Hoşgeldiniz!

Hazel Bebek

Hazel Bebek Bahçe Partisi 12:55
Hazel Bebek Bahçe Partisi 89.003 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Bahçe Partisi
Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Banyo Yapıyor 14:20
Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Banyo Yapıyor 257.250 izlenme - 1 yıl önce Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Banyo Yapıyor özellikle küçük çocukların çok seveceği bir oyun olan Hazel bebek banyo yapıyor karşımızda.
Hazel Bebek Temizlik Oyunu 00:24
Hazel Bebek Temizlik Oyunu 57.995 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Temizlik Oyunu
Hazel Bebek Yıkama Oyunu 02:12
Hazel Bebek Yıkama Oyunu 57.403 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Yıkama Oyunu... Çok sevilen Hazel bebek oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Yeni oyunumuzda Hazel bebeği yatmaya hazırlamak için yıkayacaksınız. Öncesinde dişlerini fırçalayacak ve uyku öncesi bakımını gerçekleştireceksiniz. Daha sonra kurulayıp pijamalarını giyen hazel bebek uyumaya hzır olacak. Yatağını hazırlayıp hikayelerle uyuttuğunuz Hazel bebeğin gördüğü kabuslarda da yanında olacak her uyandığında tekrar uyutmak için elinizden geleni yapacaksınız. Tüm bunları yapmak oyun yönergelerini takip etmek kadar kolay. Size gösterilen nesnelere mouse ile tıklayın ya da mouse'u nasıl hareket ettirmenizi gösterildiğinde aynısını uygulayın.
Hazel Bebek Cadılar Bayramı 10:57
Hazel Bebek Cadılar Bayramı 27.635 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Cadılar Bayramı
Hazel Bebek Bakma Oyunları 18:00
Hazel Bebek Bakma Oyunları 21.638 izlenme - 1 yıl önce Hazel Bebek ve Kardeşi Oyunu - Hazel Bebek Bakma Oyunları. Küçük kız çocuğu Hazel Bebeğin yeni bir kardeşi oldu. Annesi ile babasının kardeşini hastaneden ev...
Hazel Bebek Mutfakta 08:14
Hazel Bebek Mutfakta 11.714 izlenme - 1 yıl önce Bu oyunda, Hazel bebek yemek hazırlayan annesine yardım etmek istiyor. Alışverişin ardından yapılan eğlenceli yemeği izleyelim...
Hazel Bebek Doktor Oyunu 27:00
Hazel Bebek Doktor Oyunu 4.333 izlenme - 1 yıl önce Baby Hazel bu sefer doktor oyunuyla karşınızda. Küçük kardeşlerimizin sevgilisi haline gelen Hazel Bebek oyununun bu bölümünde Hazel, oyuncağına doktorluk yapıyor.
Hazel Bebek Uzayda 05:21
Hazel Bebek Uzayda 5.625 izlenme - 2 yıl önce Çocuk Oyunu Hazel Bebek Uzayda
Bebek Hazel Bakım 00:46
Bebek Hazel Bakım 2.395 izlenme - 10 ay önce Hazel bebeğin bakımını yapacak ve eğlenceli dakikalar geçireceksiniz. Mouse'unuzla bebeğimizin isteklerini yapacak altını alıp karnını doyuracaksınız. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/bebekhazelbakim.htm
Hazel Bebek Yılbaşı Oyunları 07:25
Hazel Bebek Yılbaşı Oyunları 3.536 izlenme - 1 yıl önce Hazel bebek sizin için yılbaşında oynanabilecek oyunlar hazırladı. Bu oyunların isimleri sırasıyla şunlardır. Yılbaşı evini hazırla, yılbaşı treni hazırla..
Bebek Hazel Saç Bakımı 02:08
Bebek Hazel Saç Bakımı 1.272 izlenme - 10 ay önce Sevimli bebek hazel ile birlikte oyuncakların bulunduğu bir diyarda maceraya varmısınız. Yön tuşlarınız ile hazel bebeği kontrol ederek tüm oyuncakları toplayarak ilerlemelisiniz. İyi Eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/bebekhazelsacbakimi.htm
Hazel Bebek Sahilde 05:48
Hazel Bebek Sahilde 1.661 izlenme - 1 yıl önce Hazel bebek deniz kenarına gidiyor...Denize giderken nelere mi ihtiyacı var?Bebeğin ihtiyaçlarını belirleyin ve çantaya doldurun. Elbiseler, aksesuarlar, oyuncaklar ve daha fazlası...İyi seyirler..
