Hoşgeldiniz!

inanılmaz aile

İnanılmaz Aile 01:37
İnanılmaz Aile 15.185 izlenme - 8 yıl önce İnanılmaz Aile fragmanı
İnanılmaz Aile Fragman 02:35
İnanılmaz Aile Fragman 10.821 izlenme - 3 yıl önce Bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan Bob Parr, Mr. Incredible adıyla tanınmaktadır. İnsanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan Bob, işlerden elini ayağını çeker. Özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan Bob, 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. Ancak, işler umulduğu gibi gitmeyince, Bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. Sadece Bob değil, sayısız masum insan da tehlike altındadır.
Aileler Arası İnanılmaz Kavga 02:07
Aileler Arası İnanılmaz Kavga 433 izlenme - 2 yıl önce Aileler Arası İnanılmaz Kavga
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 02:28
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 128.426 izlenme - 8 ay önce Bu filme inanamayacaksınız! Süper kahramanlardan oluşan bir aileniz olsun istemez miydiniz? İnanılmaz Aile’de herkesin kendine özel bir süper gücü var! İnanılmaz Aile 18 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’da Disney Channel’da!
Croodlar Klip - Aile Portresi 00:27
Croodlar Klip - Aile Portresi 242 izlenme - 3 yıl önce Crood'lar, kendilerini o güne kadar her türlü tehlikeden koruyan mağaraları yok edildiğinde, uzun bir yolculuğuna çıkan, dünya üzerindeki ilk ailenin tarih öncesi ve komik maceralarını anlatıyor. Büyüleyici güzellikte bir tabiatta seyahat eden Crood'lar, fantastik yaratıkların da bulunduğu inanılmaz bir dünya keşfederler ve dünyaya dair tüm fikirleri değişir.
Çılgın aileden inanılmaz 'Xmas Jammies' noel şarkısı 03:37
Çılgın aileden inanılmaz 'Xmas Jammies' noel şarkısı 94 izlenme - 2 yıl önce Penn ve Kim Holderness sıradan ebeveynlere göre biraz daha çılgınlar. Bakın noel için nasıl bir video hazırladılar.
inanılmaz çocuk ile bay inanılmaz 00:29
inanılmaz çocuk ile bay inanılmaz 3.665 izlenme - 8 yıl önce inanılmaz aile
İnanılmaz Aile - İlk gösterim Cumartesi saat 11.00'de Disney Channel'da! 00:30
İnanılmaz Aile - İlk gösterim Cumartesi saat 11.00'de Disney Channel'da! 694 izlenme - 2 yıl önce Müzik, Eğlence, Dans ve çok daha fazlası için Disney Channel Türkiye Facebook sayfasına göz atmaya ne dersin? https://www.facebook.com/disneychannelturkiye F...
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 02:28
Sihirli Kutu’dan İnanılmaz Bir Sürpriz! 25 izlenme - 5 ay önce Bu filme inanamayacaksınız! Süper kahramanlardan oluşan bir aileniz olsun istemez miydiniz? İnanılmaz Aile’de herkesin kendine özel bir süper gücü var! İnanılmaz Aile 18 Nisan Cumartesi günü saat 17:00’da Disney Channel’da!
