Hoşgeldiniz!

ilginç hayvan

Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 00:11
Hendekten Geçme Konusunda Kararsız Kalan Atın İlginç Atlama Şekli 726.054 izlenme - 4 ay önce Geçmişte başına gelen kötü bir olayın etkisinde kalmış olacak ki at hendeğe geldiğinde biraz korktu. atlayıp atlamama konusunda da kararsız kalan hayvan atlamayı seçti ancak biraz ilginç bir atlama oldu.
İlginç Hayvan 01:04
İlginç Hayvan 254 izlenme - 2 yıl önce İlginç Hayvan
Böyle Hayvan Gördünüz Mü? 01:19
Böyle Hayvan Gördünüz Mü? 87 izlenme - 2 yıl önce Böyle Hayvan Gördünüz Mü?
İlginç Hayvan Taşımacılığı 00:58
İlginç Hayvan Taşımacılığı 109 izlenme - 3 yıl önce yer:anadolu otobanı kartalla dana,kaz,bilumum
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 03:20
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 30.320 izlenme - 2 yıl önce Uçabilen 10 İlginç Hayvan
Görüntüsüyle Şaşırtan Hayvan 00:29
Görüntüsüyle Şaşırtan Hayvan 97 izlenme - 3 yıl önce Görüntüsüyle şaşırtan hayvan....
Dünyanın En İlginç Hayvan Saldırıları 02:48
Dünyanın En İlginç Hayvan Saldırıları 36 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 03:20
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 114 izlenme - 1 yıl önce Uçma yeteneğine sahip karada ve denizde yaşayan ilginç hayvanlar.
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 03:20
Uçabilen 10 İlginç Hayvan 75 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın Akıl Almaz Güzelliklere Sahip Doğası İnsanoğlunu Şaşırtan Canlılarla Dolu. Çoğu İnsan, Bazı Hayvanların Sadece Genel Özelliklerini, Yapısını Ve Yaşa...
ilginç hayvan 01:04
ilginç hayvan 4.499 izlenme - 6 yıl önce civciv kertenkele tilki kokarca fare sincap kanguru = bu hayvan
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 03:10
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 783 izlenme - 9 ay önce Bu korkunç hayvanların henüz soyları tükenmemiş olsa da sayılarının az olduklarını söyleyebiliriz. Kedi ve köpek gibi şirin hayvanlar olsa da, ürpertici görünümlü hayvanlarda vardır. Yinede doğanın yaşayan mucizesi bu hayvanların doğaya bir faydası olduğunu tahmin ediyoruz. İşte ürpertici ve korkunç 20 hayvan türü, bilinç altınıza almayın rüyada bile korkutur.
Nadir Bulunan 10 ilginç Hayvan 03:40
Nadir Bulunan 10 ilginç Hayvan 48 izlenme - 7 ay önce Daha önce görmediğiniz, Dünyada Nadir Bulunan 10 ilginç Hayvan, Az rastlanan hayvan türleri 10 - Sayga Antilobu İyice şişirebildiği, sivri ucu olmayan iri ve garip burnuyla tanınır. Yaşam alanları Orta Asya'dadır. 9 - Yeleli kurt Nesli tükenmekte olan bir türdür. Uzun ve ince bacaklarıyla bilinirler. Büyük bir hayvan olmasına rağmen, tavşan kemirgen, kuş gibi hayvanları avlayarak beslenir. 8 - Sakallı Akbaba Karakuş, kuzu kuşu, Nuri kuşu olarak da bilinir. Eski Dünya akbabalarındandır. Yaşam ortamları dağların 500 ila 4.000 metreleri arasındadır. Mide asitleri kemiği eritebilecek güçte olduğu için genelde kemikle beslenirler. 7 - Irrawaddy Yunusu Bildiğimiz yunusların aksine sivri burunlu olmayan, nadir görülen bir türdür. Normal yunusların aksine çok saldırgan oldukları gözlemlenmiştir ve nesilleri tükenme tehlikesi altındadır. 