Hoşgeldiniz!

internet bankacılığı

Türkiye Finans İnternet Bankacılığı 00:29
Türkiye Finans İnternet Bankacılığı 161 izlenme - 1 yıl önce www.turkiyefinans.com.tr Türkiye Finans'ın internet şubesi. Banka işlemleri hızla bitiyor, gidiyor! Hızla!
Türkiye Finans İnternet Bankacılığı EFT 00:10
Türkiye Finans İnternet Bankacılığı EFT 41 izlenme - 1 yıl önce Hızlı İnternet Bankacılığı saat 17:00 ye kadar EFT olanağıyla Türkiye Finans'ta.
Banka Burcu'nun İnternetle İmtihanı 00:42
Banka Burcu'nun İnternetle İmtihanı 21 izlenme - 3 yıl önce Banka Burcu'nun İnternetle İmtihanı
ING İnternet Şubesi 01:39
ING İnternet Şubesi 288 izlenme - 2 yıl önce Bilgisayarda Neyse Aynen Mobilde!
para para kazandırır mı? 01:37
para para kazandırır mı? 191.554 izlenme - 5 yıl önce daha fazla kazanmanın yolu var mıdır? e-vadeli nasıl daha fazla kazandırıyor? tıklayın izleyin öğrenin...
Ferhan Şensoy - Akbank Reklamı 02:56
Ferhan Şensoy - Akbank Reklamı 177 izlenme - 7 ay önce Ferhan Şensoy'un 90'lı yıllarda Akbank için hazırladığı, belalısı Kenan'ın her defasında Ferhan Şensoy'un ismini söylemeyi beceremediği reklamlar serisinden bir bölüm. Son olarak bonus mahiyetinde Erol Evgin'li kısa bir Akbank reklamı. En son olarak iş reklama dönmesin, gaza gelip kredi asılmaya gitmeyesiniz diye, ''Yerken iyi, öderken...?'' isimli çalışma. Vtr'den sonra kısa bir reklam arası, sonrasında sohbetimiz kaldığı yerden devam etmeyecek.
Parlak Fikir: myIDkey! 01:58
Parlak Fikir: myIDkey! 1 izlenme - 3 ay önce internet bankacılığı şifrelerinden e-mail şifrelerinize kadar tüm bilgileri güvenle saklayabileceğiniz zeka dolu bir aygıtla tanışmaya ne dersiniz? myIDkey'e yakından bakın. http://shiftdelete.net/parlak-fikir-myidkey-49574.html http://shiftdelete.net/ http://forum.shiftdelete.net/ https://www.facebook.com/ShiftDelete.Net https://twitter.com/ShiftDeleteNet https://instagram.com/ShiftDeleteNet/ http://www.twitch.tv/ShiftDeleteNet https://vine.co/ShiftDeleteNet https://plus.google.com/+ShiftDeleteNetTV/posts Kanalımıza Abone Olun: https://goo.gl/ylUFmZ
 ‘444’lü numaradan arayın’ dedi, arandı, dolandırıldı 00:48
‘444’lü numaradan arayın’ dedi, arandı, dolandırıldı 52 izlenme - 2 yıl önce Fatih’te, kendilerini bankacı olarak tanıtan zanlılar, bir kişiyi 444’lü bir numaradan arayarak 40 bin TL dolandırdı. Fatih’te, kendilerini bankacı olarak tanıtan zanlılar, normal cep telefonu numarasıyla kandıramadıkları bir kişiyi 444’lü bir numaradan arayarak 40 bin TL dolandırdı.Parayı çekmek için bankaya giden dolandırıcılar güven timleri tarafından kıskıvrak yakalandı. İddiaya göre, İsa G. (43) ve Adem G. (35) isimli zanlılar Dilaver Y. isimli bir vatandaşı normal bir telefon hattından arayarak, “Şu an kredi kartınızdan 2 bin TL çekilmektedir. Bu işlemi iptal etmek için internet şifreniz lazım” dedi. Zanlıların aradığı telefon numarasının normal bir hat olmasından şüphelenen Dilaver Y. ise şahıslara, “Madem bankadan arıyorsunuz, 444’lü numaradan arayın” diyerek telefonu kapattı. Bunun üzerine aynı şahsı başında 444 bulunan bir numaradan arayan zanlılar, Dilaver Y.’yi ikna ederek, internet bankacılığı şifresini aldı. İddialara göre İsa G. ve Adem G., Dilaver Y.’ye ait aldıkları internet şifresi ile yaklaşık 40 bin TL parayı kendi hesaplarına aktardılar. Bu süre içerisinde hesabındaki para hareketlerini inceleyen Dilaver Y., hesabından para çekildiğinin farkına vararak banka yetkililerine haber verdi. Hesap hareketlerini araştıran banka yetkilileri paranın aktarıldığı hesabı tespit edip, zanlıların para çekmek için özel bir bankanın Bahçekapı şubesine geldiklerini belirterek durumu polise bildirdi. Bunun üzerine çevrede devriye gezen güven timleri İsa G. ve Adem G. isimli zanlıları bankada kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Gözaltına alındıktan sonra ifadeleri alınmak üzere Sirkeci Karakolu’na getirilen zanlılar, buradaki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edildi.