inanılmaz kaza... 00:29
inanılmaz kaza... 2.558 izlenme - 7 yıl önce acıdım walla
Aile Çocuk Aktiviteleri -  Karaköy'de Fotoğraf Çekmek 07:02
Aile Çocuk Aktiviteleri - Karaköy'de Fotoğraf Çekmek 367 izlenme - 2 yıl önce Bugüne kadar okuduğunuz pek çok seyahat, macera, dekorasyon, şehir veya mimarlık dergisinde fotoğrafları ve yazılarıyla tanıdığınız Ömer Kokal aynı zamanda Derin Kokal'ın da babası... Onlar baba- oğul gerçekten de İstanbul'un altını üstüne getiren inanılmaz bir ikili. Bir kere baba çok bilgili; İstanbul'un tarihi dokusunu çok iyi tanıyor, gizli kalmış hikayelerini okuyor, araştırıyor. Derin doğduktan sonra da ailece gezilere hiç ara vermemişler. Derin'in annesi Gülnihal Kokal ise dizi film yönetmenliği yapıyor. Eh baba profesyonel fotoğrafçı ve rehber, anne yönetmen olunca tabii çocuk da oyuncu olmayı seçmiş... Derin'in inanılmaz bir rol yapma yeteneği var. Kendi yazıp çizdiği senaryoları ve tiyatro oyunları da bulunuyor. Artık geleceğin Şener Şen'i mi olur yoksa Haluk Bilginer'i mi şimdiden kestirmek zor. Aynı zamanda çok iyi bir fotoğrafçı olduğu da muhakkak. Bu bölümde sizlere bu mükemmel baba-oğul ilişkisini, Karaköy'ün tarihi dokusu içinde yansıtmaya çalıştık. Onlar bunu hep yapıyorlar; yani ellerine makinelerini alıp İstanbul'u sokak sokak keşfe çıkıyorlar. Ömer Kokal, çocuklu aileler için şehirde fotoğraflı turlar da düzenliyor ve biz bemaddy'nin ÇILGIN takipçileri için de bu turlardan düzenleyeceğine söz verdi! Yaşasın! Şimdi lafı daha çok uzatmadan sizi Ömer ve Derin'in sohbetiyle başbaşa bırakıyoruz. Ayrıca bize kapılarını açan Karaköy'ün meşhur Karabatak kahvesine de misafirperverlikleri için tekrar tekrar teşekkür ederiz... Çocukla çocuk olan tek şehir rehberi! www.bemaddy.com
the ıncredibles fragmanı 30 01:49
the ıncredibles fragmanı 30 32 izlenme - 4 yıl önce bir zamanların en büyük süper kahramanlarından biri olan bob parr mr. ıncredible adıyla tanınmaktadır. insanları kurtaran ve kötülüklerle savaşan bob işlerden elini ayağını çeker.özel bir programa bağlı olarak ailesiyle birlikte sessiz sakin bir yaşam sürmeye başlayan bob 15 yıl aradan sonra çok özel bir görev alır. ancak işler umulduğu gibi gitmeyince bob'un karısı ve çocukları da olaya dahil olur. sadece bob değil sayısız masum insan da tehlike altındadır.
ratouille 02:30
ratouille 684 izlenme - 7 yıl önce kayıp balık nemo, İnanılmaz aile ve arabalar gibi küçükler kadar büyüklerin de keyifle izlediği animasyon filmlerin yaratıcısından tam bir yaz filmi. ratatouille büyük bir aşçı olma hayalleri kuran remy adlı bir farenin öyküsünü anlatıyor.
Dershanelerin Kapatılması Neye Mal Olacak? 01:15
Dershanelerin Kapatılması Neye Mal Olacak? 10 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Haber’e konuşan Büyük Birlik Partisi Başkanı Mustafa Destici, dershane ve etüt merkezlerinin kapatılması sonucu eğitime vurulacak büyük darbeyle ilgili değerlendirmelerde bulundu. Bir milletin kalkınması için en önemli unsurun eğitim olduğunu vurgulayan Destici, dershanelerin kapatılmasıyla zengin ailelerin özel derse başvuracaklarını ve bu durumun eğitimde korkunç bir fırsat eşitsizliğini oluşturacağını ifade etti. Destici; " Devlet okullarında kaliteli bir eğitim olasaydı zaten dershanelere ihtiyaç kalmazdı. Zengin aile çocuğuna özel ders aldıracak, peki diğer aileler bu açığı nasıl kapatacak? Bu durum eğitimde inanılmaz bir eşitsizlik, adaletsizlik oluşturacak." dedi.
Dershanelerin Kapatılması Neye Mal Olacak? 01:15
Dershanelerin Kapatılması Neye Mal Olacak? 8 izlenme - 2 yıl önce Samanyolu Haber’e Konuşan Büyük Birlik Partisi Başkanı Mustafa Destici, Dershane Ve Etüt Merkezlerinin Kapatılması Sonucu Eğitime Vurulacak Büyük Darbeyle İlgili Değerlendirmelerde Bulundu. Bir Milletin Kalkınması İçin En Önemli Unsurun Eğitim Olduğunu Vurgulayan Destici, Dershanelerin Kapatılmasıyla Zengin Ailelerin Özel Derse Başvuracaklarını Ve Bu Durumun Eğitimde Korkunç Bir Fırsat Eşitsizliğini Oluşturacağını İfade Etti. Destici; " Devlet Okullarında Kaliteli Bir Eğitim Olasaydı Zaten Dershanelere İhtiyaç Kalmazdı. Zengin Aile Çocuğuna Özel Ders Aldıracak, Peki Diğer Aileler Bu Açığı Nasıl Kapatacak? Bu Durum Eğitimde İnanılmaz Bir Eşitsizlik, Adaletsizlik Oluşturacak." Dedi.
