Hoşgeldiniz!

ilk kadın

Biyonik Kadın 01:06
Biyonik Kadın 1.664 izlenme - 1 yıl önce Hannah Campbell, savaş sonrası Irak'ta görev alan pek çok İngiliz askerinden biriydi. 2007 yılında ağır bir saldırıda, vücudunun önemlice bir kısmını kaybetti. 2007 yılında Irak'ın güneyindeki tek liman kenti olan Basra'da savaşan kadın askerlerden Hannah Campbell, çıkan çatışmada aldığı ağır yaralardan sonra ülkesine geri döndü. Iraklı direnişçiler, Campell ve arkadaşlarının koruduğu binaya havan topu ile saldırdı. Saldırıda eli parçalanan bir gözü kör olan ve bir ayağını kaybeden Campell, uzun yıllar bu şekilde yaşamak zorunda kaldı. Yıllar sonra aldığı bu ağır yaraların izini silmek için bir dizi ameliyat geçiren 30 yaşındaki kadın, bugün savaşın bedenindeki tüm izlerinden kurtulmuş vaziyette... 6 ameliyat geçiren kadın bu görünümünü kazanmak içinse 192 bin TL harcadı. Savaştan sonra aldığı tazminat ile ameliyat masraflarını karşılan kadın, karın germe, göğüs büyütme, botoks ve saç uzatma gibi operasyonlar geçirdi. Savaşta rahmi de hasar gören Campell, buna rağmen 6 ay önce bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Geçirdiği bunca değişimin ardından eski haline dönen Hannah Campbell, ülkesi İngiltere'de 'Biyonik Kadın' olarak tanınıyor.
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 00:32
Beş Beden Küçük Pantolon Giymek (Değirmen Taşı İçerir) 1.037.631 izlenme - 1 yıl önce Merhabalar pek değerli şakşakcı dostlarım. Güzide sitemiz sadece orta yaş olgunluğunu manidar bakışlarında ve teatral ses tonunda barındıranların değil, ergen şakşakcılarımızın da her daim mekanı olmuştur. Kendilerine amme hizmeti adına muazzam videolar yüklemek, onları daha fazla şakşak'a teşvik etmek istedim. Yani ilk bakışta muazzam bir performans sergileyecekmiş gibi görünen ablamız, inanılmaz bir absürtlüğe imza atıyor. Olması gerekenden 5 - 10 beden küçük bir kıyafetin içerisine girmek yetisinin ne kadar ızdıraplı ve ibretlik olduğuna şahit olucaz. BBG evinde geçen bu elim olaya ait videoyu, tencere götlü insanlara ithaf ediyorum.
Nepal’e İlk Kadın Cumhurbaşkanı 00:20
Nepal’e İlk Kadın Cumhurbaşkanı 1 izlenme - 1 ay önce Nepal’de cumhurbaşkanlığı için yapılan seçimde Birleşik Komünist Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı Bidhya Devi Bandari, 214’e karşı 327 oy alarak cumhurbaşkanı seçildi. Bandari, ülkenin ilk kadın cumhurbaşkanı olarak da tarihe geçti.
NBA'de İlk Kadın Koç 01:38
NBA'de İlk Kadın Koç 9 izlenme - 1 yıl önce San Antonio Spurs, WNBA'in deneyimli isimlerinden Becky Hammon'ı asistan koçluğa getirerek NBA'de bir ilki gerçekleştirdi
İlk Kez Motorsiklet Süren Kadın 00:12
İlk Kez Motorsiklet Süren Kadın 75.215 izlenme - 2 yıl önce İlk Kez Motorsiklet Süren Kadın
İLK KADIN HAKEM 01:01
İLK KADIN HAKEM 1 izlenme - 6 ay önce Tek- Art Holding bünyesinde bulunan Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı bünyesinde olan Türkiye'nin en çok okunan yerel gazetesi KARADENİZ, en popüler yerel TV kanalı ZİGANA TV ve en çok dinlenen ZİGANA RADYO ile medya faaliyetlerini yıllardır başarıyla sürdürmektedir. Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı süregelen başarılı yayıncılık anlayışına son olarak ulusal yayın kapasitesi ile yayın hayatına başlayan Tvem kanalını eklemiştir. Medyadaki inovasyon ve gelişmeleri takip eden Güçlü Radyo ve TV Yayıncılığı, bu gelişmeler ışığında tüm mecralarını geliştirmiş ve yayıncılığa bu anlayışla devam etmiştir. Son dakika haberlerini, magazin gündemini ve tüm dünyadan ilginç videoları kanalımızdan takip edebilirsiniz: http://www.izlesene.com/tvem
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 01:10
Evlilikte İlk Gece Gerdek Gecesi Kadın Korkuyor 606.441 izlenme - 6 yıl önce Evlilikte İlk Gecelerini yaşayan çift, açılmayan gelinlik fermuarı engeline takılıyor. Daha sonrasında bu durumu çözmek için takım çantasına başvurduğunda kadının çok hevesli olmadığını öğreniyoruz.
