Hoşgeldiniz!

hep sonradan

Mehmet Erdem - Hep Sonradan 03:51
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 1.158.253 izlenme - 2 yıl önce Çeşitli Sanatçılar (Ahmet Kaya) - ... Bir Eksiğiz (2014) Full Albüm CD 2 1. Leman Sam & Ahmet Kaya: Korkarım Söz: Gülten Kaya Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 2. Mehmet Erdem: Hep Sonradan Söz: Ali Çınar Müzik: Ahmet Kaya 3. Moğollar: Metris'in Önünde Söz & Müzik: Ahmet Kaya 4. Niyazi Koyuncu & Okan Bayülgen: Doruklara Sevdalandım Söz: Nihat Behram Müzik: Ahmet Kaya 5. Redd: Sorgucular Söz & Müzik: Ahmet Kaya 6. Sezen Aksu: Ağladıkça Söz: Gülten Kaya Hayaloğlu Müzik: Ara Dinkjian Şiir: Birhan Keskin 7. Teoman: Acılara Tutunmak Söz: Hasan Hüseyin Korkmazgil Müzik Ahmet Kaya 8. Yaşar Kurt: Kaçak ve Anne Söz: Yusuf Hayaloğlu Müzik: Ahmet Kaya 9. Yavuz Bingöl & Öykü Gürman: Merhaba Söz: A.Hülya Şensoy Müzik: Ahmet Kaya 10. Zuhal Olcay: Yalan da Olsa Söz & Müzik: Ahmet Kaya 11. Ceza & Ahmet Kaya: Yazıtlar / Gayrı Gider Oldum Söz: Ceza & Enver Gökçe Müzik: Ahmet Kaya
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 221.117 izlenme - 3 yıl önce Ahmet Kaya Hep Sonradan Album: Sevgi Duvari HEP SONRADAN Ne sen Leyla' sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz... Şarkı Sözleri (lyrics): Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 7.547 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya - Hep Sonradan Şarkı Sözleri: Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 03:51
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 60.201 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Erdem - Hep Sonradan (Yeni 2014) Şarkı Sözleri_______________________: Ne sen Leyla` sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan. Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan. Söz: Ali Çınar Müzik: Ahmet Kaya
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 03:51
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 5.170 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Erdem - Hep Sonradan
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:35
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 4.670 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya - Hep Sonradan
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:37
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 928 izlenme - 5 ay önce Ahmet Kaya - Hep Sonradan Şarkı Sözleri: Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:37
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 2.164 izlenme - 1 yıl önce Sözleri : Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 629 izlenme - 10 ay önce NEC34TR@GMAİL.COM . Ne sen Leyla' sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan. Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:37
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 379 izlenme - 9 ay önce Ahmet Kaya - Hep Sonradan Ne sen Leyla' sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma.. Şarkı Sözleri (lyrics): Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 04:13
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 422 izlenme - 11 ay önce Hazırlayan:Erhan Duzturk ***** Ne sen Leyla` sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan. Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Hakan Demir - Hep Sonradan 04:29
Hakan Demir - Hep Sonradan 945 izlenme - 2 yıl önce Ahmet KAYA Hep Sonradan Hakan Demir yorumu
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 62 izlenme - 3 ay önce Ahmet Kaya'nın 1990 tarihli Sevgi Duvarı albümünden nice ruha dokunan, enfes bir parçası. Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Berdan Mardini - Hep Sonradan 03:40
Berdan Mardini - Hep Sonradan 1.541 izlenme - 3 yıl önce
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 03:51
Mehmet Erdem - Hep Sonradan 706 izlenme - 2 yıl önce Http://www.soledebiyat.com/
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 03:36
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 357 izlenme - 1 yıl önce Ne Sen Leyla' Sın Ne De Ben Mecnun ..