Küçük Ağa 45.Bölüm - Yine Ayrılık Vakti! 04:02
Küçük Ağa 45.Bölüm - Yine Ayrılık Vakti! 7.415 izlenme - 10 ay önce Ali ve Bülent, reklam filmi çekimleri için şehir dışına çıkarlar. Reklam filminde Mehmetcan ve çete de oynayacaktır. Bütün aile reklam filminin çekileceği otele doğru yola çıkarlar. Mehmetcan ve arkadaşları otelde de başlarını belaya sokacak şeyler bulurlar ve başlarına inanılmaz işler açarlar. Reklam filminde oynayan başka bir isim de Maho’dur. Hamiyet ise Maho’nun rol partnerini epey kıskanır. Bülent sayesinde ise oda numaraları birbirine girer ve ortalık epey karışır. Sinem, Ali ve Mehmet Ağa yine kendilerini bir kaosun ortasında bulurlar.
Küçük Ağa 45.Bölüm - Ortalık Fena Karışıyor! 05:55
Küçük Ağa 45.Bölüm - Ortalık Fena Karışıyor! 5.722 izlenme - 10 ay önce Ali ve Bülent, reklam filmi çekimleri için şehir dışına çıkarlar. Reklam filminde Mehmetcan ve çete de oynayacaktır. Bütün aile reklam filminin çekileceği otele doğru yola çıkarlar. Mehmetcan ve arkadaşları otelde de başlarını belaya sokacak şeyler bulurlar ve başlarına inanılmaz işler açarlar. Reklam filminde oynayan başka bir isim de Maho’dur. Hamiyet ise Maho’nun rol partnerini epey kıskanır. Bülent sayesinde ise oda numaraları birbirine girer ve ortalık epey karışır. Sinem, Ali ve Mehmet Ağa yine kendilerini bir kaosun ortasında bulurlar.
Dünyada En Çok Görülen Şok Olucağınız 10 Garip Fobi 03:18
Dünyada En Çok Görülen Şok Olucağınız 10 Garip Fobi 24 izlenme - 5 ay önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 fobi ile ilgili aramalar fobi nedir fobi çeşitleri ve anlamları fobi türleri fobi listesi fobi tedavisi fobi çeşitleri sosyal fobi fobi nedir örnek fobi türleri ile ilgili aramalar fobi türleri ve anlamları fobi nedenleri fobi fobiler fobi çeşitleri fobi türleri nedir korku türleri fobi hobi türleri aile türleri ilginç fobiler ile ilgili aramalar saçma fobiler ilginç fobiler 2010 ilginç fobiler itü sözlük ilginç bilgiler ilginç hobiler çocuklardaki fobiler fobiler nelerdir fobi çeşitleri ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
paulie fragmanı 1 00:30
paulie fragmanı 1 466 izlenme - 4 yıl önce küçük bir kız ve papağanı arasında yaşanan sıradışı dostluğu anlatan bir aile filmi. gena rowlands'ın başrol oynadığı filmin konusu pauile konuşabilen bir papağandır. tek problemi çenesini kapatmayı bilmemesidir. bu yüzden başı hep derde girer. paulie'nin ilk sahibi ise marie adında küçük kekeme bir kızdır.ama aile onun yüzünden kızlarının nerdeyse çatıdan düşceğini görür ve onu evden uzaklaştırırlarve paulie'nin başına inanılmaz şeyler gelir uzun yıllar marie'yi arar
En Zeki 10 Köpek Cinsi 02:06
En Zeki 10 Köpek Cinsi 290 izlenme - 10 ay önce ABONE OL yeni Top10'lardan haberin olsun. https://www.facebook.com/pages/Oliver... https://twitter.com/OliverBaskua Açıklamalar: 10. Avustralya çoban köpeği Avusturalya çoban köpeği, Avusturalyanın doğa sert ve sıcak şartlarına uyum sağlamış bir köpektir. Eskiden çobanlar, sürüyü kontrol etmek için bu köpekleri kullanırlardı. Hızlı ve çevik olmaları nedeniyle sürüyü çok rahat bir şekilde kontrol edebiliyorlardı. Bu köpekler yarışmalarda aldıkları başarılar ile köpek cinsleri arasında ilk 10 da kendilerine yer buluyorlar. 9. Rottweiler Kesinlikle tam bir aile köpeğidir. Koruma iç güdüleri sebebiyle güvenlik köpeği olarak kullanılırlar. Ayrıca zeki olmaları ile öne çıkan bu köpekler sıralamada ilk 10a girmeyi başarıyorlar. 