6 - Halkalı Kuyruklu Kedi Halkalı kuyruk veya Miner kedisi olarak da bilinir. Küçük memeli omurgalılar, böcekler ve meyvelerle beslenir. 5 - Blobfish Blobfish balığı derin sularda yaşayan tuhaf bir balık türüdür. Rengi ve görünüşü nedeniyle Çirkin Balık olarak adlandırılmıştır. 4 - Okapi Okapilerin yaşadığı tek ülke Demokratik Kongo Cumhuriyeti'dir. Bir atı andıran bu hayvanda zebralarda olduğu gibi siyah beyaz çizgiler vardır. Soyları tükenmekte olan hayvanlar listesindedir. 3 - Japon Örümcek Yengeci (Japanese spider crab) Dev Japon örümcek yengeçleri, Büyük Okyanus'ta yaklaşık olarak 600-700 metre derinlikte yaşayan bir yengeç türüdür. 10 bacağı olup, her bir bacağı 3-4 metreyi bulabilmektedir. 2 - Hint Gavyali (Gharial) Hint Gavyali, bir çeşit timsah türüdür ama ağız yapıları değişiktir. Hindistan,Bangladeş,Butan,Nepal,Pakistan ve Myanmar yaşama alanlarıdır. Soyları tükenmek üzeredir ve koruma altına alınmışlardır. 1 - Altın Maymun (Gold Monkey) Altın Maymunlar, Çin'in dağ ormanlarında sarp kayalıklarında yaşayan bir maymun türüdür. Bölgede uzun tüyleri nedeniyle avlanan bu maymunların kürkleri kürklü giysi yapımında kullanılmaktadır. Yaşam alanlarının azalması nedeniyle soyları tükenme tehlikesi ile karşı karşıyadır ve koruma altına alınmışlardır.
Birbirinden İlginç 10 Hayvan Gözü 01:50
Birbirinden İlginç 10 Hayvan Gözü 47 izlenme - 8 ay önce Canlılarda göz ve görme Hayvanlarda çok çeşitli göz biçimlerine rastlanır. Yalın canlılarda gözler bedenin önünde, deride yeralan ışığa duyarlı hücrelerden oluşur. Söz konusu organların yapısı yalın ya da böceklerin bileşik gözleri, omurgalıların gözleri gibi daha gelişmiş olabilir. Sineklerin gözleri özellikle hareket ve renk ayırt edecek bir yapıdadır. Avcı kuşlarınkiler, insanda olduğu gibi başın önünde buna karşılık başka kuşlar tarafından avlanan kuşların gözleriyse daha geniş bir görme alanını kaplayacak biçimde başın iki yanında yer alır. İnsan, maymun ve bazı başka gelişmiş canlıların gözleri, özel biçimleri seçip tanıyabilirler. Buna karşılık hayvanların çoğu, renkleri ancak bir ölçüde algılarlar. Bazı hayvanlarsa renk körüdür. Toprak altında ya da denizin derinliklerinde yaşayan bazı canlılarda, gözler işlevlerini bütünüyle yitirmiştir. Memelilerin gözleri kafatasının içindeki boşluklarda (göz çukurları) yerleşmiştir ve kaslar sayesinde her yönde hareket edebilir. Salyangozlar ve solucanlar ancak karanlık ile aydınlığı ayırt edebilirler; yalın gözlü eklembacaklılarsa ışığın yanı sıra, hareketi de belirleyebilirler. Sinekler ve arılar küçük hareketleri, genel biçimi ve rengi algılayabilirler; ayrıca böceklerin bir çoğu, insanların göremedikleri morötesi ışığı da görebilirler. Gözlerinin yapısı omurgalılara benzeyen ahtapot ve mürekkepbalığı, cisimleri net görebildikleri halde, üç boyutlu göremezler. Omurgalılardaysa, gelişmiş gözler çok farklı koşullarda ayrıntılı biçimde görmelerine olanak sağlar. Gece dolaşan canlılar, az ışıkta iyi görememekarşılık, gündüz, ışığın şiddeti karşısında körleşirler.
