Hoşgeldiniz!

hürriyet gazetesi

Hürriyet Gazetesi Manşet 00:14
Hürriyet Gazetesi Manşet 84 izlenme - 5 ay önce Hürriyet gazetesi 1 sayfası http://www.bugungazeteler.com/hurriyet.html
Hürriyet Gazetesi 1976 Yılı 00:35
Hürriyet Gazetesi 1976 Yılı 4 izlenme - 21 saat önce Cüneyt Arkın (Murat), foto muhabiri arkadaşı rolündeki Şevket Altuğ'la (Nuri) birlikte Hürriyet gazetesinde calışan cesur ve dürüst bir gazetecidir. İkilinin bir tecavüz vakasına dair özensizce hazırladıkları bir haberle, tecavüz mağduru rolündeki Müjde Ar'ın (Aysel) tepkisiyle karşılaşması ve bu tepkiler karşısında haberin aslını araştırmaya girişmeleri üzerine olaylar gelişir. Filmin Adı: Mağlup Edilemeyenler Yönetmen: Atıf Yılmaz Oyuncular: Cüneyt Arkın, Müjde Ar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1976
Hürriyet Gazetesi Go Kart Reklamı 00:22
Hürriyet Gazetesi Go Kart Reklamı 81 izlenme - 7 ay önce Go Kard'ların çok da popüler olmadığı 80'li yıllarda Hürriyet Gazetesi'nin sadece 17 kupona katılabileceğiniz bi çekiliş ile go card arabası vereceğini duyurduğu reklam. Not: Reklam trafiğe kapalı alanda çekilmiştir.
Hürriyet Benim 01:22
Hürriyet Benim 3 izlenme - 3 ay önce Hürriyet Gazetesinin özgürlük temalı yeni reklam ve web projesinin tanıtımı."Hürriyet Benim" kampanyası çerçevesinde, kendi bireysel özgürlük talebini dilediğince ifade etmek isteyenler için dijital bir proje başlatan Hürriyet, yeni şarkı ve klibini, okurlarının katılımına açıyor.
Hürriyet Gazetesi Reklamı  (1992) 01:00
Hürriyet Gazetesi Reklamı (1992) 26 izlenme - 7 ay önce Fazla söze gerek yok, izleyince görüyoruz ki, Özgürlük anıtından atılan cisim yere düşmeden gazetede haber haline geliveriyor. Cüneyt Arkın'ın kale duvarlarını (gerilmeden!) zıplayarak aştığı filmlerden 20 sene geçmesine rağmen hamurumuz hala aynı kıvamda. Severiz biz yaptıklarımızın eşsiz olmasını, imkansızı gerçekleştirmeyi,, severiz de bir türlü beceremeyiz!
Hürriyet Spor Sayfaları / Daha Fazla Fenerbahçe 00:30
Hürriyet Spor Sayfaları / Daha Fazla Fenerbahçe 282 izlenme - 3 yıl önce Fenerbahçe için her şeyi göze alanlara daha fazla Fenerbahçe verelim dedik. Spor sayfalarımızı arttırdık. Daha fazla Fenerbahçe daha fazla Hürriyet! http://www.hurriyet.com.tr https://www.facebook.com/hurriyet https://twitter.com/hurriyet
Hürriyet Spor Sayfaları / Daha Fazla Trabzonspor 00:31
Hürriyet Spor Sayfaları / Daha Fazla Trabzonspor 65 izlenme - 3 yıl önce Trabzonspor için her şeyi göze alanlara daha fazla Trabzonspor verelim dedik. Spor sayfalarımızı arttırdık. Daha fazla Trabzonspor daha fazla Hürriyet! http://www.hurriyet.com.tr https://www.facebook.com/hurriyet https://twitter.com/hurriyet
Hürriyet Türkiye Tarih Seti 00:51
Hürriyet Türkiye Tarih Seti 116 izlenme - 3 yıl önce Yazarlar Tarih Okumaya Teşvik Ediyor. 5 Kitaplık Hürriyet Tarih Seti Hürriyet Abonelerine Hediye.
Hürriyet Gazetesi Fotoroman Reklamı - Çalınan Hatıralar 00:20
Hürriyet Gazetesi Fotoroman Reklamı - Çalınan Hatıralar 20 izlenme - 7 ay önce 90'larda bir dönem meşhur olan fotoroman yayınlarının reklamlarından bir tanesi, 90'ların sonuna doğru ortadan kayboldular.
hoşgeldin bebek - hürriyet gazetesi 01:19
hoşgeldin bebek - hürriyet gazetesi 4.713 izlenme - 7 yıl önce insan haklarını yeniden düşünmek için...
hürriyet gazetesi - illuminati yeni dünya düzeni 04:31
hürriyet gazetesi - illuminati yeni dünya düzeni 255 izlenme - 4 yıl önce http//www.facebook.com/dunya.duzeni
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 01:45
Yılmaz Özdil, Sözcü Gazetesinde Yazacak 76 izlenme - 1 yıl önce Hürriyet gazetesinden olaylı bir şekilde ayrılan Yılmaz Özdil'in yeni adresi beklendiği üzere Sözcü gazetesi oldu.