8. Doberman Pinscher Doberman Pinscher, aslında birkaç farklı türün karıştırılması ile ortaya çıkmışlardır. İnanılmaz koruma köpekleridirler. Genellikle polis köpeği, koruma köpeği ya da iz sürme köpeği olarak kullanırlar. İyi bir eğitim ve sosyalleşme ile bu köpekler sizin en iyi dostunuz olabilir. Zeka açısından bakılırsa çoğu rakibinin önüne geçerek ilk 10 ‘a girmişlerdir. 7. Papillon Eskiden soylu köpek cinslerindendiler. Onlara sadece kraliyet ailesi üyeleri ya da aristokratlar sahip olabiliyordu. Onların o zamanlar bu kadar değerli olmalarının sebepleri kulaklarının mükemmel işitmesidir. Bu köpekler, zeki ve çevik oldukları için eğitimleri çok kolaydır. Bu nedenle bir çok yarışmada papillonları görebilirsiniz. 6. Labrador Retriever Labradorlar, sanki aile köpeği olmak için yaratılmışlar. İnanılmaz sabırlı, zeki ve koruyu oluşları göz önüne alındığında bu köpekler aileler için kesinlikle tercih edilmesi gereken cinslerden. Çeviklik ve eğitim konusunda çok yetenekli olan bu tür bu listede olmayı sonuna kadar hak ediyor. 5. Shetland Çoban Köpeği Zekaları insanlar tarafından farkedilince, iz sürme ve güvenlik köpeği olarak kullanılmaya başlandılar. Bunun nedenleri çok kolay eğitilebiliyor olmaları ve yabancılara karşı çok şüpheci yaklaşmalarıdır. 4. Golden Retriever Bu tür için söylenebilecek tek kötü sayılabilecek özellikleri tüylerinin dökülmesidir. Ama düşününce hangi köpeğin dökülmüyor ki… İnanılmaz koku alma duyuları sayesinde arama kurtarma veya narkotik köpeği olarak çalışabilirler. Küçük çocuklarla bile oynarken inanılmaz sabırlıdırlar. 3. Alman Çoban Köpeği Tehlikeli gibi gözükseler de yetiştirilme tarzlarına göre çok sevecen canlılardır. Zekaları sayesinde bu cins, koruma ya da polis köpeği olarak kullanılabilirler. Ayrıca eğitilmeleri oldukça kolaydır. 2. Poddle Çoğu köpek sahibi, poddlelerin en zeki köpek sıralamasında 2. sırada olduğunu bilmiyor. Bu cins köpekler, mükemmel bir avcı köpeği, iz sürme köpeği ya da kurtarma köpeği olabilirler. Buna rağmen bu cins eskiden kuş yalamak için kullanılırdı. 1. Border Collie Border Collie, en iyi çoban köpekleri sıralamasında başı çekmektedirler. İnanılmaz bir zekaya ve enerjiye sahiptirler. Sahipleri ile birlikte çalışmaktan çok zevk alırlar. Çok kısa sürede eğitilebilmeleri ile ünlüdürler. En Zeki 10 Köpek Cinsi
PAŞA PAŞA DOĞURUP KAZANDIRIYOR 02:24
PAŞA PAŞA DOĞURUP KAZANDIRIYOR 524 izlenme - 2 yıl önce Golden Cinsi Köpek Doğum Yaparak Sahibine İnanılmaz Para Kazandırıyor Merkez Palandöken İlçesi’nde petshop sahibi Volkan Demir, işyerindeki en kıymetli hayvanın ’Paşa’ olduğunu söyledi. ’Paşa’nın yılda iki kez doğum yaptığını, her doğumda ortalama 10 yavru verdiğini belirten Demir, "6 ay önce 10 yavru verdi. İşimiz gereği bunların her birini 600 liradan sattık. Paşa, bir yaşına girdiğinde ikinci doğumunu gerçekleştirdi ve 10 yavrusu oldu. Yavrular, 15 günlük olunca satacağız. ’Paşa’, paşalar gibi doğuruyor biz de satıyoruz" dedi. Bir köpeğin ömrünün ortalama 15 yıl olduğunu belirten Volkan Demir, yılda ortalama 20 yavru veren ’Paşa’dan yaklaşık 300 yavru almayı hedeflediğini söyledi. Golden Terrier’in tam bir aile köpeği olduğunu anlatan Volkan Demir, "Yavru köpekleri genelde aileler çocuklarına karne ya da doğum günü hediyesi olarak satın alıyor" diye konuştu.
