Hoşgeldiniz!

ingilizce şarkı

ingilizce şarkı 00:49
ingilizce şarkı 1.750 izlenme - 3 yıl önce çok güzel söylüyor
Meyra - Mario Frangoulis- Vincero Perdero 05:38
Meyra - Mario Frangoulis- Vincero Perdero 122 izlenme - 7 ay önce This is "meyra-mario frangoulis- vincero perdero" by ahmetozguc on Vimeo, the home for high quality videos and the people who love them.
İngilizce Şarkılar 01:14
İngilizce Şarkılar 85.256 izlenme - 2 yıl önce
ingilizce şarkı2 00:42
ingilizce şarkı2 54 izlenme - 3 yıl önce harikaaa
ingilizce şarkı 04:32
ingilizce şarkı 5.497 izlenme - 5 yıl önce kızın tipi çok güzel
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 00:41
İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede 218 izlenme - 2 yıl önce İngilizce Şarkı Söyleyen Iraklı Dede
Rihanna Monster 04:10
Rihanna Monster 34 izlenme - 4 ay önce rihanna ve emiem güzel bir şarkısıı
All Rarld 03:20
All Rarld 46 izlenme - 2 yıl önce İngilizce Şarkı
Ölümüne İngilizce Şarkı Söylemek 01:44
Ölümüne İngilizce Şarkı Söylemek 67 izlenme - 10 ay önce Sözlerini tam bilmeden herkes ingilizce bir şarkı illaki söylemeye calışmıştır, bu da onun örneklerinden. Fatih Terim ingilizcesiyle ingilizce şarkı anca bu kadar olurdu. O kadar da abartmamak gerek eğlenceli ve hoş geldi bana.
Türkçe Şarkılar İngilizce Olsaydı 03:19
Türkçe Şarkılar İngilizce Olsaydı 2.822 izlenme - 7 ay önce Orkun Işıtmak, yoğun istek üzerine Türkçe şarkıları ingilizceye çevirmiş. Soner Sarıkabadayı, Serdar Ortaç, İrem Derici, Doğukan Manço parçalarını çevirmiş.
Mahmut Tuncer - İngilizce Şarkı Söyledi 02:15
Mahmut Tuncer - İngilizce Şarkı Söyledi 1.413 izlenme - 9 ay önce Mahmut Tuncer, 'Fırıldak Ailesi' filminde İngilizce şarkı söyledi. Şarkıyı seslendirirken çekilen video izleyenleri kahkahaya boğdu. Yetişkinlere yönelik ilk çizgi film sinema salonlarına taşınıyor. 'Fırıldak Ailesi' ismindeki film Macera, Komedi, Korku ve Gerilim'i bir arada işliyor. MAHMUT TUNCER İNGİLİZCE ŞARKI SÖYLEDİ Fırıldak Ailesi, daha önce televizyon ekranlarına gelen eğlenceli Fırıldak Ailesi'nin maceralarını bu sefer sinema salonlarında ki yerini almaya hazırlanıyor. Animasyon türündeki aile filminin yapımcılığını ise BKM üstleniyor. Bu filmde Mahmut Tuncer İngilizce şarkı söylüyor. Şarkıyı seslendirirken çekilen video izleyenleri kahkahaya boğdu.
 06:19
"Hunger Games'' İNGİLİZCE ŞARKI 171 izlenme - 9 ay önce YEE HUNGER GAMES !
Sevtap Parman Que Sera Sera (İngilizce Şarkı) 02:52
Sevtap Parman Que Sera Sera (İngilizce Şarkı) 1.827 izlenme - 4 yıl önce
Mahmut Tuncer'in İngilizce Şarkısı 01:58
Mahmut Tuncer'in İngilizce Şarkısı 63 izlenme - 7 ay önce Mahmut Tuncer'in İngilizce Şarkısı Mahmut Tuncer'in gönüllerde taht kuracağını düşündüğümüz ingilizce şarkısı
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 02:52
Sevtap Parman Ve İngilizce Şarkısı 734 izlenme - 7 ay önce Top 10 Yapsak İlk Sırayı Fatih Terim İngilizce Konuşuyor 2. Sıraya Sevtap Parman - I Asked My Mother Adlı Şarkı Gelirdi Sanırım.
Head Shoulders Knees Toes Sing It 01:00
Head Shoulders Knees Toes Sing It 22 izlenme - 1 hafta önce Vücudumuzun bölümlerini İngilizce şarkılarla öğreniyoruz. Öğrenciler hem şarkı öğreniyor, hem eğleniyor, hem kelime hazinelerini genişletiyor, hem de İngilizcelerini geliştiriyor.
Yetenekli Boyacı 00:54
Yetenekli Boyacı 15 izlenme - 3 ay önce Biz belki de dünya çapında işler çıkarabilecek yeteneklerimize gereken fırsatı veremiyoruzdur.
Muallim - Lise - İngilizce Versiyonu 02:11
Muallim - Lise - İngilizce Versiyonu 51 izlenme - 7 ay önce 4. sınıftan itibaren İngilizce gören genç dimağlar patlamayı lisede gerçekleştirmişler. Türkülerimizin türkçe daha güzel olduğu aşikardır.