Hazel Bebek Buz Kraliçesi 01:16
Hazel Bebek Buz Kraliçesi 1.193 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekbuzkralicesi.htm Hazel bebeğimizi bu kez buz kraliçesi olarak giydirmeli ve makyajını yapmalıyız. Mouse'unuzu kullanarak ekranın kenarlarındaki seçenekleri kullanarak Hazel bebeği hazır hale getirebilirsiniz. İyi Eğlenceler...
Hazel Bebek Oyunları 31:17
Hazel Bebek Oyunları 1.868 izlenme - 1 yıl önce Hazel Bebek Oyunları; Bebekler İçin Güzel Bir Eğlence Tecrübesi!
Hazel Bebek Doğum Günü 01:40
Hazel Bebek Doğum Günü 868 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekdogumgunu.htm Hazel Bebek birgün evde hayvanları ile oynarken telefonunda hatırlatma notu uyarısı gelir. Telefonuna baktığında arkadaşı Akita'nın bugün doğum günü olduğunu öğrenir. Akita için sürpriz bir doğum günü partisi yapmaya karar verir. Arkadaşı Bella ve diğer arkadaşlarına telefon ederek onları sürpriz partiye çağırır. Sonra da parti hazırlığı için alışverişe çıkar. Doğum günü pastası ve diğer gerekli malzemeleri aldıktan sonra arkadaşlarıyla evde buluşarak evi parti için süslemeye başlarlar. Herşey hazır olduktan sonra Akita'ya telefon ederek evde oynamaya çağırırlar. Eve gelen Akita sürpriz partiyi görünce çok sevinir hep birlikte dans ederler ve eğlenirler. En sevdiğiniz bebek oyunlarından olan Hazel Bebek oyunlarının bu oyunu da oldukça zevkli... Hazel Bebek Sürpriz Doğum Günü Partisi oyununu FARE ile oyanayabilirsiniz. İyi eğlenceler...
Hazel Bebek Okula Hazırlık 01:36
Hazel Bebek Okula Hazırlık 622 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekokulahazirlik.htm En sevdiğiniz bebek oyunlarından birisi olan Hazel Bebek oyunları yeni oyunu ile sizlerle. Hazel Bebek Okul Hazırlığı isimli oyunumuzda. Hazel Bebek anaokuluna başlayacaktır. Okula gitmek için sabah kalktığında Hazel bebeği okula uygun biçimde hazırlamanız gerekiyor. Kolay ve zevkli olan bu oyunu, oyun içerisinde sizi yönlendiren ipuçlarındaki istenilen bebek bakım işlemlerini yaparak oyunu tamamlayabilirsiniz. Hazen Bebek Okula Hazırlan isimli oyunumuzu FARE ile oynayabilirsiniz
Hazel Bebek Doktorda 01:04
Hazel Bebek Doktorda 521 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekdoktorda.htm Hazel bebek evde oyun oynarken kalemlerine ulaşamaz ve onu almak için yüksek bir yere çıkar. Çıktığı yerden düşünce elini inciten hazel bebeğimizi doktora götürerek tadavisini yapmalıyız. Mouse'unuzu kullanarak oyun yönelgelerini takip ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Hazel Bebek Balerin 00:40
Hazel Bebek Balerin 481 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekbalerin.htm Sevimli bebek hazel ile birlikte balerinin ne olduğunu öğreniyor ve onu balerinci biri yapmak için oyun yönelgelerini takip ederek uyguluyoruz. Eğlenmesini sağlamak için mouse'unuz ile istediklerini yerine getirerek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler.
Hazel Bebek Alerji 00:57
Hazel Bebek Alerji 495 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekalerji.htm Sevimli bebek hazel ile birlikte onun yüzünde olan alerjiği tedavi etmeye çalışacağız. Mouse'unuz ile birlikte oyun yönelgelerini takip ederek uygulamalısınız. İyi Eğlenceler..