Küçük Ağa 45.Bölüm - Sinem çılgına dönüyor! 02:44
Küçük Ağa 45.Bölüm - Sinem çılgına dönüyor! 7.323 izlenme - 10 ay önce Ali ve Bülent, reklam filmi çekimleri için şehir dışına çıkarlar. Reklam filminde Mehmetcan ve çete de oynayacaktır. Bütün aile reklam filminin çekileceği otele doğru yola çıkarlar. Mehmetcan ve arkadaşları otelde de başlarını belaya sokacak şeyler bulurlar ve başlarına inanılmaz işler açarlar. Reklam filminde oynayan başka bir isim de Maho’dur. Hamiyet ise Maho’nun rol partnerini epey kıskanır. Bülent sayesinde ise oda numaraları birbirine girer ve ortalık epey karışır. Sinem, Ali ve Mehmet Ağa yine kendilerini bir kaosun ortasında bulurlar.
DÜNYANIN EN İLGİNÇ EVLERİ 01:42
DÜNYANIN EN İLGİNÇ EVLERİ 19 izlenme - 7 ay önce Kimisi taşı oydu, kimisi evini ayakkabıya benzetti. İşte Dünyanın en ilginç evleri.. Taş devri çizgi filmini andıran bu ev Portekiz'in Guimarães isimli yerleşim biriminde bulunuyor. 1974 yılında bir aile tarafından kayanın içine inşa edilen dağ evi oldukça ilginç Nautilus evleri, Mexico city, Meksika. 2006 yılında yapılan bu evler deniz kabuğu şeklinde dizayn edilerek satılmış Polonya'da Szymbark şehrindeki bu ev ters olarak inşa edilmiş Viyana, Avusturya. 'Hundertwasser House' adı verilen bu ilginç evlerin en önemli özelliği apartmanın içinde büyüyen ağaçlar ve bitkiler. Yapım yılı 1983 - 1985 Kvivik Igloo, Faroe Adaları. Kıyılarda bulunan bu evler birkaç metrekarelik hayat alanıyla dikkat çekiyor. İçinde mutfak, yatak ve koltuk bulunan bu iglo adı verilen evlerde gecelik olarak konaklayabiliyorsunuz Kent, İngiltere. Fırın evler. Şerbetçiotunu mayalamak için kullanılan bu fırın-mayahaneler şu an ev olarak kullanılıyor Dalat, Vietnam. Masallardaki evi yaptığını söyleyen mimar, doğal malzeme kullanmayı tercih ettiğini söylüyor. Mpumalanga, Güney Afrika. 1990 yılında yapıldı. Sahibi, eşi için yaptırdığı bu evde ahşap ve doğal taş kullanmış ilginç adetler ile ilgili aramalar ilginç evlilik gelenekleri ilginç adetler video ilginç evlilik adetleri dünyada ilginç adetler ilginç adetler hayatı ilginç gelenekler eski ilginç adetler ilginç evlenme adetleri güldürüyor ilginç gelenekler ile ilgili aramalar evlilik gelenekleri eski ilginç gelenekler garip gelenekler komik gelenekler erkek ilginç gelenekler ilginç gelenekler mynet ilginç gelenekler garip ilginç gelenekler video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
trapped 01:54
trapped 1.815 izlenme - 5 yıl önce mutlu bir aile yaşantısı sergileyen will ile karen için tüm hayatlarını değiştirecek mutluluklarını alt üst edecek bir olay meydana gelir. will ile karen başka bir şehirde tuzağa düşürülürler ve acımasız hırsızlar onların küçük kızını da kaçırdıklarını söylerler. bu kaçırma olayı aslında joe hickley adındaki bir suçlu tarafından planlanmış ve zengin ailelerden para sızdırma bahanesiyle yapılan bir planın parçasıdır. inanılmaz plan ilerledikçe birbirlerinden ayrı şehirlerde bulunan will ile ka
a cock and bull story 02:03
