Hoşgeldiniz!

inşa

İnşa Delili 08:58
İnşa Delili 54 izlenme - 2 yıl önce Yaratılış Delilleri
Minecraft'ta Danimaka'yı İnşa Ettiler 01:17
Minecraft'ta Danimaka'yı İnşa Ettiler 5.554 izlenme - 2 yıl önce Sevilen oyun Minecraft'ta Danimarka'yı birebir inşa ettiler.
Ahşap Traktör İnşa Etti 02:50
Ahşap Traktör İnşa Etti 123 izlenme - 6 ay önce Macaristan'da usta bir marangoz olan Istvan Puskas, 150cc motor ve dört ileri şanzıman ile tam fonksiyonel ahşap traktör inşa etti.
Hadrianus, Duvar İnşa Etmek 03:16
Hadrianus, Duvar İnşa Etmek 3 izlenme - 5 ay önce Daha fazlası için: http://www.khanacademy.org.tr Matematikten sanat tarihine, ekonomiden fen bilimlerine, basit toplamadan diferansiyel denklemlere, ilkokul seviyesinden üniversite seviyesine binlerce ücretsiz ders videosu, interaktif alıştırma ve daha fazlası Khan Academy’de. Khan Academy Türkçe Eğitimde fırsat eşitliği için herkese, her yerde, dünya standartlarında ve ücretsiz eğitim. http://www.khanacademy.org.tr http://www.youtube.com/khanacademyturkce https://www.facebook.com/khanacademyt... https://www.twitter.com/khanacademytr Dünyanın en büyük ücretsiz öğrenim platformu Khan Academy’nin İngilizce ve diğer dillerdeki dersleri için: http://www.khanacademy.org Hadrian, Building the wall https://www.khanacademy.org/humanitie...
Bend İnşa Eden Kunduzlar 04:16
Bend İnşa Eden Kunduzlar 51 izlenme - 3 yıl önce Bend İnşa Eden Kunduzlar
Kuran'ın İnşa Ettiği Zihinler 08:32
Kuran'ın İnşa Ettiği Zihinler 13 izlenme - 1 yıl önce Kuran'ın İnşa Ettiği Zihinler
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 03:36
Kendi Parkurunu İnşa Eden Grup Eğlencenin Dibine Vurdu 3 izlenme - 4 hafta önce Kendi 'Slip N Slide' inşa ettikleri parkurla eğlencenin dibine vuran gruptan kıskanılacak görüntüler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 01:57
49 Günde Uçak Nasıl İnşa Edilir! 54 izlenme - 1 yıl önce Boeing 777'nin 49 Gün Süren İmalatı..
Demiryolu İnşa Aracı 05:17
Demiryolu İnşa Aracı 14 izlenme - 10 ay önce 1927 teknolojisi ile 2014 teknolojisini karşılaştırmak şeytanın bile aklına gelmez Erdoğandan başka 1927'nin demiryolu teknolojisiyle 2014'ün teknolojisini k. Travers ve ray döşeme aynı zamanda balast dökme işlemini aynı anda yaparak hat inşasını hızlandıran bir makine.
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 04:56
Boğaziçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 307 izlenme - 2 yıl önce BOĞAZ İÇİ KÖPRÜSÜNÜN TANITIMI
40 Saatte Köprü Yenilemek 00:44
40 Saatte Köprü Yenilemek 88 izlenme - 6 ay önce Zamanında bilmem kaç saatte, günde köprü inşa etmek gibisinden videolar vardı, bu da bir benzeri. İzleyin ve de yol, köprü inşaatında felan çalışan mühendis, işçi tanıdıklarınız varsa izlettirin. Götüboklu kıytırık Konya-Kulu kavşağını 7 ayda yapan yetkililere buradan selam olsun.
Balkona İnşa Edile Kalorifer Bacası 04:48
Balkona İnşa Edile Kalorifer Bacası 256 izlenme - 3 yıl önce Seferihisar'da Dairemizi Satın Aldıktan Sonra, Müteahhit (eos İzmir İnş.san.tic.a.ş.) Tarafından Balkonumuza İnşaa Edilen Kalorifer Bacasının Hikayesini Dinleyeceksiniz. Yalnız, Kanal 35 De Program Yapan Gazeteci Hasan Tahsin K.nun Anlatımıyla. Ağzına Sağlık Hasan Bey...
