Hoşgeldiniz!

hazine

Büyük Hazine 01:54
Büyük Hazine 21.318 izlenme - 8 yıl önce Büyük Hazine fragmanı
EVİMİZDEKİ HAZİNE 44:35
EVİMİZDEKİ HAZİNE 5 izlenme - 3 hafta önce Talha Toğrulca Mısır El Ezher Üniversitesi İslam Hukuku Mezunu
Hazine Avcıları 02:52
Hazine Avcıları 32 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazineavcilari.htm Hazine avcılarının amaçlarına ulaşabilmeleri için önlerindeki engellerin etkisiz hale getirilmesi gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken oyundaki paranız ile seçtiğiniz karakterleri ilerletmektir. Mouse ile önünüzde engel teşkil edebilecek hazine koruyucularını yok ederek hedefe başarılı bir şekilde ulaşmaya çalışın. Bol şans..
Hazine Teknesi 03:40
Hazine Teknesi 4 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazineteknesi.htm, http://www.youtube.com/watch?v=C2YU-7_LUdU Denizin yüzeyinde define arayışı içerisinde olan bu tekne denizdeki altınları toplamak istiyor. Ancak deniz tehlikeli köpek balıkları ile doludur. Bu nedenle kısa süreli tüplerle dikkatli bir şekilde deniz altında ilerlemeli ve altınlara ulaşmalıdır. Altınların yanına yaklaştığınızda A tuşu ile alabilirsiniz. Biriktirdiğiniz altınlar ile imkanlarınızı geliştirmeniz de mümkün. İyi eğlenceler..
Hazine Askerleri 02:20
Hazine Askerleri 12 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazineaskerleri.htm Nişan oyunları kategorimizde yer alan bu güzel oyunda, askerleri define sandığına ulaştırmak için doğru nişan güzergahını belirlemeniz gerekmektedir. Mouse ile hazine sandığına doğru nişan alın ve atışınızı yapın. Yüksek skorlar elde ederek oyundaki bölümleri geçebilmeniz için atışlarınızı isabetli olması gerekir. İyi şanslar..
Hazine Avcıları 02:45
Hazine Avcıları 309 izlenme - 3 yıl önce Hazine Avcıları 3 !
Hazine Adası 01:44
Hazine Adası 9 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/hazineadasi.htm Hazine adası oyunumuzda hazineye ilerlemek için karşınıza çıkan hayvanların sordukları sorulara doğru cevaplar vermeli ve engelleri almalısınız. Bunun için mouse'unuzla doğru seçeneği tıklamanız yeterli olacaktır. İyi Eğlenceler..
Hazine Avcıları 02:26
Hazine Avcıları 104 izlenme - 3 yıl önce Hazine Avcıları
Hazine Kalp 00:06
Hazine Kalp 7 izlenme - 11 ay önce kalp her zaman hazine
Hazine Teknesi 03:40
Hazine Teknesi 33 izlenme - 3 yıl önce
Hazine Askerleri 02:20
Hazine Askerleri 24 izlenme - 3 yıl önce
Hazine Avcıları 02:52
Hazine Avcıları 18 izlenme - 3 yıl önce
hazine 02:50
hazine 202 izlenme - 5 yıl önce en güzel rap şarkıları dinleyin bizden
Murat Dalkılıç - Hazine 03:28
Murat Dalkılıç - Hazine 17.958 izlenme - 1 yıl önce Murat Dalkılıç - Hazine
Fettah Can - Hazine 04:16
Fettah Can - Hazine 48.819 izlenme - 4 yıl önce
Trotro ve Hazine Avı 11:47
Trotro ve Hazine Avı 105.390 izlenme - 2 yıl önce Trotro Trotro ve Hazine Avı
Fettah Can - Hazine 04:16
Fettah Can - Hazine 598 izlenme - 4 yıl önce
Mehmet Acar - Hazine 02:04
Mehmet Acar - Hazine 18 izlenme - 2 yıl önce Fettah Can
Keloğlan Hazine Petrol 21:45
Keloğlan Hazine Petrol 8 izlenme - 3 hafta önce Uzun ve Huysuz bir ambara girmiş hırsızlık yaparken içeri Keloğlan, Sinek, İnatçı ve bir köylü girer. Sinek, Keloğlan ve İnatçıyı köy meydanındaki evlerin camlarını taşladıkları için cezalandırmıştır köylü. Ceza ise çuvalları kasabaya taşımaktır. Keloğlan, İnatçı ve Sinek arabayla giderlerken yolda bir kütük görürler ve kütüğü köşeye çekmek için çıktıkları anda Huysuz ve Uzun karşılarına çıkarlar. Keloğlan Huysuz ve Uzun'u birbirlerinden yemek saklıyor diyerek birbirine düşürür. Keloğlan, Sinek ve İnatçı arabayla kaçarlarken Huysuz ve Uzun da onları kovalarlar. Arabaya asılan Uzun ve Huysuz'la birlikte hepsi birden devrilir. Araba toz dumanı içinde kalır. Yiyecekler etrafa dağılmıştır. Uzun ve Huysuz'un üzerine bulaşan bal yüzünden her yerlerini arı sokar. Sinek bir madalyon, Keloğlan bir harita parçası bulur. Haritayı çekiştirerek ortadan ikiye bölerler. Üçü birlikte haritanın gösterdiği yere gelirler. Huysuz eli yüzü şiş, ne söylediği anlaşılmaz bir şekilde üçünün karşısına çıkar. Çocuklar canavar diye korkarlar. Keloğlan Huysuz ve Uzun'u tanır ve onları yanlış yöne doğru yollar. Keloğlan, Sinek ve İnatçı bir odaya girerler ve çeşitli şekillerle bir oyun görürler. Keloğlan Sinek'den madalyonu ister ve oyuğa yerleştirir. Birden petrol borulardan akmaya başlar. Sinek madalyonu almak için uğraşırken mağara sallanır ve girdikleri kapı kapanır içeride kalırlar. Keloğlan, Sinek ve İnatçı yukarıdan sarkan köklere tırmanırlar ve kurtulurlar. Deliğe doğru yükselen petrolle birlikte madalyon da delikten çıkar. Mağaranın içinde bir odanın içince dev bir roket görünür.