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 01:25
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 1.329 izlenme - 1 ay önce Hava akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk'ün kızı Semin Öztürk Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu olmanın gururunu yaşıyor. Hava akrobasi pilotu babası Ali İsmet Öztürk'ü örnek alan ve ilk uçuşunu henüz 12 yaşındayken yapan Semin Öztürk, Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu olmanın gururunu yaşıyor. Seyirci önündeki ilk uçuşunu 19-20 Eylül'de Eskişehir'in Sivrihisar ilçesindeki Necati Artan Tesisleri'ndeki hava gösterilerinde gerçekleştiren 24 yaşındaki Öztürk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocukluğundan beri havacılığın kendisini için adeta "aşk" olduğunu vurguladı. Sivrihisar Sportif Havacılık Kulübü'nün üyesi ve hava akrobasi pilotu olan babası Ali İsmet Öztürk sayesinde uçakla tanıştığını ifade eden Semin Öztürk, "Paraşüt üzerime olmadığından, uçmak için 12 yaşımı doldurmayı sabırsızlıkla bekledim. İlk uçuşumu 12 yaşında gerçekleştirdim. Daha sonra uçmak bende adeta 'aşka' dönüştü. Her zaman hedefim akrobasi pilotu olmaktı. Bunu gerçekleştirdiğim için mutluyum. Uçmak benim için bir tutku" diye konuştu.
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 01:29
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 95 izlenme - 1 ay önce
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 02:41
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 5 izlenme - 1 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Semin Öztürk konuşması- Ali İsmet Öztürk konuşması- Uçaktan detaylar Hava akrobasi pilotu babası Ali İsmet Öztürk'ü örnek alarak "Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu olan Semin Öztürk", bunun gururunu yaşıyor- Babasının uçağının eski kanatlarının takılı olduğu modifiye uçağıyla seyirci önündeki ilk gösteri uçuşunu geçen ay yapan Öztürk: - "Akrobasi pilotu olduğumu duyan arkadaşlarım şaşırıyor" DENİZ AÇIK - Hava akrobasi pilotu babası Ali İsmet Öztürk'ü örnek alan ve ilk uçuşunu 12 yaşında yapan Semin Öztürk (24), Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu olmanın gururunu yaşıyor.
İlk Oyunu MHP'ye Veren Kadın 00:48
İlk Oyunu MHP'ye Veren Kadın 62 izlenme - 12 ay önce "İlk oyumu Mhp ye vermemim kanıtı" açıklamasıyla videoyu youtube'a yükleyen hanım kızımızı izliyoruz. Niye kanıt sunma gereği duydun? Niye yükledin. Haydi kopsun kıyamet gelsin yorumlar site sakinleri.
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 01:28
Türkiye'nin İlk Kadın Akrobasi Pilotu 5 izlenme - 1 ay önce Hava akrobasi pilotu Ali İsmet Öztürk'ün kızı Semin Öztürk Türkiye'nin ilk kadın akrobasi pilotu olmanın gururunu yaşıyor.
Kadının İlk Çağdan Günümüze Evrimi 04:04
Kadının İlk Çağdan Günümüze Evrimi 225 izlenme - 11 ay önce Bu videoa milattan öncesi kadın ve tiplemeri ile milattan sonra günümüze kadar gelen kadın tiplemeleri vardır. özellikle bayan arkadaşlar bu videoyu izledikten sonra Halinize ve bu çağda yaşadığnıza şükr edin ;)
ilk kadın 01:29
ilk kadın 2.512 izlenme - 7 yıl önce ilk kadın dünyadaki ilk kadın çok değişik ya walla [[[[İsmuta]]]]
 Kendisini İlk Defa Keşfeden Kadınlar 03:23
Kendisini İlk Defa Keşfeden Kadınlar 15 izlenme - 1 yıl önce Kendisini İlk Defa Keşfeden Kadınlar Çok Garip Oha "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kadınlar İlk Erkeklerin Neresine Bakar 02:27
Kadınlar İlk Erkeklerin Neresine Bakar 1.049 izlenme - 2 yıl önce Kadınlar İlk Erkeklerin Neresine Bakar
Dünyadaki İlk Üçlü Kadın Evliliği 01:34
Dünyadaki İlk Üçlü Kadın Evliliği 782 izlenme - 1 yıl önce Şimdiye kadar iki karısı ya da iki kocası olan insanların ilginç hikayelerine tanık olmuşuzdur. Ancak bu evlilik şu ana kadar hiç duymadığınız türden... Üstelik oldukça sıra dışı evlilikteki 3 kişi de kadın.