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 03:10
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 98 izlenme - 7 ay önce Nadir rastlanan ilginç bir o kadarda korkunç hayvanlar listesi. Yazılı olarak sitede okumak isterseniz : http://www.liste20.com/soyu-henuz-tuk... Facebook üzerinden bizi takip edebilirsiniz : https://www.facebook.com/Liste20com Müzik : Tobu - Infectious (Original Mix) https://www.youtube.com/watch?v=qlinK... Abone olmayı unutmayın, iyi seyirler!
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 03:10
Yaşayan En İlginç 20 Hayvan 68 izlenme - 7 ay önce Nadir rastlanan ilginç bir o kadarda korkunç hayvanlar listesi. Yazılı olarak sitede okumak isterseniz : http://www.liste20.com/soyu-henuz-tuk... Facebook üzerinden bizi takip edebilirsiniz : https://www.facebook.com/Liste20com Müzik : Tobu - Infectious (Original Mix) https://www.youtube.com/watch?v=qlinK... Abone olmayı unutmayın, iyi seyirler!
En ilginç 5 hayvan 01:58
En ilginç 5 hayvan 1 izlenme - 1 hafta önce
Enteresan Avlanan 5 Hayvan 02:08
Enteresan Avlanan 5 Hayvan 871 izlenme - 7 ay önce "Çok İlginç Avlanma Tekniğine Sahip 5 Hayvan" başlıklı videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Mantis Karidesi (mantis shrimp) Saatte 80 km hızla savurabildiği uzuvları adeta insan yumrukları gibi çalışır ve bu sayede avlarını kolayca öldürebilirler. Agresif bir yapıda olması ve ince akvaryum camlarını kırabilmesi nedeniyle bu canlılar akvaryum yaşamı için uygun olmayan türler arasında gelir. Katil Balinalar Katil balinalar grup halinde çalışarak büyük dalgalar oluştururlar ve böylece buz kütlesi üzerinde duran savunmasız fok balıklarına saldırabilmek için açık suya düşürmüş olurlar. Diğer bir avlanma metotlarıysa karaya vurmuş gibi yaparak karadaki dikkatsiz fok balıklarını yakalamaktır. Okçu Balığı Okçu balığı yaprakların üzerinde duran böcekleri görünce suyun yüzeyine doğru yüzer. Ve ışığın suda kırılma açısını mükemmel bir şekilde hesaplayarak avını ağzıyla su püskürterek vurur ve avlamış olur. Margay (ses ekle) Küçük maymunların dikkatini çekmek için yavru bir maymun gibi ses çıkararak pusuya yatar ve yaklaşan meraklı maymunları beklemedikleri bir anda avlar. Yunuslar Yunuslar avlanırlarken şiddetli sesler çıkartırlar ve bu ses dalgaları diğer balıkların vücutlarına çarpar. Böylece sesin yankılanması sayesinde yunuslar avlarının yerlerini öğrenmiş olurlar. Yunuslar bazen kuyruklarıyla deniz kumlarından halkalar oluşturarak küçük balık türlerininin etrafını çevrelerler. Bu halkalardan kurtulmak isteyen küçük balıklar suyun üzerinden atlamak zorunda kalırlar ve yunuslara yem olurlar.