hürriyet pazar 00:44
hürriyet pazar 81 izlenme - 5 yıl önce ek değil başlı başına gazete!hürriyet pazar gazetesi türkiye'nin yeni pazar tutkusu olacak
hürriyet pazar 00:38
hürriyet pazar 75 izlenme - 5 yıl önce ek değil başlı başına gazete!hürriyet pazar gazetesi türkiye'nin yeni pazar tutkusu olacak
Benzinin Yurtdışına 143 Kuruştan İhraç Edilmesi 02:46
Benzinin Yurtdışına 143 Kuruştan İhraç Edilmesi 2 izlenme - 3 ay önce Türkiye, ürettiği benzinin yarısını tüketemeyince, 3'te 1 fiyatına yurtdışına satıyor. Pompa fiyatı şu anda litresi 460 kuruş olan benzin, yurtdışına litresi 143 kuruşa satılıyor. 10 ayda 2.5 milyon ton benzin 2 milyar dolara dışarı satıldı. Maliye profesörü ve Hürriyet yazarı Şükrü Kızılot anlatıyor. Zira benzin pahallı olunca, vatandaş dizel ve lpg araçlarına yöneliyor. Fuel oil de aynı sorun varmış. 5 tl den fazlasına vatandaşa, 143 kuruşa ecnebiye. İşte böyle bir ülkedeyiz. Kategorisi de trajikomik olduğundan, komik.
F16-1367/FILM-TV, SİNEMA VE DİJİTAL  - MEDYA VE YAYIN - KRİSTAL ELMA 01:06
F16-1367/FILM-TV, SİNEMA VE DİJİTAL - MEDYA VE YAYIN - KRİSTAL ELMA 74 izlenme - 1 yıl önce REKLAM AJANSI: TBWA\Istanbul - BAŞVURU ADI: Hürriyet Benim - ÜRÜN/HİZMET - MARKA - REKLAMVEREN: Hürriyet - Hürriyet - Hürriyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş. YARATICI YÖNETMEN: İlkay Gürpınar, Zeynep Karakaşoğlu - YARATICI GRUP: Mustafa Gülsen, Önder Bayraktar, Bilgin Aydın - STRATEJİK PLANLAMA: Toygun Yılmazer, Tuğyan Çelik, Nisan Danışman, Emirhan Çelikbilek - MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ GRUBU: Ayşe Şenünver Erdoğan, İpek Türkili REKLAMVEREN TEMSİLCİSİ: Zeynep Balcıoğlu
KTFF Başkanı - Piç miyiz? 00:34
KTFF Başkanı - Piç miyiz? 21 izlenme - 3 ay önce Hürriyet Gazetesi’nde yer alan “Kıbrıs’ta korkulan oldu. Kıbrıs Türkleri Rum’a Bağlanıyor” şeklindeki manşeti de eleştiren Kıbrıs Türk Federasyonu Başkanı Hasan Sertoğlu, “Bizim kimseye bağlandığımız falan yoktur. Türkiye’de olimpiyat yapılınca Kıbrıs Cumhuriyeti bayrağı ayakta selamlanırken, siz Hürriyet olarak neredeydiniz? ‘Kıbrıslı Türk Sporcular Nerede’ diye neden manşet atmadınız? Biz piç miyiz? Neyiz biz?… Haklarımızı alacağız. Siz istediğini kadar bönürün” ifadelerini kullandı.
herkese daha fazla hürriyet nil karaibrahimgil kam 02:47
herkese daha fazla hürriyet nil karaibrahimgil kam 543 izlenme - 6 yıl önce türkiye nin köklü ve lider gazetesi hürriyet, herkese daha fazla hürriyet sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!
herkese daha fazla hürriyet! - zuhal olcay 01:01
herkese daha fazla hürriyet! - zuhal olcay 396 izlenme - 6 yıl önce türkiye%u2019nin köklü ve lider gazetesi hürriyet, %u201cherkese daha fazla hürriyet%u201d sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!
T.P.A.O. Batman Orkestrası - Ay Beyaz Deniz Mavi 02:33
T.P.A.O. Batman Orkestrası - Ay Beyaz Deniz Mavi 24 izlenme - 3 ay önce 1968 senesinde Hürriyet Gazetesi tarafından düzenlenen "Altın Mikrofon" adlı müzik yarışmasından, T.P.A.O. Batman Orkestrası'ndan nostaljik bir parça... O zamanlar yarışmaya katılma bedeli 10 bin liraymış! Bir de üstüne para veriyorlarmış yani, siz düşünün!
T.P.A.O. Batman Orkestarası - Kara Toprak 03:05
T.P.A.O. Batman Orkestarası - Kara Toprak 23 izlenme - 3 ay önce "Ay Beyaz Deniz Mavi" 45'liği ile alkışlarlayaşıyorum ahalisinin sevgilisi haline gelen ki; bundan duyduğum mutluluğu anlatamam, Batman Orkestrası'ndan "Kara Toprak" yorumu... Alkışlarla...
