Hoşgeldiniz!

iğrenç

Şans Şekerinden Şansına Kötü Şeker Çıkan Çocuk 00:28
Şans Şekerinden Şansına Kötü Şeker Çıkan Çocuk 10.795 izlenme - 1 hafta önce Bean Boozled diğer adıyla 'Şans Şekeri' olarak bilinen henüz Türkiye'de satışı bulunmayan bir ürün. Şansın varsa şekerlerin içinden meyveli şeker çıkabilir yada tadı çok iğrenç bir şekerde. Ama bu çocuğun ilk denemesinde maalesef şansı olmuyor.
iğrenç 01:47
iğrenç 67.722 izlenme - 7 yıl önce izlemeden karar vermee bak bence bakk
İğrenç 00:16
İğrenç 46.671 izlenme - 9 yıl önce Bu kızımız nedense bir yavru fareyi yutmaya kalkışıyor.
iğrenç 00:20
iğrenç 6.714 izlenme - 8 yıl önce ağrenç diş
iğrenç 00:40
iğrenç 1.166 izlenme - 7 yıl önce tefonun mandelin yiyişi ve rahmetli arkadasımıs sevcanı anmak
İğrenç Taciz Böyle Bitti 02:13
İğrenç Taciz Böyle Bitti 37.150 izlenme - 8 ay önce Metrodaki Taciz Cep Telefonu Kamerasında New York metrosunda yanında oturan kadını taciz eden kişi, başka bir yolcunun cep telefonu kamerasından saniye saniye kaydedildi. Taciz olaylarına bir yenisi daha eklendi. Görüntüler, bu kez New York metrosundan. 2012 yılında meydana gelen olayda, Carlos Chuva isimli adam, metroda uyuyan Elisa Lopez'i taciz etti. O anlar, başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı. GÖRÜNTÜLER İNTERNETTE YAYINLANDI Genç kızın uyumasını fırsat bilen 43 yaşındaki Chuva, kıza tacizini uzun bir süre devam ettirdi. Tacizi anları kaydedip, internette paylaşan Jasheem Smiley isimli yolcu ise tepki aldı. Smiley, gelen tepkiler üzerine kendi can güvenliğinden endişe ettiği için olaya müdahale edemediğini söyledi. TUTUKLANDI Geçtiğimiz günlerde yakalanan zanlı tutuklanırken; tacize uğrayan Lopez ise olay sonrası psikolojik destek aldığını söyledi
İğrenç Espriler 00:06
İğrenç Espriler 60 izlenme - 4 ay önce "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İğrenç Espiri 00:04
İğrenç Espiri 20 izlenme - 4 ay önce
Güzel Kızdan İğrenç Hareket 01:51
Güzel Kızdan İğrenç Hareket 35.086 izlenme - 2 yıl önce Güzel Kızdan İğrenç Hareket
İğrenç Espri Yapan Liselinin Hazin Sonu 00:16
İğrenç Espri Yapan Liselinin Hazin Sonu 379.274 izlenme - 3 yıl önce İğrenç Espri Yapan Liselinin Hazin Sonu
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 02:41
Dünyanın En İğrenç Hayvanı 515 izlenme - 2 ay önce 18.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Dünyanın En İğrenç Hayvanı" başlıklı videoyu izleyin. Gördüğünüz bu maymundan daha iğrenç bir hayvan görmüş olamazsınız.
KORELİLERİN İĞRENÇ DAMAK ZEVKİ 01:20
KORELİLERİN İĞRENÇ DAMAK ZEVKİ 15.465 izlenme - 9 yıl önce BEN İKİDEN FAZLA İZLEYEMEDİM...