On Üç Hayvan Türü 01:51
On Üç Hayvan Türü 22 izlenme - 1 yıl önce Dünyada Daha Önce Hiç Görmediğiniz 13 Hayvan Türü
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 03:50
En İlginç 11 Hayvan Çiftleşmesi 914 izlenme - 11 ay önce Takip Etmeyi ve Abone Olmayı Unutmayın... https://www.facebook.com/RuhiCenetVid... https://twitter.com/RuhiCenet 9 Kirpilerin çiftleşme ritüelleri. Çiftleşme gerçekleşmeden önce erkek kirpi idrarını dişi kirpinin bütün vücuduna şiddetle fışkırtır. Böylece ıslanan dişi çiftleşmeye hazır hale gelmiş olur. 8 Su Aygırları çiftleşme ritüeli. Erkek su aygırları dişilerini etkilemek için uygun pozisyonlara geçerek dışkılarını dişilerine doğru püskürtürler ve bu püskürtme esnasında küçük kuyruklarıyla dışkılarına yön verirler. 7 Zürafaların çiftleşme ritüelleri. Erkek zürafalar çiftleşmeden önce dişi zürafaların idrarlarını tadarlar ve aldıkları tatlara göre tahlil yaparak dişilerin hazır olup olmadıklarına karar verirler. 6 Kırmızı Çizgili Yılanların çiftleşmeleri. Kış uykusundan uyanan bir dişi, feromon salgılar ve binlerce erkek yılanı cezbeder. Erkek yılanların hepsi bu dişiyle aynı anda çiftleşmeye çalışır ve hepsinin ikişer tane erkeklik organı vardır. 5 Penguenlerin ritüelleri Erkek penguenler dişilerine kur yapmak maksadıyla çakıl taşları hediye ederler. Ayrıca göç sırasında ayrılan eşler birbirlerini binlerce penguenin arasından seçebilirler. 4 Aslanlar Çiftleşme döneminde aslanlar her seferinde 1 dakikadan az olmak kaydıyla haftada 100 defadan fazla çiftleşirler. 3 Kahverengi Antechinuslar Çiftleşme sezonunda erkekler aralıksız olarak dişilerle günde ortalama 12 saat boyunca çiftleşirler. 2 hafta devam eden bu süreç, erkekleri açlık, yorgunluk ve stresten dolayı öldürür. 2 Palyaço Balıklarının çiftleşmeleri. Palyaço balıklarının hepsi erkek olarak Dünya'ya gelir ve belirli bir olgunluğa eriştikten sonra aralarındaki en büyük balık dişiye dönüşür ve çiftleşmeye başlar. 1 Ahtapotların çiftleşmeleri Erkek ahtapotun üreme organı vazifesini yerine getirdikten sonra kopar ve kopan organın yerine bir dahaki sezona kadar yenisi çıkar. The royalty free music used in this video is 'Bama Country' by Kevin Macleod (incompetech.com). Licensed under Creative Commons: By Attribution 3.0 http://creativecommons.org/licenses/b... Direct URL of the track: http://incompetech.com/music/royalty-... Bazı Etiketler : ruhi çenet,ruhi,çenet,ruhi çenet videoları,belgesel,hayvan,hayvanlar alemi,hayvan çiftleşmeleri,hayvan çiftleşmesi,at çiftleşmesi, ruhi çenet videosu,hayvan belgeseli,aslan,aslan çiftleşmesi,köpek çiftleşmesi,yılan,zürafa çiftleşmesi,çiftleşmesi,üreme,en güçlü,en büyük,en,hayvanların çiftleşmesi,çiftleşmek,çiftleşme. ---------- dünyanın en güçlü hayvanı, dünyadaki en güçlü hayvan, en güçlü hayvan, en güçlü hayvanlar, dünyadaki en güçlü hayvanlar, dünyanın en büyük yılanı, en büyük yılan, en büyük yılanlar, dünyadaki en büyük yılan, dünyanın en zeki hayvanı, en zeki hayvan, en zeki hayvanlar, dünyadaki en zeki hayvan, dünyanın en zeki hayvanları, dünyanın en büyük köpeği, en büyük köpek, dünyadaki en büyük köpek, dünyanın en büyük 10 köpeği, dünyanın en büyük balinası, en büyük balina, dünyadaki en büyük balina, dünyanın en büyük balığı, dünyadaki en