Hoşgeldiniz!

ilk bakışta

Müge Zeren İlk Bakışta 04:21
Müge Zeren İlk Bakışta 2.669 izlenme - 3 yıl önce Müge Zeren's "İlk Bakışta" Video Klip
Müge Zeren İlk Bakışta 04:12
Müge Zeren İlk Bakışta 329 izlenme - 2 yıl önce Çok Güzel Bir Şarkı
İlk Bakışta Gerçek Aşk 20:20
İlk Bakışta Gerçek Aşk 31 izlenme - 1 yıl önce Osman Sungur Yeken - Çınaraltı Ankara Kızılay'da Sosyal Faaliyetlerin Ve İslami Sohbetlerin Yapıldığı Bir Gençlik Oluşumu Sizleri De Bekliyoruz!
İlk Bakışta Bu Yanılgıyı Kimler Fark Edebildi 00:11
İlk Bakışta Bu Yanılgıyı Kimler Fark Edebildi 1.100 izlenme - 4 yıl önce İlk Bakışta Bu Yanılgıyı Kimler Fark Edebildi
Müge Zeren - İlk Bakışta / Quiero 04:12
Müge Zeren - İlk Bakışta / Quiero 193 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Söz Verdim Çıkış Tarihi: 01.07.2005
İlk Bakışta Bir Kadınını Nasıl Etkilerim 01:04
İlk Bakışta Bir Kadınını Nasıl Etkilerim 94 izlenme - 2 yıl önce Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz Anlatıyor
Müge Zeren - İlk Bakışta - Ouerro 04:11
Müge Zeren - İlk Bakışta - Ouerro 43 izlenme - 1 yıl önce Albüm Adı: Pop 2006 Çıkış Tarihi: 16.05.2006 Türkçe Pop
Çeşitli Sanatçılar - İlk Bakışta - Ouerro 04:11
Çeşitli Sanatçılar - İlk Bakışta - Ouerro 73 izlenme - 4 yıl önce
Nihal & Behlül - İlk Bakışta 03:55
Nihal & Behlül - İlk Bakışta 36 izlenme - 11 ay önce Ask)
İlk Bakışta #1 - How To Survive Trial 24:56
İlk Bakışta #1 - How To Survive Trial 28 izlenme - 2 yıl önce İlk Bakışta #1 - How To Survive Trial
Müge Zeren - İlk Bakışta - İlk İspanyol Klibimiz 04:06
Müge Zeren - İlk Bakışta - İlk İspanyol Klibimiz 3 izlenme - 3 ay önce Müge Zeren ve sevgilisinin birlikte çalıp söylediği yarı ispanyolca yarı Türkçe bu klip bir dönem kral tvnin fenomeniydi.
By Burak  bir bakışta başlar ilk önce 00:34
By Burak bir bakışta başlar ilk önce 1.130 izlenme - 5 yıl önce Video edit http//www.facebook.com/Byburaga.gel
Umut Çakır - 2014 - Aldın Aklımı Bir Bakışta 02:49
Umut Çakır - 2014 - Aldın Aklımı Bir Bakışta 9 izlenme - 1 hafta önce Umut Çakır 2014 Tempo Muhabbeti Deck Kayıtları Nette İlk Daha Fazlası İçin Sayfamıza Bekliyoruz = https://www.facebook.com/ByPolatlilim06
Tek bir bakışta canlı güncellemeler 00:20
Tek bir bakışta canlı güncellemeler 34 izlenme - 3 yıl önce Tüm canlılığı ve güzelliğiyle ilk önce Başlat ekranını göreceksiniz. Başlat ekranındaki her kutucuk sizinle ilgili bir kişi, uygulama, web sitesi, çalma listesi ya da sizin için her ne önemliyse onunla doğrudan bağlantılıdır. Her an güncel kalabilmeniz için canlı kutucuklar en son bilgiyle aydınlanır. Etiketlendiğiniz fotoğrafı, ertesi günün hava durumunu ve arkadaşlarınızdan gelen iletileri tek bakışta görürsünüz.