a cock and bull story 285 izlenme - 5 yıl önce 18. yüzyıldan kalma sinemaya uyarlanamayacağı düşünülen postmodern bir romanın sinemaya uyarlanışını anlatılıyor. filmin başında tristram shandy yaşam öyküsünü kendi bildiği gibi anlatırken aile üyeleri hiç durmadan sözünü kesmektedir. sıra tam kendi doğumuna geldiğinde yönetmen yardımcısı 'kes!' diye bağırır. işte o zaman akşam karmaşası içindeki bir film setindeki oyuncuları ve film ekibini görürüz. bu inanılmaz derecedeki komik filmde sinemayla düş gerçekle karışarak geçmiş ve bugün birb
a cock and bull story fragmanı 1 02:03
a cock and bull story fragmanı 1 94 izlenme - 4 yıl önce 18. yüzyıldan kalma sinemaya uyarlanamayacağı düşünülen postmodern bir romanın sinemaya uyarlanışını anlatılıyor. filmin başında tristram shandy yaşam öyküsünü kendi bildiği gibi anlatırken aile üyeleri hiç durmadan sözünü kesmektedir. sıra tam kendi doğumuna geldiğinde yönetmen yardımcısı 'kes!' diye bağırır. işte o zaman akşam karmaşası içindeki bir film setindeki oyuncuları ve film ekibini görürüz. bu inanılmaz derecedeki komik filmde sinemayla düş gerçekle karışarak geçmiş ve bugün birb
trapped fragmanı 1 01:54
trapped fragmanı 1 31 izlenme - 4 yıl önce mutlu bir aile yaşantısı sergileyen will ile karen için tüm hayatlarını değiştirecek mutluluklarını alt üst edecek bir olay meydana gelir. will ile karen başka bir şehirde tuzağa düşürülürler ve acımasız hırsızlar onların küçük kızını da kaçırdıklarını söylerler. bu kaçırma olayı aslında joe hickley adındaki bir suçlu tarafından planlanmış ve zengin ailelerden para sızdırma bahanesiyle yapılan bir planın parçasıdır. inanılmaz plan ilerledikçe birbirlerinden ayrı şehirlerde bulunan will ile ka
Film Müzik GÖREVİMİZ TEHLİKE Yabancı Sinema Dizi TEMA MÜZİĞİ - PİYANO Solo 01:26
Film Müzik GÖREVİMİZ TEHLİKE Yabancı Sinema Dizi TEMA MÜZİĞİ - PİYANO Solo 505 izlenme - 7 ay önce GÖREVİMİZ TEHLİKE Ana Jenerik Müziği ( Dizi Film Orjinal Müzikleri). GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" Sinema Filmi Giriş Film Müziklerini Piyano Solo Nasıl Bulacaksınız? Genç Piyanist Güneş Yakartepe " GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" " Sinema Filmi Tema Müziğini Kuyruklu Akustik Piyano İle Çaldı. En Güzel ve beğenilen GÖREVİMİZ TEHLİKE Serisi Özel Tema Müziği. Piyaniste Desteklerinizi ve Güzel Yorumlarınızı Bekliyoruz GÖREVİMİZ TEHLİKE "Mission Impossible" Dizisi Bilgi ve Müzikleri Görevimiz Tehlike 1 Fragman Görevimiz Tehlike 4, diğer ismiyle Görevimiz Tehlike Hayalet Protokol, HD,... Görevimiz Tehlike 2 Hayalet Protokol TV Reklamı Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol’ün ilk Tv reklamı Görevimiz Tehlike 5 Simon Pegg Benji Dunn Rolünde Görevimiz Tehlike 4ün bu yeni tanıtım filmi Simon Pegg tarafından... Görevimiz Tehlike 5 Klip Görevimiz Tehlike 4 Hayalet Protokol’ün ilk film klibi Görevimiz Tehlike 3 Film Müzikleri Besteci Michael Giacchino, Brad Bird (İnanılmaz Aile) ile yeniden 76 Mission Impossible Görevimiz Tehlike Film müziği sinema dizi theme sound track movıe beyazperde Kanal D yeni sezon fragman Görev tamam Okey televizyon jenerik Piyano Solo Sound Resital Genç Piyanist Görev imkansız mümkün değil Görevi tehlikeli Dizi Sinema serisi Film Müzik GÖREVİMİZ TEHLİKE Yabancı Sinema Dizi TEMA MÜZİĞİ - PİYANO Solo Film Müzik, GÖREVİMİZ TEHLİKE, Yabancı Sinema , TEMA MÜZİĞİ , PİYANO Solo, Dizi Görev Tamam Okey Televizyon Tv Jenerik Cıngıl Replik Imbd Not Görevler Galeri Henüz Foto Vtr Misyon Oyunu Macera Serüven Casus Cıa Kgb Mıt Ajan Record Aksiyon Sineması Movie Soundtrack Main Theme Tema Fon Slow Arka Plan Müziği Sözsüz Enstrümantal Hafif Görevlari Tehlikelar Film Fon Müzik Son Versiyonu Dizisi Serisi Aksiyon Macera Misyon Action Kontrol Ateş Silah