büyük balık, en büyük balık, dünyanın en büyükleri, dünyanın en büyük hayvanları, en büyük hayvan, dünyadaki en büyük hayvanlar, en büyük hayvanlar, dünyanın en büyük hayvanı, dünyanın en büyük 10 hayvanı, dünyadaki en büyük 10 hayvan, dünyanın en büyük köpek balığı, en büyük köpek balığı, dünyadaki en büyük köpek balığı, dünyanın en zehirli hayvanı, en zehirli hayvan, dünyadaki en zehirli hayvan, en zehirli hayvanlar, dünyanın en zehirli 10 hayvanı, dünyanın en zehirli 7 hayvanı, dünyanın en zehirli hayvanları, en tehlikeli hayvanlar, en tehlikeli hayvan, ---- bizon çiftleşmesi, keçi çiftleşmesi, baykuş çiftleşmesi, gergedan çiftleşmesi, zebra çiftleşmesi, fil çiftleşmesi, maymun çiftleşmesi, goril çiftleşmesi, geyik çiftleşmesi, fok çiftleşmesi, fil ile gergedan çiftleşmesi, sırtlan çiftleşmesi, ahtapot çiftleşmesi, ayı çiftleşmesi, domuz çiftleşmesi. ----- hayvanlar alemi çiftleşme, hayvanlar alemi, hayvan belgeseli, hayvan çiftleştirmeleri, hayvanların çiftleşmeleri at, ilginç hayvanlar, balıkesirin çılgın eşekleri, balıkesirin eşekleri., hayvanlar alemi çiftleşme, en tehlikeli hayvanlar, zürafa çiftleşmesi, balina çiftleşmesi, dünyanın en büyük yılanı, yılan çiftleşmesi, at çiftleşme video, damızlık.
En İlginç Çiftleşen 10 Hayvan 08:31
En İlginç Çiftleşen 10 Hayvan 668 izlenme - 1 yıl önce Hayvanların hiç duymadığınız ve bilmediğiniz çiftleşme şekilleri, en çiftleşme şekilleri en ilginç olan 10 hayvan
Dünyada Var Olan 10 İlginç Hayvan Türü 02:37
Dünyada Var Olan 10 İlginç Hayvan Türü 38 izlenme - 7 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Kameralara Tüysüz Yakalanan En İlginç 10 Hayvan 03:05
Kameralara Tüysüz Yakalanan En İlginç 10 Hayvan 29 izlenme - 9 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayın! izlesene.com/maykop
Bilmiyor Olabileceğiniz En İlginç 10 Hayvan Türü 04:52
Bilmiyor Olabileceğiniz En İlginç 10 Hayvan Türü 38 izlenme - 11 ay önce Bilmiyor Olabileceğiniz En İlginç 10 Hayvan Türü www.bilinmeyenleredogru.com http://web.tv/user/BilinmeyenlereDogru http://www.dailymotion.com/Bilinmeyen... https://www.facebook.com/Bilinmeyenle... http://www.youtube.com/user/Bilinmeye... En İlginç 10 Hayvan Türü video edit işlemlerimde kullandığım programlar CyberLink PowerDirector 12 Camtasia Studio 8 Freemake Video Converter is Adobe Photoshop CS6 adobe photoshop cs5 after effects Hakkımda bilinmesi gerekenler Videoları nasıl hazırlıyorum? Videoları yabancı kaynaklardan araştırıyorum genelde.Bazen aklıma gelen ilginç bir konu oluyor hemen araştırmaya başlıyorum ve toparladığım bilgiler sonucunda çeşitli efektlerle sizlere sunuyorum.Bunun dışında ise çok beğendiğim videolar oluyo ve gerekli izinleri alarak üzerinde edit yaptığım videolar var yabancı kaynaklı bir kaç kanaldan ŞUAN 4 ADET VİDEO BULUNUYOR KANALIMDA BU ŞEKİLDE ,.Araştırmayı çok severim Yeni bilgiler herzaman şaşırtıcı oluyor benim için.Videolardaki müzikler ücretsiz kullanım haklarına sahip müziklerdir medya görsel efektler ise telif hakkı olmayan içeriklerdir.sanallaştırma ve kurgu efektleri tamamen bana ayittir bunun için after effeckt gibi programlardan yararlanıyorum. Kullandığım ücretsiz müziklere buradan sizde ulaşabilir indirebilirsiniz. http://incompetech.com/music/royalty-...
