Hoşgeldiniz!

hocalı

Hocalı Katliamı 01:28
Hocalı Katliamı 673 izlenme - 4 yıl önce
Hocalı Anısına 03:19
Hocalı Anısına 6 izlenme - 9 ay önce 26 ŞUBAT 1992 ! Unutmadık,unutturmayacağız ! Bu bir ermeni vahşetidir,bunu yapanlar insan olamazlar ! Dağlık Karabağ Vatan toprağıdır,mutlaka alınacaktır !
hocalı 04:30
hocalı 72 izlenme - 4 yıl önce tekelihabertv
hocalı 00:16
hocalı 24 izlenme - 6 yıl önce 18
Hocalı Katliamı 25:02
Hocalı Katliamı 199 izlenme - 2 yıl önce Ermeniler 26 şubat 1992 tarihinde Azerbaycan'ın Karabağ bölgesini işgal etti.Bölgede Ermeniler soykırım hareketine girmiştir.Birçok sivili işkencelerle öldürüp insanlar üzerinde deneyler yapmıştır.Bu belgeselde yapılanların hepsi anlatılmaktadır.
Hocalıya Ağıt II 03:36
Hocalıya Ağıt II 135 izlenme - 10 ay önce Hocalıya Ağıt II
Hocalıya Ağıt I 05:02
Hocalıya Ağıt I 77 izlenme - 10 ay önce Hocalıya Ağıt I
Hocalı Katliamı Büyük Cinayet1 33:34
Hocalı Katliamı Büyük Cinayet1 278 izlenme - 10 ay önce Hocalı Katliamı Büyük Cinayet1
Hocalı Katliamı Anısına 01:47
Hocalı Katliamı Anısına 27 izlenme - 9 ay önce Bundan tam 22 yıl önce yaşanan katliamdan sağ kurtulmuş bir ablamızın konuşmalarının yer aldığı ve vahşeti gözler önüne seren tatlı su hümanistlerinin adını bile anmadığı bir insanlık dramı... Unutmayın vatansever Türk gençliği Irkdaşlarının yok edilmesine göz yuman bir millet zaten yok olmaya mahkumdur ve buna layıktır." Hüseyin Nihâl ATSIZ
ASRIN VAHŞETİ HOCALI SOYKIRIMI 05:32
ASRIN VAHŞETİ HOCALI SOYKIRIMI 12 izlenme - 8 ay önce Asrın vahşeti Hocalı soykırımı... Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Gagauzya Özerk Cumhuriyeti Temsilcisi -... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hocalı Soykırımını Tanıtım Aksiyası 01:49
Hocalı Soykırımını Tanıtım Aksiyası 6 izlenme - 2 yıl önce Hocalı Soyqırımını tanıtım aksiyası ABD
Hocalı Katliamı Anısına 2 17:52
Hocalı Katliamı Anısına 2 1 izlenme - 3 ay önce Bu tür mezalimlikler düşmanlık hislerini kaşımamalı. Fakat şöyle bir gerçek var. Ermeniler sivri bir millet. Önde olmayı seven, hırçın, dik kafalı bir millet. Eğer bir yerde varsalar, orada sahip olmayı isterler. Böylesi bir durum için, Ruslar bile endişe etmiş, Ermenilerin yerleştirildikleri Rus toprakları için temkinli olunması gerektiğini belirtmişlerdir. Bir kiliseleri bile yokken Fatih'in ikramıyla bir kilise sahibi olan, anlam kazanan bu millet, yerleştikleri coğrafyaları ezelden beri kendilerinin zanneden bir güdüye sahipler. O yüzden bu millete karşı uyanık olmak lazım. Her milletin zaafları, eksileri, artıları vardır. Ermenilerin bu zaafı, Türklerin başını çok ağırttı. Çok kan aktı. Uyanık olmak lazım. İçlerinde elbetteki insanlıktan nasibi olanlar var. Hatta muhtemelen yarıdan fazlasını bu iyi gurupta değerlendirebiliriz. Fakat her topluluğun içinde habis ruhlu haşereler olabileceği dikkate alarak Ermeniler'in aynı haltı tekrar yiyebileceği hususunda uyanık olmak lazım
Kimse Duymadı (Hocalı Katliamı) 04:41
Kimse Duymadı (Hocalı Katliamı) 191 izlenme - 4 yıl önce Hocalı Katliamını kınıyoruz. Ey Türk !... Titre ve kendine dön...
MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN DİLİNDEN HOCALI SOYKIRIMI 04:22
MUHSİN YAZICIOĞLU'NUN DİLİNDEN HOCALI SOYKIRIMI 36 izlenme - 8 ay önce BBP Eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu Hocalı soykırımını anlattı. Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
YÜREK DAĞLAYAN HOCALI SOYKIRIMI GÖRÜNTÜLERİ 02:34
YÜREK DAĞLAYAN HOCALI SOYKIRIMI GÖRÜNTÜLERİ 13 izlenme - 8 ay önce Hocalı soykırımı görüntüleri yürek dağlıyor. Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Gagauzya Özerk Cumhuriyeti... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hocalı Katliamı (1992) 13:10
Hocalı Katliamı (1992) 20 izlenme - 2 ay önce 1992 yılında Ermeni ve Rusların kol kola giriştiği alçak saldırının bugün 21. yıldönümü biz unutmuyoruz unutturmayacağız çünkü unutmak o zulmüm altında ezilenlere ihanettir.
Şeref Kara -  Hocalı 04:15
Şeref Kara - Hocalı 160 izlenme - 2 yıl önce Şeref Kara - Hocalı
Hocalı katliamı...!!!!!!!!! 17:27
Hocalı katliamı...!!!!!!!!! 237 izlenme - 4 yıl önce 26 şubat 1992 yılında ermenistanın rus desteğiyle girdikleri Azerbaycanın Karabağ bölgesindeki Hocali kentinde sivil halka karşı gerçekleştirdiği katliamdır. Azerbaycan Türkiye'ye bu kıyıma seyirci kaldığı için hala kırgındır. 800 ile 1000 arası sivil insanlığa yakışmayacak şekilde işkencelerle öldürülmüştür.
HOCALI ŞEHİTLERİ İSTANBUL'DA ANILDI 05:54
HOCALI ŞEHİTLERİ İSTANBUL'DA ANILDI 2 izlenme - 8 ay önce Ermenilerin Hocalı'da yaptığı soykırımda hayatını kaybeden Hocalı şehitleri İstanbul'da anıldı. Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmal... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hocalı Katliamı Unutulmadı - TRT DİYANET 02:01
Hocalı Katliamı Unutulmadı - TRT DİYANET 4 izlenme - 9 ay önce Hocalı Katliamı Unutulmadı - TRT DİYANET
SAYYAD SALAHLI YAŞANILAN VAHŞET HOCALI SOYKIRIMINI ANLATTI 05:10
SAYYAD SALAHLI YAŞANILAN VAHŞET HOCALI SOYKIRIMINI ANLATTI 7 izlenme - 8 ay önce Azerbaycan İstanbul Başkonsolosu Sayyad Salahlı yaşanılan soykırımı anlattı. Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hocalı katliamını unutmadık 07:44
Hocalı katliamını unutmadık 1 izlenme - 8 ay önce Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı Gagauzya Özerk Cumhuriyeti Temsilcisi - İpekyolu Dergisi İmtiyaz Sahibi Seyfullah... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
PROF. DR. AYGÜN ATTAR'DAN ASRIN VAHŞETİ HOCALI 04:15
PROF. DR. AYGÜN ATTAR'DAN ASRIN VAHŞETİ HOCALI 5 izlenme - 8 ay önce Prof. Dr. Aygün ATTAR Hocalı'da Ermeniler tarafından yapılan katliamı anlattı. Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik Araştırmalar Merkezi Başkanı... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Mersin Ülkü Ocakları Hocalı Katliamını Unutmadı 01:33
Mersin Ülkü Ocakları Hocalı Katliamını Unutmadı 68 izlenme - 2 yıl önce Mersin Ülkü Ocakları Hocalı Katliamı Anma Programı Unutmadık-Unutturmuyacağız
Sansürsüz Görüntüler ile Hocalı Katliamı Belgeseli (+18) 17:52
Sansürsüz Görüntüler ile Hocalı Katliamı Belgeseli (+18) 526 izlenme - 2 ay önce Videoyu belgesel olarak paylaştığımdan dolayı hiç bir yorum katmıyorum ve sizi görüntülerle baş başa bırakıyorum.Sansürsüz görüntüler 9. dakikada başlıyor.