Dünyayı Tersine Çeviren 20 Gerçek 06:03
Dünyayı Tersine Çeviren 20 Gerçek 17 izlenme - 5 ay önce Hergün İlgi çekici, bilgilendirici, şaşırtıcı ve eğlenceli süper videolarla sizlerleyiz.Videoları sıcağı sıcağına takip etmek ve Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 1- Bir Japon kadını ortalama 84 yıl, bir Bostwanalı kadın sadece 39 yıl yaşıyor. 2- Dünyadaki obez nüfusun üçte biri, gelişmekte olan ülkelerde yaşıyor. 3- ABD ve İngiltere, gelişmiş ülkeler arasında en yüksek erken hamilelik oranına sahip. 4- Çin’de 44 milyon kadın kayıp. 5- Brezilya’daki Avon kadınlarının sayısı, asker sayısından fazla. 6- 2002'de idamların yüzde 81'i ABD, Çin ve İran’da gerçekleşti. 7- İngiliz süpermarketleri, müşterileri hakkında hükümetten daha fazla bilgiye sahip. 8- AB’deki her inek için verilen günlük 2.50 dolarlık sübvansiyon, Afrika’nın yüzde 75'inin günlük geçiminden daha fazla. 9- 70'in üzerindeki ülkede aynı cinsten iki kişinin ilişkisi yasak, 9'unda ise cezası ölüm. 10- Dünya nüfusunun beşte biri, günlük 1 doların da altında gelirle yaşıyor. 11- Rusya’da yılda 12 binin üzerinde kadın aile içi şiddet sonucunda hayatını kaybediyor. 12- 1 yılda 13.2 milyon Amerikalı, estetik ameliyat yaptırdı. 13- Kara mayınları nedeniyle saatte bir insan ölüyor ve sakat kalıyor. 14- Hindistan’da 44 milyon çocuk işçi var. 15- Sanayileşmiş ülkelerde insanlar, günde 6-7 kg katkı maddesi yiyor. 16- Dünyanın en çok kazanan sporcusu golfçü Tiger Woods, yılda 78 milyon dolar, yani saniyede 148 dolar kazanıyor. 17- Amerikalı 7 milyon kadın, 1 milyon erkek yeme bozukluğu çekiyor. 18- 15 yaşındaki İngilizlerin yarısı uyuşturucu kullanmış, dörtte biri sigara içiyor. 19- Washington’daki lobi endüstrisinde 67 bin kişi, her seçilmiş kongre için 125 kişi çalışıyor. 20- Motorlu araçlar dakikada 2 insanı öldürüyor değişik hayvanlar youtube değişik hayvanlar oyunları hayvanlar ile ilgili aramalar hayvanlar alemi vahşi hayvanlar hayvanlar dünyası komik hayvanlar hayvanlar belgeseli hayvanlar çiftleşiyor hayvanlar oyunları hayvanlar alemi belgesel çiftleşme farklı hayvanlar ile ilgili aramalar ilginç hayvanlar nadir bulunan hayvanlar farklı hayvan isimleri farklı hayvanlar ve özellikleri farklı hayvanlar ve adları ürkütücü farkli hayvanlar forum tropik hayvanlar değişik isimli hayvanlar gelecek ile ilgili aramalar gelecek bulmaca gelecek dergisi gelecek falı gelecek gazetesi gelecek makinesi gelecek nedir gelecek filmler gelecek ile ilgili sözler dünyada gelecekte neler olacak ile ilgili aramalar gelecekte dünyanın hali gelecekte neler olacak testi gelecekte neler olacak ingilizce gelecekte neler olacak fal gelecekte neler olacak izle gelecekte neler olacak forum gelecekte neler olacak video gelecekte neler değişecek dünyada geleceği ile ilgili aramalar dünyanın geleceği dünyanın geleceği ile ilgili kehanetler dünyanın geleceği nasıl olacak dünyanın geleceği ile ilgili kompozisyon dünyanın geleceği hakkında bilgi dünyanın geleceği ingilizce ilk bilgisayar ile ilgili aramalar ilk bilgisayarı kim buldu ilk bilgisayarın özellikleri 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Münevver Karabulut'un Babası İlk Kez Konuştu 09:46