Berdan Mardini - Hep Sonradan 03:40
Berdan Mardini - Hep Sonradan 204 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Sen Varya Sen Çıkış Tarihi: 13.01.2004 Arabesk Şarkı Sözleri: Ne sen Leyla'sın Ne de ben Mecnun Ne sen yorgun Ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz Sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir Aklım başıma hep Sonradan sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma Hep sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma hep Sonradan sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma Hep sonradan Ne sen bulutsun Ne de ben yağmur Ne sen mağrur Ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam Susmuşuz Durgunuz hepsi bu.
Berdan Mardini - Hep Sonradan 03:40
Berdan Mardini - Hep Sonradan 60 izlenme - 6 ay önce Berdan Mardini - Hep Sonradan Şarkı Sözleri: Ne sen Leyla'sın Ne de ben Mecnun Ne sen yorgun Ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz Sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir Aklım başıma hep Sonradan sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma Hep sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma hep Sonradan sonradan Hep sonradan gelir Aklım başıma Hep sonradan Ne sen bulutsun Ne de ben yağmur Ne sen mağrur Ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam Susmuşuz Durgunuz hepsi bu.
Berdan Mardini - Hep Sonradan 03:41
Berdan Mardini - Hep Sonradan 841 izlenme - 4 yıl önce
Ahmet Koç - Hep Sonradan 03:59
Ahmet Koç - Hep Sonradan 783 izlenme - 4 yıl önce
Kemal Yağlı - Hep Sonradan 04:13
Kemal Yağlı - Hep Sonradan 127 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Vakitsiz Çıkış Tarihi: 29.05.2013 Türk Halk Müziği
Ufuk Coşkun - Hep Sonradan 03:36
Ufuk Coşkun - Hep Sonradan 87 izlenme - 11 ay önce https://www.facebook.com/UfukCoskunFu...
Raperin - Hep Sonradan 02:50
Raperin - Hep Sonradan 8.740 izlenme - 1 yıl önce Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan
Mehmet Erdem - Hep Sonradan (2014 Yepyeni) 03:51
Mehmet Erdem - Hep Sonradan (2014 Yepyeni) 276.355 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Erdem - Hep Sonradan - Yeni 2014 bir eksiğiz (2014) - GAM MÜZİK Şarkı Sözleri: Ne sen Leyla'sın ne de ben Mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan. Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu. Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Ahmet Kaya Hep Sonradan 03:37
Ahmet Kaya Hep Sonradan 171 izlenme - 2 ay önce
Ahmet Kaya Hep Sonradan 03:37
Ahmet Kaya Hep Sonradan 710 izlenme - 2 yıl önce Ahmet Kaya Hep Sonradan
Ahmet Kaya Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya Hep Sonradan 131 izlenme - 1 yıl önce "Şarkı Sözleri" başlığı altında sözleri girmenizi öneriyoruz. Örnek Açıklama: Soner Sarıkabadayı'nın son parçası yara bandı ilk kez izlesene.com'da Şarkı Sözleri: Bakıyorum uzaklara gözler var, İrili, ufaklı, ışıklı... Net hatırlamıyorum da sözler var, Gizli, saklı, yasaklı...
Hep Sonradan Gelir Aklıma 00:05
Hep Sonradan Gelir Aklıma 298 izlenme - 2 yıl önce Hep Sonradan Gelir Aklıma
Ahmet Kaya -  Hep Sonradan 03:38
Ahmet Kaya - Hep Sonradan 1.186 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Ne sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.
Hep Sonradan (Süper Yorum) 02:52
Hep Sonradan (Süper Yorum) 3.780 izlenme - 1 yıl önce e sen leyla' sın ne de ben mecnun Ne sen yorgun ne de ben yorgun Kederli bir akşam içmişiz sarhoşuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Ne sen bulutsun ne de ben yağmur Ne sen mağrur ne de ben mağrur Hüzünlü bir akşam susmuşuz durgunuz hepsi bu Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan Hep sonradan gelir aklıma, hep sonradan, sonradan Hep sonradan gelir aklım başıma, hep sonradan.