Hoşgeldiniz!

iplik aktarma makinası

İplik Aktarma Makinası 00:27
İplik Aktarma Makinası 1.538 izlenme - 3 yıl önce Metre Sayaçlı, İnventörlü, Eksiltmeli, Muz İplik Brode İpliği Ve Her Türlü İplik Aktarmaya Uygun Makina. İplik Aktarma Ve Sarımını Kaliteli Ve Sorunsuz Şekilde Yapabileceğiniz Garantili İplik Aktarma Makinasıdır.
İplik Aktarma Makinası 02:12
İplik Aktarma Makinası 994 izlenme - 3 yıl önce Metre Sayaçlı, İnventörlü, Eksiltmeli, Muz İplik Brode İpliği Ve Her Türlü İplik Aktarmaya Uygun Makina. İplik Aktarma Ve Sarımını Kaliteli Ve Sorunsuz Şekilde Yapabileceğiniz Garantili İplik Aktarma Makinasıdır.
İplik Aktarma Makinası Final Sarım Makinası 02:11
İplik Aktarma Makinası Final Sarım Makinası 242 izlenme - 3 yıl önce İplik Aktarma Makinası Final Sarım Makinası
Lonati Çorap Makinası P A 00:35
Lonati Çorap Makinası P A 878 izlenme - 3 yıl önce lonati marka çorap makinasında parafinleme aparatı.
Dikiş Nakış Brode İplik Aktarma Makinası 03:33
Dikiş Nakış Brode İplik Aktarma Makinası 425 izlenme - 3 yıl önce Dikiş Nakış Ve Brode İpliklerini Desenli Sarımını Yapan İplik Aktarma Makinasıdır
İplik Aktarma Makinası İle P A Farkı 01:14
İplik Aktarma Makinası İle P A Farkı 571 izlenme - 3 yıl önce iplik aktarma makinası ipliği başka bobine aktarırken, parafinleme aparatı kullanılmış makinada böyle bir zaman kaybı yoktur.
Makara Sarım Aktarma Makinası 00:41
Makara Sarım Aktarma Makinası 466 izlenme - 3 yıl önce Büküm Makarası- Brode Makarası Tres Makarası Sarımı Yapmaya Uygun Makara Aktarma Makinasıdır. İnventörlü, Metre Sayaçlı Ve İplik Koptu Swichlidir. Brode Makinasına, Büküm Makinasına, Tres Örgü Makinasına Ve Makara Kullanılan Bütün Makinalara Hazırlık Yapan Makara Aktarma Makinasıdır.
makina 01:44
makina 144 izlenme - 4 yıl önce iplik sarma makinası özdemir makina
Makara Sarım Makinası 00:41
Makara Sarım Makinası 308 izlenme - 3 yıl önce Büküm Makarası- Brode Makarası Tres Makarası Sarımı Yapmaya Uygun Makara Aktarma Makinasıdır. İnventörlü, Metre Sayaçlı Ve İplik Koptu Swichlidir. Brode Makinasına, Büküm Makinasına, Tres Örgü Makinasına Ve Makara Kullanılan Bütün Makinalara Hazırlık Yapan Makara Aktarma Makinasıdır.