Dünyanın En İğrenç Yemekleri 04:15
Dünyanın En İğrenç Yemekleri 395 izlenme - 12 ay önce Music: Bu kısım sonra güncellenecektir. Kevin MacLeod (incompetech.com) Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Bizi sosyal medyada takip etmek için: https://www.facebook.com/bilgiseansi https://twitter.com/BilgiSeansi Konuyla ilgili etiketler: dünya,iğrenç,yemek,yemekler,en,iğrenç yemekler,en iğrenç yemekler,ilginç,ilginç yemekler,garip yemekler,enteresan yemekler,şaşırtıcı yemekler,yemekleri,tuhaf yemekler,en tuhaf,en garip,iğrenç çin yemekleri,iğrenç yemek resimleri,yemek resimleri,çin yemekleri,kore yemekleri,uzakdoğu yemekleri,et yemekleri, iğrenç japon yemekleri, tavuk yemekleri
İğrenç Espri Yapan Dede 00:05
İğrenç Espri Yapan Dede 856 izlenme - 2 yıl önce 04.11.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'İğrenç Espri Yapan Dede' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nasıl İğrenç Kahvaltı Hazırlanır? 02:58
Nasıl İğrenç Kahvaltı Hazırlanır? 394 izlenme - 2 yıl önce Böyle israf böyle mide zorlanması böyle iğrençlik görülmedi! Midesi kaldırmayacaklar izlemesin!
Dünyanın En İğrenç Yemeği 01:19
Dünyanın En İğrenç Yemeği 118 izlenme - 1 yıl önce Çinde yapılan yemekte arılar yemeğin üzerinde cirit atıyor. Bu hiç bir şekilde hijyenik olmayan yiyeceği acaba kimler yiyor? İğrençlik ve pislik içinde yemek yemek.
İğrenç Esprilerin Uygulamalı Hali 00:51
İğrenç Esprilerin Uygulamalı Hali 50 izlenme - 1 yıl önce İğrenç Esprilerin Uygulamalı Hali
İğrenç Kadın :) 00:46
İğrenç Kadın :) 59.592 izlenme - 9 yıl önce
Böyle İğrenç Bağımlılık Görülmedi! 00:54
Böyle İğrenç Bağımlılık Görülmedi! 10.995 izlenme - 2 yıl önce "Çok idrarlı olan daha iyi kokuyor" 22 yaşındaki New Yorklu Keyshia'nın ilginç bir bağımlılığı var. Genç kadın, kullanılmış bebek bezlerini koklamaktan ve hatta bebek bezlerinin tadına bakmaktan müthiş keyif alıyor. TLC'de yayınlanan "Benim Garip Bağımlılığım" adlı programa konuk olan Keyshia, bu tuhaf bağımlılığı için şunları söyledi: "Kesinlikle idrar yapılmış olmalı. Bebek bezlerinden hangisi daha idrarlıysa o da güzel kokuyor". Keyshia, bu bağımlılığının iki yıl önce başladığını ve o günden beri kullanılmış kirli bebek bezleri topladığını söyledi. Genç kadın, "Bebek bezlerine bayılıyorum. Mutfakta yemek yaparken kokladığım bir tane var, ayrıca çekmecelerimde var, uyumadan önce de kokluyorum ve tadına bakıyorum" diye sözlerini sürdürdü.
İğrenç Lezzet Durakları 01:41
İğrenç Lezzet Durakları 733 izlenme - 1 yıl önce - Ne Vereyim Abime ? - Ne vereceksin bana ? - Abimin ağzına layık Timsah Çorbası var, Solucan Dürüm var, mis gibi Testis Yahnisi, Izgarada Fare, Haşlanmış Kertenkele, Tavada Tarantula, çayın yanına da Eşek Arısı Kurabiyesi var abim. - Hmm, dur önce bir Vedat Milor'a telefon açayım.
Minecraft İğrenç Espiriler 02:12
Minecraft İğrenç Espiriler 1.197 izlenme - 2 yıl önce Abone Olmayı Aksat Etmeyin Değerli Seyircilerimiz...