Miki Fare Hazine 01:39
Miki Fare Hazine 3.518 izlenme - 3 yıl önce
Miki Fare Hazine 01:39
Miki Fare Hazine 981 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/miki_fare_hazine.htm Çok sevdiğiniz çizgifilm kahramanlarından olan miki fare ile zor bir görev hazineye ulaşmak için yolunuza gelen engelleri aşın etrafınızdaki cisimleri kullanarak yola devam edin ve hedefe ulaşın iyi eğlenceler...
Fettah Can Hazine 04:17
Fettah Can Hazine 1.590 izlenme - 4 yıl önce Fettah Can Hazine
Hazine Avcısı Fragmanı 00:58
Hazine Avcısı Fragmanı 1.158 izlenme - 3 yıl önce Tad, the Lost Explorer Trailer Vizyon Tarihi:15 Mart 2013
Pembe Panter Gizemli Hazine 06:25
Pembe Panter Gizemli Hazine 27 izlenme - 1 ay önce Pembe Panter çölde bulunan gizli mağaradaki hazineye gitmek üzere yük ve malzemelerini taşıması için kasabadan kendine bir deve alarak yola çıkar. Çocuklarınız için daha fazla çizgi filmi http://ninnici.com/karakter/pembe-panter adresinde bulabilirsiniz.
Ayasofya'daki Gizli Hazine 01:45
Ayasofya'daki Gizli Hazine 74 izlenme - 4 ay önce 3 Kasım 1995 tarihine ait bu nostaljik haberde Ayasofya'nın içinde bulunan gizli hazinelerin olduğuna dair nostaljik bir haberdir. Nostaljik bir değer olur diye paylaşmak istedim. İyi nostaljiler.
BÜYÜK HAZİNE FRAGMAN 00:33
BÜYÜK HAZİNE FRAGMAN 22 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Fettah Can Hazine 04:23
Fettah Can Hazine 642 izlenme - 4 yıl önce http//www.seoefendisi.com
Atlantik'in Dibinde Büyük Hazine 00:49
Atlantik'in Dibinde Büyük Hazine 6 izlenme - 3 ay önce http://tr.euronews.net/ Atlantik Okyanusu'nda uzunca bir süredir aramalar yapan Odyssey Marine adlı Amerikan keşif teknesi, 2. Dünya Savaşı sırasında (bugünkü değeriyle) 155 milyon euroluk yüküyle birlikte sulara gömülen İngiliz kargo gemisi The SS Gairsoppa'nın yerini tespit etti. Hindistan'dan İngiltere'ye 7 bin ton gümüş, demir ve çay taşıyan gemi, 1941'in 16 Şubat günü Alman denizaltısı U-101'in ateşlediği torpidoyla İrlanda açıklarında batmıştı.
Sünger Bob Hazine Sandığı 01:09
Sünger Bob Hazine Sandığı 13 izlenme - 10 ay önce Sünger bob define sandığını sırtına alarak arkadaşı ile kaçma çabası içindedir. Ona bu konuda yardımcı olarak kaçış konusunda amacına ulaşmasını sağlamalısın. Oyunu başlattıktan sonra yön tuşları ile sünger bob'un kontrolünü sağlayabilirsiniz. Boşluk tuşu ile ise önüne çıkan kapalı engellerden zıplayabilecektir. İyi eğlenceler.. http://www.oyunskor.com/sungerbobhazinesandigi.htm, http://www.youtube.com/watch?v=y3YyXypJiLI
Diego Kristal Hazine 02:19
Diego Kristal Hazine 7 izlenme - 10 ay önce http://www.oyunskor.com/diegokristalhazine.htm Kristal hazine peşine düşen çizgi film kahramanı diego, oyunda ilerlerken elmalarıda toplamalıdır. Diego'yu kontrol etmek için yön tuşlarını kullanmanız gerekiyor. Oyunda dikkat etmeniz gereken hayvanlarda bulunuyor. Dikkatli bir şekilde ilerleyerek etapları tamamlamaya çalışmalısınız. İyi eğlenceler..