Kiev’de Hocalı için protesto gösterisi 03:12
Kiev’de Hocalı için protesto gösterisi 51 izlenme - 3 yıl önce Ukrayna’nın başkenti Kiev’de Ukrayna Azerbaycanlı Gençler Birliği (UAGB), ‘Hocalıya Adalet’ etkinlikleri çerçevesinde Birleşmiş Milletler (BM) ve Avrupa Güvenlik ve İşbirliği Teşkilatı'nın (AGİT) temsilcilikleri önünde protesto eylemi yaptı. Ukrayna’nın değişik bölge ve şehirlerinden gelen Azerbaycanlı gençler, Kiev merkezindeki BM ve AGİT temsilcilikleri karşısında toplanarak milletlerarası teşkilatları Ermenilerin Hocalı Şehri’nde işledikleri suç nedeniyle hak ve adalete çağrısında bulundu. Ellerinde “Hocalıya Adalet” dövizleri taşıyan Türk, Tatar ve Ukraynalı gençler; “Ermeni işgaline son verilsin”, “Dağlık Karabağ’a özgürlük”, “Çifte standarda son” şeklinde bir dizi slogan attı. Hocalı faciasının insanlığa karşı işlenmiş bir suç olarak nitelendiren eylemciler dünya kamuoyundan Ermenilerin Hocalı’da yaptığı katliamın soykırım olarak değerlendirilmesini konusunda cesaretli adımların atmasını istedi. Protesto eylemine katılan; UAGB Başkanı Anar Tahirov, Ukrayna Azerbaycanlıları Kongresi Başkanı Rövşen Tağıyev, Ukrayna Azerbaycanlıları Kongresinin Âli Meclisi Başkanı Akif Gülmemmedov ve Azerbaycan Aksakallar Şurası Ukrayna Temsilci Firudin Memmedov, AGİT ve BM’nin Ukrayna’daki temsilciliklerinin yetkilileriyle görüştü. Azeri sivil toplum kuruluşlarının önderleri uluslararası alanda etkili teşkilatların şimdiye kadar Ermeni işgaline ve saldırılarına göz yummalarını tarihi adaletsizlik olarak değerlendirip uluslararası kuruluşların Dağlık Karabağ meselesine çifte standart uygulamamasını istedi. Yaklaşık 2 saat devam eden protesto gösterileri BM ve AGİT temsilciliklerine UAGB ve Ukrayna Azerbaycanlıları Kongresi’nin birlikte hazırladıkları dilekçenin verilmesi ile olaysız bir şekilde son buldu. Ukrayna’da Şubata ayını ‘Hocalı Ayı” ilan ettiklerini ve bu çerçevede BM ve AGİT önünde eylem gerçekleştirdiklerini ifade eden UAGB Başkanı Anar Tahirov, Dağlık Karabağ işgalinin son bulması için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Anar Tahirov: “Milletlerarası teşkilatlar ve dünya kamuoyu Ermenilerin Hocalı Şehri’nde, Azerbaycanlılara karşı işledikleri suçlara hukuki ve siyasi değer vermezse gelecek nesiller karşısında bu faciayı yapanlar kadar mesul olacaklar.” dedi.
Tenzile Rüstemhanlı Hocalı Soykırımını anlatıyor | HD 08:15
Tenzile Rüstemhanlı Hocalı Soykırımını anlatıyor | HD 5 izlenme - 8 ay önce http://www.turksoylaipekyolu.com http://www.ipekyoludergisi.com http://www.miryapim.tv https://twitter.com/seyfulahturksoy Seyfullah Türksoy Gazeteci Yazar - TV Programcısı - İpekyolu Stratejik... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/turksoylaipekyolu kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Hocalı Katliamında İşkenceci Doktor - Zori Balayan 03:28
Hocalı Katliamında İşkenceci Doktor - Zori Balayan 8 izlenme - 2 ay önce Hocalı katliamını unutmadık ! Ermeni sevicilere gelsin bu video ! Bu anlatılanlar bir korku filmi senaryosu değil...20 yıl önce, Hocalı'da, dünyanın gözü önünde işlenen akıl almaz bir vahşetin öyküsü... “DİRİ DİRİ DERİSİNİ YÜZDÜLER…” Hocalı katliamının tanıkları anlatmaya devam ediyor. Katliam sonrası Ağdam Kasabası’na giderek cesetleri inceleyen anatomi uzmanı, Profesör doktor Mubariz Allahverdiyev, gördüklerini Semanur Sönmez Yaman’a anlattı. Ermeni meslektaşı Zori Balayan’ın 13 yaşındaki bir Azeri çocuk üzerinde gerçekleştirdiği vahşi deney, tüyler ürpertiyor. Akıl almaz bir işkence öyküsü. Tarih 25 Şubat 1992… Yer: Hocalı… Ermeni doktor Zori Balayan, katliam sırasında pencereye çivilenmiş bir