müge zeren ilk bakışta albüm klip 04:18
müge zeren ilk bakışta albüm klip 30.070 izlenme - 6 yıl önce müge zeren ilk bakışta albüm klip
ilk görüşte aşık oldum 03:01
ilk görüşte aşık oldum 7.028 izlenme - 5 yıl önce ilk görüşte Aşık olmayı anlatan şiirimi dinleyin ve aşkın ne kadar değerli bir his oldugunu anlayın,ilk görüşte aşık oldum platonik aşk mft şiir mft poem özlemek ilk aşk m.furkan tiyek
sen benim ilk bakışta aşık olduğum için sevdim 01:21
sen benim ilk bakışta aşık olduğum için sevdim 610 izlenme - 5 yıl önce
djanılankara vs. müge zeren~ iLkßakışTa (Remix) 03:45
djanılankara vs. müge zeren~ iLkßakışTa (Remix) 3.578 izlenme - 7 yıl önce Müqe zeRen (Remix)
mc aykan ft. rap er msk - ilk bakışta - arabek rap 01:41
mc aykan ft. rap er msk - ilk bakışta - arabek rap 2.503 izlenme - 5 yıl önce mc aykan ft. rap er msk - ilk bakışta - arabek raphttp//www.facebook.com/ercisfamilya
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 04:37
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 764 izlenme - 1 yıl önce Bir kadınla yemeğe çıkan erkek neler düşünür? Kadınlar ilk bakışta neye dikkat eder? Kameraya yansıyan görüntüler sizlerle...
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 04:37
İlk Randevuda Kadınlar ve Erkekler 22 izlenme - 2 ay önce Seksi bir kadınla yemeğe çıkan erkek neler düşünür? Kadınlar ilk bakışta neye dikkat eder? Buyrun hep birlikte izleyelim.
Minecraft Survival - İlkgece- Hayatta kalma- Çakmak Taşı-[HD] 30:59
Minecraft Survival - İlkgece- Hayatta kalma- Çakmak Taşı-[HD] 14 izlenme - 6 ay önce Evet arkadaşlar uzun süredir ismini duyduğum Minecraft isimli oyuna bir ilk bakışta ben yaptım herkese iyi seyirler dilerim
Star 1 - Açılış Jeneriği ve Günün Programı 01:30
Star 1 - Açılış Jeneriği ve Günün Programı 224 izlenme - 6 ay önce 1990 ilkbaharında Özal ve Uzan ortaklığı ile yayın hayatına başlayan Magic Box Star 1 böylelikle Türkiye'nin ilk özel televizyon kanalı oluyordu. Yayınladığı yabancı diziler, çizgi filmler ve sansürsüz filmler ile de tek rakibi olan TRT'ye çoktan toz yutturuyordu. Kanalın açılış jeneriği ve 23 Kasım 1990 Cuma gününün programının yer aldığı videomuzda Örümcek Adam, Taş Devri, Santa Barbara, Patron Kim? ve Miami Vice ilk bakışta dikkat çekiyor.