Hazel Bebek Hayvan Bakımı 01:10
Hazel Bebek Hayvan Bakımı 333 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekhayvanbakimi.htm Bebek Hazel ile birlilte keyifli ve eğlenceli bir oyuna merhaba deyin. Oyunumuzda sevimli hayvanların bulunduğu oda da onların isteklerini yerine getirip onlarla ilgilenmeliyiz. Bunun için mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek uygulayabilirsiniz. İyi eğlenceler..
Bebek Hazel Oyuncak Topla 01:43
Bebek Hazel Oyuncak Topla 308 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekoyuncaktopla.htm Sevimli bebek hazel ile birlikte oyuncakların bulunduğu bir diyarda maceraya varmısınız. Yön tuşlarınız ile hazel bebeği kontrol ederek tüm oyuncakları toplayarak ilerlemelisiniz. İyi Eğlenceler..
Hazel Bebek Hayvanat Bahçesi 00:54
Hazel Bebek Hayvanat Bahçesi 204 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekhayvanatbahcesi.htm Hazel bebek ile birlikte hayvanat bahçesini gezerek onlarla ilgilenecek ve çok eğleneceğiz. Mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek oyunumuzu oynayabilirsiniz. İyi Eğlenceler..
Hazel Bebek Fidan Dikme 01:52
Hazel Bebek Fidan Dikme 136 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekfidandikme.htm Hazel bebeğimiz arkadaşları ile birlikte hem eğlenip hemde çok örnek bir davranış sergilemektedirler. Onların bu eğlencesine ortak olmak için mouse'unuz ile oyun yönergelerini takip ederek uygulamalı, Hazel bebeğe yardımcı olmalısınız. İyi Eğlenceler..
Hazel Bebek Domates Bahçesi 00:56
Hazel Bebek Domates Bahçesi 146 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazelbebekdomatesbahcesi.htm Hazel bebeğimizin yeni oyununda bu kez bahçede domates tohumları ekerek kendi dometesimizi yetiştireceğiz. Mouse'unuz ile oyun yönelgelerini takip ederek domatesimizi büyütebiliriz. İyi Eğlenceler..
Bebek Oyunu - Hazel Bebek 06:03
Bebek Oyunu - Hazel Bebek 2.682 izlenme - 1 yıl önce Bebek Oyunu - Hazel Bebek
Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Disneylandte 18:46
Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Disneylandte 181.639 izlenme - 1 yıl önce Bebek Bakma Oyunları - Hazel Bebek Disneyland'te çocukların Çok Seveceği Bir Oyun Olan Hazel Bebek Disneyland Da
Hazel Bebek - Bebek Bakma Oyunu 06:43
Hazel Bebek - Bebek Bakma Oyunu 91.502 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek - Bebek Bakma Oyunu
Hazel Bebek Bahçede - Hazel Bebek Oyunları 06:39
Hazel Bebek Bahçede - Hazel Bebek Oyunları 1.323 izlenme - 1 yıl önce Bebek Oyunu Hazel Bebe Oyununu Oynamak İstiyorsanız : http://www.bebekoyunlarim.org/oyun/203/Hazel-Bebek-Bahcede.html adresinden oynayabilirsiniz
Hazel Bebek Parti Veriyor Oyunu İzle - Hazel Bebek Oyunları 17:18
Hazel Bebek Parti Veriyor Oyunu İzle - Hazel Bebek Oyunları 150.587 izlenme - 2 yıl önce Hazel Bebek Parti Veriyor Oyunu İzle - Hazel Bebek Oyunları Çok sevilen Hazel bebek oyunlarına bir yenisi daha eklendi. Yeni oyunumuzda Hazel bebeği yatmaya hazırlamak için yıkayacaksınız. Öncesinde dişlerini fırçalayacak ve uyku öncesi bakımını gerçekleştireceksiniz. Daha sonra kurulayıp pijamalarını giyen hazel bebek uyumaya hzır olacak. Yatağını hazırlayıp hikayelerle uyuttuğunuz Hazel bebeğin gördüğü kabuslarda da yanında olacak her uyandığında tekrar uyutmak için elinizden geleni yapacaksınız. Tüm bunları yapmak oyun yönergelerini takip etmek kadar kolay. Size gösterilen nesnelere mouse ile tıklayın ya da mouse'u nasıl hareket ettirmenizi gösterildiğinde aynısını uygulayın.