Uzay Boşluğunda Bile Yaşayabilen Hayvan 03:02
Uzay Boşluğunda Bile Yaşayabilen Hayvan 2.974 izlenme - 1 yıl önce Su ayıları dünya üzerinde en kötü koşullarda bile yaşayan tuhaf canlılardır. Örneğin -273°C derece soğuklukta ve 151°C derece sıcaklıta bile yaşayabilirler ve susuzluğa 10 yıl boyunca dayanabilirler. Ayrıca diğer hayvanlara kıyasla radyasyona karşı 1000 kat daha dayanıklı olan su ayıları, ölümcül seviyelerdeki mor ve ötesi ışınlardan etkilenmedikleri için oksijensiz uzay ortamında bile yaşayabilirler. "Uzay Boşluğunda Yaşayabilen Tek Hayvan" başlıklı videonun metnini buradan okuyabilirsiniz: Su ayılarının varlıkları 1773 tarihinde keşfedilmiştir ve yüzlerce farklı türün olduğu bilinmektedir. Su ayıları mikroskobik canlılardır ve boyutları 0,5 - 1,2 mm arasında değişmektedir. Genellikle tatlı sularda veya nemli alanlarda görülen su ayıları, olağanüstü ortam koşullarında yaşayabilirler ve bilinen en dayanıklı hayvanlardır. Sekiz bacaklı olan bu yaratıklar -273°C derece soğuklukta ve 151°C derece sıcaklıkta bile hayatta kalabilirler. Bununla da yetinmeyen su ayıları uzayda yaşayabilen tek canlı olarak da biliniyorlar. Su ayıları, Eylül 2007 tarihinde Avrupa Uzay Ajansı'nın FOTON-M3 isimli uzay aracına yerleştirilip uzaya gönderilmişlerdi. Uzayın sert koşullarına maruz bırakılan su ayılarının çoğunun aşırı sıcaklık ve oksijensiz ortamdan zarar görmedikleri, bazı bireylerin ise ölümcül düzeydeki mor ötesi ışınlardan etkilenmedikleri ve üremeye devam ettikleri gözlenmişlerdi. Halbuki bir insanın uzay boşluğuna korumasız olarak çıkması; saniyeler içinde donmasına, akciğerlerinin çökmesine, kanındaki tüm oksijenin gaza dönüşmesine neden olabilir. Su ayıları, çoğu hayvanın dayanabileceği radyasyondan 1.000 kat daha fazlasına direnç gösterebiliyorlar. Ve aşırı derecede düşük basınçta (vakum ortamında) da canlı kalabiliyorlar. Benzer şekilde atmosferik basıncın 1200 katı kadar yüksek basınçlarda da canlılığını kaybetmiyorlar. Su ayılarının bazı türlerinin ise atmosferik basıncın 6000 katına dayandığı bilinmektedir. Bu basınç, okyanus tabanının en derin noktasındaki (Mariana Çukuru) basıncının yaklaşık 6 katıdır. Su ayılarının solunun, boşaltım, dolaşım organları yoktur ve ayrı eşeylilerdir, omurgasız olan su ayılarının kasları düz kas yapısındadır ve vücutları sabit sayıda hücrelerden oluşur. Bu canlılar bir insan boyunda olsalardı, diğer canlılar için herhangi bir yaşama fırsatı olmazdı. Doğadaki mükemmel denge işleyişine devam ederken, biz insanlara daha fazla çalışıp daha fazla öğrenmek düşüyor. BENİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYINIZ: izlesene.com/ruhicenetvideolari https://www.facebook.com/RuhiCenetVideolari https://twitter.com/RuhiCenet
Hayvan Gibi Basket Atan Adam 01:04
Hayvan Gibi Basket Atan Adam 125 izlenme - 4 ay önce 1/1.000.000 ihtimali olan bir atışı 1/10.000.000 ihtimale indirgeyip basket atan vatandaşın çüşşş dedirten atışı
Sevimli Köpeğin İlginç Tiki 00:57
Sevimli Köpeğin İlginç Tiki 284 izlenme - 11 ay önce Sevimli köpeğin ilginç tiki Sevimli köpek, yem kabına her yem konulduğunda ilginç bir tepki veriyor. Sahibi, yemi her döktüğünde çıkan sesle birlikte köpek de yerinden zıplayarak tepki veriyor.