İğrenç Gömlekler Kimin? 00:27
İğrenç Gömlekler Kimin? 42 izlenme - 4 ay önce Tatlı Kaçıklar en eğlenceli sahneleriyle çok resmi İzlesene Kanalı'nda.. En komik, en kaliteli, en unutulmaz dizilerimizden biri Tatlı Kaçıklar en güzel sahneleriyle sizlerle. Başroller de Mehmet Ali Erbil, Yalçın Menteş, Buket Dereoğlu ve Neslihan Yeldan. Cakabo, Tarumar Abi, Seksi Şempanze, Beton Raziye ise cabası. 1996 yapımı unutulmaz dizimizin kahramanları Rafet ile Saffet! Biri spor foto muhabiri, diğeri spor yazarı... Birbirlerinden ayrılmaz iki arkadaştırlar ama karakterleri tamamen birbirine zıt iki arkadaştırlar! Rafet gamsız, vurdumduymaz, pasaklı, dağınık ve çapkın... Saffet ise tam tersine derli toplu, titiz, becerikli ve duygulu bir kişiliğe sahip... Bu iki arkadaşın hayatta birleştiği tek nokta vardır: İkisinin de karılarından ayrılıp aynı evde yaşamaya mecbur olmaları... Ve bu mecburiyet başlarına neler getirir neler!
Sevişmek İğrenç Birşeydir 00:55
Sevişmek İğrenç Birşeydir 134 izlenme - 7 ay önce Yapma güzel kızım olur mu hiç öyle şey. Ben, sen, o, biz, siz ve onlar sevişmeseydi, nasıl yaşayacaktık. Bu konu hakkında seninle özel olarak görüşmeliyiz.
İğrenç Espirinin Sonu 00:12
İğrenç Espirinin Sonu 20 izlenme - 2 ay önce 18.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "İğrenç Espirinin Sonu" başlıklı videoyu izleyin.Yeni videolar için tek adres www.izlesene.com/nefer26medya
En İğrenç Hisler 01:27
En İğrenç Hisler 15 izlenme - 10 ay önce Aralarında montla sıç yok ama idare eder. hayatımızda yaşadığımız o ızdırap dolu anları izleyerek anımsayacağız.
Kadının Yeteneği Oldukça İğrenç 00:28
Kadının Yeteneği Oldukça İğrenç 53 izlenme - 2 ay önce 18.09.2015 günü nefer26medya kanalına yüklediğim "Kadının Yeteneği Oldukça İğrenç " başlıklı videoyu izleyin.
Günün En İğrenç Haberi 00:46
Günün En İğrenç Haberi 45 izlenme - 11 ay önce Hanoi kentinde köpek etiyle ünlü bir lokantada, kesilmiş ve pişirilmiş köpek etleri askıda sergilenirken, hemen yanı başındaki kafeslerde köpekler de kesilmeyi bekliyor. Bu manzara, Uzak Doğu kültürüne uzak olanlar içinse "iğrenç" olarak değerlendiriliyor.
Genç Kızdan Sevgilisine İğrenç Sürpriz 00:06
Genç Kızdan Sevgilisine İğrenç Sürpriz 9.352 izlenme - 2 yıl önce Sevgilisine sürpriz yapan kız terk edildi. 21.12.2013 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Genç Kızdan Sevgilisine İğrenç Sürpriz' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Gelmiş Geçmiş En İğrenç Banyo 03:17
Gelmiş Geçmiş En İğrenç Banyo 2.731 izlenme - 1 yıl önce Mutfakta ne var ne yok hepsini banyoda şampuan olarak kullanan hanım kızımızın iğrenç klibi.
İğrenç Espri Yapan Liselinin Sonu 00:07
İğrenç Espri Yapan Liselinin Sonu 1.328 izlenme - 2 yıl önce "Yerin kulağı var. Benim de kulağım var. Ben yer miyim? Hayır yemem." diyen liselinin hazin sonu