizin bir şeylerden korktuğunu gösterir. Ayrıca kedinizin gırlaması (içinde küçük bir motor çalışıyormuş gibi sesler çıkarması) mutluluk ve huzur belirtisidir. Bu gibi durumlarda genelen okşanmak ve sevilmek ister hatta işi bir adım öteye götürerek bir kenarınıza kıvrılıp uyumaya başlayabilir. Sesi çıkmayan kedinizin miyavlamaya başlaması veya sürekli miyavlayan kediniz aniden susması ise bir rahatsızlık belirtisi olabilir. Bu nedenle onu iyi gözlemlemeli ve veteriner hekiminize danışmalısınız. Kedi sesini anlamak her zaman bu kadar kolay olmayabilir. Kedinizi miyavlarken muhakkak size birşeyler anlatmaya çalışıyordur. Zamanla onla iletişim içinde oldukça onu daha iyi anlayacaksınız. Ona kulak verin ve bundan keyif alın çünkü sizle iletişim kurmaya çalışıyor.