İlk Randevuda Kadın Sürücü Şoku 02:42
İlk Randevuda Kadın Sürücü Şoku 7 izlenme - 3 ay önce Her şeyden habersiz birkaç erkekle randevu ayarlayan kadın, yemekten sonra sürücü koltuğuna geçiyor ve düz vites kullanmakte iyi olmadığını söylüyor. Erkeklerden sürüş tavsiyeleri alan kadının aslında profesyonel bir sürücü olduğu korku dolu anlardan sonra ortaya çıkıyor.
Hamile Kadınlardan İlk Tepki 08:45
Hamile Kadınlardan İlk Tepki 34 izlenme - 2 yıl önce İstiklal Caddesi ve Kadıköy Altıyol Meydan'da bir araya gelen kadınlı erkekli gruplar Avukat Ömer Tuğrul İnançer'in hamilerle ilgili söylediği sözler üzerine halk sokağa döküldü.
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 972 izlenme - 1 yıl önce İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın - Güzel Hissettirdiyse Ezanımızı Helal Olsun Kadına
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 01:48
İlk Defa Ezan Sesi Duyan Hristiyan Kadın 172 izlenme - 9 ay önce İçerik hakkında fazla bir bilgim yok anladığım kadarıyla kadın arap ülkelerinden birinde belgesel tarzı bir program yapıyor, yanındaki rehber kadına akşam ezanını dinletmek istiyor ve kadın ezanı duyunca kendini tutamıyor. kendimce bir çeviri yaptım anlamayanlar olabilir diye ; 0:17 - ne zamanlama ama 0:22 - (ezanı kastederek) her taraftan.. 0:23 + bir kilometre karede 36 cami var 0:27 + ve 1400 yıldır çağrı yapıyorlar 0:32 - çok güzel.. 0:35 + peygamber zamanından beri aynı kelimeleri söylüyorlar 0:41 + bak insanlar dükkanlarını kapatıyorlar 0:44 + ve herkes namaz kılmaya gidiyor 0:48 - büyüleyici.. 0:51 - teşekkür ederim.. 0:53 + benim için zevkti, rica ederim 1:04 + namazdan sonra da Kuran okuyacaklar belki aralarından biri İsa ile Meryem'in hikayesini okuyabilir çünkü Kuran'da onlardan da bahsediyor, Musa'dan da. 1:17 + bak dükkanları kapatıyorlar ve namaza gidiyorlar 1:27 - (kendimi ... hissediyorum diyor ne dediğini anlamadım) 1:29 + güzel bir tecrübe 1:33 + (ezanı kastederek) gerçekten insan tarafından okunuyor ses kaydı değil 1:40 + geçmişte mikrofonlar yokken bir kişi yüksek bir yere çıkıp okurdu ezanı ve herkes duyardı
Arkadaşım Hoşgeldin - Tepinen İlk Kadın 04:39
Arkadaşım Hoşgeldin - Tepinen İlk Kadın 549 izlenme - 1 yıl önce Beni Görünce Tepinen İlk Kadınsınız. Tolga Çevik , Arkadaşım Hoşgeldin.