Münevver Karabulut'un Babası İlk Kez Konuştu 119 izlenme - 1 yıl önce Süreyya Karabulut, kızı Münevver Garipoğlu'nun katili Cem Garipoğlu'nun intiharı sonrası ilk kez Show Haber'e konuştu. Kafası kesilerek öldürülen Münevver Karabulut'un babası Süreyya Karabulut, Cem Garipoğlu'nun intiharının ardından ilk kez Show Haber'e konuştu. Süreyya Karabulut'un açıklamalarından satır başları: "İLAHİ ADALET" İntihar ettiğine inanmak isterim. İlahi adalet diyorum. Avukatımıza gerekli talimatı verdik. Görüntüleri ve video kayıtlarını alacağız. 197 gün zanlı saklandı. Saklayan da Hayyam Garipoğlu'dur. Hayyam Garipoğlu cezalandırıldı. 3 yıl hapis cezası aldı, şuanda kaçak yaşıyor. Dolayısıyla çok hatalar oldu. İnanılmaz yanlışlıklar oldu. Katilin intihar ettğine inanmak istiyorum. Bir baba olarak en tabi hakkımdır. Hakettiği cezayı buldu mu diye sorarsanız ben isterdim ki cezasını çeksin. Görüntüleri gördükten sonra inanmak istiyorum. Avukatımız 5,5 yıldır ciddi bir hukuk mücadelesi veriyor. Kayıtları alacağını söyledi. Gördükten sonra bu konu kapanmış olacak. Aklımda kuşku olmaz olur mu?. Bu aileden her şey beklenir. Normal bir aile değil. Yargılama esnasında ve öncesinde ben bütün mahkemelerde bulundum. Karşılaştığım manzara ve yaşadıklarımdan dolayı edindiğim bir tecrübe var. "BİR BABA OLARAK İNANMIYORUM" Bu tecrübe doğrulsunda kafamda soru işaretleri var. Bu soru işaretlerinin gitmesi için gördükten sonra inanacağım. Şu anda inanmıyorum. Bir baba olarak inanmıyorum. İddiam odur. Bugüne kadar hiçbir resmi kurumdan açıklama gelmedi. DNA PROFİLİ KARŞILAŞTIRILACAK Münevver Karabulut'u öldürmekten 24 yıl hapis cezasına çarptırılan ve kaldığı Silivri 5 No'lu Cezaevi'nde intihar eden Cem Garipoğlu ile anne ve babasının DNA profili karşılaştırılacak. Münevver’in avukatı: Cem Garipoğlu'nun intiharı görüntüde çok net Alınan bilgiye göre, Münevver Karabulut'un ailesinin başvurusu üzerine Silivri Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talebiyle alınan mahkeme kararı doğrultusunda, Cem Garipoğlu'nun annesi Tülay Makbule Garipoğlu ve babası Mehmet Nida Garipoğlu'ndan tükürük veya kan örneği alınacak. Mahkeme kararı UYAP üzerinden Adli Tıp Kurumu'na ulaşırken, önümüzdeki günlerde Mehmet Nida Garipoğlu ve Tülay Makbule Garipoğlu'ndan alınacak örnekler ile intihar eden Cem Garipoğlu'ndan alınan DNA örnekleri Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesi'nde karşılaştırılacak. DNA karşılaştırmasının ardından kimlik tespiti gerçekleştirilecek. Bu arada, Cem Garipoğlu'nun intiharında kullandığı çamaşır ipi, poşet ve giysileri üzerinde yapılacak incelemelerin ise gelecek hafta tamamlanması bekleniyor. Morg İhtisas Dairesi'nin hazırlayacağı otopsi raporunun ise birkaç hafta sonra açıklanacağı öğrenildi.