Hürriyet web tv serbest vuruş adnan aybaba 06:14
Hürriyet web tv serbest vuruş adnan aybaba 11 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
T.P.A.O. Batman Orkestrası - Meşelidir Engin de Dağlar (1968) 02:41
T.P.A.O. Batman Orkestrası - Meşelidir Engin de Dağlar (1968) 30 izlenme - 3 ay önce T.P.A.O. Batman Orkestrası'ndan "Meşelidir Engin de Dağlar Yorumu"... Yine oldukça kendine has bir çalışma... 1968 tarihli Altın Mikrofon Yarışması'nın TPAO Batman Orkestrası'na özel piyasaya sürdüğü 45'lik plaktan...
İnsan - İnsan Hakları Beyannamesi 60. Yıl 01:51
İnsan - İnsan Hakları Beyannamesi 60. Yıl 28 izlenme - 9 ay önce İnsan Hakları Evrensel Beyannamesi'nin 60. Yılı sebebiyle Hürriyet Gazetesi için yönetmen Nadir Bekar tarafından çekilen bence çok etkileyici bir kısa film.
00:31
"Oylarınıza Talibim" Diyen Kılıçdaroğlu'na HDP'den Yanıt 18 izlenme - 1 yıl önce HDP Eş Genel Başkanı Kürkçü, CHP lideri Kılıçdaroğlu'na "Adayın kim olacağı önemli ve oy istiyorsanız süreç için harekete geçin." mesajını verdi.
herkese daha fazla hürriyet! - nil karaibrahimgil 01:03
herkese daha fazla hürriyet! - nil karaibrahimgil 811 izlenme - 6 yıl önce türkiye%u2019nin köklü ve lider gazetesi hürriyet, %u201cherkese daha fazla hürriyet%u201d sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!
Ahmet Hakan: Başımıza bir şey gelirse sorumlusu bu şahıstır 01:28
Ahmet Hakan: Başımıza bir şey gelirse sorumlusu bu şahıstır 321 izlenme - 3 ay önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan Tarafsız Bölge'de Ahmet Hakan Star Gazetesi yazarı Cem Küçük'e sert tepki gösterdi. Cem Küçük'ün Hürriyet çalışanlarını hedef gösterdiğini söyleyen Ahmet Hakan, başlarına bir şey gelmesi durumunda Cem Küçük'ün bundan sorumlu olacağını söyledi.
herkese daha fazla hürriyet zuhal olcay kamera ark 04:02
herkese daha fazla hürriyet zuhal olcay kamera ark 266 izlenme - 6 yıl önce türkiye nin köklü ve lider gazetesi hürriyet, herkese daha fazla hürriyet sloganıyla hem okurlarının diledikleri yer ve zamanda haber, bilgi ve eğlenceye ulaşmalarını sağlayan kanallarını duyuruyor, hem de gazeteciliği yeniden tanımlıyor!
Taha Akyol: Abdullah Gül Aday Olmayacak 04:00
Taha Akyol: Abdullah Gül Aday Olmayacak 69 izlenme - 9 ay önce Hürriyet Gazetesi yazarı Taha Akyol, Abdullah Gül'ün AK Parti'den aday olmayacağını iddia etti. Daha fazlası http://www.izlesene.com/haberlercom# kanalında..
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 44:14
Emin Çölaşan vs. Melih Gökçek (45 Dk) 266 izlenme - 12 ay önce Dönemin Hürriyet gazetesi yazarı Emin Çölaşan ile Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Melih Gökçek'in, yıllardır gazete köşelerinden sürdürdükleri polemiğin yeni bir ayağı olarak, 29 Mart 2007'de TGRT Haber'de, Murat Odabaş ve Nuri Elibol'un sunuculuğunu üstlendiği "Ankara'nın Gündemi" adlı programda karşılaşmaları, döneminde çokça konuşulmuş ve izlenmiş bir olay olmuştu. Video paylaşım sitelerinin yeni yeni yaygınlaştığı bir dönemde yapıldığı ve aradan geçen 6 yılda internet üzerinde sıkılaşan sansür ve telif hakkı nedenlerinden dolayı, bu programın tam kaydı şu anda internet üzerinde bulunmamaktadır. Bu sebepten çeşitli platformlarda bölük pörçük paylaşılmış parçalardan bir derleme yapmaya çalıştım, bir nevi geniş özet olarak da düşünülebilir. Böyle bir karşılaşmadan gelecek kuşakların da bilgisinin olmasını ve politika/basın sahnemizdeki ünlülerimizi buna göre yargılamalarını ümit ediyorum. Not: Tartışmacılar hakkındaki düşünceniz ne olursa olsun, küfür ve hakaret etmek çok ayıptır, ayıptan ötesi dava nedenidir. Yorumlarınızda bunu dikkate alırsanız sevinirim. Sevgiler.