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 02:39
İlk Kez Kendi Sesini Duyan Kadın 205 izlenme - 9 ay önce Doğuştan sağır 40 yaşındaki bu İngiliz ablamızın biyonik kulak ile duymaya başladığı ilk anlar böyle görüntülenmiş, göz yaşları şelale. Benzer için; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125270/29-yasinda-ilk-defa-duymak
İsa ve Zina Eden Kadın (Yuhanna 8) 02:55
İsa ve Zina Eden Kadın (Yuhanna 8) 2.320 izlenme - 3 hafta önce Magdalena filminden alıntıdır. Yuhanna 8:1-11 İsa ise Zeytin Dağı'na gitti. Ertesi sabah erkenden yine tapınağa döndü. Bütün halk O'nun yanına geliyordu. O da oturup onlara öğretmeye başladı. Din bilginleri ve Ferisiler, zina ederken yakalanmış bir kadın getirdiler. Kadını orta yere çıkararak İsa'ya, "Öğretmen, bu kadın tam zina ederken yakalandı" dediler. "Musa, Yasa'da bize böyle kadınların taşlanmasını buyurdu, sen ne dersin?" Bunları İsa'yı denemek amacıyla söylüyorlardı; O'nu suçlayabilmek için bir neden arıyorlardı. İsa eğilmiş, parmağıyla toprağa yazı yazıyordu. Durmadan aynı soruyu sormaları üzerine doğruldu ve, "İçinizde kim günahsızsa, ilk taşı o atsın!" dedi. Sonra yine eğildi, toprağa yazmaya başladı. Bunu işittikleri zaman, başta yaşlılar olmak üzere, birer birer dışarı çıkıp İsa'yı yalnız bıraktılar. Kadın ise orta yerde duruyordu. İsa doğrulup ona, "Kadın, nerede onlar? Hiçbiri seni yargılamadı mı?" diye sordu. Kadın, "Hiçbiri, Efendim" dedi. İsa, "Ben de seni yargılamıyorum" dedi. "Git, artık bundan sonra günah işleme!"
İlk kadın 'Türk Yıldızı' 01:03
İlk kadın 'Türk Yıldızı' 1 izlenme - 3 ay önce İlk kadın 'Türk Yıldızı'
Kadın Dövüşçüden Akıl Almaz Tekme 00:09
Kadın Dövüşçüden Akıl Almaz Tekme 116 izlenme - 1 yıl önce MMA Kadın dövüşlerinde Christine Stanley ilk raundın daha 5. saniyesinde attığı tekme ile rakibini nakavt etti.
Nazlı Süleyman Avustralya'nın İlk Türk Kadın Milletvekili 03:48
Nazlı Süleyman Avustralya'nın İlk Türk Kadın Milletvekili 25 izlenme - 1 yıl önce Avustralya'da ilk kez bir Türk kadın milletvekili seçildi- Victoria eyaletindeki seçimlerde parlamentoya girmeyi başaran 3 Türk milletvekilinden biri Nazlı Süleyman oldu. MELBOURNE (AA) - Avustralya'nın Victoria eyaletinde yapılan seçimlerde milletvekilliğine aday olan Adem Kubilay Somyürek ve Hamdi (John) Eren tekrar seçilme başarısını gösterirken, ilk kez aday olan Nazlı (Natalie) Süleyman eyalet parlamentosuna giren ilk Türk kadın milletvekili olmayı başardı.
Doğuştan Sağır Kadın İlk Kez Duymaya Başlarsa 02:39
Doğuştan Sağır Kadın İlk Kez Duymaya Başlarsa 7 izlenme - 7 ay önce En güncel videolar için ve Daha fazlası için kanal'a abone olmayı unutmayın: izlesene.com/maykop
İlk Gece Korkusu 00:53
İlk Gece Korkusu 2.950 izlenme - 2 yıl önce İlk Gece Korkusu İle Vajinusmus Aynı Şeymidir? ilk Gece Korkusu İle Vajinusmus Aynı Şey Değildir.ilk Gece Korkusu Genellikle Her İki Kişiden birinin Yaşadığıçok Ciddi , Kaygılı ,başaramama Korkusuyla Seyreden Bir Durumdur. burada Tabi Kültürel Etkenlerde Çok Önemlidir. İnsanlar Biraz Fazla Meraklı İşte Çarşaf geleneği Var Bunlar Yeni Evli Çiftleri Bu Konuda Bilgisiz Çiftleri Çok Ciddi Şekild Sıkıntıya sokar. Yapılan Araştırmalar Göstermiş Ki Neredeyde Her İki Kadından Bir Tanesi İlk Gecede ilişkiyi Gerçekleştiremiyor.vajinusmus Dediğimiz Olayda Bu Durum Sürekli Ve Kalıcıdır. yani İlk Geceyle Sınırlı Değil ,ilk Gece Sıkıntı Yaşayan Bir Çok İnsan Sorunu Üçüncü Gece Çözer, birinci Ay Çözer Ama Vajinusmusda Israrlı Ve Kalıcı Bir Şekilde Cinsellikten Kaçınılır Ve denemeler Başarısızdır.
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 01:09
Kocasının Sesini İlk Kez Duyan Kadın 1.555 izlenme - 2 yıl önce Doğuştan sağır olan kadın, kulağına bağlanan işitme cihazı ile ilk defa kocasının sesini duydu.