erkek çocuk gördü. Aklına kendince dahiyane bir fikir geldi. Canlı bir çocuğun, derisi yüzüldükten sonra kaç dakika yaşayacağını hesaplamak için kolları sıvadı. Küçük çocuğun çığlıklarına aldırmadan kafası dahil bütün derisini yüzdü. Sonra karşısına geçip saat tutmaya başladı. Çocuğun kan kaybından ölümü, 7 dakika sonra gerçekleşti. “Doktor” ünvanlı cani, akşam bu deneyi üç çocuk üzerinde daha gerçekleştirdi. Bir süre sonra, vahşi deneyini Ruhumuzun Canlanması adlı kitabında, gururla itiraf etti. Kırmızı bültenle aranan Zori Balayan, o işkenceyi kitabında gururla itiraf ediyor. "Biz arkadaşımız Haçatur'la ele geçirdiğimiz eve girerken askerlerimiz 13 yaşında bir Türk çocuğunu pencereye çivilemişlerdi. Türk çocuğunun bağırış çağırışları çok duyulmasın diye, Haçatur, çocuğun annesinin kesilmiş memesini çocuğun ağzına soktu. Daha sonra bu 13 yaşındaki Türke onların atalarının bizim çocuklara yaptıklarını yaptım. Başından, sinesinden ve karnından derisini soydum. Saate baktım, Türk çocuğu yedi dakika sonra kan kaybından öldü. İlk mesleğim hekimlik olduğuna göre hümanist idim, bunun için de Türk çocuğuna yaptığım bu işkencelerden dolayı kendimi rahatsız hissetmedim. Ama ruhum halkımın yüzde birinin bile intikamını aldığım için sevinçten gururlanırdı. Haçatur daha sonra ölmüş Türk çocuğunun cesedini parça parça doğradı ve bu Türkle aynı kökten olan köpeklere attı. Akşam aynı şeyi üç Türk çocuğuna daha yaptık. Ben bir ermeni vatansever olarak görevimi yerine getirdim. Haçatur da çok terlemişti, ama ben onun gözlerinde ve diğer askerlerimizin gözlerinde intikam ve güçlü hümanizmin mücadelesini gördüm. Ertesi gün biz kiliseye giderek 1915'te ölenlerimiz ve ruhumuzun dün gördüğü kirden temizlenmesi için dua ettik." Hocalı katliamı sırasında küçük çocukların derilerini diri diri yüzen Zori Balayanh’ın yaptıklarını, Azeri doktor, Profesör Mubariz Allahverdiyev, gazeteci Semanur Sönmez Yaman’a anlattı. Allahverdiyev, Azerbaycan Üniversitesi Tıp Fakültese'nde anatomi uzmanı... Katliam günü bütün ailesi Hocalı'daydı. Haberi alır almaz Bakü'den Hocalı yakınındaki Ağdam'a gitti. Yaralıları, işkenceyle öldürülen 613 cesedi tek tek gözleriyle gördü. Mubariz Allahverdiyev, uzmanlığı gereği sürekli kadavralarla çalışıyordu. Ancak o gün gördüğü cesetler karşısında, o bile dehşete düştü. Allahverdiyev, Ermeni doktorun yargılanmasını talep ediyor. Çağrısı, bütün dünyaya... Tek isteği, hayvanlara bile reva görülemeyecek bu işkencenin cezasız kalmaması... ZORİ BALAYAN KİMDİR? Azerbaycan’ın Hankendi şehrinde doğdu. Tıp doktoru ve gazeteci… 1989 yılında SSCB’de milletvekili oldu. 1992’de Hocalı Katliamı’na katıldı, korkunç işkencelerini kitaplarında anlattı. 1994 yılında Bakü Metrosu’na düzenlenen terör saldırılarının planlayıcısı olduğu iddiasıyla, İnterpol tarafından kırmızı bültenle aranıyor.
Hocalı Katliamı Protesto Edildi (2) - New 01:15
Hocalı Katliamı Protesto Edildi (2) - New 14 izlenme - 9 ay önce Hocalı Katliamı'nın kurbanları New York'ta anıldı- Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında, Ermeni ordusunun gerçekleştirdiği katliamın 23. yılı nedeniyle, New York'ta protesto gösterisi düzenlendiNEW Azerbaycan'ın Dağlık Karabağ bölgesindeki Hocalı kasabasında 23 yıl önce Ermeni ordusunun gerçekleştirdiği katliamın kurbanları, New York'ta düzenlenen protesto gösterisiyle anıldı.
Hocalı Katliamı'nın yıldönümünde büyük tepki!!! 02:28
Hocalı Katliamı'nın yıldönümünde büyük tepki!!! 3 izlenme - 8 ay önce http://www.facebook.com/ariza2010. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/arizaadam kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."