Otilia, Türkçe Şarkı Söyleyecek 05:27
Otilia, Türkçe Şarkı Söyleyecek 3.313 izlenme - 7 ay önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Rumen şarkıcı Otilia ile röportaj,- Yenişehir Kültür Merkezi'nde düzenlenen güzellik yarışmasından detaylar,- Şarkıcı Otilia'nın "Bilionera" şarkısının tamamı,- Otilia, güzellik yarışmasında dereceye girenlerle fotoğraf çektirirken, Otilia, Türkçe şarkı söyleyecek- Dünyada liste başı olan "Bilionera" şarkısıyla tanınan Otilia, Türkçe parça seslendirecek- Otilia: "Türk insanını gerçekten çok seviyorum ve onlara Türkçe parça hediye etmek istedim. Çok heyecanlıyım. Bunun için Türkçe kelimelerle hazırlıklar yapıyorum" MUSTAFA GÜNGÖR - BASİR GÜLÜM - Dünyada hit olan "Bilionera" şarkısıyla tanınan Rumen şarkıcı Otilia, Türkiye sevgisini söyleyeceği Türkçe şarkıyla gösterecek.
İngilizce Kursu 00:52
İngilizce Kursu 10.280 izlenme - 9 yıl önce ingilizcenin tavan yaptığı yer harika bi komedi izleyin kopacaksınız bundan çok mu çok eminimmm hele şarkı bölümü öldürüyorrrr
İngİlİzce Şarki 01:38
İngİlİzce Şarki 1.734 izlenme - 6 yıl önce İngİlİzce Şarkisi böyle söylenİr. İŞte budur.
Topkapı Doğa Koleji Cupgame Gösterisi İngilizce Şarkı Konseri Provalar 6. Sınıflar 01:21
Topkapı Doğa Koleji Cupgame Gösterisi İngilizce Şarkı Konseri Provalar 6. Sınıflar 159 izlenme - 2 yıl önce Topkapı Doğa Koleji Cupgame Gösterisi İngilizce Şarkı Konseri Provalar 6. Sınıflar
müslüm baba'dan ingilizce şarkı 02:35
müslüm baba'dan ingilizce şarkı 33.148 izlenme - 9 yıl önce müslüm her şeyi söyler
nuri sesigüzel'den ingilizce şarkı 03:32
nuri sesigüzel'den ingilizce şarkı 15.247 izlenme - 8 yıl önce \"this land\" veya \"diz lend\" mi demeliyim :))
Kibariye'den İngilizce Şarkı Asena'dan Göbek Şov 05:05
Kibariye'den İngilizce Şarkı Asena'dan Göbek Şov 1.315 izlenme - 3 yıl önce GAZİANTEP'te müzik otoritelerinin 'Zenci gırtlağı var' dediği Kibariye, hayranlarına sürpriz yaparak Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston'un 'I Will Always Love You' şarkısını seslendirdi. Dedeman Gaziantep Hotel| Convention Center'de gerçekleştirilen programda önce sahneye yeni imajı ve yeni sahne şovlarıyla oryantal Asena çıktı. Kıvrak danslarıyla yürekleri hoplatan Asena, şovunun sonunda seyircilerin arasına girerek birlikte çiftetelli oynadı.
Kibariye'den İngilizce Şarkı Asena'dan Göbek Şov 05:05
Kibariye'den İngilizce Şarkı Asena'dan Göbek Şov 604 izlenme - 3 yıl önce GAZiANTEP'te müzik otoritelerinin 'Zenci ggırtlağı var' dediği Kibariye, hayranlarına sürpriz yaparak Amerikalı ünlü şarkıcı Whitney Houston'un 'I Will Always' adlı şarkısını Seslendirdi!
İngilizce (english) arabesk Şarkı 03:05
İngilizce (english) arabesk Şarkı 756 izlenme - 6 yıl önce english arabesk Şarkı :))
Çetin Alp - Opera (İngilizce Versiyon) 03:06
Çetin Alp - Opera (İngilizce Versiyon) 25 izlenme - 3 ay önce Sözleri Aysel Gürel'e Müziği Buğra Uğur'a ait olan ve 1983 yılında Eurovision şarkı yarışmasında bizi temsil eden şarkının gene Çetin Alp tarafından seslendirilen İngilizce versiyonu. Belki o yıllarda şarkının bu haliyle girseydik daha fazla şansımız olurdu. Her neyse öyle ya da böyle. Güzel bir şarkıdır opera.
İngilizce Şarkı: Lemon Tree Animation (Alt Yazılı) 03:10
İngilizce Şarkı: Lemon Tree Animation (Alt Yazılı) 18 izlenme - 4 gün önce İngilizce videolar izlemenizin size faydaları:http://wp.me/p2ZFQv-2Q Facebook http://www.facebook.com/ingilizkultur Twitter http://www.twitter.com/Britishculturee
Adıyamanlı Gençten İngilizce Şarkı : Don't Go 02:30
Adıyamanlı Gençten İngilizce Şarkı : Don't Go 326 izlenme - 3 yıl önce Şarkı Adıyaman'lı gençten ingilizce şarkı '' Don't go ''