Saat Üreticisi Breitling Pilotlara Özel ilk Akıllı Saatini Tanıttı 03:05
Saat Üreticisi Breitling Pilotlara Özel ilk Akıllı Saatini Tanıttı 97 izlenme - 8 ay önce Akıllı saat piyasasında hareketlilik durmaksızın sürüyor. Özellikle Apple Watch‘un duyurulmasıyla birlikte akıllı saat üreticileri artık saatlerine daha fazla fonksiyon eklemek istiyor. Bu da saatlerin esas amacından sapmasına sebep oluyor. Lüks saat üreticisi Breitling’in pilotları baz alarak geliştirdiği yeni saati ise yalnızca zamanla ilgili fonksiyonlara odaklanarak diğer saatlerden ayrılmayı başarıyor. Cockpit B55 Connected isimli bu İsveç saatini ilk bakışta analog bir saat zannetmeniz mümkün. Çünkü dışarıdan oldukça hoş görünen mekanik bir saate benziyor. Saatin asıl yetenekleri ise telefondaki uygulamayla bağlantı kurulduğunda ortaya çıkıyor. Uygulamada bulunan özellikler yine tamamen zaman odaklı olarak geliştirilmiş ve saat ile alakası olmayan hiçbir özelliğe yer verilmemiş. Örneğin farklı zaman dilimine sahip bir ülkeye uçuş gerçekleştirildiğinde uygulama üzerinden gerekli ayar yapılıyor. Uçak iniş yaptığında saat otomatik olarak bulunduğunuz bölgeye göre ayarlanmış oluyor. Saatin yanında bulunan küçük tuşlardan temel ayarlar gerçekleştirilebiliyor. Uygulama ise yapılan ayarları kaydediyor ve iniş yapıldığında bunun kolayca paylaşılmasını sağlıyor. Eğer istenirse alarm da kurulabiliyor ve saatin uyarı vermesi sağlanıyor. B55’in içerisinde bir aydınlatma yer alıyor ve böylece karanlık ortamlarda dahi saati görmek kolaylaşıyor. Bunun yanı sıra alarm çaldığında da yine bu ışık aracılığıyla kullanıcı haberdar ediliyor. Şimdilik bu saatin fiyat ve çıkış tarihiyle ilgili herhangi bir bilgi bulunmuyor. Fakat gelecek hafta gerçekleştirilecek olan dünyaca ünlü saat etkinliği Baselworld’de tüm detayların ortaya çıkması bekleniyor. Bir önceki modeli olan B50’nin 7 bin dolar seviyesinden satıldığını göz önünde bulundurduğumuzda bu modelin de yine oldukça yüksek bir fiyattan satışa sunulacağını söyleyebiliriz.
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 00:32
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 1.036.542 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar pek değerli şakşakcı dostlarım. Güzide sitemiz sadece orta yaş olgunluğunu manidar bakışlarında ve teatral ses tonunda barındıranların değil, ergen şakşakcılarımızın da her daim mekanı olmuştur. Kendilerine amme hizmeti adına muazzam videolar yüklemek, onları daha fazla şakşak'a teşvik etmek istedim. Yani ilk bakışta muazzam bir performans sergileyecekmiş gibi görünen ablamız, inanılmaz bir absürtlüğe imza atıyor. Olması gerekenden 5 - 10 beden küçük bir kıyafetin içerisine girmek yetisinin ne kadar ızdıraplı ve ibretlik olduğuna şahit olucaz. BBG evinde geçen bu elim olaya ait videoyu, tencere götlü insanlara ithaf ediyorum.
İnanmak Zor Ama Bu Bir Gerçek! 01:00
İnanmak Zor Ama Bu Bir Gerçek! 239 izlenme - 9 ay önce İlk Bakışta İnanmak Zor Ama Bu Bir Gerçek!
Ayrıntıya Dikkat! Sihirbazın Sırrı... 00:50
Ayrıntıya Dikkat! Sihirbazın Sırrı... 1.202 izlenme - 2 yıl önce Çok bilinen ve ilk bakışta anlaşılamayan ilizyon gösterisinin sırrı...
Fenerbahce'nin Benfica Maçı Koreografisi 01:12
Fenerbahce'nin Benfica Maçı Koreografisi 60 izlenme - 11 ay önce Fenerbahce'nin ilk bakışta beyin yakan fakat genelde sonradan anlaşılan ve nihayet bBaşarılı olunan 3D koreografisini izliyoruz.
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon 01:39
Akıl Sınırlarını Zorlayan Optik İllüzyon 107 izlenme - 1 yıl önce İlk Bakışta Noktaların Dairesel Hareketler Yaptığını Sanacaksınız Ama Aslında Noktalardan Her Biri Düz Hareketler Yapıyor.
Koyun Koyuna Yolculuk 00:24
Koyun Koyuna Yolculuk 557 izlenme - 1 yıl önce BURADA KAÇ KURBANLIK VAR VE CİNSLERİ NEDİR ilk bakışta türk zannettim ama degilmiş :)