İlginç Detaylarla Uzaya Gönderilmiş 11 Hayvan 05:24
İlginç Detaylarla Uzaya Gönderilmiş 11 Hayvan 59 izlenme - 5 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 uzaya gitmiş canlılar ile ilgili aramalar uzaya giden hayvanlar uzaya giden ilk canlı uzaya giden ilk maymun uzaya giden ilk canlı neydi uzaya giden ilk canlı nedir uzaya ilk giden insan uzaya ilk giden hayvan uzaya ilk kim gitti uzaya giden hayvanlar ile ilgili aramalar uzaya ilk giden maymun uzaya giden canlılar ilk uzaya giden hayvan uzaya giden ilk hayvan uzaya giden ilk canlı uzaya giden ilk kadın kimdir uzaya giden ilk türk uzaya giden ilk türk olsam uzaya giden ilk canlı ile ilgili aramalar uzaya giden ilk maymun uzaya giden bilim adamları uzaya giden ilk canlı nedir uzaya gidenler uzaya giden ilk canlı neydi uzaya giden canlılar uzaya giden ilk bilim adamı uzaya giden ilk canli uzaya giden ilk canlı nedir ile ilgili aramalar uzaya giden ilk canlı neydi uzaya giden ilk maymun uzaya giden ilk insan uzaya giden ilk türk uzaya giden ilk insan kimdir uzaya giden ilk insan ölüm nedeni uzaya giden ilk insan neden öldü uzaya giden ilk insan yuri gagarin ölüm nedeni uzay hakkında ilginç bilgiler ile ilgili aramalar ilginç uzay bilgileri uzay hakkında kısa bilgi ilginç sesler hakkında bilgi uranüs hakkında bilgiler uzay nedir uzay hakkında ilginç bilgiler video uzay hakkında bilgi vikipedi uzay hakkında bilinmeyenler ilginç uzay bilgileri ile ilgili aramalar son uzay bilgileri uzay ile ilgili ilginç bilgiler uzayla ilgili ilginç şeyler gezegenlerle ilgili ilginç bilgiler uzay hakkında ilginç bilgiler ilginç bilgiler ilginç uzay görüntüleri ilginç uzay videoları uzay ile ilgili aramalar uzay nedir uzay videoları uzay görüntüleri uzay resimleri uzay oyunları nasa uzay pastanesi uzay koşusu uzay nedir ile ilgili aramalar uzay nedir vikipedi uzay nedir uzayda neler vardır uzayda hangi gök cisimleri bulunur evren nedir gezegen nedir uzay nedir geometri uzay nedir kısaca uzay nedir video uzay hakkında ile ilgili aramalar uzay hakkında ilginç bilgiler uzay hakkında videolar uzay hakkında şiir uzay hakkında bilinmeyenler uzay hakkında hikayeler uzay hakkında son gelişmeler uzay hakkında araştırma uzay hakkında bilgi video uzay hakkında ilginç bilgiler ile ilgili aramalar ilginç uzay bilgileri uzay hakkında kısa bilgi ilginç sesler hakkında bilgi uranüs hakkında bilgiler uzay nedir uzay hakkında ilginç bilgiler video uzay hakkında bilgi vikipedi uzay hakkında bilinmeyenler ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Vay Anası Dedirten 30 İlginç Hayvan 07:28