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 01:05
Kalekol İnşa Eden Deniz Tural Hanımefendiyi Tebrik Ediyoruz 15 izlenme - 9 ay önce Kalekol inşa eden Deniz Tural hanımefendiyi tebrik ediyoruz.
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 34 izlenme - 2 yıl önce Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor 14.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Hayvanlar Tarafında İnşa Edilen Büyüleyici Yapılar 05:05
Hayvanlar Tarafında İnşa Edilen Büyüleyici Yapılar 149 izlenme - 3 hafta önce Bu videomuzda hayvanlar tarafında yapılan ilginç sanatsal yapıları görüp öğreneceğiz. Yaşadığımız evren o kadar ilginçlerle dolu ki her bir araştırma sonsuz hayretler uyandırıyor. Hiçbir şey tesadüfü değildir. Her şeyin varlığı, tesadüf olmadığının ispatıdır.
Messi İçin Duvar İnşa Ettiler 00:25
Messi İçin Duvar İnşa Ettiler 129 izlenme - 12 ay önce Barcelona'nın yıldız futbolcusu Lionel Messi için Arjantin'de eşi benzeri görülmemiş bir duvar inşa edildi.
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 03:05
Evinin bodrumuna tren inşa eden adam 19 izlenme - 3 yıl önce Trenleri çok seven adam 4 buçuk yılda bodrumuna tren inşa etti
Film Sahnelerinden Fırlamış Gibi Ev İnşa Ettiler 00:44
Film Sahnelerinden Fırlamış Gibi Ev İnşa Ettiler 8 izlenme - 3 ay önce İki çocuk sahibi Simon ve Jasmine Dale çifti, çektikleri krediyi ödeyemeyince satın aldıkları toprak parçasına hayallerindeki evi inşa etti. 01.09.2015 günü Haberler.com kanalına yüklediğim 'Film Sahnelerinden Fırlamış Gibi Ev İnşa Ettiler' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/haberlercom kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Baraj inşa eden kunduzlar 03:55
Baraj inşa eden kunduzlar 5 izlenme - 2 ay önce Allah`ın Resulu Dünya`nın ömrü bir saat kalsa, Cenab-ı Hak o, bir saati genişletecek, İtrattinden bir er çıkacak, dünya`yı adlü ihsan, iman ve aşkla dolduracak buyuruyor. Alem-i İslama büyük bir müjde bu, efendiler. Din garip olarak başlamışdır, kuvvet bulacak. Yüz yıllarca, sonra garip olarak dönecek. Hadis-i Şerifi şerh edenler bu garip olarak başlayıpta bu gariplikten sonra kuvvet buluşunu, ikinci gariplikten sonra da bir kuvvetli Asr-ı Saadete benzeyen bir gün daha gelecek manasını vermişler, muhterem müminler. Benim değil, Hadis-i Şerifin üzerinde duran muhakkak-i ilim sözü bu. Böyle olunca, bu garipliğin arkasında Asr-ı Saadete benzeyen güçlü bir gün bekleyiniz, muhterem müminler. Milyonlarlık bir nesil, davasına çelik pençe ile sarılmış Ati- İslamındır diye ayakta. Böyle bir ümidin neşesi ile ruhen ve kalben, güç ve kuvvetinizle ayakta olunuz!  http://www.a9.com.tr/izle/39534/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Buyuk-Islam-alimi-Tahir-Buyukkorukcu-Hazretlerinin-Ahir-Zaman-konulu-vaazi A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo http://www.a9.com.tr/izle/39452/Belgesellerden-Secme-Bolumler/Baraj-insa-eden-kunduzlar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Yüksek Gerilim Hatları Nasıl İnşa Edilir? 02:23
Yüksek Gerilim Hatları Nasıl İnşa Edilir? 11 izlenme - 3 ay önce Görüntülerde izleyeceğiniz makine bir "Sikorsky S-64 Skycrane". Ağır yük taşımak için tasarlanan bu helikopter 1962 yılından bu yana hizmet etmekte ve yüklü kalkış ağırlığı "19,050 kg". Muhakkak ülkemizde başka yöntemlerde dikiliyordur bu direk ancak, bu örneği de görmenizi istedim.