Vay Anası Dedirten 30 İlginç Hayvan 66 izlenme - 5 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 ilginç hayvan ile ilgili aramalar ilginç hayvan türleri ilginç hayvan bilgileri ilginç hayvan özellikleri ilginç hayvan isimleri ve özellikleri ilginç hayvan isimleri forum ilginç hayvan isimleri ilginç hayvan sesleri ilginç hayvan doğumları ilginç hayvan özellikleri ile ilgili aramalar hayvanların garip özellikleri hayvanların ilginç özellikleri video video ilginç hayvanlar su hayvanlarının özellikleri yılanların ilginç özellikleri ilginç en uzun hayvanların ilginç özellikleri ilginç hayvanlar ilginç hayvan türleri ile ilgili aramalar yeni ilginç hayvan türleri ilginç hayvanlar balık ilginç hayvan türleri ilginç hayvan türleri sitesi ilginç hayvan türleri forum ilginç hayvan türleri yazılar ilginç hayvan türleri siteleri ilginç hayvan çeşitleri ilginç hayvan bilgileri ile ilgili aramalar ilginç bilgiler ilginç hayvanlar ilginç hayvan bilgileri video hayvanlarla ilgili ilginç bilgiler hayvanların ilginç bilgileri ilginç hayvan resimleri ilginç hayvanlar ve özellikleri ilginç hayvan özellikleri
Tüyleri Olmadan İlginç Gözüken 10 Hayvan 03:05
Tüyleri Olmadan İlginç Gözüken 10 Hayvan 5 izlenme - 8 ay önce Hayvan, canlılar dünyasının ökaryotlar (Eukaryota) üst âlemindeki hayvanlar (Animalia) âleminde sınıflanan canlıların ortak adıdır. "Hayvan" sözcüğü, günlük kullanımda esasen insan dışı nefes alan ve hareket eden şeyleri ifade etmek için kullanılırsa da biyolojik bağlamda insanı da içerir. Hayvanlar âleminin bilimsel ve Latince adı olan "Animalia" terimi ise yine Latince olan ve "yaşayan" ya da "ruh" anlamına gelen animadan türetilmiş animal sözcüğünün çoğuludur. Hayvanlar âlemini tanımlayan bir başka Latince bilimsel terim de Metazoa'dır. Genellikle çevrelerine uyum sağlayan ve diğer canlılarla beslenen çokhücreliler alemidir. Vücutları, embriyonun bazı metamorfozlar geçirmesiyle gelişir. Ökaryotik çok hücreli organizmalardır. Besinlerini genel olarak sindirerek alırlar. Hayvanların birçoğu hareketlidir ve bitkilerde tipik olan kalın hücre duvarları genellikle yoktur. Embriyonik gelişim esnasında büyük ölçülerde hücresel göçler ve doku organizasyonları görülür. Üremeleri primer (birincil) olarak seksüeldir; diploit kromozom taşıyan dişi ve erkekler mayozla haploit kromozomlu gametleri, bunlarda birleşerek diploid zigotu oluşturur. 1,5 milyondan fazla yaşayan türü tanımlanmıştır, fakat gerçek miktarın bazılarına göre 20 milyon, bazılarına göre de 50 milyondan fazla olduğu sanılmaktadır. Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
Dünya'nın En İlginç 10 Hayvanı 06:20
Dünya'nın En İlginç 10 Hayvanı 7 izlenme - 9 ay önce En ilginç 10 hayvan izlemeden geçmeyin!