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 03:42
Bir Apple Store Nasıl İnşa Ediliyor? 23 izlenme - 2 ay önce Apple'ın satış mağazaları olan Apple Store'lar, tüm dünya genelinde etkileyici tasarımlarıyla dikkat çekmeyi başarıyor. Ülkemizde de yakın zamanda açılışı gerçekleşecek olan Apple Store'ların inşa edilişi ile ilgili bir video yayınlandı.
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 05:44
Demir Oyunda Yık Ve İnşa Et 38 izlenme - 8 ay önce Motor Oyunu Diye Kandırdılar, Oyun Yık Ve İnşa Etmiş Sinirimden Ortalığı Birbirine Kattım sorun Bilgisayardamı Oyundamı Aslında Ben Başka Oynucaktımda Oyunlarda Sadece Bioyun Çıkıyo Mecbur 3doyuncu Sitesini Oynadım
10 Saatte Ev İnşa Ettiler! 03:30
10 Saatte Ev İnşa Ettiler! 21 izlenme - 1 yıl önce Abd'nin Ohio Eyaletinde Bir Grup İnsan 10 Saat İçinde Bir Çiftlik Evini İnşa Etmeyi Başardı. İşte o görüntüler!
Kanuni'nin İnşa Ettiği Surlara Bayrağı Dikti 00:23
Kanuni'nin İnşa Ettiği Surlara Bayrağı Dikti 8 izlenme - 6 ay önce Kudüs'te İsrail'i protesto eden Filistinli gruptan bir genç, Kanuni Sultan Süleyman'ın yaptırdığı sura çıkarak Filistin bayrağı dikti.
580 Tonluk Dev Viyadük İnşa Makinesi 04:52
580 Tonluk Dev Viyadük İnşa Makinesi 2.777 izlenme - 1 ay önce 91 metrelik bu dev canavar tren yolu inşaatında kullanılıyor. Türkiye'de kullanıldığını düşünün, onlarca yüzlerce kişi izlerdi.
Keşif Laboratuvarı: Köprü Testine Kadar İnşa Etme 01:18
Keşif Laboratuvarı: Köprü Testine Kadar İnşa Etme 4 izlenme - 11 ay önce Keşif Laboratuvarı: Köprü Testine Kadar İnşa Etme "Diğer videolarımıza ulaşmak için aşağıda ki kanalımıza Abone olabilirsiniz http://www.izlesene.com/khanacademyturkce" DLab: Build up to bridge testing: https://www.khanacademy.org/science/d...
BULKİNG(KAS İNŞA ETME KİLO ALMA) PROGRAMI!!!!!! 11:58
BULKİNG(KAS İNŞA ETME KİLO ALMA) PROGRAMI!!!!!! 1 izlenme - 1 ay önce KANALIMIZA ABONE OLMAYI UNUTMAYIN!!!!!!!
Mısır Piramitleri nasıl inşa edildi? 00:30
Mısır Piramitleri nasıl inşa edildi? 89 izlenme - 1 yıl önce Fatih Sultan Mehmet zehirlendi mi? Kurtuluş Savaşı'nda 15 bin askerimiz neden kör oldu? Yemen'e giden 500 bin Mehmetçik neden dönmedi? Serdar Tuncer, Tarihçi Yazar Talha Uğurluel ve Prof. Dr. Muammer Kayatekin'le tarihi olayları tıbbın perspektifinden Başka Şeyler'de konuşuyor. Başka Şeyler, 13 Nisan Pazar günü 23.00'te CNN TÜRK'te!
Ahşap traktör inşa etmek! 02:50
Ahşap traktör inşa etmek! 614 izlenme - 6 ay önce Macaristan'da usta bir marangoz olan Istvan Puskas, 150cc motor ve dört ileri şanzıman ile tam fonksiyonel ahşap traktör inşa etti.
Boğaz İçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 04:56
Boğaz İçi Köprüsü Nasıl İnşa Edildi 168 izlenme - 10 ay önce Trtr Okul'da 'Böyle İnşa Edilir' adlı program da boğaz köprünün yapılışı hakkında bilgiler veriyor.